Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2020558 defa)

ertugrul_solomon ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2760 : 13 Temmuz 2014, 22:12:27 »
Romero da n'dour gibi damga vuracak gelecek 10 yıla. Öyle bir ihtimal varsa mutlaka alınmalı.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2761 : 14 Temmuz 2014, 03:47:33 »
Romero da n'dour gibi damga vuracak gelecek 10 yıla. Öyle bir ihtimal varsa mutlaka alınmalı.

kesinlikle kumaşı çok sağlam bir oyuncu bence şu yaşında bile bizim aldığımız bojovic ten fazla katkı verebilir

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2762 : 14 Temmuz 2014, 15:46:13 »
Romero her ne olursa olsun alinacak oyuncu...şahsen alip 2 numaraya koy oynar..kendi sutunu yaratabiliyor..

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #2763 : 14 Temmuz 2014, 21:03:08 »
Olcay şutunu geliştirmesi halinde fiziği ile 2 numarada büyük avantaj sağlar. En az 10 sene faydalanırız, Esmeral'in yerini doldurur.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Alper Zeynel

• Üye
« Yanıtla #2764 : 15 Temmuz 2014, 11:50:16 »
TKB2L | Basketbolu Geliştirenler Derneği (BGD) tecrübeli oyuncu Yasemin Horasan ile anlaştı.

Daha iyi takım bulamaz mıydı acaba?

Çevrimiçi Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2765 : 15 Temmuz 2014, 13:07:50 »
Herkese Merhabalar. Kübra takım da kadımı bilen var mı? Teşekkürler,

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2766 : 15 Temmuz 2014, 14:25:23 »
Herkese Merhabalar. Kübra takım da kadımı bilen var mı? Teşekkürler,
Hoşgeldin murat.abi...

Çevrimiçi Murat

• Üye
« Yanıtla #2767 : 15 Temmuz 2014, 18:04:42 »
Hoşbulduk Cem Kardeş. Tekrar aynı mecrada buluşmak güzel.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2768 : 16 Temmuz 2014, 21:01:38 »
az önce wnba de new york atlanta maçı vardı new york maçı cappy nin son saniye basketiyle kaçırdı.angel triple double ı  1 rebound ile kaçırdı aslında oyunun kontrolü angel da olursa çok güzel asitler yapabiliyor 14 te 6 saha içi isabetiyle 20 sayı 9 rebound 9 asist tina ise 18 sayı 15 rebound 5 asistle oynadı ama saha içi isabeti 21 de 7 idi

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2769 : 16 Temmuz 2014, 21:48:53 »
az önce wnba de new york atlanta maçı vardı new york maçı cappy nin son saniye basketiyle kaçırdı.angel triple double ı  1 rebound ile kaçırdı aslında oyunun kontrolü angel da olursa çok güzel asitler yapabiliyor 14 te 6 saha içi isabetiyle 20 sayı 9 rebound 9 asist tina ise 18 sayı 15 rebound 5 asistle oynadı ama saha içi isabeti 21 de 7 idi

Angel çok top kaybetmiş yalnız sorun bence bu çok dağınık oynuyor birde new york nasıl almış maçı anlamadım atlanta daha formda daha iyi takım
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2014, 21:50:08 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #2770 : 16 Temmuz 2014, 23:13:19 »
Sadece istatistiki olarak takip ediyorum,
Tina charles tutuk basladıgı sezonda, acılmıs gibi. Böyle devam :)
Ver Lester'e, yaz deftere

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2771 : 16 Temmuz 2014, 23:55:30 »
Angel çok top kaybetmiş yalnız sorun bence bu çok dağınık oynuyor birde new york nasıl almış maçı anlamadım atlanta daha formda daha iyi takım

evet biraz savruk oynuyor. ama bence iyi oynadı bu maç.atlanta da bir rahatlık vardı new york ise play off iddiasını devam ettirmek için kazanmak zorundaydı.atlanta zaten bitime aşağı yukarı 10 maç kala liderliği garantiledi.yoksa kesinlikle sana katılıyorum atlanta çok daha düzenli iyi bir takım.zaten benim bu seneki favorim atlanta batıdaysa phoenix daha iyi  gibi gözükse de minnesota alır bence

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2772 : 16 Temmuz 2014, 23:56:50 »
Sadece istatistiki olarak takip ediyorum,
Tina charles tutuk basladıgı sezonda, acılmıs gibi. Böyle devam :)

tina charles wnba de de iyi oynuyor ama avrupa da çok büyük fark yaratıyor şu anda avrupa da onu tutabilecek bir oyuncu yok bence

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2773 : 17 Temmuz 2014, 00:39:45 »
evet biraz savruk oynuyor. ama bence iyi oynadı bu maç.atlanta da bir rahatlık vardı new york ise play off iddiasını devam ettirmek için kazanmak zorundaydı.atlanta zaten bitime aşağı yukarı 10 maç kala liderliği garantiledi.yoksa kesinlikle sana katılıyorum atlanta çok daha düzenli iyi bir takım.zaten benim bu seneki favorim atlanta batıdaysa phoenix daha iyi  gibi gözükse de minnesota alır bence

Phoenix baya iyi bu sene Penny daha sağlıklı Grinner geçen seneye göre daha iyi , Phoenix pota altında Minnesota'yı zorlanabilir ama Moore ne isterse o olur tabi :)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2774 : 17 Temmuz 2014, 01:49:36 »
Phoenix baya iyi bu sene Penny daha sağlıklı Grinner geçen seneye göre daha iyi , Phoenix pota altında Minnesota'yı zorlanabilir ama Moore ne isterse o olur tabi :)

aynen öyle :)ben biraz taraflı düşündüğüm için atlanta alır diyorum ama tarafsız düşnmeye başlayınca minnesota diyorum.phoenix e gelince de taurasi ve penny iyi oynuyorlar bence de griner efsane oynuyor gerçekten kadın 11 blok yaptı geçen maç 20 küsür sayı atmıştı 2 rebound daha alsa triple yapıyordu resmen 11 blok ne demek yaa :D
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2014, 01:50:06 Gönderen: active »