Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1990542 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TitoSantana

• Üye
  • Yer: Adana
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #375 : 15 Nisan 2014, 22:10:05 »
@burak karacay, emek verip yazdığınız analize katılıyorum.  :)

Çevrimdışı seyhan_1907

• Üye
  • #Obradovicinaskeri
« Yanıtla #376 : 15 Nisan 2014, 22:34:04 »
Birşey soracağım potaya giden, guarda baskı yapan, genç, dinamik bir oyuncun varken F8'de 1 dk bile süre verilmemesinin izahı varmı ?  adam mecbur kalmasa Esmeral'i bile oynatmayacak nerdeyse. Böyle yok ben yoruldum, yok başım ağrıyo artık dinlenmek istiyorum diyen adamdan ne başarısı bekleniyor hala? Hoş bu saatden sonra merkebi Niğdeye sürsek ne sürmesek ne?

Çevrimdışı burak karacay

• Üye
  • Yer: İstanbul / Beylikdüzü
« Yanıtla #377 : 15 Nisan 2014, 22:52:30 »
Birşey soracağım potaya giden, guarda baskı yapan, genç, dinamik bir oyuncun varken F8'de 1 dk bile süre verilmemesinin izahı varmı ?  adam mecbur kalmasa Esmeral'i bile oynatmayacak nerdeyse. Böyle yok ben yoruldum, yok başım ağrıyo artık dinlenmek istiyorum diyen adamdan ne başarısı bekleniyor hala? Hoş bu saatden sonra merkebi Niğdeye sürsek ne sürmesek ne?

Takımda Işıl ı savunabilecek yegane oyuncu Cappie den sonra Olcay dı ..
Ben grup maçların da bile pek süre vermiyordu diye hatırlıyorum o yüzden final eight ta süre vermemesi şaşırtmadı. Nereden tutsak elimizde kalıyor

Gerçe final maçının 2. yarısında ışıl tıkanmıştı, o yüzden orada Birsel i ne olursa olsun sahada tutması bence daha mantıklı olurdu.
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2014, 22:56:57 Gönderen: burak karacay »

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #378 : 15 Nisan 2014, 23:03:06 »
Birselin George zamaninda oyununu hatirliyorum da, simdiki zamanindaki oyununa bakiyorum bir.. Siyahla beyaz gibi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı seyhan_1907

• Üye
  • #Obradovicinaskeri
« Yanıtla #379 : 15 Nisan 2014, 23:07:39 »
Takımda Işıl ı savunabilecek yegane oyuncu Cappie den sonra Olcay dı ..
Ben grup maçların da bile pek süre vermiyordu diye hatırlıyorum o yüzden final eight ta süre vermemesi şaşırtmadı. Nereden tutsak elimizde kalıyor
  Evet gruplarda'da hatta ligde'de pek süre vermiyor anca fark olan maçlarda son dk.larda yada çok farklı olan maçlarda 1 periyot (nadiren) oynattı. Ne kaybedeceksin hiç? kaybedeceğini kaybettin belki yine kaybederdin ama en azından mücadele ederdi, savunurdu tabi bu taraftarlar dışında kimsenin umrunda mı? değil. Yazık....

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
« Yanıtla #380 : 15 Nisan 2014, 23:53:25 »
Aslına bakarsanız hoca konusunda söylenenler nispeten doğru. Umarım seneye her şey istediğimiz gibi gider. Çünkü bunun acısı kendi evimizde alacağımız bir şampiyonluk ile diner. Aksi halde cayır cayır yanmaya devam edecek yüreğim. Şampiyonluk içinde mutlaka akıllı , yerinde ve çok iyi demiyorum çok çok iyi transferler yapılmalı. Ben başkanımıza güveniyorum. Mutlaka gerekeni yapacaktır. Duygusallığa prim tanımaz bir başkandır. Ondan bu kadar başarılı... Sabırsızlıkla bekliyorum...

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #381 : 15 Nisan 2014, 23:57:02 »
gs kulübe resmi yazı göndererek "koyduk mu?" yemeğine davet etmiş bizim takımı.
emeği geçen herkese helal olsun...

Çevrimdışı TitoSantana

• Üye
  • Yer: Adana
« Yanıtla #382 : 16 Nisan 2014, 01:07:00 »
WNBA 2013 Sezonu gıpta edilen oyuncular, hangisini alsak?

Elena Delle Donne: Chicago Sky. 2013 Yılın Çaylağı: 13 Eylül 2013: Yarı finalden önce elendiler. İlk Beşleri: Courtney Vandersloot , Epiphanny Prince, Elena Delle Donne, Swin Cash , Sylvia Fowles;  Nerdeler?

Candace Parker: Los Angeles Sparks. Nerde?

Diana Taurasi: Phoenix Mercury. Kim var başka? Brittney Griner, DeWanna Bonner, Candice Dupree vs. Nerdeler?

----

Yukarıdaki bizler için Dream Player olan hiç bir bağyan WNBA yarı finalini bile aşamadı 2013 yılında.

----

Evet, 2013 Ekiminde WNBA finalini oynayan takımlar: Minnesota Lynx ve Atlanta Dream.

Kadrolara bakalım:

Minnesota Lynx: Seimone Augustus, Rebekkah Brunson, Maya Moore, Lindsay Whalen, Janel McCarville

Atlanta Dream: Erika de Souza, Sancho Lyttle, Angel McCoughtry, Jasmine Thomas, Aneika Henry.

----

Buyrun, seneye kıta dışı iki oyuncu seçelim.  :)

Çevrimdışı deli_kanarya

• Üye
  • Yer: Sanlıurfa
« Yanıtla #383 : 16 Nisan 2014, 01:27:05 »
getir hejkovici yanına ek olarak palau(dumer) taurasi-elana-maria stepanovayı ozellikle dee transferi midelerinden gaz cıkartır kabusdanda uyanmıs olurum

Çevrimdışı Forza_FB

• Üye
« Yanıtla #384 : 16 Nisan 2014, 02:04:55 »
benim şahsi tercihim belli.

Birsel'den Didem'e Cappie'den Roberto'ya kadar tepeden tırnağa herkese teşekkür edilmeli.

bizden yetişen 40 tane sporcumuz liglerde oynuyor diye övünüyoruz. herhalde bir 10 tanesi bizi kırmaz. mevcut altyapımızda kaliteli oyuncular zaten var. 2 veya 3 tane orta düzey yabancı. güzel bir harman yapılır. başına iyi bir koç. Ayhan Avcı gibi. aşı tutarsa ocakta bir yabancı daha. oldu bitti. yapılması düşünülen yatırım Ali Koç'un yaptığı yatırıma eklenerek senelerdir en çok hakeden şubeye. Erkek voleybola.

ilk şampiyonlar ligini kız voleybolda vakıfa verdik. ilk şampiyonlar ligini kız baskette galatasaraya verdik. futbolda erkek baskette mucize gibi. kalıyor bir erkek voleybol. orada ilkini de biz alalım.

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #385 : 16 Nisan 2014, 03:12:01 »

Çevrimdışı Forza_FB

• Üye
« Yanıtla #386 : 16 Nisan 2014, 03:17:55 »
şunu da eklemeden geçemeyeceğim. 2 seneliğine 600.000 alan yurt dışlarından gelen kardeşimiz euroleague final 8'inde hiç değilse 12 kişilik kadroya girebilsin bir zahmet.

hani seneye bu tarz bir transfer yapacaksanız..

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #388 : 16 Nisan 2014, 04:16:45 »
Birsel son 3 sezondur serbest düşüşte. George döneminde sadece EL'deki Galatasaray maçında gerçek bir lider gibi oynadı, onun dışında tabir-i caizse sezon boyunca yattı. Bu lig için de geçerli, orada da sadece final serisinin son 2 maçında ciddi performans göstermişti. Takımı sırtlayanlar sürekli 20-25 sayıyı bulan Cappie ve Angel idi.

Çevrimdışı deli_kanarya

• Üye
  • Yer: Sanlıurfa
« Yanıtla #389 : 16 Nisan 2014, 10:16:59 »
baskan bayan basketboldan anladıgı sanıyor ama zerre anlamıyor anlıyor olsaydı ratgbern yerine hejkovayı getirirdi takımın basına simdi avurpada seri yapmısdık sampiyonlukları dilimde tuy bitti hejkova yaza yaza 1 insan bu kadar kor olamaz kadın gittigi her takımı avrupa sampiyonu yapdı