Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2025452 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4725 : 14 Ağustos 2015, 10:06:42 »
ahadali esmeral çocuk yapmak için basketbolu bıraktı şimdi çocukları oldu asıl sen araştırda konuş senin siz konuştunuz ben sizi dinledim son sözüde ben söylerim gibi havan var ahadeli kaptan hakkında perişan rezil gibi ifadeler kullanıldı ben onlara cevap verdim yoksa beni ilgilendirmiyor kimsenin görüşü sadece burda gsli oyuncu karşısında FB kaptanını savunan tek kişi benim bide takmışlar son 2 senedir yokları oynuyor diye bu koçla kim varları oynadıda kaptan oynamadı ahadeli bide bu tehdit eder gibi laf sokmaya gerek yok
« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2015, 10:56:11 Gönderen: MEHMET BATUR »

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4726 : 14 Ağustos 2015, 11:41:18 »
Aynı ortamı paylaşan bir arkadaşınız olarak konuyu burada bırakmanın faydalı olduğu kanaatindeyim.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4727 : 14 Ağustos 2015, 15:01:43 »
Esmeral kendi birakti

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4728 : 14 Ağustos 2015, 16:16:18 »
birsel efsane olsaydı bu takım bu hale düşmezdi

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4729 : 14 Ağustos 2015, 16:20:22 »
efsanelik 9 yılda 8 kez şamiyonlukla olur FB EFESANESİ BİRSEL VARDARLI

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #4730 : 14 Ağustos 2015, 18:16:38 »
efsanelik 9 yılda 8 kez şamiyonlukla olur FB EFESANESİ BİRSEL VARDARLI

İki şampiyonluğu Migros'tayken mi kazanmıştı?

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4731 : 15 Ağustos 2015, 12:43:54 »
Esmeral kendi birakti

Esmeral kendi bırakmadı bıraktırıldı.Onun yerinede 34 yaşındaki tuğba alındı.
İsfendiyar bey 3 senedir yanlış üstüne yanlış yapması sonucu sizinde böbürlendiğiniz arka arkaya gelen şampiyonluklara dur diyen kişidir.14 sene sonra Galatasaray'a şampiyonluk kazandıran kişidir.. Şampiyonluğu ve Avrupa Kupasını  Galatasaray'a kaptıran Fenerbahçe'de, Esmeral Tunçluer, Cappie Pondexter, Ivana Matovic ve Isabelle Yacoubou gibi ona yakın oyuncuyla yollarını ayırdı.Bu açıklama yapıldıktan sonra Esmeral Şuan Milli maçlarımıza konsantre olmak istiyorum dönüşte açıklama yapacağım dedi.Herkes hangi takıma gideceğini  konuşulurken ben Fenerbahçede doğdum Fenerbahçe benim için çok değerli,Fenerbahçede Bırakmak istiyorum dedi.Yönetimde onayladı.Basketbolu bıraktıktan sonra çocuk yaptı.Herkes sütliman olduktan sonrasını hatırlamaya devam ediyor.Esmeral oynamak isteseydi bu güzel vedayı yapamıycağını kendide biliyordu.Aziz Başkanın ve yönetimin en kötü gününde bile arkasındayım ama bazı emrivakilerin yapıldığınıda görmemezlikten gelemeyiz.Emre ve seda  olayların dada Emre ve Seda  Esmeral gibi davransaydı belki Fenerbahçede bırakabilirlerdi.Bunlar basına yansıyan ve benim görüşlerimdir.Herkes değişik yorumlayabilir.Herkesede saygı gösteririm.Bu sene inşallah bizim için iyi olur inşallah Fenerbahçeli oyuncular giderkende jubilesini Fenerbahçede yapabilirler.
 Gelelim diger bir konu ben buraya geldiğimden buyana her yaştan insanla tanıştım.yaş olarak benden küçük olsalarda fikir ve katılım olarak benden daha eski ve deneyimli olduklarını gördüm.herkese saygıduyuyorum,kimseyi küçümseme ve tehditkar olma hakkınıda kendimde görmem.Uslup ve terbiye olarakda burda herkes gözümde eşittir.Fakat nedense yeni gelip insanların durumunu bilemeden ben daha iyi bilirim bendaha iyi Fenerbahçe'liyim bakış açısıyla , usluba , örf ve adetlere dikkat etmiyen,yazılarında tehdit ve isyankar tavırlarını sezdiğim insanlarıda muhattabıma almamaya özen gösterecem.İstemedende olsa Parkede Fener Formundaki arkadaşlarıma saygısızlık yaptıysamda özür dilemeyi borç bilirim.Saygılarımla.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4732 : 15 Ağustos 2015, 14:42:58 »
ahadeli beyden yaşça büyük olduğu için eğer bir saygısızlık yaptıysam özür dilerim ikimizde olayı fazla abarttık
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2015, 16:06:32 Gönderen: MEHMET BATUR »

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4733 : 15 Ağustos 2015, 16:05:50 »
arkadaşlar bütün takımlar türk oyuncuları hazırlıklarına başladı Fenerbahçe ne zaman toplanacak?

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4734 : 15 Ağustos 2015, 16:08:08 »
İki şampiyonluğu Migros'tayken mi kazanmıştı?
migrosta kendi takımını 25 sayı ort. ile finale taşımıştı ve 2. olmalarına rağmen mvp seçilmişti onuda hatırlattığın iyi oldu
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2015, 16:08:29 Gönderen: MEHMET BATUR »

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #4735 : 15 Ağustos 2015, 17:51:02 »
migrosta kendi takımını 25 sayı ort. ile finale taşımıştı ve 2. olmalarına rağmen mvp seçilmişti onuda hatırlattığın iyi oldu

Yahu kardeşim Migros'tayken başarısından söz etmiyorum, alenen yanlış bilgi veriyorsun/abartıyorsun ya da yalan söylüyorsun, Birsel Vardarlı'nın 9 yılda 8 şampiyonluk kazandığını iddia ediyorsun, yanlış 8 yılda 6 şampiyonluğu var, aynı şekilde istatistikleri de yalan yanlış söylüyorsun, onları doğru düzgün öğren ya da doğrusunu yaz ondan sonra konuşuruz.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4736 : 16 Ağustos 2015, 14:37:34 »
Yahu kardeşim Migros'tayken başarısından söz etmiyorum, alenen yanlış bilgi veriyorsun/abartıyorsun ya da yalan söylüyorsun, Birsel Vardarlı'nın 9 yılda 8 şampiyonluk kazandığını iddia ediyorsun, yanlış 8 yılda 6 şampiyonluğu var, aynı şekilde istatistikleri de yalan yanlış söylüyorsun, onları doğru düzgün öğren ya da doğrusunu yaz ondan sonra konuşuruz.
Önce hangilerini yalan yanlış yazmışım onu söyle ondan  sonra konuş haksız olduğunu kabul etmeyip yanlış yazdığımı nasıl söyleyebiliyorsun kardeşim Birselin 9 yılda 7 şampiyonluğu olsun 1 tek burda yanlış yazmışım hangi istatistik yanlış onu yaz o zaman
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2015, 14:38:12 Gönderen: MEHMET BATUR »

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #4737 : 16 Ağustos 2015, 19:14:59 »
Önce hangilerini yalan yanlış yazmışım onu söyle ondan  sonra konuş haksız olduğunu kabul etmeyip yanlış yazdığımı nasıl söyleyebiliyorsun kardeşim Birselin 9 yılda 7 şampiyonluğu olsun 1 tek burda yanlış yazmışım hangi istatistik yanlış onu yaz o zaman

Öncelikle 9'da 7 değil, 8'de 6, bunu bir düzelteyim, sonra da kabak tadı vermemek adına son bir kere derdimi anlatayım, daha da uzatmayalım.

2013-2014 sezonundan bahsediyoruz, Işıl ve Birsel'in istatistiklerini karşılaştırırken Birsel'in 2013-2014, ama Işıl'ın 2014-2015 Dinamo Kursk istatistiklerini alıyorsun, ikisinin 2013-2014 istatistiklerini karşılaştırırsak Işıl Birsel'den her alanda daha iyi bir sezon geçirmişti, üstüne üstlük diyorum ki 2013-2014'de adamlar üç kupayı da aldılar, Birsel de takım da rezil durumdaydı, ayrıca bu sadece sportif bir başarısızlık değildi birçoklarına göre işin içinde "ihanet" de vardı. Ama sen diyorsun Birsel, İtü tarafından halkın oylarıyla o sezonda yılın oyuncusu seçilmişti, anladığım kadarıyla Fenerbahçe'nin başarılı olmasından çok tuhaf bireysel ödüllerden tatmin oluyorsun.

2014-2015'de de Birsel'de fark eden bir şey yoktu, ligde Agü'ye süpürülürken Birsel Hanım turnike atmaktan aciz bir şekilde sahada geziniyordu, ama neymiş Avrupa Şampiyonası'nda sakat sakat oynarken Dumerc'e muhteşem savunma yapmış, Türk milli takımı da oradaki Birsel de beni zerre ilgilendirmiyor, zaten buranın konusu da o değil.

Neyse beğenen beğenir Birsel'i bir şey diyecek halim yok, ancak dünyanın en iyi oyuncusu da olsa herkes eleştirilebilir,her oyuncunun Fenerbahçe'deki geleceği hakkında fikir beyan edebiliriz, ama "Fenerbahçe kaptanını savunan tek kişi benim" gibi, "izlemedin ne bilirsin", "sizin gibi taraftarlara cevap verecek" çocukça ifadeler rahatsız edici.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4738 : 16 Ağustos 2015, 20:52:58 »
Birsel hiçbir zaman Migros ile final falan oynamadı. Tek oynadığı Türkiye kupası finali idi. O kupada da Nevriye MVP oldu.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4739 : 16 Ağustos 2015, 21:41:32 »
Birsel anladigim kadariyla, "yan gelip, abartili derecede para kazanan Turk oyuncu" ekolunden geliyor.  Yaptigi istatisteklerle, aldigi para arasinda nisbetsizlik var mi yok mu, butun mesele bu.