Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1990546 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #480 : 20 Nisan 2014, 12:32:55 »
Başkan değişecek gibi duruyor abi,o zaman etki etmez mi?

Bakalım kardeşim. Tabi başkanın Bu şekilde.degicecek olmasi cidden üzücü. Belli bir yerde kemik bir yapılanma olmuşsa bunu yeni gelecek. Başkan radikal kararlar almadan çözülme
Bem şunu söylerim hocalar oyuncular başkanlar yöneticiler her zaman önemlidir ama esas olan camialardir.
Ben isimlere takılmam sorun ne ise kim ise cezasi kesilsin herkesin yeri dolar
Bakalım yaz ola hayrola

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #481 : 20 Nisan 2014, 12:41:49 »
Sosyal medyadan takip edebildiğim kadarıyla Ali Koç gelirsem kendi ekibimle gelirim demiş.
O yüzden başkan adayı olmayacak deniliyor.
Genel kurulda Mahmut Uslu başkanlığa seçilip mevcut yönetimle devam edilecek diyenler var.
Kendisinin Fenerbahçe'liliğine laf eden çarpılır ama Bogdan Tanjevic hayranı olduğundan sezonu şampiyon olarak kapatamazsak, başkanlık koltuğuna oturması akabinde Obradovic'i gönderip yerine yine B.Tanjevic'i getirirse şaşırmam.

Düzeltme;
Kadın basketbol konusunda ben olayı baya bir yanlış anlamışım. :)
Yorumumda ki korkumda bir değişiklik yok orası ayrı.
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2014, 12:47:18 Gönderen: Bülent »
...

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #482 : 21 Nisan 2014, 19:15:17 »
Niye ceza alasîn dostum bizler yobaz miyiz yahu ;) :)
Benimle alakası yok ama yinede anlayışınıza çok teşekkür ederim sevgili yöneticim. Nedenine gelince, kardeş forumlarda, hiç bir küfür, hakaret veya saygısızlık olmadığı halde, sadece Galatasaray'a iki defa karşı taraf ve t.t areneya  devlet eliyle yapıldığı için toki arena dediğimiz için ne yazık ki forumdan süresiz atılabiliyoruz. 
FENERBAHÇE

Çevrimdışı bugra

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #483 : 21 Nisan 2014, 22:07:10 »
3-5 takım arasında turlayan bilindik isimler yerine biraz da bütçeyi düşürerek yeni bir takım kurmayı düşüneceksek şöyle bir yabancı kombinasyonu güzel olurdu.

Natasha Lacy, Frida Eldebrink, Zane Tamane, Dewanna Bonner. Çok da güzel olur bence

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #484 : 21 Nisan 2014, 22:19:00 »
Benimle alakası yok ama yinede anlayışınıza çok teşekkür ederim sevgili yöneticim. Nedenine gelince, kardeş forumlarda, hiç bir küfür, hakaret veya saygısızlık olmadığı halde, sadece Galatasaray'a iki defa karşı taraf ve t.t areneya  devlet eliyle yapıldığı için toki arena dediğimiz için ne yazık ki forumdan süresiz atılabiliyoruz. 
herkesin tarzı farklı bana laf etmek düşmez
iyi sözler için teşekkür ederiz.
ama cidden şimdi hatunlar lezbiyense biz ne yapalım :) onlar çekinmiyorsa biz yazmaktan niye çekinelim :)

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #485 : 22 Nisan 2014, 13:42:35 »
Yanlislikla Galatasaray forumlarina gitmis olmayasin :)
:)  Eyyy beni süresiz uzaklaştıran diğer forum yöneticisi, hukuk bir gün herkese lazım olur  :D  Şaka bir yana cidden üzülüyor insan. Biz alınan mağlubiyetlerde kaybedilen kupalarda uyuyamıyoruz. Bu forumlarda kimseye saygısızlık yapmadan düşüncelerimizi paylaşıyorsak, forumlardan bu şekilde uzaklaştırılmak bu renklere gönül vermiş bizlere reva görülmemeli diye düşünüyorum.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı TitoSantana

• Üye
  • Yer: Adana
« Yanıtla #486 : 22 Nisan 2014, 23:01:05 »
Eğer sen FBKolik isen ve seni attılarsa yapacak bir şey bu yobazlığa.

Çünkü beni de daha ikinci mesajımda attılar: Sadece, bayan basket maçlarında küfür edilmesine karşı çıktığım için: Ertesi gün tekrar siteye girmeye kalktığımda: "Bir sabah erken, birdenbire aniden kovuldunuz" gibi aptalca güya bir espri ile karşılaşmıştım.

Antalya'lı kardeş hariç.

Sıkma canını..
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2014, 23:48:29 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #487 : 22 Nisan 2014, 23:20:24 »
tarık abi müsait olunca özel mesajına bi bakarmısın.
saygılar.

bu arada bir kardeş olarak senden ve diğer dostlardan rica etsem diğer forumlar için olumlu konuşmak serbest ama eleştirel şeyleri yazmayalım , daha önce yazdım heryerin herkesin yoğurt yeme şekli farklıdır. bize bunun doğru yanlış deme kısmı düşmez diye düşünüyorum .
isteyene kapımız açık. diğer forumlarda bizler için değerlidir diyerek olayı bağlamak istiyorum

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #488 : 22 Nisan 2014, 23:25:58 »
Bu forum olayina ilk kez dahil oldum denilebilir.  Anladigim kadariyla, mikro duzeyde otoriteryen bir duzen ortaya cikabiliyor.  Bir nevi, hicbir kuralin olmadigi, dogal yasama duzeni gibi.  Bu forumdaki akli selim yoneticiler sayesinde, cok sansli oldugumuzu dusunuyorum. 
Besim %99 katılıyorum sana,%1 ise transfer konusunda ki mütevaziliginden dolayı kırıyorum :):):)
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #489 : 22 Nisan 2014, 23:36:14 »
Ben Muş'ta anca kebap duyumları alırım :):) Biz sizin gibi değerli insanlardan bekliyoruz duyumları ve haberleri.
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2014, 23:36:59 Gönderen: Özcan Özdemir »

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #490 : 22 Nisan 2014, 23:41:45 »
Valla mazeretin yok Ozcan.  Ben senden 2500 km daha uzaktayim, IStanbul'dan :)
:):):)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #491 : 22 Nisan 2014, 23:55:07 »
Tarık abi;

yazıyı ciddi anlamda çok güzel yazmış hani hissettiklerimi kağıda dökmüş desem yeridir.
burada her fikre saygı sonsuz.. isteyen beğenir takımı isteyen beğenmez yerin dibine sokar. uslubuna uyduktan sonra herkes dilediğini yazabilir.
büyüğümsün saygım sonsuz seni de buradan kesinlikle atmayacağız , başımızın üzerinde yerin var 8)
ama o yazdıklarını takdir edersen editlemek zorunda kalacağım kızacaksan bana kız
bana hareket edebilrsin sorun yok ..
dm ne de bakarsan sevinirim

edit : motorsiklet tutkunu gözlüklü Tarık abi ile dm den mevzuyu halletik herhangi bir sıkıntı yoktur. ilgiliye bilgiliye :)
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2014, 23:59:15 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #492 : 23 Nisan 2014, 16:03:24 »
Bu arada takip eden varsa bilmem ama MİYEM önümüzdeki sene BOURGES ten ayrılıyorum demiş...

Kaynak: Lovewomenbasketball...

Eğer şayet doğru ise adresin biz olma ihtimali yüksek..Tam aradığımız oyuncu.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #493 : 23 Nisan 2014, 16:23:51 »
Abi sen daha çok izlemişsindir muhakkak ama Miyem şut seçimleri konusunda çok zayıf değil mi? Iyi bir mentör Koç'a ihtiyacı var gibi..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #494 : 23 Nisan 2014, 16:29:23 »
Abi sen daha çok izlemişsindir muhakkak ama Miyem şut seçimleri konusunda çok zayıf değil mi? Iyi bir mentör Koç'a ihtiyacı var gibi..

Kardeşim o kızın orta mesafesi Lytlee kadar var..Fena değil gibi ama..O da kaldırıp atıyor bazen bakmadan..Ama ayaklar hızlı ribauntçu

http://www.fibaeurope.com/euroleaguewomen/cid_-tmRPCfrIrYRSO2M5V49E1.playerID_44244.compID_jr6ZiXqeGhMBtfq1yxqV83.season_2014.roundID_9680.teamID_2665.html

Valla bizim takımın ciddi manada genel olarak dağılması ve mental olarak sağlam bir koça ihtiyacı var..Ama sanmıyorum...
HaBaBaM GüM GüM GüM