Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2104280 defa)

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10650 : 28 Temmuz 2024, 20:48:30 »
Charles acaba geçen sene ki Howard kontenjanından mı. Lig için yine 3 ABD'li mi yapacaklar. Şu Jonquel Jones u alamadılar gitti.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #10651 : 28 Temmuz 2024, 20:54:32 »
Mabrey az Iagupova gibi çok bireysel kanımca daha iyi ekip oldular dediğim gibi umutsuz değilim 2-3 hamle kaldı onları bekleyelim.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #10652 : 28 Temmuz 2024, 23:27:20 »
Herkes kafasına göre bir şeyler paylaşıyor Ben de sosyal medyadan gördüklerimi Twitter'dan falan onları paylaşayım,
Fenerbahçe kadın basketbol devamlı Emma 'nın olimpiyat resimlerini paylaşıyor onun üzerine de altına da yorumlar O zaman biz de kalıyor düşüncesi hakim,Ayrıca bende öyle hatırlıyorum emin değildim bir kaç ay önce Emma'nın sözleşmesinin 1 yul daha uzatıldığı.
İkincisi de ; Collier ocaktan sonra gelecekmiş, onun için Tina'yla idare edilecek miş.
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2024, 23:31:49 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #10653 : 28 Temmuz 2024, 23:38:25 »
Herkes kafasına göre bir şeyler paylaşıyor Ben de sosyal medyadan gördüklerimi Twitter'dan falan onları paylaşayım,
Fenerbahçe kadın basketbol devamlı Emma 'nın olimpiyat resimlerini paylaşıyor onun üzerine de altına da yorumlar O zaman biz de kalıyor düşüncesi hakim,Ayrıca bende öyle hatırlıyorum emin değildim bir kaç ay önce Emma'nın sözleşmesinin 1 yul daha uzatıldığı.
İkincisi de ; Collier ocaktan sonra gelecekmiş, onun için Tina'yla idare edilecek miş.
Bana da bu senaryo olacakmış gibi geliyor + Kayla yerine de skorer bir Amerikalı

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #10654 : 29 Temmuz 2024, 01:05:38 »
Tina Charles’ ın yanına Sylvia Fowles takışır :D :D

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #10655 : 29 Temmuz 2024, 13:48:26 »
Collierın katıldığı 3x3 turnuvası tüm sezonu kapsamıyor mu ki, eğer ocağa kadarsa hiç sıkıntı yok charlesla gayet idare edilir

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #10656 : 29 Temmuz 2024, 13:57:09 »
Arkadaşlar gelmez Collier filan. Kadını zaten McBride ısrar ede ede getirdi. Hiç gelmemiş Avrupa'ya. Geçen sene bi yarım yamalak oynadı. Bu sene de 3x3'e giden, Çin'den teklif alan top seviye hiçbir Amerikalı gelmez Avrupa'ya.

İkinci sınıf ABD'liler veya belki Avrupa pasaportlular gelir artık yalnızca buralara. O sebeple artık Avrupalı oyuncuların önemi çok arttı. Getirip farkı koyabildiğin ABD'lileri getiremeyeceksin artık. Demek ki en iyi Avrupalıları en alacaksın, başka çare yok. Badiane madiane ile uğraşmayacaksın.

Hadi bu sene geçiş senesi. Seneye Johannes'i filan da kimseye bırakmamak lazım.
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2024, 13:58:40 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #10657 : 29 Temmuz 2024, 15:00:57 »
Ancak o tek pota basketbol Avrupalılarında ilgisini çekiyor Fibanın gerzeklikleri dönüp dolaşıp bize patlıyor.

Çevrimdışı Bogi Bogdanovic

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10658 : 29 Temmuz 2024, 16:12:34 »
Allemand da habire boklanıyor şurda ama onunla Avrupa şampiyonu olan takım o yokken Almanya'dan fark yedi, piyasadaki en iyi Avrupalı guard bu kadın Anderson'u falan arayacağız bizimkilere kalsa

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #10659 : 29 Temmuz 2024, 16:36:26 »
Evet ancak Almanya kazanırken mutsuz çok kötü sakatlandı ki iyi oynuyordu Sabally.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #10660 : 29 Temmuz 2024, 23:36:09 »
Paris Olimpiyat Oyunları
B Grubu İlk Maç
Kanada 54-75 Fransa

💫 Gabby Williams
@gabbywilliams15

1️⃣2️⃣ Sayı
3️⃣ Ribaund
8️⃣ Asist
5️⃣ Top Çalma
2️⃣0️⃣ Verimlilik Puanı

✨ Marieme Badiane

1️⃣3️⃣ Sayı
6️⃣ Ribaund
1️⃣ Blok
1️⃣2️⃣ Verimlilik Puanı

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #10661 : 30 Temmuz 2024, 10:10:54 »
Araujo da varmış kadrolarında. 9 yabanci ile sezona başlıyorlar. Bu kadar yabancı ile sözleşme yapılabiliyor muydu? 3 senedir ligde supuruyoruz avrupada yeniyoruz. Para muslukları bitmedi. Bakalım ydu gibi ne zaman siktir olup gidecekler.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #10662 : 30 Temmuz 2024, 10:19:57 »
Güzel istatistikler Badieane bir Gruda değil ama disiplinli kız kızsakta köpürsekte bu sevgiden yanındayız kızların.Bakalım kalan hamlelere yönetim görüyordur serzenişleri.

Bu arada Howardda gitmiş Mersine.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #10663 : 01 Ağustos 2024, 08:15:42 »
Mabrey de unrivaled olmuş. Onu da unutalım. bu durumda Mabrey bile bu ligde oynuyorsa Mcbride hayli hayli oynar. Daha önce de dediğim gibi ailevi nedenler falan hikaye yani.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #10664 : 01 Ağustos 2024, 11:50:36 »
Transferleri açıkladılar 2 gün boyunca şimdi yine durdular. Açıkladıkları kadro ile bir şey olmayacağı apaçık ortada. Kalan 2 yada 3 ismi nedense açıklamayıp insanları sinir etmekten başka bir şey yapmıyorlar. Mersin 2 günde tüm kadroyu açıkladı. Sezon biteli kaç ay oldu, meesseman ile hala anlaşılamadı mı, anlaşıldı ise ne bekleniyor, jones ismi ortaya atıldı, ortada kaldı, geldi mi gelmedi mi? , diğer kıta dışı kim olacak? Bizim şu klübün futbol dahil sürekli bekleme alışkanlığı nefret ettiriyor insanı. Erkek baskette de aynı. Mal gibi bekleyip durdular poirier, nebo gibi adamlar elden kaçtı, şimdi kimi alacağız diye herkes birbirine bakıyor.
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2024, 11:51:22 Gönderen: iloturo »