Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2123438 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10815 : 11 Ekim 2024, 00:45:08 »
M.Kemal Danabaş, Collier ve Stewart ın gelmesi imkansız demiş. McCowan ve Fiebich'i alıp kadroyu tamamlayalım.

McCowan çinde devam etmiyor mu hocam, ayrıca son gördüğümde ayaklar daha da betonlaşmıştı, bizim takım oldukça koşarak ve hızlı oynamaya çalışıyor, boban misali ligdeki kolay maçlar harici bizim için çok verimli olacağını sanmıyorum McCowanın, kaldı ki yerliyim diye fiyatta yüksek çeker epey zaten.

Elif birkaç sene daha beşiktaşta pişsin diyordum da yeni uzun devşirmeyeceksek Elif lazım bize, her aldığını karpuz gibi sallamaktan başka bi işe yaramayan kağnı modundaki Tilbe de acilen baybay.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #10816 : 11 Ekim 2024, 01:17:26 »
Lig için bir uzun daha şart. Ligde iki yabancı uzun oynatıcaz ve yedekleri Tilbe. Çukurova maçları büyük sıkıntı. Q ile anlaşıldı haberleri çıkmıştı. 15 dk süre alacak bir Q çok işe yarardı

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #10817 : 11 Ekim 2024, 08:49:21 »
New york - minnesota final ilk maci inanilmaz bir mac sonu olmus. Tarihe geçecek hikayeler barındırmış. Minnesota 19 sayidan gelip ilk maçi deplasmanda almış. Stewart bakalım 2 senedir tosladığı Ace'yi bu sene eledikten sonra bu sefer de minnesotaya mi toslayacak.

Geçen sene sahip olduğumuz napheesa ve kaylanin basrolunde olduğu takım comissioner cuptan sonra nba şampiyonu da olabilecek mi bakalım. 
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2024, 08:49:43 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #10818 : 11 Ekim 2024, 13:02:59 »
M.Kemal Danabaş, Collier ve Stewart ın gelmesi imkansız demiş. McCowan ve Fiebich'i alıp kadroyu tamamlayalım.
Bencede ikisini alsada yeter çünkü oyun kurucu desek alamıyacak, hiç olmazsa ligde de Mc Cowanı 5 yabancı gibi oynatırız Tilbeyle olmaz pota altı, yedek olarak kalır, birbirine benziyen Alperi-Sevgi-olcay ı birden oyuna sürmek saçma, yada Sevgiyi başka konumda oynatmak lazım, Ayşe-Gökçen gibi oynayabilir,
bize çok yararı olacak Elif olmadığına göre Meltem - sinem ikilisinden birini katsakmı diyorum.
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2024, 13:18:34 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #10819 : 11 Ekim 2024, 13:39:36 »
Lig için bir uzun daha şart. Ligde iki yabancı uzun oynatıcaz ve yedekleri Tilbe. Çukurova maçları büyük sıkıntı. Q ile anlaşıldı haberleri çıkmıştı. 15 dk süre alacak bir Q çok işe yarardı
Artık haberlere inanmayacam, M. Johannes le anlaştık dendi, Quanitrayla anlaştık dendi, sonra sakatmış dendi, bunun gibi kaç haber çıktı oh iyi diyorum sonra biri Çbk ye biri Gs ye gidiyor,
Bir uzun devşirmemiz olsaydı bir yabancı uzun yeterdi, yoksa Stokes-Quanitra-Mc Cowan için ölmüyorum hepsinin bir eksisi var ama hiç yoktan iyidir, önlümde J. J vardı, zaten Bosna vatandaşı biz neden devşiremedik anlamıyorum, nerde bizim yöneticilerde bu düşünce, Danabaş ne diyor yerli rotasyonumuz çok, hepsixe kaliteli Ayşe-Sevgi-Olcay-Alperi-idil uzun olarakda Tilbe. Ne diyim bu adama ozaman sadece oyun kurucu tarzıyla lig götür bakalım, Alperiyi pota altına atarız ribaund toplar, Olcay Smaç basar gibi 😜

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #10820 : 18 Ekim 2024, 23:37:38 »

Bu hoca ne yapmaya çalışıyor bu kıt kafamla anlıyamadım, ama gördümkü suç bende değilmiş 😜
Takım bir kendine geliyor, ufakda olsa fark yapıyor, sonra hoca Sevgi-Alperi-Olcay hatta Tilbe'yide koydumu üstüne Milic yandım keten helva.
Tilbe için bukadar uğraştığımıza değmezmiş, her geçen gün geriye gidiyor, bırak Elif'i bir Sinem bile ondan yararlı olurmuş.
Milic geçen sezonu kurtardı, ama bu sene ondanda ümitli değilim,
Bu saatten sonra yerli transfer yapmazlar keşke Devşirme işini halletseler,
Hiç takviye olmayacakmı bu takıma?

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #10821 : 19 Ekim 2024, 08:31:01 »
Benim kısıtlı bilgimle anladığım ilk 5 muazzam, rotasyonu da oyuna sokmaya çalışıyor, neden bu kadar kızıyorsunuz çok anlayamıyorum. Zaten her maçta epey ağır basıyoruz.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Murat

• Üye
« Yanıtla #10822 : 20 Ekim 2024, 13:59:08 »
Bence temel fark şöyle oluştu,

Gidenler: Collier( tüm sezon olmasa da kritik dönemde bizimleydi), Kayla, Yvonne, Laksa.
Gelenler: Gabby, Atkins, Allemand.

Haydi Yvonne ile Allemand muadil diyelim. Diğerlerinde Kayla ve Collier de gelenlerden daha fazla katkı veren/verecek oyuncular. Ayrıca Laksa yerine kimse alınmamış oldu gibi. Burada farklı sebeplerle değişimi anlarım lakin gördüğüm kadarıyla Lekoviç hiç kullanılmıyor ( bir kaç maçta garbage time hariç) O zaman onu gönderip Laksayı tutaydık bari. Doğru kullanıldığında geçen seneden fazla katkı verebilecek bir oyuncudur aslında. Neyse geçmiş seneler kadar rahat olmamamızın sebebi bu göreceli kısırlaşma diye düşünüyorum. Ha buna rağmen en büyük favori olarak biz gözüküyoruz lakin makas daralmış oldu. Bu durumu biraz daha lehimize geliştirme adına bir şütör eklememiz lazım diye düşünüyorum. Haydi bakalım.