Gönderen Konu: Vitor Pereira  (Okunma sayısı 7762 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Vitor Pereira
« Yanıtla #30 : 03 Temmuz 2021, 17:08:35 »
Mehmet Demirkol: ''Vitor Pereira bir paket, takım Portekizli ekip tarafından kurulacak ve yapılandırma Portekizlilere emanet edilecek ''

Gece izledim Demirkol'u, programda söylediklerine de %100 katılıyorum. Muhtemelen savunma ve hücum bölgesine bahsi geçen paketten 3-4 transfer daha gelecek. Özellikle en büyük eksik olarak göze çarpan ileri hatta nasıl bir golcü merak etmiyor değilim. Söylediği tarzda bir paketle şu anki lig özelinde şampiyonluk ihtimali epey artar.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #31 : 03 Temmuz 2021, 17:46:25 »
Şaşırdım. Ben Aragones'i bekliyordum.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #32 : 03 Temmuz 2021, 19:35:02 »
Şaşırdım. Ben Aragones'i bekliyordum.

Iste sen vizyonu anlamışsın:))
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #33 : 18 Ağustos 2021, 15:53:24 »
Basın toplantısında üçlü konusunda ezbere yorum yapan herkese cevap verdi

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #34 : 20 Ağustos 2021, 02:20:54 »
Vazgeçmez inatçıdır davasında
Israr eder üçlü savunmada
Taraftar onun arkasında
O sene bu sene herkes farkında
Rahat olun yolun sonu kupa

Perşembenin gelişi çarşambadan belli
Ellerine verecek sezon bitimi
Racon değil kafa kesmektir işi
Eleman tırsmış hazırlamış valizi
Iskartaya çıkarmış hainleri
R yapmaz daima ileri
Arkanıza yaslanın izleyin Fener'i
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2021, 02:21:38 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #35 : 20 Ağustos 2021, 02:53:44 »
Vazgeçmez inatçıdır davasında
Israr eder üçlü savunmada
Taraftar onun arkasında
O sene bu sene herkes farkında
Rahat olun yolun sonu kupa

Perşembenin gelişi çarşambadan belli
Ellerine verecek sezon bitimi
Racon değil kafa kesmektir işi
Eleman tırsmış hazırlamış valizi
Iskartaya çıkarmış hainleri
R yapmaz daima ileri
Arkanıza yaslanın izleyin Fener'i

Bu sene yüzümüz güler inşallah.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #36 : 23 Ağustos 2021, 00:40:43 »
Vitor, Polat Alemdar'ın konseyi dağıtma sürecinde olduğu gibi tek tek kelle aldı. Resmen mafyanın içine sızan ajan gibi. Ama burada Aslan Amca'nın da Ali Koç olduğunu unutmamak lazım. Vitor, belli güvenceler almasaydı bu kadar radikal değişimler yapar mıydı, soru işareti. Ali Koç bence ona bu güveni vermiş. Ali Koç'u çok eleştirdim, hala bir golcü almaması ve basketbol şubesine yaptığı muamele nedeniyle kızgınım. Ama eğri oturup doğru konuşmak lazım. Vitor'un devrim sürecinde kendisinin de payı büyük.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #37 : 26 Ağustos 2021, 20:47:50 »
Kimse genç oyuncuların oyuna girmesini transferlerin olmamasına bağlamasın. Pereira yerine başkası olsa bu akşam oyuna Ademi, Lemos falan girerdi.
Şu anda oyuna aldığı 3 oyuncunun yaş ortalaması 18. Hazırlık maçında bile yapmayan hocalarımız oldu.
Bu akşam ilk kez canlı seyrettim takımı, tek yeni transfer yok sahada ama bambaşka bir takım var geçen seneden. Rakip kolay ama daha kolaylarına karşı kabız olduğumuzu unutmayalım.
Hala kolay saçma goller yiyoruz ama pozisyona da giriyoruz, sakatlarımız var... İyi yoldayız, Pereira yarım kalan hesabını kaptacak bu sene inşallah.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #38 : 26 Ağustos 2021, 21:36:04 »
Vitor ayni oyunculara ayni sureleri ilerleyen haftalarda da verirse kimse hicbir seye baglayamaz.

Taktik konuda kéndisine katilmiyorum ama kendisinden beklentim takimdaki bu motivasyonu ve cabayi butun maclarda devam ettirmesi. Gecmisteki en buyuk handikaplarimizdan biriydi mac secmemiz.  Hazirlik maclari ve resmi maclarda kadroda iskeleti koruyor buna devam etmeli

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #39 : 26 Ağustos 2021, 23:30:43 »
Vitor ayni oyunculara ayni sureleri ilerleyen haftalarda da verirse kimse hicbir seye baglayamaz.

Aynı oyuncular, aynı performansları sergileyemezse, Vitor bu oyunculara doğal olarak aynı süreleri vermez. Genç oldukları için değil, karakterli ve çalışkan oldukları için oynatıyorum diyen adam zaten mesajı net veriyor. Ama Vitor'a kulp takmak için pusuda beklerseniz, bu takım elbet kaybedecek, o zaman rahat rahat geçirirsiniz.
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2021, 23:31:00 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #40 : 26 Ağustos 2021, 23:35:28 »
Vitor Pereira, İstanbul'a geldiği günden beri Samandıra tesislerinde kendisine tahsis edilen küçük bir odada konaklama yapıyor.

Geçen gün demişlerdi bunu bugün tekrar gündem olmuş Vitor'da biliyor Avrupa'da son şansı olabilir

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #41 : 26 Ağustos 2021, 23:40:24 »
Vitor Pereira, İstanbul'a geldiği günden beri Samandıra tesislerinde kendisine tahsis edilen küçük bir odada konaklama yapıyor.

Geçen gün demişlerdi bunu bugün tekrar gündem olmuş Vitor'da biliyor Avrupa'da son şansı olabilir

Muhtemelen görmüşsündür zaten, ''Vitor, sabah 9:30'a idman koyuyor, oyuncuların bu idmana katılması için 7:30 gibi kalkması lazım. Her takım 11:00'de idman yapıyor.'' tarzı bir geyik dönüyor. Oyuncu erken uyumazmış, idmanları biraz daha geç yapsaymış vs vs. Bu ülkede insanlar işe gidebilmek için sabah 6:00'da ayağa dikiliyor. Ne güzel dünya arkadaş, oyuncuların keyfi olsun diye öğlene idman kaydırsın. Samandıra'da artık öyle bir dünya yok. Sırf bu yüzden bile bir kere daha Vitor'cuyuz.
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2021, 23:41:06 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #42 : 26 Ağustos 2021, 23:47:25 »
Muhtemelen görmüşsündür zaten, ''Vitor, sabah 9:30'a idman koyuyor, oyuncuların bu idmana katılması için 7:30 gibi kalkması lazım. Her takım 11:00'de idman yapıyor.'' tarzı bir geyik dönüyor. Oyuncu erken uyumazmış, idmanları biraz daha geç yapsaymış vs vs. Bu ülkede insanlar işe gidebilmek için sabah 6:00'da ayağa dikiliyor. Ne güzel dünya arkadaş, oyuncuların keyfi olsun diye öğlene idman kaydırsın. Samandıra'da artık öyle bir dünya yok. Sırf bu yüzden bile bir kere daha Vitor'cuyuz.
Serdar Ali anlattı Vole'de dediğin gibi milyonları kazanıyorlar erken uyanmamakta neymiş profesyonel bu insanlar. İyi kötü Samandıra'ya bir disiplin geldi hocada taraftarın desteğini aldı hem gençleri oynatıyor hemde iyi futbol oynatıyor bunca eksikle iş artık Ali Koç'ta hocayı mutlu etsin

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #43 : 26 Ağustos 2021, 23:54:17 »

5:30 hatta 5.00 uzaklığa göre gebzede çalışırken bu saate kalkardım servisi kaçırdın mı yanın.?

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #44 : 27 Ağustos 2021, 00:55:11 »

Bunlardan da önemlisi var benim için. Bugün sahaya çıkan takımda geçen sezondan farklı tek oyuncu Zajc'tı, o da takımdan uzaklaştırılmış bir oyuncu. Bu oyuncular geçen sezon ne böyle önde pres yaptı ne de birbiriyle yardımlaştı. Bu oyunculara bu oyunu oynatamayan Erol Bulut kendisine ''ben hocayım'' demesin.

Bugün rakip zayıftı belki ama yine de Vitor'un takıma oturttuğu karakteri gölgelemez bu. Karakter koyan, önde basan ve büyük bir takım olduğunu hatırlayarak kazanma alışkanlığı edinen yürekli bir takımımız var ve bu sâdece Vitor'un sâyesinde.

İlâveten; ben ve benim gibi, Vitor açıklandığında hayâl kırıklığı yaşayan kim varsa hepimiz özür borçluyuz ondan. Kendi payıma ben diledim, inşallah herkese bu özrü diletecek Vitor.

Bir de teşekkür borçluyuz, en arka koltuktaki Caner-Gökhan-Ozan gibi papazlardan bizi kurtardığı için.