Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 92653 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #15 : 19 Temmuz 2021, 22:13:11 »
Tamam daha dikkatli olurum.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #16 : 19 Temmuz 2021, 22:15:51 »
Tamam daha dikkatli olurum.
yanlış anlamadın demi abi destek verelim yani takıma daha şimdiden gidecek kalacak kavgasına girmeye gerek yok

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #17 : 19 Temmuz 2021, 22:21:37 »
sağ bekten ziyade sol bek lazım bence hem de acilen.novak ve caner 3lü savunma için tempolu değil bu yoklukta ferdiyi deniyo vitor ama cacık olmaz ondan.sağ kanat bekte alternatif var nazım osayi ozan buraya uygun oyuncular.tempolu ve topla bişiler yaratabilen bi sol kanat beke acilinden ihtiyaç var.
sol bekte alınmaz hem novak hem caner var elde 17 yabancı var her sene yabancı sayısı düşüyor gelecek oyuncuya 1 senelik kontratla ikna etmekte zor iş, hocanın bir kanat bir forvet istediği konuşuluyor daha bu takıma valencia girecek muhtemelen slovenya kampı öncesi ve sonrasın da yol haritasını görürüz kamp bitincede transferler başlar

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #18 : 19 Temmuz 2021, 23:16:29 »
Satmadan kimseyi almasinlar.... hersene oyuncu doluyor belirli bolgeleri 30 oyuncu oluyor ayni pozisyonda ... 1 tanesinden fayda alamiyoruz

(Sadece santrafor ... o gerekli)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #19 : 20 Temmuz 2021, 12:16:15 »
2 maçtır fena gözükmüyor takım Erol dönemine göre çok iyi hatta. Sıkıntı olarak benim gördüğüm orta saha çok kalabalık üstüne Zajc eklendi birde Zajc iyi oynadı bugün Torino talipmiş gider herhalde gitse bile en azından 1 kişi daha satılmalı oradan çünkü bu oyuncular yedek kalınca katkı vermeyen sıkıntılı oyuncular ve maliyetleri de yüksek
Benim adıma diğer sıkıntı Mesut'un kanatta oynaması en iyi döneminde Löw solda oynatıyordu verimi düşse bile yaşı genç dinamikti şimdi kanatta hiç olmaz geçen maç 10 numara oynatmış bugün kanat oynattı bakalım ne karar verecek

Benim tek korkum, geçmişte yaşanan RvP olayına benzer bir durumun Mesut'la yaşanması. Onun dışında Vitor'un sistem denemeleri ve hazırlık maçlarında gördüğümüz kadarıyla ileride daha fazla top yapan bir görünümün olması memnun edici. Ben kendisine belli nedenlerden soğuk olsam da, Mert Hakan'ın da bu takımın en önemli sigortalarından olduğunu düşünüyorum. Sahada olduğu dakikalarda kötü mücadele ettiği bir an yok.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #20 : 20 Temmuz 2021, 12:49:31 »
Benim tek korkum, geçmişte yaşanan RvP olayına benzer bir durumun Mesut'la yaşanması. Onun dışında Vitor'un sistem denemeleri ve hazırlık maçlarında gördüğümüz kadarıyla ileride daha fazla top yapan bir görünümün olması memnun edici. Ben kendisine belli nedenlerden soğuk olsam da, Mert Hakan'ın da bu takımın en önemli sigortalarından olduğunu düşünüyorum. Sahada olduğu dakikalarda kötü mücadele ettiği bir an yok.
Çin'de Oscar Hulk'u yönetti biraz akıllanmıştır herhalde tabi Çin'de o oyunculara mahkum olması da önemli bir detay
Mhy geçen sene ilk alınan oyuncuydu belki de kadrodaki n teknik adamdı üstüne Sosa-Pelkas-Mesut-İrfan geldi altlara düştü oynaması için mücadele etmesi gerektiğinin farkında Emre döneminden beri acayip koşup basıyor mücadele ediyor

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #21 : 20 Temmuz 2021, 12:55:47 »
Çin'de Oscar Hulk'u yönetti biraz akıllanmıştır herhalde tabi Çin'de o oyunculara mahkum olması da önemli bir detay
Mhy geçen sene ilk alınan oyuncuydu belki de kadrodaki n teknik adamdı üstüne Sosa-Pelkas-Mesut-İrfan geldi altlara düştü oynaması için mücadele etmesi gerektiğinin farkında Emre döneminden beri acayip koşup basıyor mücadele ediyor

Mert Hakan sence sağ tarafın kanat beki olarak denenebilir mi?

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #22 : 20 Temmuz 2021, 12:59:10 »
mert hakan geçen sene sezon başlamadan 2 hafta önce sakatlanmıştı sonra bi daha toparlayamadı şans vermek lazım.ben olsam 2 orta sahayı mhy sosa yaparım
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2021, 12:59:33 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #23 : 20 Temmuz 2021, 13:01:54 »
Mert Hakan sence sağ tarafın kanat beki olarak denenebilir mi?
Bence zor abi Mhy temposu var ama güçsüz çelimsiz 45-50 dklık oynuyordu geçen senede oraya Nazım-Ozan hariç Osayi olur Valencia olur bu takımda Mhy için orta sahanın ortası birde ön tarafta basan pres yapan oyuncu olmak dışında pozisyon yok bence

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #24 : 20 Temmuz 2021, 13:05:58 »
Bence zor abi Mhy temposu var ama güçsüz çelimsiz 45-50 dklık oynuyordu geçen senede oraya Nazım-Ozan hariç Osayi olur Valencia olur bu takımda Mhy için orta sahanın ortası birde ön tarafta basan pres yapan oyuncu olmak dışında pozisyon yok bence

Vítor Pereira'nın gelmesiyle birlikte içimde açıklayamadığım bir umut, hırsı ve enerji var. Sürekli bir şeyler düşünüyorum, o bakımdan sordum aslında. Ben, Vitor'un bu takımı şampiyon yapacağına inanıyorum. Mutlaka iyi bir golcü ve kanat bek için bir alternatif alarak yola devam etmek lazım. Kadro zaten epey şişkin duruyor, kaliteli 2 transfer yaparak, elden 3-5 oyuncu çıkarmak lazım.

Bu arada Berke'yi de acayip beğendim.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #25 : 20 Temmuz 2021, 13:06:16 »
Geçen sene devre arası Braga ve Rangers istemiş Mert Hakan'ı Emre yollamamış bu sene de kendini gösteremezse 2.Alper vakası olur taraftarın gözünde sıkı çalışması lazım

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #26 : 20 Temmuz 2021, 13:15:45 »
Vítor Pereira'nın gelmesiyle birlikte içimde açıklayamadığım bir umut, hırsı ve enerji var. Sürekli bir şeyler düşünüyorum, o bakımdan sordum aslında. Ben, Vitor'un bu takımı şampiyon yapacağına inanıyorum. Mutlaka iyi bir golcü ve kanat bek için bir alternatif alarak yola devam etmek lazım. Kadro zaten epey şişkin duruyor, kaliteli 2 transfer yaparak, elden 3-5 oyuncu çıkarmak lazım.

Bu arada Berke'yi de acayip beğendim.
Vitor sezona iyi girerse desteği alır taraftardan ama kötü giderse ihale başkana kalır Vitor'da nasibini alır kadro kötü değil çünkü
benim bir çekincemde Türkiye'de üçlü hiç denenmeyişi hep 4lü oynandı bu lig garip lig nasıl sonuç verecek denilene göre hoca 2-3 sistemde hazırlıyormuş takımı bir anda 4lü sistemede dönebilir ilk geldiğinde 4-3-3 başlayıp 4-2-3-1'e dönmüştü sakatlıklarda etkeni tabi

Samatta gitmeden golcü almakta zor abi şu meşhur rogon menajerlik oyunculara çabuk kulüp bulabilecek düzeydeymiş kadroyu boşaltıp golcüyü çözsünler birde kanat gelince geçen seneye göre daha iyi durumda oluruz

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #27 : 20 Temmuz 2021, 13:16:26 »
aslında 3lü savunmaya da uygun bi orta saha ceza sahasına koşu yapmayı çok seviyo baya da koşuyo sahada.irfanı da hoca anlaşılan o ki ortada değil öndeki 3lüden biri olarak kullanacak mesutla beraber.sonunda takımımızla alakalı sadece taktik falan konuşuyoruz bu aralar özlemişiz.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #28 : 20 Temmuz 2021, 13:19:30 »
Vitor sezona iyi girerse desteği alır taraftardan ama kötü giderse ihale başkana kalır Vitor'da nasibini alır kadro kötü değil çünkü
benim bir çekincemde Türkiye'de üçlü hiç denenmeyişi hep 4lü oynandı bu lig garip lig nasıl sonuç verecek denilene göre hoca 2-3 sistemde hazırlıyormuş takımı bir anda 4lü sistemede dönebilir ilk geldiğinde 4-3-3 başlayıp 4-2-3-1'e dönmüştü sakatlıklarda etkeni tabi

Samatta gitmeden golcü almakta zor abi şu meşhur rogon menajerlik oyunculara çabuk kulüp bulabilecek düzeydeymiş kadroyu boşaltıp golcüyü çözsünler birde kanat gelince geçen seneye göre daha iyi durumda oluruz
son dönemde bi tek sumudica var o da hep başarılı oldu.aslında kanat beklere sağlam oyuncular koyup oyunu iyice genişletirsek 3-2-5’i 4lü savunmayla standart türk takımı pek karşılayamaz.üstelik szalai falan topla hücuma çok çıkan bi stoper öyle de çoğunluk sağlanmış olur ilerde.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #29 : 20 Temmuz 2021, 13:22:17 »

Aslında maç içinde 4'lüye dönebilecek bir yapı var elinde. Mesela baktı olmuyor, Nazım'ı 4'lünün sağına çekerek, Szalai'yi sola atabilir. Soldaki oyuncuyu da biraz daha önde ya da içte kullanabilir. Bizim bu süreçte olabildiğince fazla hazırlık maçı yapmamız lazım. İdman maçıyla arasında dağlar kadar fark var sonuçta.

Tabii biz burada böyle konuşuyoruz ama dediğin gibi önemli olan lige nasıl başlayacağımız. Eğer ilk 5 haftalık bölümde kazasız belasız bir süreç yaşarsak, hem özgüven hem de destek anlamında büyük aşama kaydederiz.