Gönderen Konu: Derya Yannier  (Okunma sayısı 7348 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Derya Yannier
« Yanıtla #15 : 21 Haziran 2022, 18:35:53 »
ben derya yannieri tanımam etmem o yüzden kendisi hakkında şunu yapar bunu yapar diyemem.yönetim geldiğinden beri kadro olarak kalite kaybettiğimiz ortada ama bu sene atılan itoudis adımı yönetimin bu şubeyi tamamen ortada bırakmak gibi niyeti olmadığını gösteriyor.kokoskov sezonu covidler olmasa bence %70-80 final four yapacaktık yine.tabiki yönetim sayesinde değil kötü kadroyla iyi iş çıkaran kokoskov sayesindeydi ama yine de kokoskov tercihi de gayet vizyoner bir tercihti bence.bu sezon çok başarısız olduk ama buna yönetim tarafından verilecek reaksiyon itoudis’in gelmesi,motley hamlesi vs beklemeye değer bence.kötü olacak enkaz olacak öldük bittik demek bana ezber yorumlar gibi geliyor.badboya olan sitemim mesela o da bi ara vesely gitsin diyordu şimdi birden bire gittiği için derya yannier’e öfke kusuyor.yani haberler,dile getirilenler vs görüşlerimizi bu kadar keskin etkilememeli bence bize zarar verir bu.

Mesele sadece Vesely değil... o gitsin ben bulurum bu isi biliyorum diyen vasıfsız larin olmasi ...

Gidip pereze , seyhmus a (650 bin euro), starks a buy out ödeyip... simge oyunculari kaybetmeleri

Altyapilarin istbasket ve onun gibi menajerlerin çiftliğine dönmesi... Bak 650 buy out seymus a verenler neden daha biberovic le imzalamadı? Bir sor soruştur bakalım...

Sonuc ne biliyor musun; seyirciyi idare ediyorlar sadece... kimsenin dogru dürüst birsey yaptigi yok... kokoskov varken kadro yoktu. Çünkü futbolda başarı gelene kadar cent harcamak istemiyorlar. Ha gerizekalica harcıyorlar olan parayi da.

itoudis icin diyecekler ki sure verin 3 senelik kontrati ..  su an sistem kuruyor vs ... ama sonuçta aynı terane devam edecek...

Sen söylenenlere değil yapılanlara bak ilerisini görmek istiyorsan.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #16 : 21 Haziran 2022, 20:03:53 »
Gidip pereze , seyhmus a (650 bin euro), starks a buy out ödeyip... simge oyunculari kaybetmeleri

Bak burada cok haklısın. Simdi wilbekini bonservis yüzünden almazlarsa cok fena küfür yerler.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #17 : 21 Haziran 2022, 20:06:19 »
Bak burada cok haklısın. Simdi wilbekini bonservis yüzünden almazlarsa cok fena küfür yerler.

Valla katiliyorum.... yoksa cok siradan bir takim olma yokundayiz... Bir kac tane fark yaratacak oyuncu lazim

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #18 : 21 Haziran 2022, 20:37:37 »
tom hankse her gün laf ediyorsun ya negatif konuşup durma diye tom hanksten daha betersin haberin yok.
Ben Tom Hanks gibi değilim.Tom Hanks negatiflik yaymıyor o sadece her olaya muhalefet oluyor.Bir yerde olumsuzluk varsa o olumlu şeyleri görüyor ve diğer durumda tam tersi oluyor.

Burada bu kişinin bir şubeyi bitirmeye çalıştığını yazmam gayet doğal.Wilbekin hamlesini de bilerek yapmazsa bu kişi yapmaz.Dışarıda düşmanla mücadele etmek kolay ama içeriye sızarsa sıkıntı büyük olur.Biz şu an bunu yaşıyoruz.

Her şeyi zaman gösterir ama ben şubelerin tek tek yok olmasını istemediğim için bu tepkiyi veriyorum.Kadın basketbolda komisyoncu koçtan;kadın voleybolda milliyetçi koça kadar ben herkese karşıyım.

Vesely konusunda en büyük tepkiyi ben verdim ama benim tepkim tamamen 3.5 falan alma durumunaydı.Şimdi ise gittiği fiyatı görünce elbette çok üzüldüm ve sinirlendim.Burada net bir yönetim beceriksizliği var ama saklamaya çalışıyorlar.

Motley ise limitlerini zorlasa da Vesely falan etmez.Çok net her hamlemizle geriye gidiyoruz şu an.
Vesely yerine anca Ibaka falan keser gibi duruyor ki o da ultra kronik sakat ki buralara düştü.

Bundan sonra sadece olumlu mesajlar yazmaya çalışırım yani ayda yılda bir olur o da.Çünkü Fenerbahçe spor kulübü tek bir kişi yüzünden darmadağın olmuştur.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #19 : 21 Haziran 2022, 20:46:11 »
Derya "vesely'i gönderen" yannier

İsmi böle kalcak bende

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #20 : 21 Haziran 2022, 20:50:49 »
.....

Vesely konusunda en büyük tepkiyi ben verdim ama benim tepkim tamamen 3.5 falan alma durumunaydı....
....

Bu 3,5 hikayesi de baska sikinti. Oncelikle %30 indirim yapti covid sezonunda. Bunu daha once sube kendi soyledi.
Ustune parasini sabit kura gore anlasti futboldaki yabancilar gibi. Yine bu subenin daha onceki aciklamalarindan.
Yani gecen sene aldigi toplam para yi seson basindaki kura gore basit matematikle hesaplayabilirsin. Ustune artisi eksisi ile %10-15 bile koysan kafalari duvara vurursun... :) ha pirim vs almistir kesin ... ama bahsi gecen 3,5 klasik turk basini  sisirmesi....

Su gercekti iki oyuncu toplam butcenin %50 idi maas olarak diyorlardi. Imza olarak haklilardi. Ama reelde ....

neyse gitti artik oraya takilmanin alemi yok ne yazik ki.... Simdi o fiyata getirecegi 2 vesely den birinin bari hocanin isine yaramasi icin dua edelim. Ya da olusan baski ile Ibaka gibi, NBA den bir firsat transferi gelmesi icin.... Sonra da tutmasi icin dua edicez... Sonra top 8 icin dua ederiz ... Bu sube bizi haci yapar...
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2022, 20:51:30 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #21 : 21 Haziran 2022, 20:56:20 »
Bu 3,5 hikayesi de baska sikinti. Oncelikle %30 indirim yapti covid sezonunda. Bunu daha once sube kendi soyledi.
Ustune parasini sabit kura gore anlasti futboldaki yabancilar gibi. Yine bu subenin daha onceki aciklamalarindan.
Yani gecen sene aldigi toplam para yi seson basindaki kura gore basit matematikle hesaplayabilirsin. Ustune artisi eksisi ile %10-15 bile koysan kafalari duvara vurursun... :) ha pirim vs almistir kesin ... ama bahsi gecen 3,5 klasik turk basini  sisirmesi....

Su gercekti iki oyuncu toplam butcenin %50 idi maas olarak diyorlardi. Imza olarak haklilardi. Ama reelde ....

neyse gitti artik oraya takilmanin alemi yok ne yazik ki.... Simdi o fiyata getirecegi 2 vesely den birinin bari hocanin isine yaramasi icin dua edelim. Ya da olusan baski ile Ibaka gibi, NBA den bir firsat transferi gelmesi icin.... Sonra da tutmasi icin dua edicez... Sonra top 8 icin dua ederiz ... Bu sube bizi haci yapar...
Bunları bilmiyordum ben çok fazla.Piyasanın yükseldiğini hissettiğim için o tür bir paranın Vesely için verileceğini düşünmüştüm ve bizim de o fiyatlara çıkmamız gerektiğini düşünüyordum.

Dediğiniz gibi artık bundan sonra yavaş yavaş GS’ye dönüşümü gerçekleştirecek bir genel menajer ile işimiz zor.Ituodis hamlesi ve Motley hamleleri güzel ama Wilbekin gibi isimlerin bile bilmediği konuşulduğu ortamda cidden ne yazacağımızı bilemiyoruz.

Tabii en büyük rezillik kadın basketbolunda yaşanıyor orası kesin ama bu şubede de büyük rezaletler yaşanabilir.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #22 : 21 Haziran 2022, 23:07:03 »
Derya Yannier önce Falcao beğenilerini kaldırsın sonra konuşsun. Adam meydan okuyor, fanatik GS'liyim, burayı herkese peşkeş çekerim, kimse de bana bir şey diyemez diyor. Bunun açıklaması tam olarak budur.

Çalıyorlar ama çalışıyorlar'dan gelinen ekonomik durum ortada, Derya Bey'de de aynen bu yaşanacak, söz uçar yazı kalır.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #23 : 21 Haziran 2022, 23:09:08 »
yannieri orda tutan sertaç ve başkandır, hiç birinin de Fenerbahçeliliğine inanmıyorum. yannier diil kasdım, o zaten cincon.
kulübü de şubeyi de ahır yaptılar ahır.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #24 : 21 Haziran 2022, 23:55:55 »
Ali Koç hangi konuda Aziz Yıldırım'ı eleştirdiyse aynını yapmaya devam ediyor... vesselam

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #25 : 25 Haziran 2022, 00:05:52 »
Ali Koç'u seviyorum ama Sertaç'a fazlaca güveniyor.. Bu Derya'nın Fenerbahçe Basketbol şubesinde ve bu görev de ne işi var?

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #26 : 25 Haziran 2022, 00:30:34 »
Ali Koç'un deryadan haberi var, sıkıntı Ali Koç zaten asıl.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #27 : 25 Haziran 2022, 11:40:36 »
Adam Eskişehir seviyesinde kalmış... takimi da oraya çekiyor

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #28 : 13 Temmuz 2022, 12:12:08 »
Adam Eskişehir seviyesinde kalmış... takimi da oraya çekiyor
Adam GS modundan çıkamamış.Polonara'yı da Galatasaray'a verdi şimdi.(Efes-GS taraftar grupları tamamen aynı olduğu için benim gözümde farkları yok.Zaten GS'nin basketbolda hiçbir iddiası olmadığı için bunu söylemek yanlış olmaz).
Taraftar grupları artık basın açıklamaları ile birlikte bu adamı göndermeli.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #29 : 03 Ağustos 2022, 16:24:38 »
Ben oncelikle deryanin subede bir agirligi oldugunu dusunmuyorum, katildigi soylesilerden gozlemledigim kadariyla ve bu yuzden Ali Kocun gsli birinin subede olmasina ses cikarmadigini dusunuyorum,
deryanin bu sebede olmasinin iki sebebi oldugunu dusunuyorum, nedenini bilmiyorum ama federasyonla arayi iyi tutmak ve bence koc universitesinin lansmanini yapmak