Gönderen Konu: Şehmus Hazer  (Okunma sayısı 11786 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı VERDA

• Üye
  • Yer: ANKARA
Ynt: Şehmus Hazer
« Yanıtla #15 : 12 Eylül 2021, 00:21:30 »
Valla melihin sürelerini alıp, onu takımdan şutlamamıza bir katkısı olacaksa 3 milyon dolar ödesek azdır  :D

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #16 : 12 Eylül 2021, 19:35:17 »
Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız yeni sezon kadro planlamaları kapsamında, son olarak Beşiktaş’ta forma giyen ve ülke basketbolumuzun kendi jenerasyonunda en başarılı guardlarından biri olan Şehmus Hazer (1.90, 1999) ile 3 yıllık anlaşmaya vardı.

Şehmus Hazer kimdir?

15 Şubat 1999’da dünyaya gelen Şehmus Hazer, kariyerine Bandırma Kırmızı’da başladı. 2015-16 sezonunda ilk kez Bandırma Kırmızı ile TBL’de mücadele eden Şehmus, 2016-17’de de aynı takımın formasını giydi.
2017-18’de Banvit ile BSL ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etmeye başlayan Şehmus, aynı sezonda Bandırma Kırmızı’yla TBL’de de önemli süre ve sorumluluk almaya devam etti. Şehmus, 2018-19 sezonunda da Banvit ile ligimizde ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde forma giydi.

2019-20 sezonunda ise Teksüt Bandırma ile yine BSL ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde boy gösteren Şehmus, performansını önemli ölçüde arttırdı. Ligimizde 7.4 sayı, 2.4 ribaund, 1.8 asist ortalamaları yakayalan başarılı sporcumuz, Şampiyonlar Ligi’nde ise 9.9 sayı, 2.3 ribaund, 2.2 asist ve 1.5 top çalma istatistikleri tutturdu.
2020-21 sezonunda Beşiktaş’a transfer olan Şehmus, ligimizde maç başına 14.9 sayı, 3.8 ribaund, 4.1 asist ve 1.4 top çalma istatistikleri yakaladı. Başarılı oyuncumuz, FIBA Europe Cup’ta ise 14.0 sayı, 2.3 ribaund ve 4.3 asist ortalamalarıyla oynadı.

Şehmus Hazer, 2021 yazında NBA Yaz Ligi’nde Cleveland organizasyonu ile forma şansı buldu. Üç maçta süre alan Şehmus, 5.0 sayı, 1.3 ribaund, 1.0 asist istatistikleri tutturdu.

Şehmus, ülkemizi geçmiş yıllarda 18 Yaş Altı ve 20 Yaş Altı Milli Takımlarımızda da başarıyla temsil ederken, daha sonra A Milli Takımımıza yükselmeyi de başardı. Son olarak A Milli Takımımız ile Olimpiyat Elemeleri’nde forma giydi.

Oldukça çabuk bir oyuncu olan ve özellikle açık sahada etkinliğini arttıran Şehmus, aynı zamanda çembere agresif bir şekilde atak ederek ve topsuz oyun üzerinden skor üreterek takımına hücumda katkı sağlıyor. Şehmus, aynı zamanda oyunun savunma yönünde de oldukça etkili bir isim.

Kariyer özeti:
2015-17 Bandırma Kırmızı
2017-20 Banvit
2020-21 Beşiktaş
Bu anlaşmanın Kulübümüze ve Şehmus Hazer’e hayırlı olmasını diliyor, sporcumuzun sarı-lacivertli forma altında zaferlerle dolu sezonlar yaşamasını temenni ediyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #17 : 12 Eylül 2021, 19:35:58 »
Hoş Geldin Genç Ömer Onan.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #18 : 12 Eylül 2021, 19:42:49 »
Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #19 : 12 Eylül 2021, 22:55:05 »
Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.
amin

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #20 : 13 Eylül 2021, 18:45:03 »
Bugün koçun Şehmus hakkında yaptığı açıklamalara bakılırsa onu oyun kurucu gibi düşünüyo sanki, açıklaması şu şekilde:

Şehmus’u tanıyorum, izledim. Oyun şeklini çok beğeniyorum. Çok fazla katkısı olacağını düşünüyorum. Oyun kuruculuğunun gelişmesini istiyorum. Kulübün bize sunduğu her şeyi iyi değerlendirmek gerekiyor. Bütün çalıştırdığım takımlarda oyuncuları geliştirdim. Burada da bunu yapmak istiyorum.”
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #21 : 13 Eylül 2021, 21:02:18 »
Bugün koçun Şehmus hakkında yaptığı açıklamalara bakılırsa onu oyun kurucu gibi düşünüyo sanki, açıklaması şu şekilde:

Şehmus’u tanıyorum, izledim. Oyun şeklini çok beğeniyorum. Çok fazla katkısı olacağını düşünüyorum. Oyun kuruculuğunun gelişmesini istiyorum. Kulübün bize sunduğu her şeyi iyi değerlendirmek gerekiyor. Bütün çalıştırdığım takımlarda oyuncuları geliştirdim. Burada da bunu yapmak istiyorum.”

Ben şöyle yorumladım: şehmus’u tanımıyorum; videosunu izledim. Normalde pek katkı veremez ama oyun kurucuya evrilirse bir şansı olur. Kulüp aldı ne yapayım; ben de bir şekilde verim almaya çalışacağım. 😀

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #22 : 04 Ekim 2021, 10:34:40 »
Aylarca uğraşıldı Şehmus için ancak çocuk oynamıyor şaka gibi.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #23 : 05 Ekim 2021, 12:10:36 »
Aylarca uğraşıldı Şehmus için ancak çocuk oynamıyor şaka gibi.

Beyefendi, ''senin önce idmanda çalışman, çalışman, çalışman lazım...'' diyormuş. Ancak bu çocuk zaten herkes kadar çalışan bir çocuk. Ülker Arena'nın tavanından güvercin boku temizlemesini bekliyor herhalde.

Şehmus'u 1 numarada kullanmak onu kaybetmektir, bunu da not düşelim.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #24 : 05 Ekim 2021, 12:28:10 »
Beyefendi, ''senin önce idmanda çalışman, çalışman, çalışman lazım...'' diyormuş. Ancak bu çocuk zaten herkes kadar çalışan bir çocuk. Ülker Arena'nın tavanından güvercin boku temizlemesini bekliyor herhalde.

Şehmus'u 1 numarada kullanmak onu kaybetmektir, bunu da not düşelim.
Melih'e yer açmak için mi 1 numara kullanmak istiyor yoksa abi kendimce bir teori üreteyim :D

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #25 : 05 Ekim 2021, 12:30:35 »
Obradoviçimizde antremana önem verirdi.Yakında oynar çok övdü Sehmusu özel programda İsmaile konuk olduğu.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #26 : 05 Ekim 2021, 12:32:11 »
Obradoviçimizde antremana önem verirdi.Yakında oynar çok övdü Sehmusu özel programda İsmaile konuk olduğu.
Yazılanları okumanı öneriyorum.

Şehmus 1 numara değil ve 1 NUMARA OYNATMAK İSTİYOR DEĞERLİ HOCAN.
Oynatırsa kaybeder oyuncuyu.

M.M=Göksenin.Daha fazla yazmaya gerek yok.
FENERBAHÇE

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #27 : 05 Ekim 2021, 12:33:48 »
Melih'e yer açmak için mi 1 numara kullanmak istiyor yoksa abi kendimce bir teori üreteyim :D

O da mümkün tabii ama manyak olduğu için olma ihtimali daha fazla bence  ;D
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2021, 12:34:08 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #28 : 05 Ekim 2021, 12:37:22 »
Değerli gencin boyu 193 olabilir.Kurabilir bence.Top hakimiyeti oyun aklı iyi Sehmusun.

Belki koçun kafasında takım içinde çözüm planları var.Malum para bütçe yok.Bekleyelim az.

Övmüyorum yada yermiyorum.Nötrüm.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #29 : 05 Ekim 2021, 12:38:39 »
Yazılanları okumanı öneriyorum.

Bütün mesajlarında koç övüyor ama övmüyorum, gerilmesin diyor. Obradovic'in yaptırdığı idmanları da bilmiyor, Djordjevic'i öyle bir efsaneyle kıyaslayıp, küfür gibi cümle kuruyor. Vitor, Burak için zaman lazım dediğinde de 'ne zamanı oyuncu oynamalı' diyor. Böyle de garip adam.