Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL  (Okunma sayısı 49575 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burak Benli

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol CEV CL
« Yanıtla #885 : 19 Mart 2024, 22:49:08 »
Bizde taraftarız iyi gün taraftarı değiliz ama hep aynı hataları yapmak benzer hataları yapmak rahatsız ediyor.Bu şube ufaltılmalı.

Bir kes sesini artık ya her branşta aynı zırvaları yazıp yazıp duruyorsun. Orası ufaltılmalı, burası kapanmalı, saçma sapan anılarını maç konularına yazmalar vs. vs. Nasıl boş bir çarsın sen böyle ya senelerdir bir insan bir gram mı değişmez emenike

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #886 : 19 Mart 2024, 22:49:33 »
Bir ara Santarelli gündemdeydi o bulduk nihayet derken bu koç geldi.Şubede mecazi anlamda temizlik şart.
« Son Düzenleme: 19 Mart 2024, 22:49:52 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #887 : 19 Mart 2024, 22:52:16 »
Terbiyenizi takının size mi soracağım ne yazıp yazmayacağımı.Yoksay butonu var.Ben kimseye hakaret etmiyorum.Görüşlerimi görmek istemeyebilirsiniz buton var orada.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #888 : 19 Mart 2024, 22:53:21 »
Bana yazmışsınız, ondan cevap yazıyorum. Yoksa yazmıycam. Terzic iyiydi bu kadar da niye yıktı ortalığı seyirci bu forumdan twitterına kadar Terzic'e demediğini bırakmadı. Komisyon almasından tut da voleybolunu bilmiyoruna kadar. Getirelim oluru varsa Terzic'i. Mevzu Lavarini mevzusu değil. X, Y veya Z, istikrar meselesi. Seneye Terzic gelsin yine söveceksiniz. X gelsin, Y gelsin yine fark etmeyecek bu zihniyetle. Kim geliyorsa gelsin, uzun vadeli planla programla gelsin diyoruz. Ama yok işte, yok, yok, yok...
Sen ve senin gibilerin istikrar takıntısı yüzünden göz göre göre camianın koca bir sezonu heba oluyor. Erkek basketteki yunani kovmasak orada da heba olacaktı mesela ama sana kalsa istikrar derdin. Yunanin teki yuzunden 20 milyonluk takimin bir sezonu daha giderdi ama sana gore gitsin onemli degil. Ben iddia ediyorum bu adam bugün başımızda a sebep b sebep farketmez olmasaydı turu geçen biz olurduk. Maça ne hamlesi var, ne de rakibe karsi bir taktigi. Takim ne blok tutuyor ne de manset aliyor. Çok konuşmaya gerek yok. Sen şakşakçı bir tataftarsin ben biraz duygusal bir tataftarim gördüğümü söylerim ama tatlı ama sert.
« Son Düzenleme: 19 Mart 2024, 22:53:38 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #889 : 19 Mart 2024, 22:56:41 »
Bizde taraftarız iyi gün taraftarı değiliz ama hep aynı hataları yapmak benzer hataları yapmak rahatsız ediyor.Bu şube ufaltılmalı.

Ağbi eyvallah. Tekrar yazıyorum, konu Lavarini değil. Aranan Terzic, gider ayak verdiği röportajda "Fenerbahçe seyircisi voleyboldan anlamıyor" dedi. Bir bok bildikleri yok demek istemiş anla sen. Adama denmedik hakaret bırakılmadı. Transferlerden komisyon aldığından tut da Sırplığına kadar yazıldı çizildi. Bu forumda da dahil. Ben Terzic hakkında olumlu veya olumsuz tek kelime yazmadım, çizmedim. Kariyerine bak, taş kesilir insan zaten. Teknik taktik bağlamda voleyboldan çok anlayan biri de değilim zaten. Terzic veya beriki, her zaman istikrarı, uzun vadeli planları savundum. X, olur, Y olur, Z olur. Djordovic örneği var ortada diyorum, adam takımın başına geçmeden çer çöp yazdılar, basketboldan anlamıyor yazdılar bir zamanlar Avrupa'nın en büyük guardı olan ismine. Herif kendisinin kurmadığı kadro ile kovulacığını bildiği halde dönemin Avrupa şampiyonunu üç kez yenerek Türkiye şampiyonu yaptı. Rus takımları yüzünden euroleague de 3 galibiyeti silindi vesaire. Kovuldu, teneke çalındı arkasından, Itoudis geldi sonuç ortada. Burada 10 kişi yazıyorsa 9'u benden iyi biliyordur voleybolu. Ben orada değilim. Sabırdan, istikrardan bahsediyorum...

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #890 : 19 Mart 2024, 23:00:27 »
Adam.taktik servise meryemi alıyor surekli. Defalarca yaptı bunu. Meryem iyi bir servis atan bir kadın mı? Hayır, peki niye alıyorsun be ruhsuz İtalyan. En kritik.yerde oyuna girip topu 5 metre dışarı attı. Allah belanı versin senin gibi antrenörün.

Dere gecmeden değiştirmeyelim de ligi de verelim bu adam yuzunden. koskoca fenerbahce avrupayi ligi göz göre göre adım adım kaybetsin ama bu İtalyan kalsın başımızda. Ayıp olmasın adama. Terzici mumla arıyorum. Kalbe zarar lanet olası şube..
Meryem maçı bitirdin Meryem i alınca bumaç gitti dedim. Oan Fetisova nın yüzünü gördünüzmü? Bu servis içinmi beni çıkardın der gibiydi. Egonu'yu durduramadık üstüne Cazaute'nin ekstra katkılarıyla işi bitirdiler, bu takımın en büyük eksiği blocklar. Kadınlar bundada fark attı, 14 block yaptılar. Vakıfbank en büyük salaklığı Egonu'yu yollamakla yapmış, kadın burda kendine gelmiş. Hoca ve takım arkadaşlarındaki ilgiyi vakıfta görmedim.
Kısacası bende senin gibi umutlu değildim.
3-1 olmasıda beni şaşırttı. Altın sette kaybetmesi daha iyi. Tamam bizim oyunumuzda son dönemde düşüş var ama bu takımda söylenildiği kadar kötü bir takım değil. Benim ilk söylediğim 2 italyan kapışır demiştim. Ona doğru gidiyor.
Hoca çok düz hoca bir Santralli değil Ebrarla Vargası her hoca yan yana oynatmaz, Stysiak'ıda kullanmasını bilmeliydi. Boyunu kullan, block da kullan,Meliha öndeyken onu alsaydı diyecem ama varyasyon yaratacak hoca değil, Drca da boy var ama kendinden kısa oyuncuya block yapamadı, top dağıtmasıda kötüydü.Volley in pasörü bile sakat sakat Drca dan iyiydi. Bu sezonun başında almıyalım dedik ama kim dinler, Eda altın sette oynayamazmıydı acaba?
Sonuçta Altın sette biri kaybedecekti. Hocaları oyunculara 2 set alabilirsek alırız yoksa Altın sete güçlü çıkalım demiştir. Biz daha yorgunduk,

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #891 : 19 Mart 2024, 23:02:37 »
Sen ve senin gibilerin istikrar takıntısı yüzünden göz göre göre camianın koca bir sezonu heba oluyor. Erkek basketteki yunani kovmasak orada da heba olacaktı mesela ama sana kalsa istikrar derdin. Yunanin teki yuzunden 20 milyonluk takimin bir sezonu daha giderdi ama sana gore gitsin onemli degil. Ben iddia ediyorum bu adam bugün başımızda a sebep b sebep farketmez olmasaydı turu geçen biz olurduk. Maça ne hamlesi var, ne de rakibe karsi bir taktigi. Takim ne blok tutuyor ne de manset aliyor. Çok konuşmaya gerek yok. Sen şakşakçı bir tataftarsin ben biraz duygusal bir tataftarim gördüğümü söylerim ama tatlı ama sert.

Şakşakçılık mevzusunda kişi kendinden bilir işi yazdıktan sonra yukarıya yazdığım cümleleri ekliyorum:

Tekrar yazıyorum, konu Lavarini değil. Aranan Terzic, gider ayak verdiği röportajda "Fenerbahçe seyircisi voleyboldan anlamıyor" dedi. "Bir bok bildikleri yok" demek istemiş anla sen. Adama denmedik hakaret bırakılmadı. Transferlerden komisyon aldığından tut da Sırplığına kadar yazıldı çizildi. Seni bilmiyorum ama bu forumda da yazan çizen oldu. Ben Terzic hakkında olumlu veya olumsuz tek kelime yazmadım, çizmedim. Kariyerine bakarsan zaten, taş kesilir insan. Teknik taktik bağlamda voleyboldan çok anlayan biri de değilim zaten. Terzic veya beriki, her zaman istikrarı, uzun vadeli planları savundum. X, olur, Y olur, Z olur. Djordovic örneği var ortada diyorum, adam takımın başına geçmeden çer çöp yazdılar, basketboldan anlamıyor yazdılar bir zamanlar Avrupa'nın en büyük guardı olan ismine. Herif kendisinin kurmadığı kadroyu kovulacığını bildiği halde dönemin Avrupa şampiyonunu üç kez yenerek Türkiye şampiyonu yaptı. Rus takımları yüzünden euroleague de 3 galibiyeti silinmese play offu garanti gibiydi. Kovuldu, teneke çalındı arkasından, Itoudis geldi sonucu hepimiz biliyoruz. Burada 10 kişi yazıyorsa 9'u benden iyi biliyordur voleybolu. Ben orada değilim. Sabırdan, istikrardan bahsediyorum...

Hakaret etmeyiver bi-zahmet, herkes Fenerbahçeli burada, herkes üzgün senin gibi...

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #892 : 19 Mart 2024, 23:07:32 »
Meryem maçı bitirdin Meryem i alınca bumaç gitti dedim. Oan Fetisova nın yüzünü gördünüzmü? Bu servis içinmi beni çıkardın der gibiydi. Egonu'yu durduramadık üstüne Cazaute'nin ekstra katkılarıyla işi bitirdiler, bu takımın en büyük eksiği blocklar. Kadınlar bundada fark attı, 14 block yaptılar. Vakıfbank en büyük salaklığı Egonu'yu yollamakla yapmış, kadın burda kendine gelmiş. Hoca ve takım arkadaşlarındaki ilgiyi vakıfta görmedim.
Kısacası bende senin gibi umutlu değildim.
3-1 olmasıda beni şaşırttı. Altın sette kaybetmesi daha iyi. Tamam bizim oyunumuzda son dönemde düşüş var ama bu takımda söylenildiği kadar kötü bir takım değil. Benim ilk söylediğim 2 italyan kapışır demiştim. Ona doğru gidiyor.
Hoca çok düz hoca bir Santralli değil Ebrarla Vargası her hoca yan yana oynatmaz, Stysiak'ıda kullanmasını bilmeliydi. Boyunu kullan, block da kullan,Meliha öndeyken onu alsaydı diyecem ama varyasyon yaratacak hoca değil, Drca da boy var ama kendinden kısa oyuncuya block yapamadı, top dağıtmasıda kötüydü.Volley in pasörü bile sakat sakat Drca dan iyiydi. Bu sezonun başında almıyalım dedik ama kim dinler, Eda altın sette oynayamazmıydı acaba?
Sonuçta Altın sette biri kaybedecekti. Hocaları oyunculara 2 set alabilirsek alırız yoksa Altın sete güçlü çıkalım demiştir. Biz daha yorgunduk,

Eda'nın yokluğu çok fark etmekle birlikte blok mevzusunda hemfikirim.   Geçen yılki Vakıf serisinde de bloklar yüzünden kaybettik zaten. Artık kim gelecekse seneye takımın başına, blok alışkanlığı kazandıracak bir isim olmalı. Üç yıldır canımız yanıyor...

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #893 : 19 Mart 2024, 23:19:42 »
Uzun bir ayrılıktan sonra bir araya geldik, Şükür ki burası tekrar açıldı. Ama sanki herkes gergin, sinirli, herkes aynı fikiri paylaşacak değil. Özümüz Fenerbahçe. Gerisi hikaye, düşünce farklılıkları olacakki benim gibi bazı arkadaşlarda birşeyler öğreniyoruz sizden, Tansiyon yükselmesin hedeflerimiz ortak, bana göre bu günkü maçı alabilirmiydik alabilirdik ama altın sette kaybettik, yanlış anlamayın ama bu maç özelinde Vakıf'a-Eczacıbaşına kaybetseydik beni daha çok yaralardı.
Ben Sanrelli derim başkası Terzic der fikir farklılıkları olsun, bizi dinleyipte kimse transfer yapmıyor. Vargas-Ana tam hazır değil, üstüne Eda yok, üstüne Drca dan daha iyi pasörü hakkediyor bu kulüp, Block ve manşetimizde kötü.
Öbür arkadaşda başka yorum yapar, olsunya bilmeyen bilenden öğrenir kaç yaşıma geldim sizlerden bir şeyler öğreniyorum. Birbirimize olan saygıyı sevgiyi bozmayalım

Çevrimdışı altann

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Fenerbehçe Spor klübü
« Yanıtla #894 : 19 Mart 2024, 23:20:23 »
Hocayı hemen kovalım dah kupa falan almayız.
Drça büyük takım oyuncusu değil.
Onu da yedeğe çekelim gelecek sene için hazırlık yapalım.
Ney bu kadro ile başarısı takım.
Bu çapsız hocayı kim getirdiyse hemen onuda alıp gitsin.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #895 : 19 Mart 2024, 23:22:22 »
2-0 getirsek seti belki.Yoruluyorsun.Taktik olarak kuvvetli kaldılar.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #896 : 19 Mart 2024, 23:25:29 »
Uzun bir ayrılıktan sonra bir araya geldik, Şükür ki burası tekrar açıldı. Ama sanki herkes gergin, sinirli, herkes aynı fikiri paylaşacak değil. Özümüz Fenerbahçe. Gerisi hikaye, düşünce farklılıkları olacakki benim gibi bazı arkadaşlarda birşeyler öğreniyoruz sizden, Tansiyon yükselmesin hedeflerimiz ortak, bana göre bu günkü maçı alabilirmiydik alabilirdik ama altın sette kaybettik, yanlış anlamayın ama bu maç özelinde Vakıf'a-Eczacıbaşına kaybetseydik beni daha çok yaralardı.
Ben Sanrelli derim başkası Terzic der fikir farklılıkları olsun, bizi dinleyipte kimse transfer yapmıyor. Vargas-Ana tam hazır değil, üstüne Eda yok, üstüne Drca dan daha iyi pasörü hakkediyor bu kulüp, Block ve manşetimizde kötü.
Öbür arkadaşda başka yorum yapar, olsunya bilmeyen bilenden öğrenir kaç yaşıma geldim sizlerden bir şeyler öğreniyorum. Birbirimize olan saygıyı sevgiyi bozmayalım

Eyvallah ağbi. Ülkenin Fenerbahçe'yi soktuğu durum hepimizin psikolojisini bozdu. Birbirimize girer hale girdik. Kendi adıma birini kırdıysam, incittiysem özür diliyorum. Sağlıcakla...

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #897 : 19 Mart 2024, 23:55:44 »
2-0 getirsek seti belki.Yoruluyorsun.Taktik olarak kuvvetli kaldılar.
Bende 3-0 olsun isterdim ama 3-1 yapmasıda başarıdır. Eğer 3-0 değilde 3-2 kaybetseydik, bu kadar stres ve yorgunluk belirtisi olmazdı. Biz çok gördük 2-0 dan 2-3 kaybetmedikmi?
Mesele bana göre , çok kolay blocklanıyoruz üstüne bizim block gücümüz zayıf, manşetimiz zayıf, pasörün çokdaha iyi olması takımın elini rahatlatırdı. Hoca kötü demiyeceğim ama varyasyonlar yapacak biri değil. Herkesi kullanmasını bilmeli, gidipte ısınmamış Meryemi çok kritik bir zamanda servis attırmamalıydı. Ön tarafa gelmiş Melihanın yerine Stysiak alınamazmıydı. İllaha Vargas'ı çıkarıp Stysiak ı almak zorundamı. Yani hem elin değmiyor, hem herkesi yerinde zamanında kullanamıyorsun,
Maçın özeti biz çok yorulduk, stresliydik, çok hata yaptık üstüne blocklarda ve manşetlerde rakip daha iyiydi.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #898 : 20 Mart 2024, 01:19:49 »
Valla geçen sene Terzic'in kurduğu takımı da gördük. Tavanı gördükten sonra havuzda gazozuna bile oynasa Vakıfbank'a 3-0'ın rövanşını 4-0'larla verip duruyordu takım ki, 50 yılda olan bir şekilde adamları altın sette talih yaver gidince yenip ligde şampiyon olduk. Bi de sene başında bi Şampiyonlar Kupası aldı, eyvallah. Onun dışında asla rahat maç izletmeyen, sürekli saçmalayan ve karar setlerinde hep, defalarca Vakıfbank'a mağlup olan bir takım kurdu o da. Şimdi Vakıfbank olmadığı için başkası geldi tokatladı, aynı terane aslında.

Bunun da nedeni oyuncu kalitesi. Artık Arina, Ana filan bunları bırakmak lazım. Bu oyuncuların olmasını falan bekleye bekleye kupa görmeden geberip gideceğiz. İyi servis atacaklar da rakibi boğacaklar falan filan. Daha kaç sene bekleyeceğiz abi? Senelerdir yarı finalde tokatlanıp dönüyoruz. Normal sezonda herkesi ezip geçen takım en kritik anlarda eline yüzüne bulaştırıyor; çünkü Arina'dan büyük oyuncu olmayacağı gibi biz Ana'yla filan uğraşırken millet Gabi'lerle filan dünyaları kazandı.

6 ay Vargas, 6 ay da yedeği dünya yıldızına para verip ne doğru dürüst 4 numara ne orta oyuncu ne pasör alabiliyoruz. Gerekirse bu Vargas'ı almayın kardeşim, zaten 4 yerli oynatıyorsunuz. Gidin düzgün bir orta oyuncu filan alın yabancı. Takımda düzgün transfer yok senelerdir. Garip garip adamlar oturup kontrat doldurup gidiyor. Oynatmadığımız milli tonla yabancı var, o zaman bunlar niye duruyor? Bunları almayın, oynatacağınız bir tane düzgün oyuncu alın ya.

Bu takımdan daha iyi takımız, zaten bugün gösterdik de bunu. Ama bunların finale çıkmaması hayırlı. Ben şahsen izlemedim bile maçı, altın sette kaybedeceğimizi de ne yazık ki düşünmüştüm ve öyle de olmuş.
« Son Düzenleme: 20 Mart 2024, 01:21:41 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #899 : 20 Mart 2024, 01:24:22 »
Mükemmel manşet:
FBO:%28 Milano:%12

Arina, Melisa ve Meliha’ nın yaptığı hücum sırası ile 39, 55 ve 5!
Eeee hani manşet alınca işler düzelecekti?