Gönderen Konu: Fenerbahçe Alagöz - ÇBK Mersin | Final Serisi  (Okunma sayısı 86143 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Basketbol Süper Ligi
« Yanıtla #675 : 23 Ocak 2023, 13:54:16 »
Her Branşın kendine mahsus kuralları var.Futbolu biliyorumda örneğin Baskette Epoupa sözleşmesi var diye tutuluyorsa , Takas olayı olabiliyormu? Yani bize uymayan başkasına uyabilir,Öyle bir takımdada uzun veya kısa mutlaka bize uyan yerlide olabilir.
Sevgi,Şeval,Tilbe,Bahar,Melis, gibi yerlilere acil ihtiyaç varken hiç bir takımda sezonun ortasında vermez sanırım bu planlar seneyemi kalır ozaman?
İloturo,Yanlış hatırlamıyorsam Mc Cowan'ı ilk sendenmi,Ertuğrul_Solomon'danmı duymuştum.Bu Forumda Transfer ler başlamadan okudum.Önümüzdeki senede GS nin kaptıracağını sanmıyorum.Stokes'den umudu keseli yıllar oldu ama yönetim daha nekadar ısrar eder bilmiyorum.Devşirme yapabileceğimiz Skorer,bir uzun yokmu?
Abi ben solomon'u bilmiyorum ama uzun zaman önce demiştim onu. Ben geçmiş yıllarda da çok şeyler söyledim yazdım çizdim. Bu branşta dediklerim olsa şimdi 3 tane euroleague şampiyonluğumuz vardı. Gruda'yı mesela çok genç yaşta ilk zikreden benimdir. Alba'yı keza öyle. Şimdiler de Fathoux diyorum ama duyan yok. Devşirme uzun pek yok. Aklıma gelen Coates var ama o da Mccowan etkisi yaratmaz. Ne yapıp edip şimdiden mccowanı bağlamak lazım.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #676 : 28 Ocak 2023, 15:00:04 »
Yanlış görmediysem Emlak Konut maçında Mc Bride yerine Lagupova var.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #677 : 28 Ocak 2023, 16:37:41 »
Gençlerimizin oyuna girdiği son 6 dakika skoru 20-5 emlak konut lehine. Iagupovanın 3'lüğünü de saymazsak 20-2
İnanılmaz kötüler. Koskoca eurolague finalisti, şampiyonluk adayı, dünyanın sayılı oyuncularına sahip bir takımda bu kadar yeteneksiz gençlerin olması içler acısı. Rakip kim olursa olsun bu tabloyu yaşatıyorlar bize. Bence 1 tanesi bile bu formayı giymeyi haketmiyor.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #678 : 28 Ocak 2023, 16:51:48 »
Gençlerimizin oyuna girdiği son 6 dakika skoru 20-5 emlak konut lehine. Iagupovanın 3'lüğünü de saymazsak 20-2
İnanılmaz kötüler. Koskoca eurolague finalisti, şampiyonluk adayı, dünyanın sayılı oyuncularına sahip bir takımda bu kadar yeteneksiz gençlerin olması içler acısı. Rakip kim olursa olsun bu tabloyu yaşatıyorlar bize. Bence 1 tanesi bile bu formayı giymeyi haketmiyor.
Ya abisi senle adı koyamadığım birşey var. Bir kezde değil belki bu 5. oldu.Ben bir şeyler yazmaya formun başına gelince nerdeyse kelime kelime aynı şeyleri senin yazdığına şait oluyorum.Nasıl bir Tesadüf.
Dakika 5 küsür sayımız 94 gençler girince 100 yapamadan kapadık bu nedir. İşte Malkoviç Manolya'ya,Stokes'e ve gelişim oyuncularına güvenerek Yerli Transfer yapmadılar.sonra jeton düştü ama iş işten geçti.Bu saatten sonra kimse sana Sevgi'yi,Bahar'ı,Şeval'i,,Tilbe'yi,Quanitra'yı,Melis'i vs. vermez.Manolya ve Epoupa iyice onları ters köşe yaptı.Manolya En üst makamda gidipde sıradan takımdamı oynamak istiyor.Bir adım gelişmiyor ya Ayşe Cora buna 5 basardı vallaha

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #679 : 28 Ocak 2023, 19:19:44 »
Ya abisi senle adı koyamadığım birşey var. Bir kezde değil belki bu 5. oldu.Ben bir şeyler yazmaya formun başına gelince nerdeyse kelime kelime aynı şeyleri senin yazdığına şait oluyorum.Nasıl bir Tesadüf.
Dakika 5 küsür sayımız 94 gençler girince 100 yapamadan kapadık bu nedir. İşte Malkoviç Manolya'ya,Stokes'e ve gelişim oyuncularına güvenerek Yerli Transfer yapmadılar.sonra jeton düştü ama iş işten geçti.Bu saatten sonra kimse sana Sevgi'yi,Bahar'ı,Şeval'i,,Tilbe'yi,Quanitra'yı,Melis'i vs. vermez.Manolya ve Epoupa iyice onları ters köşe yaptı.Manolya En üst makamda gidipde sıradan takımdamı oynamak istiyor.Bir adım gelişmiyor ya Ayşe Cora buna 5 basardı vallaha

Abi bu branş için aklın yolu bir. Gençlerimiz gerçekten çok kötü. Potaya tuğla atıyorlar resmen. Hadi şut girmez diyelim o kadar özgüvensiz oynuyorlar ki parkede ne yaptığını bilmez bir şekilde ileri geri koşuyorlar. Başka yaptıkları bir şey yok.

Mersin bu takımı geçen hafta evinde zar zor yendi. Biz 4.çeyrek başında farkı 45'e çıkarıp yedekleri soktuk. Bu hafta da bursayı zorla yendiler. Abartmıyorum mersini kendimize rakip yapmasak onlara da temiz bir 30 fark atamamız lazım. Gsnin onları yeneceğini düşünüyorum mesela ben.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #680 : 03 Şubat 2023, 13:07:46 »
TBF nin verdiği maçlar rezalet Uludağ maçında cızırtıdan bir şey izlenmiyor.Madem ses yayını yok bari  cızırtıyı kesin her maç sıkıldık.FBTV de nasıl kendi yayınlamaz aklım almıyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #681 : 03 Şubat 2023, 13:24:38 »
TBF nin verdiği maçlar rezalet Uludağ maçında cızırtıdan bir şey izlenmiyor.Madem ses yayını yok bari  cızırtıyı kesin her maç sıkıldık.FBTV de nasıl kendi yayınlamaz aklım almıyor.
Abi görüntü de cizirtidan ibaret zaten  bu yerlilerle.  Hicbirisi bu formayı haketmiyor. Turnike atmaktan,sut atmaktan acizler. Basket topunu eline yeni almış yoldan gecen herhangi bir insan gibiler. Gözlerim.yaniyor bunlar fenerbahcede forma giyiyor yazik. Hido yabanci sinirini bu yerliler için almış.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2023, 13:24:51 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #682 : 03 Şubat 2023, 13:32:11 »
Abi görüntü de cizirtidan ibaret zaten  bu yerlilerle.  Hicbirisi bu formayı haketmiyor. Turnike atmaktan,sut atmaktan acizler. Basket topunu eline yeni almış yoldan gecen herhangi bir insan gibiler. Gözlerim.yaniyor bunlar fenerbahcede forma giyiyor yazik. Hido yabanci sinirini bu yerliler için almış.
Aynen katılıyorumda Hocada bu maçı çok önemsememiş söyleyim.2 yabancıyla oynuyoruz,Uzunda yok.bu maçtan umutlu değilim. Ne komik maç daha doğrusu rezalet.Gelişim oyuncularıyla nereye kadar

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #683 : 03 Şubat 2023, 13:44:38 »
Aynen katılıyorumda Hocada bu maçı çok önemsememiş söyleyim.2 yabancıyla oynuyoruz,Uzunda yok.bu maçtan umutlu değilim. Ne komik maç daha doğrusu rezalet.Gelişim oyuncularıyla nereye kadar
Lig sonuncusu ligin en kötü takımı değil de aızıcık düzgün bir takım olsa bugün çarpar bizi, sahamızdaki yenilmezlik serisi de gider, gsye karşı saha avantajını da verirdik. Sabally kadroda var gözüküyor, onu da oynatmıyor. Akıllı bir şey yaptığını zannediyor ama mcbride ve ıagupova'nın canı çıkıyor sahada. 3 kat fazla efor sarfediyorlar.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #684 : 03 Şubat 2023, 14:54:19 »
57 oldu seri

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #685 : 03 Şubat 2023, 16:15:27 »
Alina : 29s,10a,9rb,6tç,48verimlilik

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #686 : 04 Mart 2023, 16:06:26 »
kayseri Basket maçında Alina-Vandersloot-Sabally tercihi yapılmış.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #687 : 04 Mart 2023, 21:25:40 »
Çoluk çocukla neredeyse 60 sayı fark attığımız kayseriyi mersin evinde son çeyreğe 8 sayı önde girerek yenmişti. Bu mersin denen takımın bu kadar galibiyet alması ve bizi 2 kere üst üste yenmesi akıllara zarar bir durum. Herhangi bir fizik kanunu ile de açıklanamaz. Fenerbahçe düşmanı hidonun bayan baskette önümüzü kesmek için çıkardığı kuralların bir sonucu. Stewart, Meeseman, İagupova, Mcbride, Vandersloot, Sabally.... 3 tanesi dışarda kalıyor. Bu çağ dışı uygulama ile dünyanın en iyi oyuncularını dışarda bırakmayı başarıyorsunuz. Kına yakın bir tarafınıza. Fenerbahçe düşmanları her yerde...

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #688 : 06 Mart 2023, 14:31:43 »
Nesibenin atışları bize gelince maşşallah
Quigley gelmiş ne dersiniz?  😜

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #689 : 06 Mart 2023, 14:34:31 »
Şu ana kadar izlediğim Nesibe benim bu sene Fenerbahçeye karşı izlediğim en iyi takım olabilir. Sıra dışı anormal bir oyun oynuyorlar. Diğer takımlara karşı neden böyle değiller yada bize karşı mı içlerine Amerika milli takımı girmiş gibiler. Tuhaf bir durum. Tabi bunda maça çok iyi başlayan ve ilk çeyrek 13 sayı atan Saballyi çıkarıp Stokes'u oyuna alarak rakibi 6-4 oynatan bizim koçun da payı büyük.