Gönderen Konu: 7.kez Şampiyon Fenerbahçe Opet !!!  (Okunma sayısı 77745 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Lig Maçları (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #570 : 12 Mayıs 2022, 21:45:06 »
TV gelirleri için mi şampiyonluğa sekiz sayı kalmışken dördüncü maçı verdi kızlar?
Güle oynaya kazandılar.Gerektigi yerde vites yükseltiler.Evet yayın geliri için.Iste az yükseldiler kalite farkı ortaya çıktı.Gizemin odulune kanmadan yollanması  net net ufalmalıyız geek yok yatırıma. Konu mankeni.gibi.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2022, 21:55:36 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #571 : 12 Mayıs 2022, 21:57:35 »
Yanı biz kaybetmedik onlar aldı.Giden şey yok.Ah ah çekişme varmış gibi ortam.olsu işte o kadar.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2022, 21:57:55 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #572 : 12 Mayıs 2022, 22:24:05 »
Eda Erdem gelse dese benden bu kadar Vakıf a gidiyorum gram kızmam. Kızın kariyeri heba oldu burda vasat takımlarla hocalarla.
İşte zamanında Nevriye nasıl kurtuldu bizden ve gitti bir eurolague şampiyonluğu kazandı. Eda da gitse en az 4 şampiyonluğu daha olurdu. Kanserli bir klubuz. Neresini kesip atsan heryere yayılmış. Kurtulamiyoruz.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #573 : 13 Mayıs 2022, 01:26:28 »
Elde var hüzün...

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #574 : 13 Mayıs 2022, 01:43:06 »
Bariz kalite farkı var.Kesinlikle yatırım.olmamali para boşa gider Egonu ile 6 7 sene daha Vakıf şampiyon olur ama Türk voleybolunda son çivi çakılır.Tekellesme zehirdir şu mesaj dursun burda.

Vakıfbank'a olan destek, pohpolama sinir bozucu ve kabul edilemez. Öte yandan Türk voleyboluna çivi falan da çakılmaz. Milli takımlar seviyesinde önü açık, Türkiye'nin takım sporlarındaki tek ekol branşı kadın voleybol. Tabi Avrupa ikincilikleri ya da üçüncülükleri ile olimpiyat ve milletler ligindeki mücadeleleri başarı addetmiyorsanız orasını bilemem Uralochka senelerce lokomotifi olmuştu Sovyet voleybolunun, Sovyet voleybolu bitmiş miydi? Bilakis her olimpiyatta kürsüdeydiler. Şu şartlarda dahi 4 defa yendin, elinden kaçırdığın 2 maç ve 1 set, üç ayrı kulvardaki kupanın kaderini belirledi. Doğru hamlelerle anti-Vakıf kimyasını kurarsın ve Efes'in bize yaptığı gibi bir döneme son verirsin. Şube küçülsün veya kapansın gibi yorumlarınıza anlam veremiyorum. Futbolda malum yapı tarafından desteklenen bir kulüp var karşımızda ve bu yapı baki kaldığı müddetçe domine edecekler bir süre daha Türkiye ligini. Türkiye'de bir şeyler değişmeden futbolda şampiyon olabileceğimizi falan mı düşünüyorsunuz?  Ne yapalım o zaman, futbol şubesini de mi kapatalım? O zaman 3 temmuzda komple indirseydik şalteri. İnadına devam...
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2022, 01:44:37 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #575 : 13 Mayıs 2022, 02:06:21 »
Tekelleşmenin ne kadar zararli oldugunu zaman gosterecek Tekli takimin oldugu bir yerde ilgi olmaz.Sscb ile karistirmayin.Onlarin spior politikaları var hala var.Bizde  yapı sağlam değil.Eskiye dönüş olma ihtimali yüksek.
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2022, 02:11:31 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #576 : 13 Mayıs 2022, 07:36:57 »
20 yıl önce Pendik’teki bir ikinci lig sahasından eve dönünceye kadar ne sinir ne stress yüklendiğimi hatırlıyorum da…

O gün kulübü komple kapatsak hiç bir sorunumuz kalmayacakmış bak. Ne harikulade çözüm…

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #577 : 13 Mayıs 2022, 09:53:17 »
Voleyboldan anlamam ama gördüğüm kadarıyla orta oyuncu ve pasör mevkilerinde bize ağır basıyorlar. Sağlam bir orta oyuncu ve pasör alırsak kırılma anlarında ayakta kalabiliriz gelecek sezon.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #578 : 13 Mayıs 2022, 10:48:57 »
Voleyboldan anlamam ama gördüğüm kadarıyla orta oyuncu ve pasör mevkilerinde bize ağır basıyorlar. Sağlam bir orta oyuncu ve pasör alırsak kırılma anlarında ayakta kalabiliriz gelecek sezon.

Pasör mevkine Brezilyalı alınmış. Sanırım Macris.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #579 : 13 Mayıs 2022, 11:02:51 »
Tekelleşmenin ne kadar zararli oldugunu zaman gosterecek Tekli takimin oldugu bir yerde ilgi olmaz.Sscb ile karistirmayin.Onlarin spior politikaları var hala var.Bizde  yapı sağlam değil.Eskiye dönüş olma ihtimali yüksek.

Vakıfbank mevzusu bir yana tüm spor branşları arasında Türkiye'nin en planlı en programlı dalı kadın voleybol. Voleybol lisesi bile kuruldu. Anadolu'da yaptıkları tarama sonrası yetenekli buldukları öğrencileri burslu okutuyorlar. Türkiye'de 10 kız çocuğu spora başlayacaksa 7'si belki 8'i voleybolu tercih ediyor. İşin sadece sportif kısmı yok. Memleketin ilerlediği güzergahın tam aksine Türk kadınının "ben varım" diyebildiği ve bunu dünyaya gösterebildiği tek alan. Bir spor dalından çok fazlası yani. İstanbul sözleşmesine evet diyebilen yegane tek cesur kulüp olarak kadın branşları ayakta tutulmalı. Başarıyı esas alıyor iseniz daha doğrusu kupa kazanma dışındaki herhangi bir sonucu başarı addetmeyiyorsanız futbol branşımızı takip edin diyeyim. Orada bütün kupaları süpürüyoruz,  şampiyonlar liginde falan yarı final oynuyoruz her sene maşallah. Rica ediyorum, şu kulübü Trabzon a çevirmeyelim lütfen...

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #580 : 13 Mayıs 2022, 11:17:29 »
Başarıyı esas alıyor iseniz daha doğrusu kupa kazanma dışındaki herhangi bir sonucu başarı addetmeyiyorsanız futbol branşımızı takip edin diyeyim.
Beğenmeyen izlemesin kısaca… Katılıyorum.

Aslında sorun burada bir kaç arkadaşın yazdıkları da değil… Şu anda bir çok sosyal medya platformunda futbol dışındaki şubelerin küçülmesine yönelik yoğun bir atak var… Bunu kızlarımızın Vakıfbank’a 2-0 öndeyken verdikleri dördüncü maç tetikledi maalesef. Ali Koç çoğu zaman yaptığı gibi, rüzgarın esiş yönüne göre pozisyon alırsa vay halimize…

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #581 : 13 Mayıs 2022, 11:21:41 »
Twitter yeni yetme, garip taraftar dolu da, benim mentalitem basittir şahsen: Ya bir işi düzgün yapacaksın ya da hiç yapmayacaksın. Benim şubelerden beklentim de bu. 3 milyon harcama, 4 harca, tüm kupaları topla. Yapamayacaksan, her yerde ikinci olacak takımlar kurmaya devam edeceksen 3 harcama, 1 harca, beşinci ol. Ne beni yor ne de kendini.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #582 : 13 Mayıs 2022, 11:28:14 »
Twitter yeni yetme, garip taraftar dolu da, benim mentalitem basittir şahsen: Ya bir işi düzgün yapacaksın ya da hiç yapmayacaksın. Benim şubelerden beklentim de bu. 3 milyon harcama, 4 harca, tüm kupaları topla. Yapamayacaksan, her yerde ikinci olacak takımlar kurmaya devam edeceksen 3 harcama, 1 harca, beşinci ol. Ne beni yor ne de kendini.
O zaman 4 harcaması için baskı unsuru oluştur. Eşeğin aklına karpuz kabuğunu neden düşürüyorsun   ;D

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #583 : 13 Mayıs 2022, 12:21:21 »
O zaman 4 harcaması için baskı unsuru oluştur. Eşeğin aklına karpuz kabuğunu neden düşürüyorsun   ;D

Abi beni kimse dinlemiyor :(

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #584 : 13 Mayıs 2022, 12:32:20 »
Abi beni kimse dinlemiyor :(
Senin vasıtanla ulusa seslendim, dinleyen çıkar muhakkak 😜