Gönderen Konu: Fenerbahçe | Bitci Türkiye Kupası (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 15353 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe Beko-Anadolu Efes | Bitci Türkiye Kupası Finali
« Yanıtla #315 : 20 Şubat 2022, 18:38:44 »
yok abi yok ne kadar uğraşsanda boş her attıkları giriyor na bu ya.Neyse benden bukadar şimdilik hoşçakalın nasıl olacaksa.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #316 : 20 Şubat 2022, 18:39:04 »
Guduric çıksın diyen arkadaştan bütün forum nefret etti bi ara forumdan da gitti denildi ama dönmüş maşallah trollemeye devam belki normal gerçek halidir bilmiyorum ama bana samimi gelmiyor hakikaten...

Ergin 20 sayı öndeyken bile Micic Larkini çıkarmaz elinde olsa Fbyi yenme adamın hayatının en büyük fantezisi çünkü, sen Gudurici çıkar ama bi yeri falan çizilir çünkü (!)

Elimizde kalan ender star oda sakatlanırsa ne olacak.Ben ne trolüm ne bişeyim Fenerbahçeliyim.

« Son Düzenleme: 20 Şubat 2022, 18:39:45 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #317 : 20 Şubat 2022, 18:40:00 »
Sağlık olsun takıma çok yük bindi bu ara tofaş maçı uzadı üstüne gs maçı olaylar derken eldeki kadro bu kadar. İnşallah sezonun geri kalanı sakatlıksız kazasız belasız geçer

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #318 : 20 Şubat 2022, 18:41:03 »
Vesely, Nando, Henry, Polonara yoktu.

Onlarda Larkin, Micic, Moerman, Beaubois olmasaydı…

Elbette tam kadro yakalarız Anadolu Holding Spor’u…

Sağlık olsun…

« Son Düzenleme: 20 Şubat 2022, 18:42:13 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #319 : 20 Şubat 2022, 18:45:00 »
Ben alıştım artık.Bu kafa ile Ergin bizi rahat rahat,eze eze yenmeye devam eder.
Şurada alacağın üç kupa var,onların hepsinin en önemli anlarında olmayan bir tane yıldıza sahibiz.Zalgris ya da Alba maçında 15-10-5 yapar oooo deriz,iş biter.Nando'yu saymıyorum o olsa bile değişen bir şey olmayacaktı.Henry ise en önemli maç öncesi sakatlandı.Ama takımımızda maşallah çok sert oynadı.Tekme tokat oynamak lazım bu itlere karşı,öbür türlü kaçırmıyorlar bize karşı.
la
Neyse ben alıştım Ergin'e karşı kaybetmeye.Artık final serisinde yine 3-0'la bizi evimize yollar,EL'de yener ve olur F8'de karşılaşırsak yine 3-0'la yollar bizi.

Adam için sıradanlaşan bir şey oldu bize karşı kazanmak.Aman Metecan en az 10 dakika oynasın ki rotasyon yapalım.Adam 6 kişiyle yendi ve hep aynısını yaparak kazanıyor.Bazı maçlarda rotasyon yapmamak gerekir ama biz ısrarla rotasyon üstüne rotasyonda ısrar ediyoruz.
Sağlık olsun bir sonraki EL maçında Efes'e karşı yine kaybedip sağlık olsun deriz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #320 : 20 Şubat 2022, 18:45:11 »
Efes form tutmak zorunda adamlar Euroligde fena sıkıştılar.Az ondan bu reaksiyon tepki herneyse.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #321 : 20 Şubat 2022, 18:50:28 »
vesely’e bu playoff döneminde son bir şans daha artık.bu sefer yine sakatlık ya da kritik maçlarda kendini attırma olayı olursa sözleşmesi uzatılmamalı bence.bir kez de bize kupa al be abi.bir kez ya 1.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #322 : 20 Şubat 2022, 18:52:53 »
Ben alıştım artık.Bu kafa ile Ergin bizi rahat rahat,eze eze yenmeye devam eder.
Şurada alacağın üç kupa var,onların hepsinin en önemli anlarında olmayan bir tane yıldıza sahibiz.Zalgris ya da Alba maçında 15-10-5 yapar oooo deriz,iş biter.Nando'yu saymıyorum o olsa bile değişen bir şey olmayacaktı.Henry ise en önemli maç öncesi sakatlandı.Ama takımımızda maşallah çok sert oynadı.Tekme tokat oynamak lazım bu itlere karşı,öbür türlü kaçırmıyorlar bize karşı.
la
Neyse ben alıştım Ergin'e karşı kaybetmeye.Artık final serisinde yine 3-0'la bizi evimize yollar,EL'de yener ve olur F8'de karşılaşırsak yine 3-0'la yollar bizi.

Adam için sıradanlaşan bir şey oldu bize karşı kazanmak.Aman Metecan en az 10 dakika oynasın ki rotasyon yapalım.Adam 6 kişiyle yendi ve hep aynısını yaparak kazanıyor.Bazı maçlarda rotasyon yapmamak gerekir ama biz ısrarla rotasyon üstüne rotasyonda ısrar ediyoruz.
Sağlık olsun bir sonraki EL maçında Efes'e karşı yine kaybedip sağlık olsun deriz.

Ağzına sağlık hocam 2 saattir aynı şeyi yazıp anlatamasak da güzel özet olmuş, altına imzamı atarım..

Çevrimiçi agha

• Üye
« Yanıtla #323 : 20 Şubat 2022, 18:53:44 »
Tibor dinozoru delik deşik etti!

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #324 : 20 Şubat 2022, 18:56:33 »
la

Bu maç özelinde takıma çok da yüklenmemek lazım. Bu kadar eksikle zaten kazanmamız baya baya sürpriz olurdu, kabul etmek gerekir. Henry olsa bir şey değişir miydi, bence biraz olsun değişirdi. Sonuçta savunma enerjisi ondan başlıyor.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #325 : 20 Şubat 2022, 18:57:03 »
Genç Efe öyle yazıyorsunki kasten sakatlandı sanki.

Yani bütün ihale ona kesilemez.

Seri yapanda bu takımdı.Üzücü ama maçlar devam ediyor.

« Son Düzenleme: 20 Şubat 2022, 18:58:25 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #326 : 20 Şubat 2022, 18:59:01 »
Genç Efe öyle yazıyorsunki kasten sakatladndı.Sarsak Asvrl maçında gitti.

Yani bütün ihale ona kesilemez.
abi kasten sakatlandı demiyorum ki zaten.2016’da 1/10 attı,2018’de 2 dakikada 2 faul yaptı,2019’da sakattı hem final four’da hem ligde oynamadı,2020’de sezon boyu yoktu,geçen yıl en kritik dönemde yoktu,bu sene yılın ilk kupası yine yok.olmayınca olmuyor bazen ısrar etmemek lazım.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #327 : 20 Şubat 2022, 19:13:22 »
Seneye inşallah daha kuvvetleniriz.

Bu arada başkanın sportif rekabetçi ruha sahip olmaması en büyük dezavantaj.

Ölüme çare yok güzel renkdaşlar.

Eğer baskan Aziz Yildirim olsaydi, futbolda da basketbolda da çoktan ligi domine edecek kadrolar kurmuştu..

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #328 : 20 Şubat 2022, 19:14:10 »
Bu maç özelinde takıma çok da yüklenmemek lazım. Bu kadar eksikle zaten kazanmamız baya baya sürpriz olurdu, kabul etmek gerekir. Henry olsa bir şey değişir miydi, bence biraz olsun değişirdi. Sonuçta savunma enerjisi ondan başlıyor.
Kemal abi benim sitemim kaybetmeye değil,kaybedilme şekline ve yanlış kararlardan dolayı.
Starks'ın bu maçta kara delik olacağını hepimiz öngördük ve tahmin ettiğimiz gibi iki tane ibne deldi geçti bu arkadaşı.M.M maça o kadar kötü girdi ki zaten maç koptuktan sonra bir şeyler yapmaya çalıştı.Koçun şunu anlaması gerekiyor artık: Bazı maçlarda bazı oyuncular berbat bile oynasa kenara gelmemeli.Sen maça Biberovic'le başlayamazsın abi.Metecan ne yapıyor da bu kadar süreyi hak ediyor? Sen Metecan'ı tanıyorsun ve seviyorsun, sen söyle Fenerbahçe formasını hakediyor mu şu an?
Adam bizim formülümüzü bulmuş.Micic-Bobua-Simon-Moermann-Pleiss-Larkin ve game over.Bu iki guard arkadaştan biri gitmediği sürece bizim bunlara karşı şansımız yok.Vesely'nin form tutması kim bilir kaç ay sürecek.Şutör bir oyuncu bilek sakatlığından dönecek.Henry ise geldiği gibi yine eski Henry performansını verir ondan bir şüphe yok.Ama şu maçta Guduric kenardan gelemez ve Polonara tercih listesinde ise o tercih edilir.Ribaund problemi için almadı onu ama takım sayı bile atamadı.Efes iyi savunma yapabilen bir takım değil,ancak sen bu kadar kötü hücum edersen adamlarda rahat rahat savunur seni.

Şehmus'un görevi ateşleyen ve uygun pozisyonda bitirici kişi olması gerekirken ne garip şutlar deniyor.Bilmiyorum,takım iyi savaşıyor ama bu takımın alfa oyuncuya ihtiyacı var.Vesely yıllardır bu görevi hiçbir zaman yerine getirmedi,-normal sezon gram umurumda değil- ve artık bir şeyler göstermesi için son şansı.De Colo'dan ise hiç umutlu değilim,savunmada eğer hasar oluşturacaksa hiç dönmesin daha iyi.
Henry en kritik anda sakatlandı.Bu sezon için en çok canımızı bu yakacak gibi.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #329 : 20 Şubat 2022, 19:20:03 »
abi kasten sakatlandı demiyorum ki zaten.2016’da 1/10 attı,2018’de 2 dakikada 2 faul yaptı,2019’da sakattı hem final four’da hem ligde oynamadı,2020’de sezon boyu yoktu,geçen yıl en kritik dönemde yoktu,bu sene yılın ilk kupası yine yok.olmayınca olmuyor bazen ısrar etmemek lazım.

Peki yaptıkları ne olacak? 2016 finaline gelirken Vesely hiç katkı vermedi mi? 5 yıl üst üste final four oynayan kadronun demirbaşı değil miydi? 2018'de aldığı iki faul de Lamonika icadı değil miydi? 2019'da hangi formayı terletirken sakatlandı? Hiç kusura bakmayın sorun biraz da sizin bakış açınızda. Şampiyonluk dışında hiç bir şeyi başarı olarak görmeyen bir bakış açınız var yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla. Gerçi bu ülkede Obradovic'in basketbol bilgisi tartışıldı, Vesely'e gömülmüş çok mu? Ne yazsam boş. İndirgemecilik yapmak istemem ama sanırım 15-16 yaşlarında avrupa şampiyonluğu görmenin de tesiri çok satırlarınızda. Son olarak şunu yazayım sporda başarı sadece ve sadece kupa almak değildir. Nice oyuncular yüzüksüz bitirdi kariyerini. Stefanel Milano gibi kadro kupa göremedi zamanında.