Gönderen Konu: Nemanja Bjelica  (Okunma sayısı 15591 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Nemanja Bjelica
« Yanıtla #45 : 10 Ocak 2023, 20:15:14 »
Ben şunu merak ediyorum. Bu herifin tam olarak nesi var? Gerçekten merak ediyorum sakatlığı tam olarak nedir, bilen duyan varsa lütfen yazabilir mi?

İşin kötüsü bunu şubenin de bilmemesi.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #46 : 10 Ocak 2023, 21:12:12 »

Başkası dese belki ciddiye almazdım ama bunu sen diyorsan vallahi yandık, şubeyi kimler yönetiyor böyle.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #47 : 10 Ocak 2023, 21:14:05 »

Yuh ki ne yuh ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #48 : 10 Ocak 2023, 21:15:21 »
Başkası dese belki ciddiye almazdım ama bunu sen diyorsan vallahi yandık, şubeyi kimler yönetiyor böyle.
Ultraaslan derya?

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #49 : 11 Ocak 2023, 00:49:20 »
Şimdiye sıfırdan yenisini yaparlardı. Gerçi o da üretim bandından çıkmadan sakatlanırdı ya, neyse...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #50 : 11 Ocak 2023, 01:38:43 »
Dön artık ya dön sahada daha fazla Booker görmek istemiyorum.Nasıl bir sakatlık bu kadar uzun sürebilir anlamıyorum.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #51 : 11 Ocak 2023, 10:51:40 »
Dön artık ya dön sahada daha fazla Booker görmek istemiyorum.Nasıl bir sakatlık bu kadar uzun sürebilir anlamıyorum.
2 kasımda basket oynarken düştüm, sağ humerus şaftı (dirsek ile omuz arasında kalan uzun kemik) kırıldı, hemen ertesi gün ameliyat oldum. 30 seans fizik tedavi sonrasında, 2.5 ayda kolumun hareket kabiliyeti ancak %75-80 e geldi, güç olarak ise 0.5 lık pet şişe ile su içip telefonun şarjını takabiliyorum diye sevinebileceğim kadar gelişti. Tamamen düzelmesi 1 yıl diyorlar. Yaş vs gibi farklı bir çok faktör var tabii. Ama demek istediğim, sakatlıklardan dönüş uzun süre alabiliyor. Burada sorun, 6-7 aydır ne olduğunun bilinmiyor, açıklanmıyor olması.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #52 : 11 Ocak 2023, 11:26:53 »
2 kasımda basket oynarken düştüm, sağ humerus şaftı (dirsek ile omuz arasında kalan uzun kemik) kırıldı, hemen ertesi gün ameliyat oldum. 30 seans fizik tedavi sonrasında, 2.5 ayda kolumun hareket kabiliyeti ancak %75-80 e geldi, güç olarak ise 0.5 lık pet şişe ile su içip telefonun şarjını takabiliyorum diye sevinebileceğim kadar gelişti. Tamamen düzelmesi 1 yıl diyorlar. Yaş vs gibi farklı bir çok faktör var tabii. Ama demek istediğim, sakatlıklardan dönüş uzun süre alabiliyor. Burada sorun, 6-7 aydır ne olduğunun bilinmiyor, açıklanmıyor olması.

Çok geçmiş olsun, bir an önce sağlığınıza kavuşmanızı dilerim.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #53 : 11 Ocak 2023, 11:29:31 »
Geçmiş olsun acil şifalar.

Çevrimdışı kalimantan96

• Üye
  • Yer: Cenevre
    • utkueroglu
« Yanıtla #54 : 13 Ocak 2023, 01:10:39 »
Bizdeki 2. donemi, bana Gordan Giricek vakasini hatirlatiyor, bu gidisle oynamadan emekli olacak

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #55 : 13 Ocak 2023, 01:50:03 »
Sözleşmesini dondurma ihtimali olabilir mi.?.Bu ne ya yeter.Godoyu falan mi bekliyoruz.4 numara lazım.koc mucize yaratıyor orda da.
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2023, 01:58:01 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #56 : 13 Ocak 2023, 08:42:08 »
Sözleşmesini dondurma ihtimali olabilir mi.?.Bu ne ya yeter.Godoyu falan mi bekliyoruz.4 numara lazım.koc mucize yaratıyor orda da.
Dondurma nasıl oluyor? Hadi 5 ay para almadan otur falan mı?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #57 : 13 Ocak 2023, 09:04:27 »
Hatırısına saygıdan susuyoruz ama kulüplerde organizasyonlarda devamlılık esastır.Aranin virgülün olmadığı bir organizasyonda bukadar beklenmez.Arti Hayes Pierre görev adamları alıcı şutu olan 4 numara yaratıcı alınmalıydı.Koc mucize yaratıyor o pozisyonda.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #58 : 13 Ocak 2023, 09:47:57 »
Hatırısına saygıdan susuyoruz ama kulüplerde organizasyonlarda devamlılık esastır.Aranin virgülün olmadığı bir organizasyonda bukadar beklenmez.Arti Hayes Pierre görev adamları alıcı şutu olan 4 numara yaratıcı alınmalıydı.Koc mucize yaratıyor o pozisyonda.
Eyvallah, dondurma nasıl oluyor?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #59 : 13 Ocak 2023, 10:07:05 »
Sözleşme dondurma.Cagiracaksin menajerini konuşacaksın ben yönetici değilim.Taraftar siteminden dem vuracaksın kabul etmiyor mu o zaman fesih tazminat davası son aşama.