Gönderen Konu: Nemanja Bjelica  (Okunma sayısı 15574 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Nemanja Bjelica
« Yanıtla #60 : 13 Ocak 2023, 10:19:48 »
Çağıracaksın, 30 derece öne doğru eğil diyeceksin, kıçına tekmeyi vurduğun gibi amerikaya göndereceksin. Git orada yat diyeceksin. Avrupa sınırları içinde hiç bir takım böyle bir adama bu kadar sabretmez. Mutlak suretle yerini doldurur. Adamdan o kadar soğudum ki iyileşip parkeye dönse bile ısınmam çok zor artık.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #61 : 13 Ocak 2023, 12:55:30 »
Rahmetli iyi basketbolcuydu bi barcelona maçı son saniye basketi var Obradovic boş turnike attırmıştı hiç unutamam.RİP

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #62 : 13 Ocak 2023, 13:47:14 »
Yaz aylarında ve havanın müsait olmasına göre kışın da yaklaşık 2 saat kadar hergün plaj voleybolu oynuyorum . İlâve olarak 18 km uzaklıktaki işime bisikletle gidip geliyordum. Fırsat buldukça da hafta sonları 10-15 km. kadar doğa yürüyüşü yapıyordum.  Hal böyle olunca 2 yıl kadar önce dizimde aşırı zorlamadan dolayı kısmi menisküs ve tendon yırtığı oluştu. Sonrasında da tendinit oldum. Dayanılmaz acılara rağmen bisiklet ve voleybola devam ettim. Bu esnada tedavi amaçlı kullandığım iğne ve ilaçlar (benim hatamdan dolayı) geçici rahatlama şağlasa da sorunumu bitirmedi.  2 ay kadar önce neredeyse adım atamayacak duruma gelince tekrar doktora gittim ve dizime Prp iğne uygulaması yapıldı ve 1,5 ay kesin olarak voleybol yasaklandı.

2 aydır voleybol oynamıyorum ve zorlamadan bisiklete biniyorum.  2 yıldan sonra ilk kez dizimde ağrı hissetmiyorum. Daha önce tek ayağımın üzerinde durmak mümkün değilken şİmdi rahatlıkla zıplayabiliyor ve koşabiliyorum.

Demek istediğim ben 60 yaşında ve doğru düzgün kendime bakmadan iyileşebildi isem, sporcu geçmişi ve profesyonel bir insanın günümüzün her türlü tedavi işlemlerinin yapıldığı bir ortamda iyileşemiyor olması çok ilginç.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #63 : 13 Ocak 2023, 13:57:20 »
Abi iyileşemiyorsa yada kronik bir rahatsızlığı varsa sorun basit, gönderirsin gider. Diyorum ya bizim klup kadar saçmalıklarla dolu bir klup yok. Az para da almıyor ve daha formamızı giymeden sakatlandı, dahası bize bildiğin sakat geldi adam ve tam 7 aydır yok. Zaten bütçeydi, rotasyondu, sakatlıklardı sıkıntı yaşıyoruz. Bir de 7 aydır yatan adamla hem kontenjanımız doluyor hem de tonla para veriyoruz.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #64 : 13 Ocak 2023, 14:15:18 »
Abi iyileşemiyorsa yada kronik bir rahatsızlığı varsa sorun basit, gönderirsin gider. Diyorum ya bizim klup kadar saçmalıklarla dolu bir klup yok. Az para da almıyor ve daha formamızı giymeden sakatlandı, dahası bize bildiğin sakat geldi adam ve tam 7 aydır yok. Zaten bütçeydi, rotasyondu, sakatlıklardı sıkıntı yaşıyoruz. Bir de 7 aydır yatan adamla hem kontenjanımız doluyor hem de tonla para veriyoruz.

Geçenlerde birisi söylemişti,  Sırbistan milli takımdan sakat geldiği için para alma durumumuz varmış.  Sanırım verdiğimiz parayı oradan tolore edeceğimizi düşünüyorlar.  Yerine adam alınmaması da, sezona beklenilenden çok daha iyi başlanınca o eksiklik hissedilmedi.  Ama son haftalarda art arda alınan yenilgiler ve dönüş sürecinin uzaması tekrar gerçekleri gün yüzüne çıkardı.

Güya ocak ayının ilk haftasında takımla çalışmalara başlayacaktı.  Ocağın ortası oldu ve takıma katıldığı ile ilgili bir haber görmedim.

« Son Düzenleme: 13 Ocak 2023, 14:16:59 Gönderen: Semazen »
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #65 : 13 Ocak 2023, 14:16:36 »
Dün maç sonu programında Umut Akıncıoğlu meselenin sigorta şirktiyle alakaı olduğunu falan söyledi ama sigortadan para gelmiyor diye de bir oyuncu oynamazmı? Çocuk parkı mı burası?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #66 : 14 Ocak 2023, 12:20:47 »
Kleiza ile Nemanja karşılaştırılması saçma olmuş.Kleiza az maz giydi oynadı.O sakatlıklar olmasaydı kaliteli adamdı

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #67 : 14 Ocak 2023, 12:53:10 »
Dün maç sonu programında Umut Akıncıoğlu meselenin sigorta şirktiyle alakaı olduğunu falan söyledi ama sigortadan para gelmiyor diye de bir oyuncu oynamazmı? Çocuk parkı mı burası?

Bundan 1-1.5 ay önce Genel menajer Derya'da aynı şeyi söylemişti.Bjelica milli takımda sakatlandığı için oyuncunun maaşını fiba'nın ödemesi gerekiyor bu yüzden sigorta işleri ile alakalı görüşüyoruz diye.Oradan gelecek parayı alabilmek için sakatlığını uzatacak bir yönetime sahip miyiz diye sorarsak evet sahibiz.Yeter ki ceplerinden az para çıksın sezon bok olmuş hiç umurlarında olmaz.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #68 : 14 Ocak 2023, 22:15:45 »
Nemanjaya haklı olarak tepki var.Dozaj artmadan bu başlık kitlenmeli bence.Görüştür.Nahos kelimelerin havada uçuşması an meselesi doğal buda.
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2023, 22:43:14 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #69 : 14 Ocak 2023, 23:25:10 »
Başlıcam ama he. En az 1 ay daha yokmuş, sağlık ekibi daha da mı bozdu bunun sağlığını naaptı? Üst düzey tüm sakatlar iyileşti, bizim Bjelica her geçen gün kötüye gidiyor. Kocakarı ilacı sürsek şimdiye iyileşirdi be.

19 Kasım'da yazmışım bunu, 1 ay yokmuş demişim. Yâni saf gibi 19 Aralık gibi döneceğini sanıyormuşum:) hâlâ 1 ay sonra deniyor:))

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #70 : 15 Ocak 2023, 01:50:18 »
Orçun Demiroz:Nemanja Bjelica bu sezon maça çıkmadan Fenerbahçe Beko'dan ayrılabilir açıklaması yapmış.Playspor.Sn Kemal Bey doğruluk payı varmıdır.?

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #71 : 15 Ocak 2023, 19:13:07 »
Dimitris Itoudis, Nemanja Bjelica’nın durumuyla ilgili olarak ise, “Aslında bu soruyu yanıtlamak için doğru kişi takım doktorumuz. Bana son olarak takıma dahil olmaya çok yakın olduğu ancak yakın zamanda aşilinde bir şey hissettiği söylendi ve bununla ilgili daha detaylı bir gözlem yapılıyor. Fakat dediğim gibi, buna doktorumuzun daha profesyonel bir cevap vermesinde fayda var. Normal şartlarda bu maçtan sonra takıma dahil olması gerekiyordu ama döndüğümüzde hangi noktada olduğumuzu göreceğiz.” dedi.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #72 : 15 Ocak 2023, 21:07:55 »
Görünen o ki yine bir yanlış tedavi ile karşı karşıyayız.İki oldu çalışmaya başlayıp ağrı hissetmesi.Daha çok doktorun bir bok tedavi yapamayıp işi uzatması gibi geliyor.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #73 : 15 Ocak 2023, 21:28:00 »
Sebastian Haller hemen hemen aynı dönemde kanseri yenip, iki gün önce hattrick yaptı. Bizim kulüp doktorlarının acil incelenmesi lazım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #74 : 15 Ocak 2023, 21:35:08 »
Nemanja ve menajeri ile oturup konuşulmalı.Hedefleri olan bir takımız.Sırf Nemanja gelecek diye takviye yapılmadı Çok severim Nemanjayı ama Fenerbahçenin başarısı önce gelir.Bu yıl tam dinlensin sözleşme dondurulsun.Pierre ve Hayes görev adamları yıldız değiller.Dinlensin dedim.bir çırpıda izlemeden için el vermedi gitmesine.
l vermedi otomatik uzasın sözleşmesi.
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2023, 21:43:52 Gönderen: Tom Hanks »