Gönderen Konu: Nemanja Bjelica  (Okunma sayısı 15568 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
Ynt: Nemanja Bjelica
« Yanıtla #75 : 15 Ocak 2023, 22:17:23 »
Nemanja ve menajeri ile oturup konuşulmalı.Hedefleri olan bir takımız.Sırf Nemanja gelecek diye takviye yapılmadı Çok severim Nemanjayı ama Fenerbahçenin başarısı önce gelir.Bu yıl tam dinlensin sözleşme dondurulsun.Pierre ve Hayes görev adamları yıldız değiller.Dinlensin dedim.bir çırpıda izlemeden için el vermedi gitmesine.
l vermedi otomatik uzasın sözleşmesi.

Eğer doktor kaynaklı bir sorun var ise burada oyuncu ile konuşabilecek bir durum kalmıyor.Hem oyuncuyu yanlış tedavi edip hemde sözleşmeni hadi donduralım maaşını indir diyemezsin maalesef.Bu hafta yeni bir açıklama gelir durumu ile ilgili

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #76 : 15 Ocak 2023, 22:22:41 »
Adamın bacağında kırık yok, aşili kopmamis, çapraz bağları kopmamis, o halde bir adamın 7 ay boyunca parkeye donmemesinin nedeni doktor olamaz bence. Dünyanın en salak iş bilmez doktorları bizde olsa bile adamın ayağı kendi kendisine iyileşir. Burada başka bir şeyler dönüyor da ben anlayabilmiş değilim ancak şu var ki nemanja'dan felaket sogudum.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #77 : 15 Ocak 2023, 22:27:19 »
Nemanja gibi yıldız oyuncunun kenarda 12 kişi arasında olması bile moral olur.Sayın başkan nerde şeffaflık.?.Seçilirken söz vermiştiniz.Basta iyiydi sonradan sapmalar oldu.
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2023, 22:28:37 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #78 : 15 Ocak 2023, 22:32:59 »
Nemanja gibi yıldız oyuncunun kenarda 12 kişi arasında olması bile moral olur.Sayın başkan nerde şeffaflık.?.Seçilirken söz vermiştiniz.Basta iyiydi sonradan sapmalar oldu.
Tabi kenarda konu mankeni gibi dikilsin. Hatta para verip Magic Johnson ve Cabbar'ı falan da getirelim. Benchte bir kaç maç otursunlar. Pg ve uzun oyuncu eksiğimiz var. Kenarda otursunlar. Belki oynayanlara doping olur.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #79 : 15 Ocak 2023, 22:35:26 »
Onu kastetmiyorum.Lider oyuncuolmak ayrı meziyet.Mucize olur dönerse ligle baslar hafif.Ama görülen dönemeyecek buda acil transfer.Baska şey kast ettim o mesajta.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #80 : 16 Ocak 2023, 00:24:34 »
bu şubede ne kadar yönetici ve staff varsa gitmeli, koçun ekibi hariç, bu arada çok ciddi şekilde sağlık ekibi problemi var, mayına bassa döndüydü, yıllardır aynı rezillik.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #81 : 16 Ocak 2023, 00:36:15 »
Acaba ayağı koptu ayak nakli yapıldı da tutması mi bekleniyor. İtoudis asilinde zorlama olduğunu söylüyor kendisinin dahi parkeye ne zaman çıkacağı konusunda bilgisi yok. Nasıl bir tufana geldik biz öyle. Takimin bayrak oyuncusu olmasi beklenen isim daha parkeye adim dahi atamadi. Ocak ayı çıkacak nerdeyse. Mirotic sezon başı çapraz bağı kopardı sakatlığı atlatti döndü. Kime kabahat bulacağını bilemiyorsun öyle saçma bir durum.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #82 : 16 Ocak 2023, 02:07:45 »
Taze mi haber bilmiyorum.Guduriç Nemanja Euroshoops.net sitesine açıklamalarda bulunmuş 15.01.2023.12:58

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #83 : 16 Ocak 2023, 17:46:57 »
Bir süredir kendisi için belirlenen bireysel idman ve tedavi programını takip eden ve bu süreç kapsamında bu hafta takım idmanlarına dahil olması planlanan Nemanja Bjelica, yaptığı bireysel antrenman esnasında daha önce sakatlık yaşadığı bacağında ağrı hissetmiş ve yapılan kontroller sonucunda baldır bölgesinde ödem tespit edilmiştir.

Sporcumuz, bu bölgedeki ödemin geçmesine yönelik tedavi ve bireysel idman programını takip etmektedir.

Durumu günlük olarak değerlendirilecek olan Nemanja Bjelica’nın önümüzdeki hafta içerisinde kademeli olarak takım idmanlarına başlaması planlanmaktadır.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2023, 17:47:58 Gönderen: canfb »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #84 : 16 Ocak 2023, 17:53:36 »
Bir an önce defetmek lazim takımdan. Zerre kadar ne sabrım, ne saygim kalmadi bu adama. Hala agri hissetmiş falan diyorlar. Nereye gidiyorsa gitsin.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #85 : 16 Ocak 2023, 17:59:27 »
her antrenmana başladığı dönemde ağrı hissediyor, kronik işte bu herif neyin ısrarı bu daha.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2023, 17:59:32 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #86 : 16 Ocak 2023, 18:13:20 »
Bu işin içinde başka iş var bence kokusu çıkar

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #87 : 16 Ocak 2023, 19:56:32 »
Haftaya takımla çalışacakmış artık, yerseniz. Neyse, be kendisini yok sayıyorum bu sezon. Hoş, daha normal sezonun yarısını geçtik ama daha gelecek de alışacak da falan, uzun hikaye.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #88 : 17 Ocak 2023, 09:20:03 »
Hakkında bu kadar olumsuz görüş bildirilen birinin illa ki bir iki tane de destekçisi çıkacaktır. Hayatın olağan akışına, doğasına da katkı vermeli!

Cerrah Prof. Dr., ameliyata girmeden önce son kontrollerini yaptı. Ekibiyle, yapılacak operasyonun detaylarını yeniden gözden geçirdi. Kendisini bu operasyona günler öncesinden hazırlamıştı ama ekibin de tam olarak hazır hissetmesini istiyordu. Tüm yardımcı doktorlar ile birlikte ameliyathaneye geçtiler. Kendisi bir kenara çekilerek, operasyonun en kritik noktasında devreye girmek için kendisini hazır hissediyordu.

Bir açık kalp ameliyatında ekip lideri prof, ameliyatın tamamında cerrahi müdahale yapmaz. Hastanın operasyona hazırlanması, uyutulması, varsa by pass yapılacak damarın vücudun ilgili bir yerinden alınıp nakil yapılmaya hazırlanması, göğüs boşluğunun açılması ve kalbin hazırlanması evrelerinin tamamına tanıklık etse de veya gözlemleyip ekibini yönetse de, müdahaleye en can alıcı noktada başlar. Yani Kalp kapakçığı değişimi veya damar nakli yapılması esnasında ellerin titrememesi gerektiği an'da işi üstlenir. (Tıp sektöründen olmadığım için ilgili hiç bir detayı bir bilim insanı gözünden anlatılması gerektiği gibi anlatamadım, sadece bir tanık gözüyle ya da vaka yaşayan gözüyle tabir etmeye çalıştım.)

Bjelica nın normal sezonda bizi izleyip dışardan bir gözle takımı ve eksikleri görüyor olmasından ben çok rahatsız değilim. Diğer eleştirilere katılıyorum ama buna rağmen en önce onun sakatlık sürecini kabullendim, sonrasında beklentimi de Şubat olarak belirledim. Söz misal kısa oyuncu, 1-2 ayda form tutabiliyorsa, uzun oyuncu da 2-3 ayda form tutsun. Yukarıdaki örnekteki gibi operasyonun en can alıcı noktasında, Play offlarda devreye girsin. Madem ki, bu adama PROF diyoruz, o zaman bu saygıyı da hak etmesine izin vermek lazım gelir.

Umarım azınlığı yanıltmaz, umarım diğerlerini şaşırtır...

PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #89 : 17 Ocak 2023, 09:47:56 »
....Umarım azınlığı yanıltmaz, umarım diğerlerini şaşırtır...

+1
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....