Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Süper Ligi (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 65775 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Frutti Extra Bursaspor-Fenerbahçe Beko | BSL 15. Hafta
« Yanıtla #615 : 15 Ocak 2023, 17:43:35 »
Yemyeşil Bursa'da bembeyaz bir galibiyet.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #616 : 15 Ocak 2023, 17:48:27 »
Emeği geçen herkese teşekkürler. Aldığım hazzı anlatamam. Ağzı salyalı aşağılık sürüsüne gerekli cevabı verdiler sahada. Kendisinden pek haz etmem ama Melih'e de helal olsun. Kafalarına kafalarına vurdu üç sayıları. Yalnız biz neden bu kadar hoş görülüyüz bilmiyorum. Salon da boşaltılsın Bursa da ceza alsın. Bize kimse saygı duymuyor, bize karşı maç boyunca ana avrat saydıran terliksi camialara niye saygı duyuyoruz anlamıyorum.

Türk basketbolunun birçok sorunu var. Bunlardan biri de İsmail Şenol sorunudur. Ergin hocanı kolluyordun euroleague finalinde. Melih'in ne anası kaldı ne başka bir şeyi. Neden tek cümle edemiyorsun? Çünkü medyada Galatasaray lobisi var. Murat Murathanoğlu işsiz kaldı Fenerbahçe'ye saygı duyduğu için. Görür müyüm bilmiyorum ama umarım bir gün gelir tüm yaptıklarınız burnunuzdan gelir...

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
Ynt: Frutti Extra Bursaspor:84 Fenerbahçe Beko:100 | BSL 15. Hafta
« Yanıtla #617 : 15 Ocak 2023, 17:52:54 »
Bursa sehrinin her takimi tüm spor musabakalarindan men edilmeli. Rezil herifler sizin denginiz miyiz bizimle aşık atiyorsunuz. Federasyon en az 10 maç seyircisiz ceza vermeli. Yönetim de takipçisi olmali.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #618 : 15 Ocak 2023, 17:56:41 »
Onuralp Bitim'in bu kulübe transfer olasılığı da bu maçla beraber ortadan kalkmış oldu.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #619 : 15 Ocak 2023, 18:01:55 »
Emeği geçen herkese teşekkürler. Aldığım hazzı anlatamam. Ağzı salyalı aşağılık sürüsüne gerekli cevabı verdiler sahada. Kendisinden pek haz etmem ama Melih'e de helal olsun. Kafalarına kafalarına vurdu üç sayıları. Yalnız biz neden bu kadar hoş görülüyüz bilmiyorum. Salon da boşaltılsın Bursa da ceza alsın. Bize kimse saygı duymuyor, bize karşı maç boyunca ana avrat saydıran terliksi camialara niye saygı duyuyoruz anlamıyorum.

Türk basketbolunun birçok sorunu var. Bunlardan biri de İsmail Şenol sorunudur. Ergin hocanı kolluyordun euroleague finalinde. Melih'in ne anası kaldı ne başka bir şeyi. Neden tek cümle edemiyorsun? Çünkü medyada Galatasaray lobisi var. Murat Murathanoğlu işsiz kaldı Fenerbahçe'ye saygı duyduğu için. Görür müyüm bilmiyorum ama umarım bir gün gelir tüm yaptıklarınız burnunuzdan gelir...

Aynen katılıyorum.Utanmadan birde Itoudis'in Melih'i oyundan çıkarması lazım felan diye yorum yapıyorlar.Küfür eden taraftarlara tek bir laf etmezler.Ulan her maç içinde tek bir hakaret küfür olmayan mola alsana tezahuratına duyar duymaz anons yaptıran hakemler bize karşı küfürler hakaretler edilirken 3 maymunu oynuyorlar.

Ayrıca maç bittikten sonra koridorlarda yaşanan arbede de tek bir çalışan veya oyuncumuza birşey olduysa klubün derhal aksiyona geçmesi lazım.
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2023, 18:02:55 Gönderen: canfb »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #620 : 15 Ocak 2023, 18:09:38 »
İnanilmaz işler yapıyor takım.2 mağlubiyet 13 galibiyet bu tempoda muazzam.Hemdr 2 kulvarda.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #621 : 15 Ocak 2023, 18:15:31 »
Onuralp Bitim'in bu kulübe transfer olasılığı da bu maçla beraber ortadan kalkmış oldu.

Wilbekin'i ne yapıcaz? Gol attıktan sonra Fenerbahçe tribünlerine cinsel organını işaret eden Tanju Çolak giydi Fenerbahçe formasını. Bunlar profesyoneller. Bizim gibi kulübe gönül bağı olan sporcu çok az çıkar artık. Ki bugün armayı öpen Melih Mahmutoğlu'nun Galatasaray forması giydiğini unutmayalım. Baba Necdet (Necdet Ronabar) ve Aliço'dan sonra bir İbrahim Kutluay'ı hatırlıyorum. Belki biraz Mirsad...
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2023, 18:15:52 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #622 : 15 Ocak 2023, 18:41:47 »
Adamım Hayes çaktırmadan 17 sayı atmış.Izkeyenedim sinemadaydım.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #623 : 15 Ocak 2023, 18:44:14 »
İnanilmaz işler yapıyor takım.2 mağlubiyet 13 galibiyet bu tempoda muazzam.Hemdr 2 kulvarda.

Neyine inanamıyorsun acaba, senden başka kendi takımını ve kadrosunu bu kadar küçümseyen bir 2. kişi yok zaten forumda. Her sene BSL'de bu derecelerle gidiyoruz, Euroleague'de de benzer işler yapıyoruz. Bilmeyen seni okusa, Büyükçekmece kadrosuyla mücadele ediyoruz sanacak.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #624 : 15 Ocak 2023, 18:50:47 »
Bu maç 2 maç haftasındayd. Pana deplasmanda.Çok iyi oynayan Bursayı yenmek baya zir iş.Ligin kalitesi ilk defa yüksek bu kadar.Kocaman Nemanja sorunsalı var.
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2023, 18:52:03 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #625 : 15 Ocak 2023, 19:01:09 »
Sn İlhan Beyde pek beğenmiyor kazma diyor çoğu oyuncuya. :)

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #626 : 15 Ocak 2023, 19:38:16 »
Siradisi bir galibiyet aldık. Inanilmaz rahat ve güzel koyduk. Haftalar öncesinden bu maça hazırlananlara da sağlam bir kapak oldu. Takimin yavas yavaş kendisine gelmesi açısından da çok iyi oldu bu galibiyet.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #627 : 16 Ocak 2023, 00:31:43 »
maç sonu koridorlarda ne oldu bilen var mı?
itudis ve takım geri dönmüş gibiydi bugün. bursanın en ağır cezaları alması için elinden geleni yapsın kulüp, salonun boşaltılmamasını biz istedik ve bence doğruydu, oyuncular bir an evvel silkip gitmek istediler, bursa bu takımı izlemeyi de hak etmiyordu. alimpijevic denen çomara da hesap sorulmalı, sen kimsin lan staffa hesap soruosun şuursuz.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Bahçeşehir Koleji:87 Fenerbahçe Beko:93 | BSL 16. Hafta
« Yanıtla #628 : 20 Ocak 2023, 06:42:59 »
22 Ocak Pazar, 13:00
Bein Sports
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2023, 17:24:28 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
Ynt: Bahçeşehir Koleji-Fenerbahçe Beko | BSL 16. Hafta
« Yanıtla #629 : 22 Ocak 2023, 09:43:42 »
Sezon başına göre toparladılar.Daha iyiler zor maç.Her maç önemli burdada.Fena değil kadroları.Bu arada neden salon paylaşıyoruz karşıda Bahçeşehir gidip Çekmece salonunda oynayabilirler.Parke aşınıyor.