Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Süper Ligi (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 66350 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
Ynt: Bahçeşehir Koleji-Fenerbahçe Beko | BSL 16. Hafta
« Yanıtla #645 : 22 Ocak 2023, 15:20:57 »
Şu Pierre'e hâlâ süre vermezse çok ayıp eder.

Carsen'ı bosverin, istikrar yok. Bana bu maçı değil, Oly maçını alsın da öpüp başımıza koyup temenna edelim.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #646 : 22 Ocak 2023, 15:32:48 »

Carsen'ı bosverin, istikrar yok. Bana bu maçı değil, Oly maçını alsın da öpüp başımıza koyup temenna edelim.

valla pana macini aldirdi en azindan ....sonucta devamli bir larkin beklentisi var ama adam perez veya stark yerine geldi ilk 5 e degil..

mesele edwards meselesi degil.... bu takim 12 kisilik kadro bile tamamlayamiyor 10 kisi ile sahaya cikiyor, asil mesele bu... bu kadar sakat gulhane tip akademisinde yok
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2023, 15:35:29 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #647 : 22 Ocak 2023, 17:06:09 »
Ligde önemli.Tabi 1 çiçekle bahar gelmez.Lig dere eşine baksa göreceğim ben önemli önemsizdi.Coğu dalda ligde aldığım dereceye göre avrupa katılım var.Kendi organizasyonlarını bizler kadar küçümseyen başka ülke insanları yok.
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2023, 17:09:13 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #648 : 22 Ocak 2023, 17:29:42 »
Maçı izleyemedim ama Edwards ve Pier'in istatistikleri göz kamaştırıyor.
bende seyredemeyince tekrarını izliyorum ama nedense ne bu maçı nede opetin maçını bir türlü bulamadım

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
Ynt: Bahçeşehir Koleji:87 Fenerbahçe Beko:93 | BSL 16. Hafta
« Yanıtla #649 : 22 Ocak 2023, 17:38:53 »
Maçın özetine baktım da Bahçeşehir'de Motley çakması biri oynuyormuş pota altında. 17 sayı 7 ribaund yapmış bu maç bize karşı. Antenkablo yerine direkt bunu alsaymışız belki daha iyi olurdu, Motley'i görüntü olarak da aratmıyor hem göz aldanması ola ola atlatırdık Motley'siz dönemleri :D
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #650 : 22 Ocak 2023, 17:39:25 »
valla pana macini aldirdi en azindan ....sonucta devamli bir larkin beklentisi var ama adam perez veya stark yerine geldi ilk 5 e degil..

mesele edwards meselesi degil.... bu takim 12 kisilik kadro bile tamamlayamiyor 10 kisi ile sahaya cikiyor, asil mesele bu... bu kadar sakat gulhane tip akademisinde yok
Artık gülhane tıp akademisi de yok...

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #651 : 22 Ocak 2023, 17:51:41 »

Play-off bir iki maç yapabilirse böyle, önemli Edwards performansi belli ki takımda da kendini kabul ettirmiş hala Ocak ayındayız bir yerlere gideceksek takım olarak arada böyle farklı performans sağlayan oyuncularla varırız

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #652 : 22 Ocak 2023, 19:23:24 »
Monaco maçında az süre alan iki oyuncumuzdan mükemmele yakın bir performans görmek sevindirici.Umarım Euroleague'de de verdikleri katkı daha da artar.Edwards ilk şutunu soktuğu her maçta sayı bakımından iyi gün geçirirken kaçırdığı maçlarda o ritmi yakalayamıyor.Psikolojik bir durumu olabilir.

Bu maç öncesi Bjelica takımla şut antremanına çıkmış sanırsam.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #653 : 22 Ocak 2023, 20:24:24 »
wilbekin-carsen-guduric-hayes-motley beşi bence bizim en iyi hücum beşimiz olabilir. wilbekin ve carsen’ın savunmada üst düzey gayrete sahip olduğunu düşünürsek kolay delineceğimiz bir beş değil. guduric yerine pierre’i eklesek hücumda biraz eksiliriz ama post up’ta yeni bir opsiyon daha eklenir ve savunmada potansiyel daha da artar.

maçları bitirmek için bu beşi en azından denemek lazım. guduric istendiği gibi 3. opsiyon, wilbekin tek başına oyun kurmaktan sorumlu değil, carsen’ın da etrafında euroleague’i bilen 2 kısa. görmek istiyorum bu beşliyi.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #654 : 22 Ocak 2023, 21:00:45 »
wilbekin-carsen-guduric-hayes-motley beşi bence bizim en iyi hücum beşimiz olabilir. wilbekin ve carsen’ın savunmada üst düzey gayrete sahip olduğunu düşünürsek kolay delineceğimiz bir beş değil. guduric yerine pierre’i eklesek hücumda biraz eksiliriz ama post up’ta yeni bir opsiyon daha eklenir ve savunmada potansiyel daha da artar.

maçları bitirmek için bu beşi en azından denemek lazım. guduric istendiği gibi 3. opsiyon, wilbekin tek başına oyun kurmaktan sorumlu değil, carsen’ın da etrafında euroleague’i bilen 2 kısa. görmek istiyorum bu beşliyi.

burada motley zorlanir rebound sikinti olur sanki

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #655 : 22 Ocak 2023, 21:48:38 »
burada motley zorlanir rebound sikinti olur sanki
abi biz bu kadar fazla switch yaptığımız her denklemde ribaund sıkıntısı yaşayacağız gibi duruyor zaten. ama guduric yerine pierre’i koyduğumuzda bugünkü gibi oynadığı takdirde hücumda çok eksiklik yaşamayız ribauntta da daha etkili oluruz. dediğim gibi en azından denemekte fayda var ama bence.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #656 : 22 Ocak 2023, 22:38:55 »
abi biz bu kadar fazla switch yaptığımız her denklemde ribaund sıkıntısı yaşayacağız gibi duruyor zaten. ama guduric yerine pierre’i koyduğumuzda bugünkü gibi oynadığı takdirde hücumda çok eksiklik yaşamayız ribauntta da daha etkili oluruz. dediğim gibi en azından denemekte fayda var ama bence.

sene basinda da motley pierre hayes yanyana oynuyordu. Ve cok etkiliydi. Ama tamamlayici Calathes ve Wilbekin di. Bu kurulumda Calathes %40 attiginda disaridan, rakipler icin hem savunma ve hem hucum da eslesme problemi oluyordu.... Fizik olarak da daha kalipli kaliyorduk (5 disinda).

Ben hala ilk 5 de ilk Clathes i yazarim. Sahadayken icim rahat oluyor, hem rebound katkisi hemde oyunu yonlendirmesi ile cok degerli.

Bu takimda Dekker, Ponitka yada Dotson gibi bir oyuncu olsun isterdim tamamlayici olarak.
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2023, 22:39:25 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #657 : 22 Ocak 2023, 22:44:59 »
sene basinda da motley pierre hayes yanyana oynuyordu. Ve cok etkiliydi. Ama tamamlayici Calathes ve Wilbekin di. Bu kurulumda Calathes %40 attiginda disaridan, rakipler icin hem savunma ve hem hucum da eslesme problemi oluyordu.... Fizik olarak da daha kalipli kaliyorduk (5 disinda).

Ben hala ilk 5 de ilk Clathes i yazarim. Sahadayken icim rahat oluyor, hem rebound katkisi hemde oyunu yonlendirmesi ile cok degerli.

Bu takimda Dekker, Ponitka yada Dotson gibi bir oyuncu olsun isterdim tamamlayici olarak.
abi ama sezon ilerledikçe bizim calathes’in süresinin azaltmamız gerekecek artık. yani o yüzden de farklı çözümlere yönelmemiz lazım. artık maç sonları çok daha keskin olacak malum ve o senaryolarda calathes’in sahada kalması bize - yazmaya başlayacak.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Fenerbahçe Beko-Onvo Büyükçekmece | BSL 17. Hafta
« Yanıtla #658 : 27 Ocak 2023, 15:15:56 »
28 Ocak Cumartesi, 20:30
Bein Sports 5

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
Ynt: Fenerbahçe Beko-Onvo Büyükçekmece | BSL 17. Hafta
« Yanıtla #659 : 28 Ocak 2023, 02:07:50 »
Guduric'in hünerlerini göstereceği bir maç olacaktır.
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2023, 02:28:17 Gönderen: BenFener46 »