Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 46050 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #315 : 10 Ekim 2022, 08:45:34 »
Luan Peres nerede kaldı kulüp açıkalama da yapmıyor çok önemli oyuncu.

Su fener saglik ekibi efsane zaten... 17 eylul de 15 gun uzak kalacak dediler 35 gun oldu daha idmanda yok.
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2022, 08:46:41 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #316 : 10 Ekim 2022, 09:43:41 »
Bazen iki tarafında çoştuğu maçlar olur böyle maçlar var. Bizim hatalarda oldu defansif anlamda kaybedebilirdik.Karagumruk çok motivedeydi.Baskette vardır adam 6 sayı ortalama ile oynar çıkar 40 atar her 3luk.girer seninkiler girsede maç içi ritim bulma denir buna.Her dalda var.
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2022, 09:46:17 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #317 : 10 Ekim 2022, 10:10:42 »
Devre arası kaleci transferi şart bize. Altay'ın potansiyeline inanmıyorum. Mevcut durumu sadece formsuzlukla açıklamak baya iyi niyetli bir bakış açısı.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #318 : 10 Ekim 2022, 10:24:26 »
Devre arası kaleci transferi şart bize. Altay'ın potansiyeline inanmıyorum. Mevcut durumu sadece formsuzlukla açıklamak baya iyi niyetli bir bakış açısı.

Mesela kim gelmeli... Tahminen yabanci diyeceksin, turk isim olmadigi icin. Bu durumda eldekilerden de kimler gitmeli sence?
Malum olan kadroda bulunabilecek yabanci limiti nedeni ile soruyorum.
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2022, 10:25:02 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #319 : 10 Ekim 2022, 10:25:15 »
4'lü oynadığımızı sanan arkadaşlar yanılıyor, biz bal gibi 3'lü oynadık bugün. İsmail 3'lünün ortasına girdi, Lincoln ve İsmail ilerideyken Osayi 3'lünün sağına geçti ya da Lincoln 3'lünün soluna geçti. Yaptığımız buydu, asla 4'lü değildi bu takım.

JJ'nin takıntıları var. Lincoln'den sol bek yaratma çabası meselâ. Alioski 3 günde bir maç yapamayacak seviyede mi ki Lincoln'ü sol beke atıyor. Zâten bizim kalibremizde değil, savunma da yapamıyor ki kızmıyorum kendisine.

2.takıntı; Zajc'ı niye sildi? 1,5 aydır süre vermiyor. Tek sorun sözleşme uzatmaması olamaz. JJ her seferinde ''ilk hedefim şampiyonluk'' diyor, o zaman Zajc'tan faydalanacaksın.

3.takıntı; Gustavo'nun kağnı arabası kadar ağır olduğu Jüpiter'den bile görülüyorken ne diye bu ısrar? Serdar Aziz iyileşmişken oynatmalı artık yoksa her pır pır kanat oyuncusu Gustavo'yu yürüyerek geçer gider.
.
4.takıntı; değişiklik yapma işlemini hep geç yapması. Emre, İrfancan, Lincoln ve Pedro berbat günlerindeydi. Bunu görmek için kör olmak lâzım.

Galibiyete aldanıp bugün iyi olduğumuzu düşünen varsa gerçekten ''aynı maçı mı izledik'' diye ben soruyorum bu sefer.

Sendne başka üçlü oynadimizi iddia eden yok dörtlü iynaidk ve defansif olarak berbattik üçlü oynaska lincoln tolare edilirdi üçlü demek üç stoper gerekir kenar oyuncuların kayması her sistemde var bu üçlü demek değil .
Üçlü oynadigimiz zaman altay defolarini da kapatıyoruz artık şu dörtlü oyundan uzak durnak gerek

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #320 : 10 Ekim 2022, 10:28:00 »
4'lü oynadığımızı sanan arkadaşlar yanılıyor, biz bal gibi 3'lü oynadık bugün. İsmail 3'lünün ortasına girdi, Lincoln ve İsmail ilerideyken Osayi 3'lünün sağına geçti ya da Lincoln 3'lünün soluna geçti. Yaptığımız buydu, asla 4'lü değildi bu takım.

JJ'nin takıntıları var. Lincoln'den sol bek yaratma çabası meselâ. Alioski 3 günde bir maç yapamayacak seviyede mi ki Lincoln'ü sol beke atıyor. Zâten bizim kalibremizde değil, savunma da yapamıyor ki kızmıyorum kendisine.

2.takıntı; Zajc'ı niye sildi? 1,5 aydır süre vermiyor. Tek sorun sözleşme uzatmaması olamaz. JJ her seferinde ''ilk hedefim şampiyonluk'' diyor, o zaman Zajc'tan faydalanacaksın.

3.takıntı; Gustavo'nun kağnı arabası kadar ağır olduğu Jüpiter'den bile görülüyorken ne diye bu ısrar? Serdar Aziz iyileşmişken oynatmalı artık yoksa her pır pır kanat oyuncusu Gustavo'yu yürüyerek geçer gider.
.
4.takıntı; değişiklik yapma işlemini hep geç yapması. Emre, İrfancan, Lincoln ve Pedro berbat günlerindeydi. Bunu görmek için kör olmak lâzım.

Galibiyete aldanıp bugün iyi olduğumuzu düşünen varsa gerçekten ''aynı maçı mı izledik'' diye ben soruyorum bu sefer.

Hocam 4'lü oynadık, Arao oynadığı zaman stoperlerin arasına girip sağa sola uzun top atıyordu ve stoperlerin kademesine giriyordu. Arao olmayınca İsmail pozisyon gereği bazen stoperlerin arasına girdi ama kademeye filan girmedi, zaten ilk golü de onun saçma sapan yere attığı pastan dolayı yedik, kabak Szalai'nin başına patladı.

Ayrıca sana katılmıyorum, bu takım 3 stoperle oynamadıkça her takımdan üç tane gol yer. Ümraniye'den 3, Karagümrük'ten 4 gol yedik, bu maçların hepsinde de dörtlü oynadık. 3 stoperle oynadığımız zaman en azından birbirlerini götünü topluyor bu adamlar. Dörtlüde Szalai Lincoln'ün, Gustavo Szalai'nin derken kimse kimsenin kademesine giremediği için sürekli gol yiyoruz, bu da bir gerçek. İstatistikler yalan söylemez. Karagümrük çok çok kötü bir takım. Lincoln sol bek oynamasa ama iddia ediyorum, bu takım rahat kazanırdı. Bek oynamayı bilmiyor adam.
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2022, 10:28:49 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #321 : 10 Ekim 2022, 10:30:57 »
Mesela kim gelmeli... Tahminen yabanci diyeceksin, turk isim olmadigi icin. Bu durumda eldekilerden de kimler gitmeli sence?
Malum olan kadroda bulunabilecek yabanci limiti nedeni ile soruyorum.

Kadro planlamasına bakınca ve eldeki diğer yabancıların yaptığı katkıları da görünce bir tek Zajc yerine yabancı kaleci alınabilir gibi gözüküyor. Zajc'ı baya sildi Jesus.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #322 : 10 Ekim 2022, 11:23:24 »
Kadro planlamasına bakınca ve eldeki diğer yabancıların yaptığı katkıları da görünce bir tek Zajc yerine yabancı kaleci alınabilir gibi gözüküyor. Zajc'ı baya sildi Jesus.

Zajc giderse (ki gidecek gibi) Bruma yi kadroya alacak. Yani en az 2 hesapla sen ...

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #323 : 10 Ekim 2022, 13:14:31 »
su psg gormus sirigu’yu almayip kume dusen takimin kalecisine 500 bin euro bonservis vermek cok yanlis oldu.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #324 : 10 Ekim 2022, 15:37:52 »
larnaca,kayseri,alanya,kiev,rennes ve beşiktaş..larnaca hariç bu 6 maçın 5’ine üçlü savunmayla çıktık 13 gol attık 3 gol yedik ve 6’sında da rakiplerin ilk yarılarda isabetli şutu bile yoktu.

serdar aziz szalai peres

ferdi  arao (ismail) crespo   lincoln

irfan          valencia
              batshuayi

olmalı bence.lincoln ve ferdi o mevkilerde oynayabilecek oyuncular arasında skora en fazla katkı yapabilecek oyuncular.ferdi ortalarını birazcık geliştirdiği takdirde fena bir şey çıkacak ortaya.valencia ve batshuayi de mevcut hücum oyuncularımız arasında en formda olanları.irfan arda’yı kullanmadığı için takımdaki tek yaratıcı oyuncu.oraya ve sol beke ocakta takviye gerekiyor.
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2022, 15:38:04 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #325 : 10 Ekim 2022, 19:54:12 »
Sınırdan dolayı 3 oyuncuyu kaydetdiremedik. Hala yabancı kaleci diyenler var :) :)
Milli takım kalecisini beğenmeyip , İtalya'da küme düşmüş takımın kalecisini istiyorlar , Allah'ım sabır ver...

Bu arada net bir şekilde 4lü oynadık. İsmail sadece oyun kurulumu esnasında stoperlere yaklaştı. Stoper istese de oynamayaz zaten.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #326 : 10 Ekim 2022, 20:14:13 »
Sınırdan dolayı 3 oyuncuyu kaydetdiremedik. Hala yabancı kaleci diyenler var :) :)
Milli takım kalecisini beğenmeyip , İtalya'da küme düşmüş takımın kalecisini istiyorlar , Allah'ım sabır ver...
milli takım dediğin takım faroe adaları’na yenildi,bu takımda bile oynamayan kaleciyi beğenmiyosun diyosun aynı takımın forveti bizde 5. forvet? italya’da küme düşmüş takımın kalecisi yerine türkiye’de küme düşmüş takımın kalecisini görmekten dolayı çok mutluysan da diyebileceğim bir şey yok.bahsettiğin kaleci geçen yaz şampiyon olan italya milli takımının 2. kalecisi.yukarıda yine forumdaki diğer yorumlara bakınca büyük ihtimalle bana salladığını düşündüğüm şeyler yazmışsın küfür,ukalalık vs diye de en büyük ukalalığı da sen yapıyosun.benim profilimden dolayı olamazmışız şampiyon falan.bak istiyosan bütün yazdıklarıma gerçekten de ergen hesaplara bakıp mı foruma geliyorum.ayıptır ya her laf edene damga vurmak.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #327 : 11 Ekim 2022, 08:12:59 »

Bu arada net bir şekilde 4lü oynadık. İsmail sadece oyun kurulumu esnasında stoperlere yaklaştı. Stoper istese de oynamayaz zaten.

Türkiye milli takımının kalecisi olmak maalesef bir şey ifade etmiyor, milli takımın hali ortada.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #328 : 11 Ekim 2022, 08:13:42 »
Zajc giderse (ki gidecek gibi) Bruma yi kadroya alacak. Yani en az 2 hesapla sen ...

Bence Bruma kadroya yazılmayacak. Yazılırsa üzülürüm gerek yok çünkü.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #329 : 11 Ekim 2022, 08:49:44 »
Bence Bruma kadroya yazılmayacak. Yazılırsa üzülürüm gerek yok çünkü.

Hoca sakatligindan oturu avrupa listesine yazamadik. Dedi, yer acilirsa ve gitmezse mecburen yazilir.... Gercekci olmak lazim.