Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2024-25 Sezonu)  (Okunma sayısı 6522 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Beko-Olympiacos | Euroleague 1. Hafta
« Yanıtla #45 : 04 Ekim 2024, 22:45:06 »
Wilbekin sonrasi saben gelir inşallah. O vakit biraz daha eli yüzü  düzgün bir takim oluruz.

liberty ile beraber gelsin.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #46 : 04 Ekim 2024, 22:46:21 »
Dorsey: 16dk, 1/5 saha içi, 1 asist, 0 rib

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #47 : 04 Ekim 2024, 22:53:19 »
liberty ile beraber gelsin.
Valla bana kalsa zagars ve hall'i paket yapar şutlarim. Berbat ötesi iki yabancı kontenjanı. Zagars'i uzaydan gelmedik az çok biliyoruz ve bu çocuktan bir hayır gelmez diye 1000 kere dedik. Hall ise neden alındı belli degil. Fenerbahce taraftari olarak az kahir çekmiyoruz gibi bir de bu adamı izlemek zorunda kalıyoruz. Bu ikisine karşılık ben olsam hemen alırdım.

Çevrimiçi BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #48 : 04 Ekim 2024, 22:54:24 »
Dorsey: 16dk, 1/5 saha içi, 1 asist, 0 rib

Bizden uzak olsun ne bok yiyorsa yesin. Taraftara helal olsun şunu adam yerine koyup da üzerine oynamadı. Hem Bats'dan hem de Tyler'dan dersler çıkarmak lazim.

Çevrimiçi BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #49 : 04 Ekim 2024, 23:03:54 »
Colson ve Hayes forvetleri öylesine büyüleyici ki bir güven geliyor Avrupa'da daha iyisi yok. Bu adamların yedekleri de Pierre ve Tarık. Çok orantısız oldu bu bölgemiz hem savunmada hem hücumda atar attirir savunur ribaund kovalar her şeyi yaparlar.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #50 : 04 Ekim 2024, 23:07:17 »
baldwin bence çok da iyi bi gününde olmamasına rağmen aradığımız oyuncu tipi olduğunu gösterdi. bence oyunu kurma konusunda da hazırlık maçlarına kıyasla daha iyiydi. genel olarak kötü bi maçtı ama çift haneyle çıkmayı başardık. bence ligin en iyi kadrosu oly. söylemek de lazım biz ne kadar kötüysek oly de o kadar kötüydü. ilk yarıda verdiğimiz saçma fastbreak sayıları olmasa ilk yarıdan rahat bi marjı yakalardık.

söylemeden geçmiyim, bartzokas da çok ağlak ya. sarasın içindeki o ateş hep var, bıraksalar çekiyodu fişini vallahi.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #51 : 04 Ekim 2024, 23:17:06 »
Wilbekin'e geçmiş olsun inşallah ağır bir sakatlığı yoktur,
Bu maç gördüğüm kadarıyla iyi takım oluyoruz ama Wilbekin sakatlığı olsada olmasada oyun kurucu şart.bütün yükü Baldwin'e veremeyiz, inşallah nazar deymez, sakatlık sonrası tereddütü olanlar vardı.
Zagars Fenerbahçe ye göre zayıf,
Boban'la başlamak yerine hamle oyuncusu yapmak daha iyi değilmi?
Tarık yakında takıma katılacak olması iyi.
Sertac'a bu kadar yer vermesi iyi olduğundan değil eksik oyuncu olduğundandır, neden Khem Birch'i onun yerine kullanmadık
Bu takımın iyi oyuncularına katkı verecek 2 veya 3 oyuncu şart
Hocaların kavgası maç sonuda devam ediyor ne gereği varsa

Çevrimiçi Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #52 : 04 Ekim 2024, 23:20:35 »
Arthur Zagarsi manizaya ver al Saben Lee. Çek adam gibi bir uzun ve Bobanla helalleş. En güçlü şampiyon adayları listesinde ilk 3 e gir.
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2024, 23:21:31 Gönderen: Murat »

Çevrimiçi bothersome man

• Üye
« Yanıtla #53 : 04 Ekim 2024, 23:27:33 »
Wilbekin sezonu kapatmış diyorlar?

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #54 : 04 Ekim 2024, 23:29:31 »
Mac sonu koçlar neden birbirine girdi ?

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #55 : 04 Ekim 2024, 23:30:35 »
Saras Jasikevicius, maç sonu Georgios Bartzokas ile yaşadığı gerginlik hakkında:

"Bartzokas bazı yorumlar yaptı ve dediklerini duydum, bu yüzden cevap vermem gerekti.

Bana ikinci kez saha kenarından nasıl koçluk yapılacağını öğretmeye çalışıyor. Hiçbir koçun bana takımımla ne yapmam gerektiğini söylemesine izin vermeyeceğim."

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #56 : 04 Ekim 2024, 23:34:48 »
Saben Lee şu anda gereklilik oldu.
Maçın başında da yazmıştım, bu takım öyle bok atılacak bir takım değil diye. Saras doğru rotasyonu bulursa ve çok fazla rotasyonu çorbaya çevirmezse her takıma her sahada diş geçirebilecek bir takım. Bize cidden Saben Lee lazım şu anda. Ayrıca Sertaç'ın bu düşüşü cidden trajik. Herif 4 sene önce canımızı yakıyordu şimdi ise bench warmer bile olamayacak hale gelmiş. Zaten hep Fenerbahçe'ye oluyor böyle şeyler. Bize gelen yatıyor..
Saben Lee-Baldwin IV- Colson-Hayes-Melli beşi cidden en yüksek çitaya sahip beş EL'de. Tamamen modern basketbola uygun ve inanılmaz hücum ve savunma potansiyeli barındırıyor. Şaban pek iyi savunmacı değildi diye hatırlıyorum ama Larkin kadar bile savunma yapsa yeterli olur şu beşte.
Hall-Guduriç-Tarık-Birch ise tamamlayıcı dörtlü olmalı. Ekstrem durumlarda da Pierre falan oynar işte.

Ben çok umutluyum bu kadrodan, tek soru işareti benim için Hall ve beyinsiz Guduric.

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #57 : 04 Ekim 2024, 23:36:56 »
Saras Jasikevicius, maç sonu Georgios Bartzokas ile yaşadığı gerginlik hakkında:

"Bartzokas bazı yorumlar yaptı ve dediklerini duydum, bu yüzden cevap vermem gerekti.

Bana ikinci kez saha kenarından nasıl koçluk yapılacağını öğretmeye çalışıyor. Hiçbir koçun bana takımımla ne yapmam gerektiğini söylemesine izin vermeyeceğim."
Saha içi kararları tartışılır ama karakterini tartışmaya bile gerek yok. Tam Fenerbahçe ruhuna sahip bir koç. Ah bir de şu rotasyonu çorba haline getirmese...

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #58 : 04 Ekim 2024, 23:38:52 »
colson inanılmaz faydalı topçu. savunma ribaund şut uzun kollar çok iyi ekleme oldu

Çevrimiçi bothersome man

• Üye
« Yanıtla #59 : 04 Ekim 2024, 23:41:12 »
Guduric'i yıllardır en çok savunanlardan biriyimdir ama artık yavaş yavaş tebdil-i mekanda ferahlık aramalı sanki kendisi..

Fenerbahçe memuriyetinden istifa edip yeniden bir maceraya atılması her iki taraf açısından da hayırlı olacak gibi görünüyor.