Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker Beko Basketbol Ligi (2013 - 2014)  (Okunma sayısı 231283 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Öncelikle bu güzel forum hayırlı olsun;

Benim de ilk postum bu konuya olsun, umarım şans getirir takıma :)

Yıllardır kazanamadığımız bir deplasman olduğunu unutmamak lazım, biz oraya çok üstün kadrolarla gittik ama hiç Obra ile gitmedik.

Bu kez Obra reyizle birlikte bir adım önde olduğumuzu düşünüyorum, umarım maçı alır döneriz.

Hoş geldin kardeşim. Seninle burada da karşılaşmak çok güzel. :)

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
Teşekkür ederim Hakan Abi, umarım bu konu hep böyle güzel keyifli mesajlarla gider böyle :)

bu maçı kaybetsek hiçbir şey kaybetmeyiz ama, futbol sadece futbol değildir misali, bu maç kaybetsek de bir şey olmaz denilecek bir maç değil.

kaybedersek bir şey olmaz ama kazanırsak çok şey olur :)

cemagrak

• Ziyaretçi
Öncelikle bu güzel forum hayırlı olsun;

Benim de ilk postum bu konuya olsun, umarım şans getirir takıma :)

Yıllardır kazanamadığımız bir deplasman olduğunu unutmamak lazım, biz oraya çok üstün kadrolarla gittik ama hiç Obra ile gitmedik.

Bu kez Obra reyizle birlikte bir adım önde olduğumuzu düşünüyorum, umarım maçı alır döneriz.

Hoş geldin kardeşim. Seninle burada da karşılaşmak çok güzel. :)

evet abi bende çok mutlu oldum :)
tekrar hoşgeldi

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Vidmarı kesmek akıllıca değil.Furkanı darmadağın edecek tek adam Vidmar..

Birde Dış savunma çok önemli..Bize en çok sorun çıkaracak adam yok...Ersin Dağlı..Orta mesafe atıyordu..Şimdi içeri gömülmek sorun olmaz..

Birde Bize sorun çıkarabilecek diğer adam GORDON idi o da yok...Akıllıca oynamalıyız..Mobil oynarsak kazanırız..Kimi kessek handikap bizim için yalnız...

Onların topa altında sırtı dönük adamı yok...Bunu avantaja çevirmek elimizde...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
Tipik Gergin hareketleri bunlar. Şuanda fazlasıyla gergin hatta çünkü bu maçıda kaybederse taraftarıda yavaş yavaş arkasından çekilecek..
Benim dikkatimi çeken şu oldu sezon başından bu yana.. Bir takım bizi yenecekse önce 85 sayı barajını geçmesi gerekiyor ... çünkü bizim 80 sayı gibi bir hücum performansımız var ortalama..
Hiç bir takım bizi 60 sayı atarak yada 70 sayı atarak yenemez bu barca 'da olsa CSKA da olsa böyle..
Ciddi anlamda çok fazla hücum silahımız var bir şekilde sayıya gidiyor takım
Ben GS'ın Ender, sinan ve gökselin den Uçuk bir şekilde 15-20 sayılık bir katkı alamadıkları taktirde bu rakamlara çıkamayacağını düşünüyorum

Çevrimdışı CanAndrea

• Üye
Ynt: 09.12.2013 20.30 Ligtv3 Galatasaray Liv Hospital-Fenerbahçe Ülker
« Yanıtla #110 : 09 Aralık 2013, 14:22:59 »
Tamam biz CSKA macindan sonra oynuyoruz da onlarda Malaga gibi sert bi takimla oynayacak. Onlarin tek avantaji Malaga macini iceride oynayip bizi bekleyecek olmalari

Can Hoşgeldin Hayırlı Olsun abicim.

Hoşbulduk abi,yeni gördüm kusura bakma :)
''This is joke''

Çevrimdışı CanAndrea

• Üye
Kimin dışarıda kalacagı konusunda çok kararsızım. Düne kadar Zoric'in kesileceğini düşünüyor öyle tahmin ediyordum ama Galatasaray'ın Malaga maçını seyredince kararımı değişti. Ne Bonsu (oynamadı) ne Furkan 3 saniye içinden çıkmayan uzunlar, Vazquez'de orta mesafe şutlarıyla biraz olsun orayı işlemeyi çalışmış ama pek becerememiş. Luka Zoric oraya ilaç olur da işte işin birde diğer tarafı var maalesef. Zoric ne Furkan ile ne de Bonsu ile fiziksel olarak mücadele edebilir,bu yönden bakarsakta Vidmar elzem gibi görünüyor. Diğer tarafta CSKA maçının son periyodunu gayet iyi oynayan Kleiza bu maç için yerini kesinleştirdi benim nazarımda,Bjelica zaten olmazsa olmazlarımızdan keza Bo ile Bojan'da aynı şekilde. Allah Zeljko'ya kolaylık versin  :D :D :D
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2013, 14:36:19 Gönderen: CanAndrea »
''This is joke''

Çevrimdışı bluefire

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Milano is Fashion Cantu is Devotion
Galatasaray'ın Bonsu ve Furkan'lı pota altında özellikle savunma anlamında kritik önemde olan Vidmar'ın trübüne çıkacağını sanmıyorum. Keza Zoric'in de... Her ne kadar son maçta çok iyi oynasa da işaretler Kleiza'yı gösteriyor.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Galatasaray'ın Bonsu ve Furkan'lı pota altında özellikle savunma anlamında kritik önemde olan Vidmar'ın trübüne çıkacağını sanmıyorum. Keza Zoric'in de... Her ne kadar son maçta çok iyi oynasa da işaretler Kleiza'yı gösteriyor.

Kleiza tribune gider buyuk ihtimalle.  Maci tekrar izledim.  Kleiza istatistik bakimindan iyi bir performans ortaya koymus ama hala daha olmasi gerekenin beste biri bile degil.  Yer yer cok savruk oynadi; savunmasi rakibe cok kolay sayi sansi verdi.  Tez zamanda duzelirse, transfere filan gerek olmaz, bizi direkt kupaya ucurur.  Amin!

YALNIZ ilk Cumbaba maçındada Kleiza durmuş durmuş son çeyrek 7 sayı mı ne atmıştı.Zaten düşük skorlu bir maçtı..Maçı kıvırdık orada..Ne bileyim çok zor seçim zaten..

Koç oyuncularla beraber birini tercik edecek.

Zaten İlkan ve Oğuz olmadan hep eksiğiz en azından Oyuncu kalitesi değilde oyuncu sayısı bakımından..2 si olsa Zoriç çıkardı mesela kenara..Çok zamanımız var daha...Zor maç kazanırsak onların konsantrasyonu dağılır..Kaybedersek dünyanın sonu değil.Kaybetsekte az farkla kaybetmeliyiz ama Banvit maçı faciaydı
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı bödöfff

• Üye
  • Yer: mersin
    • @bodofff
her ne kadar zoric kesilmeli desek de vidmar'ın ve zoric'in erken faul problemine girmeleri düşündürüyor. o yüzden düne kadar zoric kesilsin desem de şimdi akıl işi değil gibi. form grafiği biraz daha yükselse de kleiza kesilmeli. oyun temposunu diğer bbl maçlarında arttırır. o maç bu maç değil ama.
en kötü gün bugünse, bugün de fenerbahçe.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Gergin olmayanın şansı daha fazla. Gerginlik sıkıntı yapar. Sakin kalabilmek büyük avantaj.

İnşallah sakinliğini koruyabilen taraf Fenerbahçe olur.

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
her ne kadar zoric kesilmeli desek de vidmar'ın ve zoric'in erken faul problemine girmeleri düşündürüyor. o yüzden düne kadar zoric kesilsin desem de şimdi akıl işi değil gibi. form grafiği biraz daha yükselse de kleiza kesilmeli. oyun temposunu diğer bbl maçlarında arttırır. o maç bu maç değil ama.
o maç tamda bu maç aslında. Kleiza'nın telekom gaziantep yada uşak gibi takımlara karşı ritim bulmasını beklemek bana gerçekçi gelmiyo çünkü o maçlar umrunda bile değil adamın.geldiğinden beri söylüyo zaten ben buraya kazanmaya geldim diye ve bişeyler kazanmanın bu maçlardan geçtiğininde farkında.savunmada hala istenen seviyede değil ama rakipte onu zorlayabilecek  bi oyuncuda yok. eğer kadroda olursa ciddi fark yaratacağını düşünüyorum..
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM
Vay be eskiden futbol maçı olunca saati geri sayardık şimdi basket maçı için aynı heyecanı yaşıyorum ey obradoviç sen nelere kadirsin! SON 2 saat 40 dk
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2013, 17:53:31 Gönderen: haktan87 »
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı bödöfff

• Üye
  • Yer: mersin
    • @bodofff
o maç tamda bu maç aslında. Kleiza'nın telekom gaziantep yada uşak gibi takımlara karşı ritim bulmasını beklemek bana gerçekçi gelmiyo çünkü o maçlar umrunda bile değil adamın.geldiğinden beri söylüyo zaten ben buraya kazanmaya geldim diye ve bişeyler kazanmanın bu maçlardan geçtiğininde farkında.savunmada hala istenen seviyede değil ama rakipte onu zorlayabilecek  bi oyuncuda yok. eğer kadroda olursa ciddi fark yaratacağını düşünüyorum..

peki zoric kesildikten sonra vidmar faul problemine düşerse bonsu ve furkan'ı durdurmak için bir b planı var mıdır?
en kötü gün bugünse, bugün de fenerbahçe.

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM
İsmail ŞENOL: Galatasaray'da şok. Malik Hairston dün belinden sakatlandı. Gündüz idmana çıkmadı. Maç öncesi ısınmada kendini deneyecek. Durumu belirsiz.
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.