Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker Beko Basketbol Ligi (2013 - 2014)  (Okunma sayısı 231394 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bödöfff

• Üye
  • Yer: mersin
    • @bodofff
İsmail ŞENOL: Galatasaray'da şok. Malik Hairston dün belinden sakatlandı. Gündüz idmana çıkmadı. Maç öncesi ısınmada kendini deneyecek. Durumu belirsiz.

radyo basket'te mi dedi?
en kötü gün bugünse, bugün de fenerbahçe.

Çevrimdışı exex

• Üye
İsmail ŞENOL: Galatasaray'da şok. Malik Hairston dün belinden sakatlandı. Gündüz idmana çıkmadı. Maç öncesi ısınmada kendini deneyecek. Durumu belirsiz.

Malik yoksa erine hangi yabancıyı alacak ? Yabancıları kimler ?

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM

radyo basket'te mi dedi?

Hayır twit attmış...
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya

Aslında tam kadro çıkmalarını çok isterim. Onları ve bizi olduğu gibi test etmek için... Bu dönemde rakipler senin karşında ne yapabilir; tam olarak görebilmek lazım ki, ilerisi için tedbirler şimdiden düşünülsün.

Çevrimdışı haktan87

• Üye

Bilgim yok ama duyduğuma göre maliki, domercantın yerine lig lisansını çıkarmışlar bu yıl 99 tane yabancı oyuncu aldılar anlamıyorum kaç tane lig için lisans çıkarılıyor 7 değilmiydi?
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı haktan87

• Üye

Aslında tam kadro çıkmalarını çok isterim. Onları ve bizi olduğu gibi test etmek için... Bu dönemde rakipler senin karşında ne yapabilir; tam olarak görebilmek lazım ki, ilerisi için tedbirler şimdiden düşünülsün.
Doğru söylüyorsun abi bende sizin gibi düşünüyorum, bu gerginin bir oyunuda olabilir bilemem :) adamda her türlü numara var..
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
gs'nin uzunları ribaundcu uzunlar, hücum ribaundlarına çok dikkat etmemiz lazım bu yüzden. Arroyo'yu da kontrol altında tutabilirsek maçın ibresi tamamen bize döner. Tabi Ender'inde ekstra işler yapmasını önlemek lazım.

Bizim takımda Kleiza'nın belki de en sevdiği ortamlar oluyor böyle maçlarda ama dediğim gibi gs'nin hücum ribaundu tehlikesine karşı çift uzunla olması açısından Zoric tercih edilebilir.
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı exex

• Üye

Bilgim yok ama duyduğuma göre maliki, domercantın yerine lig lisansını çıkarmışlar bu yıl 99 tane yabancı oyuncu aldılar anlamıyorum kaç tane lig için lisans çıkarılıyor 7 değilmiydi?

Yanılıyorsam düzeltilsin ama lig için 6 tane kayıt ettirebiliyorsun 5 i kadroda oluyor. Toplamda 7  olması lazım ama biri hiç kullanılmıyor

Çevrimdışı haktan87

• Üye
Onlar bu  akşam erceg, aroyo, bonsu ve maçvan la çıkacaklar gibi hariston oynamayabilirmiş, ki haristonda oynamasa çok dar bir rotasyon ile oynayacaklar. Ve bu maç bizim için bu durumda bir ölçü olmayabilir.
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
En çekindiğim oyuncuları hairstondu.Emir ve Bojana oldukça ters gelebilcek sert bir oyuncuydu oynamazsa çok çok iyi olur onun yerine domercant oynar.Çok iyi oldu bu haber

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
5 tane Hairston da oynasa sonuç değişmeyecek.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
heyecan dorukta  :-\

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul

Yanılıyorsam düzeltilsin ama lig için 6 tane kayıt ettirebiliyorsun 5 i kadroda oluyor. Toplamda 7  olması lazım ama biri hiç kullanılmıyor

Federasyon, Avrupa'da oynayan kulüplere 45 günlüğüne yeni yabancı transferi hakkı verdi. Bu süre sonunda da kesin karar verilecek. Ya gelen devam edecek ya iyileşen geri dönecek
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2013, 18:37:59 Gönderen: tafmann »

Çevrimdışı serbian

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • #10 İbrahim Kutluay
Bazen rotasyonun daralması takımların işine gelebiliyor. Enerjisini maç sonuna kadar iyi yayabilenler başarılı olabiliyor. Kaldı ki Ergin Beşiktaş'ta şampiyon olurken temel oyuncularına çok süre vererek süreci götürmüştü. Ancak Galatasaray açısından işin suyu çıktı. Hairston'ın katkısına net ihtiyaçları var.

Bizde ise kenara kim oturacak merak ediyorum. Hiç istemesem de kenara gelen Nemanja olacakmış gibi geliyor.
Ali İsmail Korkmaz, Fenerbahçe Yıkılmaz!

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
Kupa maçından öncede inatla kazanıcaz demiştim favori bir çoğuna göre gs olduğu halde bugünde takıma inancım tam vurur geçeriz:-):-):-)
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...