Gönderen Konu: Fenerbahçe Ülker Beko Basketbol Ligi (2013 - 2014)  (Okunma sayısı 231277 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
Ynt: 09.12.2013 20.30 Ligtv3 Galatasaray Liv Hospital-Fenerbahçe Ülker
« Yanıtla #90 : 09 Aralık 2013, 00:36:28 »
bence Kleiza disarda kalacak  :-\

Çevrimdışı truant

• Üye
  • Yer: İstanbul/Antalya
    • Truant10
Ben olsam Vidmar'ı değil de Zoriç'i keserdim galiba. Bir yandan Bonsu'dan çekindiğim için Vidmar-Zoriç ikilisini istiyorum(ki ikisi arasından bir tercih yapılacaksa bu bence Vidmar olmalı) ama öte yandan Kleiza gibi öyle pek atmosfer vs. sallamayacak bir oyuncunun dışarıda kalmasını da istemiyorum ki Erceg'i her şekilde denize döker gibi. Rahat bir maç olacağını düşünmüyorum tek farkla da olsa biz kazanalım maç sonunda Hakan abinin deyimiyle "Fenerbahçe'ye yenilme marşı"nı duyalım :)

Çevrimdışı Yabgu

• Üye
  • Yer: Ankara
Maçın anahtarının ribaundlar olduğu kanaatindeyim. Bu yüzden dışarıda kalacak yabancı tercihi bu açıdan önemli. Cumhurbaşkanlığı finalinde Arroyo'yu savunma konusunda Bo ile iyi bir sınav vermiştik.Bu maçta da bu tarz bir savunma enerjisini bütün oyunculara yayarak rakibin arka arkaya dış şut sokup erken havaya girmesini engelleyebiliriz.
Son olarak temennim kazanarak arkadaşların hattırlattığı normal sezonda deplasmanda uzun süre galibiyet alamama geleneğini bozarız.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #93 : 09 Aralık 2013, 07:08:54 »

Play-offlarda ise

2010-11 yılı final serisinde her iki takım bir kere deplasmanda kazanmış.
2011 final serisinde biz 2 kez kazandık deplasmanda.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Yaşar kardeşim, gerçekten koçun Zoric'ten vazgeçeceğine inanmıyorum. Akşam morarmak da var ucunda ama o kadar kesin konuşuyorum.

Fenerbahçe için en hayırlısı olsun, ne diyelim. Sayılı saat çabuk geçer. Bir an önce başlasa şu maç artık.

Çevrimdışı Halil Altunel

• Üye
  • Eskilerin Pasörü
kendi sahalarında seyirci faktörünü iyi kullanıyorlar zor maç olacak

Çevrimdışı tecessus

• Üye
  • Yer: İstanbul
Hangi yabancının kesilmesi gerektiği konusunda net bir fikrim yok ama bence de hoca Vidmar'ı kesecek.
Hücum rebound'u verme olayını abartmazsak ve rakip de senelik üçlük sokmazsa kazanacağımızı düşünüyorum
Fenerbahçe

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
Kesinlikle zoric kesilmeli.Bu maç bize stabil performanslar lazım.Bir maç 20 diğer maç 2 sayı değilde her maç 10 sayı banko olmalı bu tarz maçlarda.Hem zoricin bonsunun arkasında duramayacağı aşikar rakip takımların 2-3 numaralarını bile zor itelerken bonsuya karşı şansı yok.Ligdeki kaybettiğimiz tofaş ve banvit maçlarına bakarsak 2 takımda inanılmaz dış şut atmıştı.Bunda bizim pota altı zaafımızı kapatmak için pota altına gömülmemizinde büyük etkisi vardı ve dış adam savunmamız düşmüştü.Bu yüzden içerde güven veren gedikleri kapatan vidmar şart oğlu şart.Hemde gs gibi dış şutuyla yaşayan ve ritm kazandın mı ciddi anlamda yüzdesi yükselen takımlara o ivmeyi yakalatmamak lazım.Zaten şu ana kadar kaybettiğimiz maçlar pota altı zaafiyetinden değil rakibin dış şut yüzdesinden kaynaklandı

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
Gs koçu malum şahıs yine ortalığı GERMİŞ.Taraftarımız Fenerbahçe taraftarından farkını bu maç göstersin fair play çerçevesinde takımını desteklesin demiş.Bazı insanlar vardır kaos ortamından beslenir gücünü kavga dövüşten GERGİNLİKTEN alır.İşte tam böyle birisi.Bu şahısa prim yaptırmayıp alıp gelmeliyiz bu maçı

cemagrak

• Ziyaretçi
Hangi yabancının kesilmesi gerektiği konusunda net bir fikrim yok ama bence de hoca Vidmar'ı kesecek.
Hücum rebound'u verme olayını abartmazsak ve rakip de senelik üçlük sokmazsa kazanacağımızı düşünüyorum

senelik üçlük :) :)

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM
maçın sonucunu rüyamda gördüm 81-67 yeniyorduk. genelde rüyalarım çıkar :) akşamı iple çekiyorum hadi hayırlısı.
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

cemagrak

• Ziyaretçi
maçın sonucunu rüyamda gördüm 81-67 yeniyorduk. genelde rüyalarım çıkar :) akşamı iple çekiyorum hadi hayırlısı.

bu çıksın sana yemek ısmarlayacağım söz  8) :D

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM

bu çıksın sana yemek ısmarlayacağım söz  8) :D

:) tamam abi yenelimde erzurumda atarız bir cağ kebabı. :)
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #103 : 09 Aralık 2013, 13:10:49 »
Tamam biz CSKA macindan sonra oynuyoruz da onlarda Malaga gibi sert bi takimla oynayacak. Onlarin tek avantaji Malaga macini iceride oynayip bizi bekleyecek olmalari

Can Hoşgeldin Hayırlı Olsun abicim.

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
Öncelikle bu güzel forum hayırlı olsun;

Benim de ilk postum bu konuya olsun, umarım şans getirir takıma :)

Yıllardır kazanamadığımız bir deplasman olduğunu unutmamak lazım, biz oraya çok üstün kadrolarla gittik ama hiç Obra ile gitmedik.

Bu kez Obra reyizle birlikte bir adım önde olduğumuzu düşünüyorum, umarım maçı alır döneriz.