Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Basketbol Ligi (2013 - 2014 )  (Okunma sayısı 112290 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Cappie ve Yacoubou kaybetmeye oynadı başka açıklaması yok.. Şunlara yenilmenin herhangi bir açıklaması yok

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
Galatasaray Odeabank 78-75 Fenerbahçe

şampiyon olmalıyız, olacağız
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

gurol1967

• Ziyaretçi
8-75 kaybettik.Aynı zamanda saha avantajını da verdik.Yazık.
Şöyle maçlarda bile kötü oynama lüksü nedir bazı oyuncularda.
Koç ayrı hikaye ???

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
biz bunlara Rusya'da da yeniliriz. eğer KASKİ'yi geçebilirsek finallerde de..bu takımın artık devri dolmuş...

Çevrimdışı bugra

• Üye
Gs maçında top kaybı yapıp geriye koşmayan, hakeme veya birbirlerine bakan oyuncular var sahada.
Biz hocadan ispanyol mentalitesini yerleştirip, sürekli hareket halinde bir takım düzeni oturtmasını beklerken son yılların en güçlü kadrosu hücum anlamında en durağan ve etkisiz oyununu oynuyor. Şampiyonluk gider ya da gelir o belli olmaz ama bu koçla bu kadar olur. Zerre ilerleme yok.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
8-75 kaybettik.Aynı zamanda saha avantajını da verdik.Yazık.
Şöyle maçlarda bile kötü oynama lüksü nedir bazı oyuncularda.
Koç ayrı hikaye ???

lüks değil abi umursamazlık...biraz dirayetli her takım bizi yeniyor ya da zorluyor...takımın ne oynadığı belli değil ki...

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
    • BeratAkbaba
Cappie'nin performansını anlamak güç.Play-offlarda da böyle oynayacaksa işimiz geçen senelere göre çok daha zor.
#12 Damir Mrsiç

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Takıma güveniyorum, yine şampiyon olacağız Allahın izniyle

Çevrimdışı TitoSantana

• Üye
  • Yer: Adana
- Hakemler iyi yönetti diyecektim ama FBTV yayını kestikten sonra netten bulup devamını seyrettiğimde son sette Nevriye'nin perdelemesi esnasında Angel'a kindarca yaptığı faulü Angel aleyhine vermeleri benim gördüğüm tek hataları oldu.

- Cappy ise bu kadar tecrübesine rağmen, rakibi uyutmuşken onların maçı kazanacaklarına dair bir inançlarının olmadığı ekrandaki oyunlarından belli olduğu dönemde, üstelik hakemler lehimize faul vermiş iken teknik faul yemesini onunla bağdaştıramadım.

- Şebnem Kimyacıoğlu: Kaç sezondur görüyorum, ilk beşte asla başlayamayan bu kız bize geldimi patır patır üçlük atıyor ve bunu benim bile bilmeme rağmen gerekli tedbir alınamıyor. Nitekim 3. periyotta 3 tane arka arkaya üçlükle bizi teslim aldı. Evet, iddia ediyorum, bugün de Şebnem'e yenildik.

- İşimiz Angel ablamın üçlük atmasına kaldıysa yandık. Yine de maçın son saniyesinde sahamızdan attığı üçlük teselli armağanı oldu, jeneriklikti.

- Bence enseyi karartmaya gerek yok, saha avantajını kaptırsak da biz bunları daha önce de yaşadığımız gibi sahalarında yenerek şampiyonluğu alırız.  :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Kızlar çok şanslı
Hepimizin tüm konsantrasyonu hem erkek hemde bayan voleybol takımları ve kazandıkları avrupa kupalarında
O yüzden bu mağlubiyet fark edilmedi
Ben maçın bugün olduğunu bile unutmuşum
Bu aralar dün yediğimi bile unutuyorum ayrı mesele ama :( :)
« Son Düzenleme: 29 Mart 2014, 22:50:08 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
Bende, eşim nasılda yenildiniz diye dalga geçerken bak bugün iki kupa alacağız nasıl olsa şampiyonluk maçı değildi nasıl olsa şampiyon oluruz diyerek, bu mağlubiyeti takmadım.
Cappy çok kötü oynadı Angel'da kötüydü, özellikle Cappy kendini toparlamalı.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Cappy resmini foruma koyduk yine ilerleme olmadı
Kendisinin play off maçları. Performanslarina güveniyorum

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
Tepki çekeceğim belki ama ben bu arkadaşların saha avantajını da eline alsa playoff'ta deplasmanda en az bir maçı koparacağımız düşüncemde değişiklik yok.
...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Bülent senij gibi güzel bir adam tepki çekmez...

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
Cappy resmini foruma koyduk yine ilerleme olmadı
Kendisinin play off maçları. Performanslarina güveniyorum

Bana Cappy 'nin bir sıkıntısı var gibi geliyor, son bir kaç aydır iyi oynamıyor, Teknik faul sonrası 4 atıştan sadece 2 tane soktu. saha içi isabeti 7 de 1 di sanırım, Angel ise 9 da 0 ile oynuyordu maçın 3 çeyreğinde.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.