Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1306368 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6465 : 02 Temmuz 2022, 21:34:41 »
ismail 90 dakikayı tamamladı.jesus da performansının ödülü olarak izin verdi buna bence.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6466 : 02 Temmuz 2022, 22:43:38 »
Öncelikle unutmamamız gereken bir nokta var o da oyuncuların sabah antrenman yapıp akşam maça çıkması.

Bu maçtaki zihniyet beni umutlandırdı. Zaman geçtikçe oyuncular arasındaki uyum artacak, kaliteli santrafor da alabilirsek şampiyonluk sürpriz olmaz.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6467 : 03 Temmuz 2022, 00:28:19 »
JJ sağ bekte yedek olarak Burak Kapacak’ı değerlendirmeli. Stoper için genç çocuklardan biri yedekte bekletilsin. Bu durumda defans hattı sol bek yedeği haricinde yedekleri ile birlikte tamamlanmış oluyor. Sol beke de yüksek profilli bir oyuncuya ihtiyaç yok aslında.

Carvalho ile olan pazarlık devam ediyormuş. Crespo ve İsmail orada oynasın işte. Bu iki oyuncu da JJ’in istediği yüksek pas verimini sağlar. Almayalım oraya yeni oyuncu.

Yalnız Crespo’yu rakip kaleden uzak oynatmak pek içime sinmiyor. Ama bu kadar kalabalık orta sahada sanırım ancak orada yer bulunacak.

Kale dahil bu 6 pozisyon için bence çok bir kafa karışıklığına gerek yok.

Orta saha işi ise santrafordan daha önemli göründü bu maçta benim gözüme. Kimin ne yaptığını anlamadım ben orta sahada. Yine onu oraya, öbürkünü beriye devşirerek devam ediyoruz. Kanatlarımız etkisiz. Herkes (Partizan maçının spikeri dahil) JJ’in oyun planında kanatlar çok önemli diyor. Ancak kanatlarda henüz bir netlik yok. Madem bu kadar önemli, şu ana kadar çözülmeliydi. Bana göre alınanlar yetersiz de hadi madem alındı; bari kadro içinde bir netlik oluşsaydı en azından şimdiye kadar.

Ben Arda’nın hiç tereddütsüz onbire yazılması taraftarıyım. Ancak JJ 7-8 dk’dan fazla şans vermeli. Şu ana kadar sakatlık vb zaman geçti ama bundan sonranın mazereti yok.

Bu önde baskı işini 90 dk yapacak santraforumuz da yok. Devamlılıkları düşük bizimkilerin. Ben artık oraya bir transfer isteyeceğini düşünüyorum JJ’in.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6468 : 03 Temmuz 2022, 00:32:31 »
Hep eleştiriyorum ama bu sene TD’nin erken belli olması ve takımın çok hazırlık maçıyla uyum yakalamaya çalışması da olumlu bir gelişme.

Gerçi bu işin normali bu da; yıllardır saçma sapan son dakika hamleleri ile ne yapacağımız belli olmadan lige başlamaya o kadar alıştık ki…
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2022, 00:32:51 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6469 : 03 Temmuz 2022, 00:44:21 »
Takımın genel anlamda en iyileri(ligde daha iyisi başka takımda olmayan) kim derseniz(bu maç özelinde söylemiyorum genel olarak direkt 11 yazılacak kıymetli oyuncular)
Altay Osayi Kim Szalai/Serdar Ferdi Crespo/Zajc Arda
Bu 7 oyuncu için (4 oyuncu birbirinin muadili) aksini düşünen yoktur sanırım. ki ben Pelkas’ın asla ne Bruma’dan ne Rossi’den ne Emre’den ne de Lincoln’den aşağı olduğunu düşünmüyorum hatta fazlası bile çok sadece geçen yıl düzenli oynayamadı bir türlü sakatlıklar vs..

Neyse konuya dönelim, bakın İrfanlar Mert Hakanlar dediğim gibi Rossiler Pelkaslar falan saymamama rağmen 7 oyuncu var dimi kafadan ligdeki her takımın bıraksan direkt her maç düşünmeden oynatacağı oyuncular bunlar.

E be …….. sövmeyeyim diyorum ama yok olmuyor. Bu 7 oyuncu haricinde dışarıda kalan kaliteli oyunculardan daha vasatlarını almak yerine 4 tane ya 4 tane nokta atışı tartışılmaz transfer yapıp onları 11e monte ettikten sonra rotasyon oyuncularını da 7li dışında saydıklarımdan yapmak çok mu zordu???

Altay Ertuğrul
Osayi Burak Nazım
Kim Serdar Bizim altyapıdaki genç çocuk
Szalai Penetra/Sagnan
Ferdi Transfer(Welington mesela)
Transfer Crespo İsmail
Zajc Mert Hakan İrfan Can
Arda Pelkas İrfan
Transfer İrfan Arda Okan
Transfer Kalırsa Rossi yoksa transfer Pelkas
Transfer Valencia/Berisha Serdar

Şu transfer yazan yerlerde prime Aurelio/Appiah, prime Sow, Prime Kuyt ve Niang gibi oyuncuların olduğunu düşünün amk liginde maçları Fatih Terim yönetse TFF başkanı Lütfü Arıboğan yönetse yine şampiyon olursun.
Biz ne yaptık eldekilerden artısı olmayan Emre, Bruma ve Lincoln aldık iddia ediyorum yukarıda saydıklarımın aksine bunlardan biri bile Gs, BJK ve TS tarafından tercih edilmez ancak belki yedek olarak falan.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2022, 00:46:11 Gönderen: smith jr »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6470 : 04 Temmuz 2022, 13:56:54 »
Son maca cikan 11 e bakinca donduk dolastik ayni noktaya geldik dedim.

Ben sahsen Lincoln e cok isindim. Sevdim adami kacak ta oynamiyor. Ama onun disinda Ismail hocanin kadrosu bu...
Sakatlik olmasa Yuksek yerine Crespo oynar. Bruma yerine kimi koyarsan koy...

Ben mi yanlis dusunuyorum? Ha bir konu hosuma gitti press kaleciden basliyor, ismail hoca kaleciden sonraki adama basiyordu ilk... Baska bir fark gormedim ben.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6471 : 04 Temmuz 2022, 14:41:52 »
Serdar Ali ilginç bir iddiada bulunmuş; JJ’in Berişa’dan yararlanmak isteyip santrafor istemediği şeklindeki söylem yönetim algısıymış.

Aslında JJ, santrafor istiyormuş.

Eğer böyle bir şey varsa s.çtı Cafer bez getir durumuna hazır olalım. Hem JJ’in işine karışılıyor hem abuk sabuk bir şekilde lig başlamadan taraftar JJ’e karşı dolduruluyor anlamı çıkar.

Eğer böyle bir şey yoksa da Serdar Ali’nin yaptığı büyük şerefsizlik…
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2022, 14:42:24 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6472 : 04 Temmuz 2022, 14:46:10 »
Serdar Ali ilginç bir iddiada bulunmuş; JJ’in Berişa’dan yararlanmak isteyip santrafor istemediği şeklindeki söylem yönetim algısıymış.

Eğer böyle bir şey varsa s.çtı Cafer bez getir durumuna hazır olalım. Hem JJ’in işine karışılıyor hem abuk sabuk bir şekilde lig başlamadan taraftar JJ’e karşı dolduruluyor anlamı çıkar.

SAC bu ara gundemden cok uzak diye ses getirmeye calisiyor. Yine baskete de salladi, sonra oraya buraya salliyor... Onunla yakin olan kimsenin oldugunu sanmiyorum ki bir bilgi alsin.... Kim sallar SAC i
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #6473 : 04 Temmuz 2022, 14:59:27 »
SAC in durumu,teşbihte hata olmaz, Yalova kaymakamı durumu gibi oldu😁

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6474 : 04 Temmuz 2022, 15:12:52 »
serdar ali bir şey hakkında olumlu olumsuz her şeyi yorum(!) olarak söyleyip sonra da ben söylemiştime getirmeye çalışan bi vaka.geçen yıl fener vitorla yıllardır alamadığı kupaları almaya çok yakın dedi,vitor ilk yenilgisinde acilen yollayın dedi.berisha ilk geldi bu forvet tamamdır dedi sonra ademiden farkı yok yıl boyunca ben dedim size masalları anlattı.bide bu herifin her dediğini savunan “adam doğru söylüyor” diyen koyunlar var onlar da bi ayrı zaten.neymiş bjelica’ya yıllık 2 verince forvete para kalmıyomuş.bunu demek için kör cahil olmak lazım.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2022, 15:12:56 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6475 : 04 Temmuz 2022, 15:30:34 »
acun bize ozan ve allahyar için 7.5 milyon euro ödemiş.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #6476 : 04 Temmuz 2022, 16:18:40 »

Serdar Ali bugün, kulübün başındaki en büyük tehlikelerden biridir bence.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2022, 16:18:53 Gönderen: ayhan »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #6477 : 04 Temmuz 2022, 17:14:55 »
Serdar Ali bunlardan beslenen son derece habis bir kanser türüdür camiamız içinde. Sanki GS'nin ajan olarak içimize soktuğu birisi, tek amacı kulübü karıştırmak. Hıncal'ın bir başka versiyonu ama Hıncal'dan beter bir şekilde Fenerbahçe'ye saldıran art niyetli köpeğin teki. Ciddiye almamak gerekli ama adam öyle sinir bozucu konular uyduruyor ki götünden konuşmadan duramıyorsun iti.

Edit : unutmadan ekleyeyim. Ali Koç geldiğinden beri ROGON firması Jashua King'i bize itelemek için uğraşıyor. King denen balonu daha önce de yazmıştım, yönetim lütfen yapma şu hamleyi. Her transfer döneminde ROGON'un King'i için çıkan haberlere şaşırmıyorum ama daha ne kadar söylücez, bu herif büyük OVERRATED. Yönetim düşme şu hatâya.

Ayrıca birileri şu kağnı arabası Dzyuba'ı bize itelemek için çok uğraşıyor. Herif 35 yaşında, eski hâlinden eser yok. Yönetim inşallah şu hatâlara düşmez.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2022, 17:20:18 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6478 : 04 Temmuz 2022, 20:13:30 »
Beşiktaş Weghorst ve Muleka’yı almış.

Maalesef kadro kalitesi açısından geride kalıyoruz.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #6479 : 04 Temmuz 2022, 20:59:11 »
Valla weghorst tanımam ama muleka Bruma yerine alabilirdik diye düşünüyorum