Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305083 defa)

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1005 : 31 Mayıs 2015, 22:34:18 »
Yüz de yüz şampiyonluk beklenen bir camia da
Hangi hoca gençlerin yüzüne bakar
Ve sahada rakipleri hakemleri eze eze yenmek istiyosak
11 saglam transfer sart
Çikan giren takima fayda saglamali
Hoca da cok onemli
Savasci bir takim yaratilmali
Sağlam iki golcu mutlak olunmali

genc dedigin oyunculardan beykan emenike yerine oynasaydi kat kat daha fazla katki verirdi.
ve ya alves sakat ve cezaliyken bekir degil de hakan cinemre oynasaydi suan belki de sampiyonduk.
bekirin hatalarindan yedigimiz gollerden en az 5 dk'lik video yaparim.
11 saglam transfer imkansiz ve yapmayacagimiza da eminim ..en fazla 8 transfer olur.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #1006 : 31 Mayıs 2015, 22:38:44 »
Abi ben de şöyle düşünüyorum,öncelikle seneye Mert kaleye geçmeli.
Gökhanın yerine kaliteli bir sağ bek alınmalı.Gökhan rotasyon oyuncusu olmalı çünkü ne savunmada durabiliyor ne de isabetli ortası var FB oyuncusu olmaktan çıktı bence.
Defansta kalırsa Egemen kalsın seneye diğerleri gitsin.Hakan Çimemre geri alınmalı.Sol bek böyle iyi zaten.
Forvette ise alayı gitmeli.Yerine bitiriciliği iyi bir futbolcu alınsın yeter diyorum.
Orta saha ve forvete konusunda 1 japon-2-3 avrupalı-1 latin amerika-2 afrikalı futbolcu alınması taraftarıyım
FENERBAHÇE

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1007 : 31 Mayıs 2015, 22:41:49 »
Emenike yerine Ramazan ve Beykan'ı, Selçuk'un yerine Muhammed ve Uygar'ı, Bekir-serdar Kesimal-Kadlec yerine Hakan'ı kullanmış olsaydık şu an çok başka şeyler konuşuyor olabilirdik.

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #1008 : 31 Mayıs 2015, 22:41:59 »
genc dedigin oyunculardan beykan emenike yerine oynasaydi kat kat daha fazla katki verirdi.
ve ya alves sakat ve cezaliyken bekir degil de hakan cinemre oynasaydi suan belki de sampiyonduk.
bekirin hatalarindan yedigimiz gollerden en az 5 dk'lik video yaparim.
11 saglam transfer imkansiz ve yapmayacagimiza da eminim ..en fazla 8 transfer olur.
Beyhan ve Hakan için düşüncelerine aynen katiliyorum
Bizde yerli forvet yokken
2. Genç Semihi kiraya verdik
Daha Salih var.
Keşke bunlar takimda kalsaydi
Umarim gelen hoca gençleri görür
Daha Recep Niyaz var
Kaleci Ertuğrul var
Kale Mert ve Ertuğrul olsa

Defansa Kjaer i cok isterim

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1009 : 31 Mayıs 2015, 22:46:30 »
seneye cok iyi bir yabanci kaleci almaliyiz, iyi bir kaleci takimin yuzde 30'dur, cok iyi kaleci yuzde 50'si
muslera olmasa gs bu sene 3. olurdu.
kimsenin tartisamayacagi kaleci almaliyiz, benim futbolla alakam Fenerbahce'den ibaret oldugu icin Peter Cehc harici alabilecegimiz oyle bir kaleci tanimiyorum.

kalede Peter Cehc olursa oyuncularin da taraftarin da kafasi rahat olur.
yasli diyenler olabilir ama cech volkan'dan 1 yas kucuk.

gecen ntvspor izliyordum Ridvan Dilmen guzel bir soz dedi, "sampiyon olmak istiyorsan atanin da tutanin da iyi olucak.
bu sene atanimiz sow tutanimiz volkan idi, gs de atan burak tutan muslera.
onumuzdeki sene atanimiz Dzeko olsun tutanimiz da Cech, sampiyon olmazsak etek giyerim.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1010 : 31 Mayıs 2015, 22:58:23 »
Cech bitik eski Cech değil Volkanı ararız o gelirse. Lloris gibi birisi olabilir. Meksika milli takımı kalecisi olabilir.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2015, 22:58:55 Gönderen: akarship »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1011 : 31 Mayıs 2015, 23:03:38 »
Cech bitik eski Cech değil Volkanı ararız o gelirse. Lloris gibi birisi olabilir. Meksika milli takımı kalecisi olabilir.

abi dedigim gibi 3 temmuz olaylarindan sonra futbol'a karsi nefret var icimde , Fenerbahce icin izliyorum sadece , Cech ne durumda inan hic bilmiyorum , en son Nihat gol atiyordu Cech'e ondan sonrasi yok bende.
Cech'i yazma sebebim o tarz tartisilmayacak kalecimiz olsun diyorum , Muslera gibi birini bulmaliyiz.
kalecisi kotu olan takimin sampiyon olma ihtimali yok cunku.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1012 : 31 Mayıs 2015, 23:49:07 »
Yeni SD doğruysa eğer kalecisi Volkan olan takımdan hayır gelmez Demiş ve kolları sıvamış ben bu adama gerçekten güveniyorum eğer işine karışılmazsa.. Ayrıca şu an Boşta olan çok iyi oyuncular var satacağımız oyunvularla karşılarız yıllık ücretlerini on numara da kadro kurmuş oluruz
Kaleciler Neto(Romero) ikisi de Boşta özellikle Neto çok potansiyelli,Mert,Ertuğrul
Sağ Bek Kadebarek,Gökhan(biraz daha dinlenerek eski Gökhan olur)
Stoper Dragovic(iki ayağı iyi hem teknik hem sert) Alves Egemen Hakan Ranocchia da düşülebilir sözleşmesi bitti SD işi bitirir Inter bağlantısıyla
Sol Bek aynen devam
Ön libero Topal yanına da KHedira yada MBia ikisi de Boşta MBia yıllık 2 kağıda gelir inanılmaz fizikli ama ağır değil enerjik iki tane Melo eder
Orta Saha Emre(mac başı anlaşırsa) Salih, Moussa Sissoko(biraz zor belki) Alper
Orta Ofans Diego (bu Bölgeyi Salih Emre Alper destekler) yada Genç bir Güney Amerikalı alınıp Diego da yetiştirebilir
Sol Kanat Stoch Beykan (Bedavaya Ayew yada yine bedavaya Dzsudzsak ta harika gider)
Sağ Kanat Bedavaya Konoplyanka kaçırılmamalı inanılmaz teknik o olmazsa Hermann yada Ahmed Musa
Forvet bedava bir Gignac(dzeko,Benteke), Sow
Luciano Vietto'yu Racing Club'tan Villareal'in bulması gibi bi hamle olursa herhangi bölgeye hayır demem adam 21 yaşında 30 milyon euro

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1013 : 31 Mayıs 2015, 23:49:20 »
kadlec yedek stoper icin fazla luks, luks dedigim kadlec degil aslinda aldigi maas luks.
kadlec Fenerbahce'de en fazla yedek stoper olur, ama 2,1 milyon euro maasi var, insallah gonderilir ya da sparta prag falan alir kurtuluruz.
ben 8 transferin olacagina bile inanmiyorum aslinda ama bekleyelim bakalim ne olacak.

kadlec luks ama mecburuz. Sampiyonlar ligimde deplasmanda sol.bek oynatiriz kadleci . ters kademede hava topu hakimiyetimiz olur. yoksa imkan  olsa alves hakan kalir.geri.hepsi gider

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1014 : 01 Haziran 2015, 09:17:34 »
Önce kulis yapıp hoca gönderen futbolcular performansına bakılmaksızın gönderilmeli. Takım otobüsünün arka dörtlüsü tasfiye edilmeli...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1015 : 01 Haziran 2015, 12:04:48 »
Kazandığımız Uygar vardı, onu neden yazmadınız kadroya ?

Bence Topal, Alper, Caner, Mert dışında yerliler değişmeli,
Yabancılarda Alves, Emenike, Krasic, Kadlec öncelikli olmak üzere tümü gitmeli.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1016 : 01 Haziran 2015, 12:08:10 »
Kaleci Neto henüz 25 yaşında Boşta ve inanılmaz iyi bir kaleci keza Romero boşta Volkan'dan kötü olamaz Arj milli takım kalecisi(terraneao söyledi Romero'yu)
Ranocchia Boşta daha genç 10 tane Bekir eder stopere bonservis vereceksek te Dragovic tipik bir Sırp kemik gibi ama her iki ayağını kullanan top yapabilen adam (Kiev'de oynuyor zor olmasa gerek daha da çok genç)
KHedira Boşta olsa da zor ama mesela MBia Sevilla'yı Sevilla yapan adam Kafa toplarında sigorta uzaktan inanılmaz şutları var o fiziğine rağmen teknik çabuk Savaşçı ve on tane Melo eder 5 tane Topal
Moussa Sissoko orta sahanın yükünü çeker Afrikalılardan Ayrılan özelliği çok teknik olması
Ayew Boşta herkes bilir onu keza Dzsudzsak ama en çok istediğim oyuncu KONOPLYANKA her iki kanatta oynayabilir iki ayağını da pas şut her şekilde kullanıyor keza çok disiplinli bir oyuncu bu Adam da Boşta özellikle onu kaçırmak aptallık olur

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1017 : 01 Haziran 2015, 12:56:01 »
Kaleci Neto henüz 25 yaşında Boşta ve inanılmaz iyi bir kaleci keza Romero boşta Volkan'dan kötü olamaz Arj milli takım kalecisi(terraneao söyledi Romero'yu)
Ranocchia Boşta daha genç 10 tane Bekir eder stopere bonservis vereceksek te Dragovic tipik bir Sırp kemik gibi ama her iki ayağını kullanan top yapabilen adam (Kiev'de oynuyor zor olmasa gerek daha da çok genç)
KHedira Boşta olsa da zor ama mesela MBia Sevilla'yı Sevilla yapan adam Kafa toplarında sigorta uzaktan inanılmaz şutları var o fiziğine rağmen teknik çabuk Savaşçı ve on tane Melo eder 5 tane Topal
Moussa Sissoko orta sahanın yükünü çeker Afrikalılardan Ayrılan özelliği çok teknik olması
Ayew Boşta herkes bilir onu keza Dzsudzsak ama en çok istediğim oyuncu KONOPLYANKA her iki kanatta oynayabilir iki ayağını da pas şut her şekilde kullanıyor keza çok disiplinli bir oyuncu bu Adam da Boşta özellikle onu kaçırmak aptallık olur

diger oyuncular hakkinda hic bir fikrim yok ama Konoplyanka buyuk overrated, stadda izledim ben onu Karabag-Dnepr macinda , topsuz oyunda hic yok , ama acaip teknik oyuncu.
deplasmandaki macda da tv'den izlemisdim, Konoplyanka Stoch'dan iyidir orasi ayri ama Alper-Stoch ikilisi sol kanadi her turlu goturur bize sag kanat-sag acik lazim.
en onemli transfer kaleci, kadro yazarken hep kaleci'den baslanir, kale guvendeyse gerisi gelir.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1018 : 01 Haziran 2015, 16:10:28 »
diger oyuncular hakkinda hic bir fikrim yok ama Konoplyanka buyuk overrated, stadda izledim ben onu Karabag-Dnepr macinda , topsuz oyunda hic yok , ama acaip teknik oyuncu.
deplasmandaki macda da tv'den izlemisdim, Konoplyanka Stoch'dan iyidir orasi ayri ama Alper-Stoch ikilisi sol kanadi her turlu goturur bize sag kanat-sag acik lazim.
en onemli transfer kaleci, kadro yazarken hep kaleci'den baslanir, kale guvendeyse gerisi gelir.
Bilmiyorum ama sağda da oynayabiliyor diye düşündüm değerlendirilebileceğini. Kaleci olarak Neto da Romero da Muslera kalitesine yakın Fazlasıyla ve Neto bi kaleci için çok ta genç kesinlikle isterim..

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1019 : 01 Haziran 2015, 16:11:51 »
Bu arada TS gitmiş MBia ile anlaşmış al işte ya bizimkiler de ağızlarını açıp baksınlar Atiba Tarzı ama ondan on kat kaliteli bedava Adamı kaçırdık bakın görün Selçuk ta devam eder Bekir de Volkan da Emre de