Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304685 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1095 : 06 Haziran 2015, 14:44:07 »
Sportif direktörümüzün bu oyuncuların adını daha önce duymadığına neredeyse eminim. Kimsenin kendini kandırmasına gerek yok bu transferleri Aziz Yıldırım yapmıştır. Buna alıştık zaten benim tek isteğim, bari birkaç transferi hocaya bıraksın ve artık her antrenmanda Samandıra'ya gitmesin. Olmayacak şeyler tabi bunlar, ütopya.

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #1096 : 06 Haziran 2015, 14:45:28 »
Ozan kesin aLinmaLi
Yarin birgün yabani siniri tekrar konur. Sonuçta Türkiye de yasiyoruz.
Adam gibi iki golcü şart
Fernando dişinda
Nokta atisLari yeni hoca transfer edecek sanirim

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1097 : 06 Haziran 2015, 15:01:30 »

Sportif direktörümüzün bu oyuncuların adını daha önce duymadığına neredeyse eminim. Kimsenin kendini kandırmasına gerek yok bu transferleri Aziz Yıldırım yapmıştır. Buna alıştık zaten benim tek isteğim, bari birkaç transferi hocaya bıraksın ve artık her antrenmanda Samandıra'ya gitmesin. Olmayacak şeyler tabi bunlar, ütopya.

Adını tabiki de duymamıştır , ama uzun zamandır izliyosa takımı ve ligi , izleyip onay vermiştir herhalde .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1098 : 06 Haziran 2015, 15:04:24 »
Yeni gelen sportif direktör izleyip onay vermese bu transferler olmazdı, örneğin elinize uygun bir fırsat geçse ozan tufanı almayacak mısınız? İlla hocanın tanıması gerekmiyor , türk pazarına hakim olan kaç tane yabancı hoca var ki zaten, güney afrikada bulunan oyuncular için zaten hoca bekleniyor, ayrıca çok hücumcuyla oynamak, iyi hücum futbolu oynamak anlamına gelmiyor , ne aykut hoca döneminde , ne de hamza hocanın döneminde o dediğininiz oyuncularla oynanan bir hücum futbolu göremedim, zaten bu takımların ismi yetiyor, berabere ve öne geçtiğinde anadolu takımlarının geriye çekilmesine , yıllardır bu fenerbahçenin bir kontraatak planını bile göremedik, bursaya şenol hoca 1 senede kazandırdı, koy hücumcuları saldır demekle olmuyor, hücumcu hoca demekle de olmuyor, sistemi planı olacak , uygun bir hoca bulunmalı, doğru hoca bulunamadıysa al bi hücum oynatan hoca demekle olmuyor diyorum, sonra 4 çekerler avrupada her maç.

ben ne diyorum siz ne diyorsunuz.
sportif direktor mu dedim ben ? sportif direktorun gorevi oyuncu transfere onay vermek vermemek degil.
terreno'nun aciklamalarini izlediyseniz benim gorevim teknik direktorle yonetim arasinda kopru olmak dedi.
obradovic ornegindeki gibi, obradovic su su oyunculari istiyorum der maurizio da gider hall eder olursa olur olmazsa alternatiflerini arasdirirlar. bu islerin normal gidisati boyle.
terreneo'nun fernandao'yu sener'i tanima ihtimali yok, hadi dediginiz gibi olsun izletildi o da begendi diyelim, bu oyunculari oynatacak olan teknik direktor,  o kadar basit konu ki aslinda neden tartisiyoruz anlamiyorum cidden ..2x2=4

hamza hamzaoglu aykut kocaman konusunda fazla birsey yazmayacagim , yazdiklarimi yazdim yukarida.
18'de 17 yaptigimiz periodda en kral hucum futbolunu oynadik. hamza da ayni sekilde 2-3 mac istisna hucum futbolu oynatti.

e madem buyuk takimlarin formasi bile yetiyor neden bu sene yetmedi formamiz ? asagi yukari her anadolu takimina cesaret verdik , hucum oynadilar ?
balikesir maci , erciyes maci , bursa maci vs vs..

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1099 : 06 Haziran 2015, 15:08:35 »
Açıkçası herkesin diline pelesenk olan Aykut savunma futbolu oynatıyor düşüncesi bence yanlıştı. 2011 sezonunun 2.yarısı Fenerbahçe'nin en coşkulu oynadığı maçlardı. Adam pas ve koşu üzerine oyun kurduğu için bir idam edilmediği kaldı. Bence Aykut Kocaman uzun vadede bizi Avrupa'da başarıya götürecek sistemi kuruyordu ama tek hatası vardı; o da Türkiye'de takım çalıştırdığını unutmasıydı.
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2015, 15:08:53 Gönderen: yusufkaleli »

• Üye
« Yanıtla #1100 : 06 Haziran 2015, 15:22:39 »

ben ne diyorum siz ne diyorsunuz.
sportif direktor mu dedim ben ? sportif direktorun gorevi oyuncu transfere onay vermek vermemek degil.
terreno'nun aciklamalarini izlediyseniz benim gorevim teknik direktorle yonetim arasinda kopru olmak dedi.
obradovic ornegindeki gibi, obradovic su su oyunculari istiyorum der maurizio da gider hall eder olursa olur olmazsa alternatiflerini arasdirirlar. bu islerin normal gidisati boyle.
terreneo'nun fernandao'yu sener'i tanima ihtimali yok, hadi dediginiz gibi olsun izletildi o da begendi diyelim, bu oyunculari oynatacak olan teknik direktor,  o kadar basit konu ki aslinda neden tartisiyoruz anlamiyorum cidden ..2x2=4

hamza hamzaoglu aykut kocaman konusunda fazla birsey yazmayacagim , yazdiklarimi yazdim yukarida.
18'de 17 yaptigimiz periodda en kral hucum futbolunu oynadik. hamza da ayni sekilde 2-3 mac istisna hucum futbolu oynatti.

e madem buyuk takimlarin formasi bile yetiyor neden bu sene yetmedi formamiz ? asagi yukari her anadolu takimina cesaret verdik , hucum oynadilar ?
balikesir maci , erciyes maci , bursa maci vs vs..
Sportif direktör kadroyu da kurar , üstüne uygun düşündüğü hocayı da getirir, tabiki de işi transfere onay verip vermemek, ben 18 de 17 de kral bi hücum futbolu görmedim , tartışmaya gerek yok, bizimki yetmedi ama galatasarayın ki yetti, bu sene oynadığımız futbol sistemi dışında , yaşlı ve yetersiz kadro, kanat oyuncusu olmadan geçen bir sezon , ona rağmen forma yetti ki,2. Bitirdik sezonu.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1101 : 06 Haziran 2015, 15:31:01 »
Sportif direktör kadroyu da kurar , üstüne uygun düşündüğü hocayı da getirir, tabiki de işi transfere onay verip vermemek, ben 18 de 17 de kral bi hücum futbolu görmedim , tartışmaya gerek yok, bizimki yetmedi ama galatasarayın ki yetti, bu sene oynadığımız futbol sistemi dışında , yaşlı ve yetersiz kadro, kanat oyuncusu olmadan geçen bir sezon , ona rağmen forma yetti ki,2. Bitirdik sezonu.

o zaman koyayim o hocaya cok afedersin.
yukarida ornek verdim pek dikkatinizi cekmedi saniyorum.
diyorum ki , Obradovic koc, Maurizio da GM, futboldaki sportif direktorun muadili.
Obradovic'den habersiz transfer olma ihtimali yuzde bir bile degil.
ben olmasi gerekeni diyorum , ilk once hoca gelmeli , liste vermeli , o liste uzre oyuncular transfer edilmeli , olay bundan ibaret.
eger sportif direktor kendi transferleri yapip sonra hocayi getireceklerse o hoca'nin kendisine de isine de saygisi yok demekdir.

• Üye
« Yanıtla #1102 : 06 Haziran 2015, 15:49:21 »

o zaman koyayim o hocaya cok afedersin.
yukarida ornek verdim pek dikkatinizi cekmedi saniyorum.
diyorum ki , Obradovic koc, Maurizio da GM, futboldaki sportif direktorun muadili.
Obradovic'den habersiz transfer olma ihtimali yuzde bir bile degil.
ben olmasi gerekeni diyorum , ilk once hoca gelmeli , liste vermeli , o liste uzre oyuncular transfer edilmeli , olay bundan ibaret.
eger sportif direktor kendi transferleri yapip sonra hocayi getireceklerse o hoca'nin kendisine de isine de saygisi yok demekdir.
Sportif direktör futbolun başındaki adam , hocadan memnun olmadığında gönderebilecek insan, bu adam bu işleri yapmıcaksa , o zaman yöneticiler samandıraya girmeye devam etsin, zaten nokta atışlar için hoca bekleniyor, e tabiki türkiye pazarındaki oyuncular hakkında bi karar alabilir sportif direktör izleyip, zamanında intere seedorf u falan getirmiş , kötü mü yapmış

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1103 : 06 Haziran 2015, 16:13:41 »
İyi hocalar  bize gelmeyi son tercih olarak goruyorlar. kusura bakmayalim ama adamlar avrupadaki futbol ortamini birakip neden gelsinler . para icin bir ihtimal ama bizim.istedigimiz sistem adamlari icin.paradan onemli.seyler.vardir kursunlama sonrasindada iyice dustu ihtimaller. kendimizi kandiririz.

bude hoca adaylari emery vardi bir ara sozlesme uzatti. zaten akilli adamsa bizle isi ne.

villas boas zenitte rahat . ayrica isteyenlerin yarisi oynattigi  futbolu.bile bilmiyor adamin. ( izleyenler haric )

lopeteguei midir nedir portodaki ispanyol . gelsin 6. haftada gider...

spaletti haric butun italyanlarin sansi  cok cok zor basarili olmak icin .mancini ve prandelli orneginde de gorduk bunu.

di matteo   Allah korusun .

her yol Aykut Kocaman :)) :))  #saka

• Üye
« Yanıtla #1104 : 06 Haziran 2015, 16:18:03 »

İyi hocalar  bize gelmeyi son tercih olarak goruyorlar. kusura bakmayalim ama adamlar avrupadaki futbol ortamini birakip neden gelsinler . para icin bir ihtimal ama bizim.istedigimiz sistem adamlari icin.paradan onemli.seyler.vardir kursunlama sonrasindada iyice dustu ihtimaller. kendimizi kandiririz.

bude hoca adaylari emery vardi bir ara sozlesme uzatti. zaten akilli adamsa bizle isi ne.

villas boas zenitte rahat . ayrica isteyenlerin yarisi oynattigi  futbolu.bile bilmiyor adamin. ( izleyenler haric )

lopeteguei midir nedir portodaki ispanyol . gelsin 6. haftada gider...

spaletti haric butun italyanlarin sansi  cok cok zor basarili olmak icin .mancini ve prandelli orneginde de gorduk bunu.

di matteo   Allah korusun .

her yol Aykut Kocaman :)) :))  #saka
Bende spalettiyi çok isterim, di matteo dan allah korusun katılıyorum :)

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1105 : 06 Haziran 2015, 16:21:00 »
bende bielsa olmayacaksa spaletti yi cok isterim ama adaylar arasindan sonrasi Aykut Kocaman bile olsa farketmez bana :) o derece

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1106 : 06 Haziran 2015, 16:26:48 »
aykut kocaman rezalet td olsa da karakterli adamdir, ben gram sevmem kendisini o ayri.
aziz basin toplantisinda ersun mu sampiyon yapti ? aykut mu yapti ? biz onlari sampiyon yaptik demisdi.
bu cumlelerden sonra aziz baskanlik koltugunda kaldigi muddetce aykut kocaman geri donerse demek ki ilk cumlede yazdigim karakter ile ilgili cumle de cope gitmis olucak.
gelirse olan kalan saygim da biter.
di matteo drogba'yi solbek oynatan adam , detayli bilmiyorum ama kotu hoca , insallah gelmez.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1107 : 06 Haziran 2015, 16:39:48 »
aykut kocaman rezalet td olsa da karakterli adamdir, ben gram sevmem kendisini o ayri.
aziz basin toplantisinda ersun mu sampiyon yapti ? aykut mu yapti ? biz onlari sampiyon yaptik demisdi.
bu cumlelerden sonra aziz baskanlik koltugunda kaldigi muddetce aykut kocaman geri donerse demek ki ilk cumlede yazdigim karakter ile ilgili cumle de cope gitmis olucak.
gelirse olan kalan saygim da biter.
di matteo drogba'yi solbek oynatan adam , detayli bilmiyorum ama kotu hoca , insallah gelmez.

Ben FB liysem ve bu görev bana düşüyorsa gidecek başkan umrumda olmaz...aykut , ersun farketmez

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1108 : 06 Haziran 2015, 16:44:08 »
Ben FB liysem ve bu görev bana düşüyorsa gidecek başkan umrumda olmaz...aykut , ersun farketmez

senin isine saygi gostermeyen bir patron'la ayni sirketde calisir misin ?
diyelim ki bir proje yaptin basarili oldu , sirketin gelirleri bire bes artti , sonra patron herkesin onun de exex mi yapti ? ben yaptim benim sirketimin yurekli iscileri yapti dese , sen de istifa etsen , 2 sene sonra tekrar doner misin o is yerine ?

ersun yanal icin de soyluyorum aykut kocaman icin de , donerlerse karaktersizler bana gore, bana gore diyorum.
sana gore birsey olmayabilir tabi onu ben bilemem, sahsi fikrindir.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #1109 : 06 Haziran 2015, 16:56:49 »
sekiz oyuncu on oyuncu alalım diyenler acaba kulübün elindeki oyuncuları hiç önüne alıp düşündü mü? taraftar hadi bir şekilde ama başkan ve yöneticiler de bunu yapmıyor anlaşılan. zaten başkanın umurunda mı? onun tek düşüncesi gündemi değiştirmek, koltukta oturmaya devam etmek başarı kulübün çıkarları ikinci planda.

transfermarkta göre bu sene kadroda 23 oyuncu var bunların 7 tanesinin sözleşmesi bu sene bitiyor,

sözleşmesi bu sene biten oyuncular kuyt, emre, selçuk, egemen, bekir, webo, mert,
sözleşmesi devam eden oyuncular alves, meireles, mehmet topuz, krasic, kadlec, sow, gönül, serdar, diego, volkan, hasan ali, emenike, alper, erten
kiralık oyuncular ertuğrul, berkaycan, gökay, ibrahim serdar, muhammed, erdi, salih uçan, holmen, recep niyaz, gökhan, stoch, beykan, semih

caner'in sözleşmesi önümüzdeki sene bitiyor az akıllı olup bu seneden sözleşmesi uzatılmalı,
sow bonservisi para edebilecek birkaç oyuncudan biri alırken bir çuval da bonservis ödedik ya sözleşmesi bitmeden satıp para kazanmaya bakıcaksın yada sözleşmesini uzatacaksın
mert günok kesin sözleşmesini uzatacaksın
kuyt zaten gitti bekir ve selçuk 'a da teşekkür edilmeli
egemen gayet faydalı yaşına rağmen sözleşmesi uzatılmalı
emre hakkında birçok olumsuzluğa rağmen uzatılmalı
webo yaşlı, ilk 11 oyuncusu değil ama sonradan girdiğinde beklentiyi hep karşıladı düşünülebilir.
hakan cinemre transfermarkt u21 kadrosunda yer alıyor o yüzden görememişim onunda sözleşmesi bu sene bitiyor onun da uzatılmalı.

sözleşmesi devam eden oyunculardan satılabilecek oyuncu sayısı belli, istemediğimiz oyunculardan da örneğin krasic alacaklarından vazgeç bonservisini al git dense de bizden aldığı parayı başka yerden almayacağı için kabul etmez. al bu sezonki alacağını git demek yapar bizim kulüp o ayrı da yabancı sınırının bu derece yüksek olduğu yerde akla mantığa sığmaz.

bu kulübe bu şartlarda 8-10 yeni oyuncu transfer etmek hem mali olarak aptallık, hem de futbol olarak baktığımızda da aptallık.başkan ve yönetim için kulübün başarısı ve çıkarları ikinci planda olduğu için bunu yaparlar, taraftarlar için de transfer demek hoşuna giden birşey ama az akıllı olmak lazım.