Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304762 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hatai

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1140 : 09 Haziran 2015, 02:13:58 »
Aykut KOCAMAN'nın hocalığı ne yazık ki bizim ülkemize ters. O diyordu ki "ligimizde kaos futbolu oynanıyor.". Yani 2008 deki Avrupa kupasındaki milli takımımızın oynadığı  futbol buna tam örnek.
3 Temmuz sürecinde Aykut hocanın takımda olması takımı bırakın kulübü ayakta tuttu. Hiçbir yönetici ortalıkta yokken o tek başına kulübü savundu. Yoksa bizim belimiz kolay kolay doğrulmazdı.
Alex olayına gelirsek arkadaşın dediği gibi 3 A'nın da kabahati var. Hoca ile oyuncu arasında bir saygısızlık söz konusu. Ama önce oyuncu hocaya karşı saygılı olacak. Ne zaman gel diyorsa o da gelecek. Senin patronun gece 3'te gel dese gitmeyecek misin ( burada bir genelleme yapıyorum başkasına laf atma gibi bir durumum yok)? Alex'nin çok da önemli bir işinin olduğunu da düşünmüyorum. Alex kamp yapmayı sevmeyen bir oyuncuydu, bunu kendi söylemişti zaten. Ama çok farklı bir oyuncuydu. Bir Futbolcu için çok zeki ve yetenekli biriydi. Şimdi ikisi de yok. Bu sene ikisi olsaydı şampiyon bizdik.

Ama bundan sonra artık önümüze bakacağız. Umarım bize uyan ve bizde başarılı olacak bir antrenör getirilir.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #1141 : 09 Haziran 2015, 08:09:44 »
Katılmıyorum geçen sene Aykut Kocaman'ın kurduğu sistem ve takım gayet başarılıydı, sen hala olayı tek pencereden değerlendiriyorsun  ateş olmayan yerden duman çıkmaz ve bir yerde tek kusurlu yoktur, o 90+3 tek gol olayının doğru olduğunu da sanmıyorum çünkü o dönem çokça konuşuluyordu ya fransa ligi ya avrupa ligi istatistiği olmalı guruptan çıkamadı çünkü bizi kendi sahalarında yenemediler.

Benim, Aykut ile ilgili olumsuz düşünmemin en büyük sebebi, kabul edemeğim bazı maçların olması.

2-2 lik GS ve Marsilya maçlarını yazdık, konuştuk..
0-0 lık GS beraberliği, Alex siz bir kadro ile başlamak bence intihardı bu maçta.
ve 3-1 lik Benfica maçı. o maç 3-2 olur, 4-2 olur, 5-1 olur ama 3-1 olmamalıydı. Turu geçmek için tam gereken skor. Hiçbir arayış yok, golden sonra 10 dakika beklemenin ne gereği vardı..

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1142 : 09 Haziran 2015, 10:28:51 »
Pereira mı ne bi tane hoca bulmuşlar medya'ya göre.
Araşdırdım bakdım Porto ile iki sene arka arkaya şampiyon olmuş sonra Katar'a gitmiş
sonra da bir sene sonra Oly'e gelmiş , orda da şampiyon olmuş sezon ortası Rangers'le görüşmüş Oly başkanı kızmış kovmak istemişler.

Yani bu herif yarın iyi para veren olursa bizi satıp yine araplara gider ve ya başka bir takımdan iyi teklif gelirse yarı yolda bırakıp gider.
2 hafta arayıp bunu mu bulmuşlar  ? 

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #1143 : 09 Haziran 2015, 19:43:18 »
"Fenerbahçe'nin teknik direktör arayışlarında flaş gelişme. Sarı lacivertli kulübün Sportif Direktörü Terraneo ile Portekizli teknik direktör Vitor Pereira İstanbul'a geldi." Hürriyette böyle bir haber var.Bu nasıl bir hocadır acaba? Bilgisi olan var mı? Para için takımını yarı yolda bırakan birisi mi? Aynı zamanda geleceği parlak  birisi olabilir mi?

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1144 : 09 Haziran 2015, 20:01:40 »
pereirayı terraneo nun havaalanından aldogı görüntülere bakıyorum da bu adam harbi aile babası gibi ya:) valizlerini falan tasımış:) bakalım ismi cok duyulmamıs gm ve porto sonrası basarısı olmayan bi td ile be yapacagız... madem basarıya ac adamlar topluyoruz basarıya ac oyuncular da toplayalım... son iki yıldır pek oyuncu piyasasını takip etmedigim için pek bilmiyorm isimleri... umarım saglam ve hareketli bir takım kurarız... bakalım taktigimiz mantalitemiz be olacakk

edit: fm cok sey katıyor oyuncu piyasası ile ilgili eksikligini iki yıldır baya içten hissediyorum... destek olun banaa;)
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1145 : 09 Haziran 2015, 20:20:38 »
pereirayı terraneo nun havaalanından aldogı görüntülere bakıyorum da bu adam harbi aile babası gibi ya:) valizlerini falan tasımış:) bakalım ismi cok duyulmamıs gm ve porto sonrası basarısı olmayan bi td ile be yapacagız... madem basarıya ac adamlar topluyoruz basarıya ac oyuncular da toplayalım... son iki yıldır pek oyuncu piyasasını takip etmedigim için pek bilmiyorm isimleri... umarım saglam ve hareketli bir takım kurarız... bakalım taktigimiz mantalitemiz be olacakk

edit: fm cok sey katıyor oyuncu piyasası ile ilgili eksikligini iki yıldır baya içten hissediyorum... destek olun banaa;)

porto'dan sonra basarisi nasil yok ?
oly 2. siradayken gelmis takima 12 puan fark atarak sampiyon yapmis.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1146 : 09 Haziran 2015, 20:20:46 »
yukarida yazdiklarimin arkasindayim, bu herifin bizi sampiyon yapdikdan hemen sonra bir arap ve ya ingilis takimina satmama garantisi yok.
porto'yu 2 sene sampiyon yapan adamin kapisinda bir cok avrupa takimi yatar , ama bu al-ahli'ye gitmis, para'dan baska sebeb olamaz.
nasil hoca ne oynatir varsa bilgisi olan yazsin biz de bilelim.

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1147 : 09 Haziran 2015, 20:46:08 »
yukarida yazdiklarimin arkasindayim, bu herifin bizi sampiyon yapdikdan hemen sonra bir arap ve ya ingilis takimina satmama garantisi yok.
porto'yu 2 sene sampiyon yapan adamin kapisinda bir cok avrupa takimi yatar , ama bu al-ahli'ye gitmis, para'dan baska sebeb olamaz.
nasil hoca ne oynatir varsa bilgisi olan yazsin biz de bilelim.

abi bu mantıkla katarın son sampiyonu td kimse onunda getirebiliriz.. acıkcası bu mantıkla hamza hamzaoglu>simeone

yunan takımı sampiyon yapmak bi basarı degil gözümde.. acıkcası bizi sampiyon yapması da avrupanın gözünde basarı degil.. ki zaten önemli olan gecmişi de degil gelecegi benim için.

bu ülkeye ne basarılı adamlar geldi totosuna tekmeyi basıp yolladık. önemlli olan basarılı gecmiş degil basarılı gelecek. hayaller 10 yıl kalsın sistemini kursun standart bir kültürümüz olsun ama gercekler aziz yıldırımken anca hayalde kalır... neyse nasip...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1148 : 09 Haziran 2015, 20:52:30 »
abi bu mantıkla katarın son sampiyonu td kimse onunda getirebiliriz.. acıkcası bu mantıkla hamza hamzaoglu>simeone

yunan takımı sampiyon yapmak bi basarı degil gözümde.. acıkcası bizi sampiyon yapması da avrupanın gözünde basarı degil.. ki zaten önemli olan gecmişi de degil gelecegi benim için.

bu ülkeye ne basarılı adamlar geldi totosuna tekmeyi basıp yolladık. önemlli olan basarılı gecmiş degil basarılı gelecek. hayaller 10 yıl kalsın sistemini kursun standart bir kültürümüz olsun ama gercekler aziz yıldırımken anca hayalde kalır... neyse nasip...

yok o konuda ayni dusunuyoruz , bana gore de porto ve oly'i sampiyon yapmak basari degil.
porto'nun zaten benfica haric ciddi rakibi yok , son 20 senede 14 kere mi ne sampiyon olmus zaten porto.
sen porto sonrasi basarisi yok yazinca ben de oly'i yazdim, yoksa dedigin gibi porto ve oly'i sampiyon yapmak basari sayilmaz.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1149 : 09 Haziran 2015, 21:00:04 »
https://www.youtube.com/watch?v=JjaITgiutpE
https://www.youtube.com/watch?v=DAw0ff4W68E

su videolara bak, adam agir psikopat cikdi.
bu haraketleri avni aker'de yaparsa bu kez takim otobusunu fuze ile vururlar trabzonlular.

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1150 : 09 Haziran 2015, 21:29:45 »
https://www.youtube.com/watch?v=JjaITgiutpE
https://www.youtube.com/watch?v=DAw0ff4W68E

su videolara bak, adam agir psikopat cikdi.
bu haraketleri avni aker'de yaparsa bu kez takim otobusunu fuze ile vururlar trabzonlular.

abi bu işler sakat işler bu cizgide giderse taraftarın sevgilisi olur souness gibi ama nefet tohumları da eker ardından... adam gibi adam olsun baskasına sataşmasın isterim ben;)

ayrıca aynı yönde düşünüyor olmamıza sevindim;) insanların böyle günlük basarılara kanmaması lazım... bakalım gercek basarısını bizde avrupa yollarında yasayabilecek mii;))

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1151 : 09 Haziran 2015, 21:39:10 »
abi bu işler sakat işler bu cizgide giderse taraftarın sevgilisi olur souness gibi ama nefet tohumları da eker ardından... adam gibi adam olsun baskasına sataşmasın isterim ben;)

ayrıca aynı yönde düşünüyor olmamıza sevindim;) insanların böyle günlük basarılara kanmaması lazım... bakalım gercek basarısını bizde avrupa yollarında yasayabilecek mii;))

o degil de benim bu adama kanim isindi , 2-3 saatdir arastiriyorum kendi capimda , torrentden bulursam bir tane porto bir tane de oly maci indirip izleyecegim 90 dk.
ama bu herif bir gun bizi de birakip gider diye korkuyorum, dusunsene sampiyon yapmis , bir arap takimi yillik 8 milyon teklif ediyor , bu da gidiyor..neyse ya adam gelmeden gonderiyorum ben de.
basarili olursa uzun yillar kalsin istiyorum.

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1152 : 09 Haziran 2015, 21:44:28 »
o degil de benim bu adama kanim isindi , 2-3 saatdir arastiriyorum kendi capimda , torrentden bulursam bir tane porto bir tane de oly maci indirip izleyecegim 90 dk.
ama bu herif bir gun bizi de birakip gider diye korkuyorum, dusunsene sampiyon yapmis , bir arap takimi yillik 8 milyon teklif ediyor , bu da gidiyor..neyse ya adam gelmeden gonderiyorum ben de.
basarili olursa uzun yillar kalsin istiyorum.

bulursan dmden sallasana bana da linkleri;) ayrıca hemen tribe girme ya dur hele belki belli olmaz yıl sonu biz kovarız;p

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #1153 : 09 Haziran 2015, 22:01:58 »
Bizi şampiyon yapsın da nereye giderse gitsin, şampiyon yapamayıp gitmesinden iyidir

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1154 : 09 Haziran 2015, 22:26:34 »
bulursan dmden sallasana bana da linkleri;) ayrıca hemen tribe girme ya dur hele belki belli olmaz yıl sonu biz kovarız;p

ahaha o da dogru yapmadigimiz sey degil.
bu arada yolladim link'i ozelden.