Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305269 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1275 : 26 Haziran 2015, 11:42:04 »
Krasiç'den bile % 1 umudum varda , Emenike'den oda yok.
Hoca bunu anlamak için boşuna zaman harcayacak.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1276 : 26 Haziran 2015, 12:21:20 »
emenike karaktersiz oyuncu , ersun hoca'nın gönderildiği gün instagramda viski içerken resim paylaşmışdı.
forma çıkarma konusu da zaten malum , o karaktersiz'in takımda kaldığı her saniye taraftara hakaretdir.
bunun suçlusu da ismail kartal ve aziz.  Aziz kendisi de itiraf etmişti zaten emenike'nin terbiyesizlik yaptığını , daha transfer sezonu yeni açıldı , mutlaka satılacak , kalma ihtimali yok.

Çevrimiçi ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #1277 : 26 Haziran 2015, 22:57:04 »

emenike karaktersiz oyuncu , ersun hoca'nın gönderildiği gün instagramda viski içerken resim paylaşmışdı.
forma çıkarma konusu da zaten malum , o karaktersiz'in takımda kaldığı her saniye taraftara hakaretdir.
bunun suçlusu da ismail kartal ve aziz.  Aziz kendisi de itiraf etmişti zaten emenike'nin terbiyesizlik yaptığını , daha transfer sezonu yeni açıldı , mutlaka satılacak , kalma ihtimali yok.

Katılmadığım tek nokta ismail kartalın suçlu olduğu. Aziz istemese birşey yapamaz, bence oynatmak istemedi ama gücü yetmedi.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #1278 : 27 Haziran 2015, 01:10:38 »
Katılmadığım tek nokta ismail kartalın suçlu olduğu. Aziz istemese birşey yapamaz, bence oynatmak istemedi ama gücü yetmedi.

Belki Emenike konusunda bir şey yapamazdı ama istifasını verip gerçekleri söyleyip kahraman olabilirdi.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #1279 : 27 Haziran 2015, 15:19:02 »
Emre ayrılacakmış takımdan. Terraneo basın toplantısında bunu ima etti. Volkan'ın yerine de yabancı kaleci istiyor. Adam resmen devrim yapıyor. :D
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1280 : 27 Haziran 2015, 15:33:43 »
terraneo abimiz yeni sezonda agresif emrenin olmayacagını acıkladı fernandaonun imza töreninde. seneye emre yok. karakter olarak, saha içindeki pisligi olarak kendisini hic sevmesem de oyun içinde iyi katkı veriyordu acıkcası.

suan onun da gitmesiyle orta sahada elimizde meireles topal diego alper topuz kaldı ki: diego 3lü orta sahada?; meireles papatya falı gibi bazen, ne cıkacak sans; topuz da bildigimiz topuz işte :D. alperi orda görmek isterim ama degerlendirilir mi o da?  guarin alınsa bile yeterli olmayabilir bu bölge için. özellikle hedef cl ise oynanacak mac sayısının bir hayli cok olacagını düşünmek lazım. bence bir kişi daha alınabilir. cok para verilmemek kaydıyla ozan tufan alınabilir. maliyet artacak ise bir orta seviye yabancı bulunabilir. artık bu adamlara muhtac da degiliz sonucta.
tabi bunları 4 3 3 için yazdım 4 4 2 oynanırsa tabiki guarin meireles topal alper yetebilir ama yine de risk olur bence.
 ha bir de 11 milyon daha vermeyecekse roma salih kesin geri dönmeli bize seneye için.

ve Yaradana not: Rabb'im Topal'ı korusun o sakatlanırsa vay halimize...
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1281 : 27 Haziran 2015, 16:26:13 »
Emre gonderilmis , afferin iyi b*k yediniz.
gorusmemisler bile, ulan madem gonderiyorsunuz adam gibi gonderin.
bekir muamelesi yaptirlar resmen kaptana.
deplasmanlarda hakemler dogradiginda da gonderenler cikip isyan eder hakemlere.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1282 : 27 Haziran 2015, 19:38:54 »
Maç başı parası vererek takımda tutulmalıydı Emre en azından teklif edilmeliydi bu oynadıkça kazansa sadece sıkıntı çıkmazdı ama neyse olsun bakalım yerine Fred Guarin yaparlarsa sıkıntı yok
Not: Freddy Guarin değil Fred ve Guarin 😊
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2015, 19:39:21 Gönderen: smith jr »

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
« Yanıtla #1283 : 27 Haziran 2015, 20:06:19 »
Emre'nin gönderilmesini yanlış buluyorum.
Problemsiz diyemeyiz ama hem yetenekleri hem hırsı ve en önemlisi takıma liderlik etmesi bakımından önemli bir oyuncuydu.
Hem lig ve hem Avrupa kulvarının yoğunluğunu  düşünecek olursak ve ona verilecek  uygun bir rolle  faydalı olabilirdi.

Birde okuduğum kadarıyla , durumunu tv'den öğrenmiş.Kurumsallaşma , profesyonellik bu değil.Bunuda  geçtim ,  saygı vefa gibi değerlerinde mi bir anlamı yok.

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1284 : 27 Haziran 2015, 20:21:21 »
Emre'nin gönderilmesini yanlış buluyorum.
Problemsiz diyemeyiz ama hem yetenekleri hem hırsı ve en önemlisi takıma liderlik etmesi bakımından önemli bir oyuncuydu.
Hem lig ve hem Avrupa kulvarının yoğunluğunu  düşünecek olursak ve ona verilecek  uygun bir rolle  faydalı olabilirdi.

Birde okuduğum kadarıyla , durumunu tv'den öğrenmiş.Kurumsallaşma , profesyonellik bu değil.Bunuda  geçtim ,  saygı vefa gibi değerlerinde mi bir anlamı yok.

Bizim takımda yok o dediklerin yok, daha doğrusu aziz durdukca yok o. Sonucta takımdaki saygıdeger tek kişi o, baska kimse için özel muamele yapılmaz.
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1285 : 27 Haziran 2015, 20:35:49 »
real madrid, barca, psg, bayern, manu gibi dünyanın en büyük kulüplerinde bile kadro 23-24 kişi ve bu 23-24 kişi aynı kalitede olucak mantığıyla kurmuyorlar takımı. yaşım 36 eğer yapılan transferlere göre şampiyonluk verilseydi biz değil dörüncü beşinci altıncı yıldızı takmalıydık.

sormak lazım  alper potuk için emenike için neden o kadar para verdin diye

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1286 : 27 Haziran 2015, 21:54:16 »

Emre gonderilmis , afferin iyi b*k yediniz.
gorusmemisler bile, ulan madem gonderiyorsunuz adam gibi gonderin.
bekir muamelesi yaptirlar resmen kaptana.
deplasmanlarda hakemler dogradiginda da gonderenler cikip isyan eder hakemlere.

Volkan, emre, bekir, selçuk, topuz, gökhan.

Uzun süredir gitmesini istediğim isimlerdi yerli olarak.
Yarısı gerçekleşti, yabancı kaleci de gelirse bir adım daha atılmış olacak.
Şener transferi de benim gitmesini istediğim gökhanın gitmesini sağlayacak, artık elinde iki iki seçenek var gökhanın ya ya bu deveyi güdecek, bizim tanıdığımız sevdiğimiz gökhan olacak yada kendisi bilir (tabi şenerin de bekledğimiz gibi çıkacağını düşünüyorum, orhan şam değil).
Bir topuz kalıyor geriye, ama o da en zayıfları zaten saydığım altılı içinde.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1287 : 29 Haziran 2015, 09:10:32 »
Özellikle Mert,Egemen ve Emre'nin gönderiliş şekli çok rezilce oldu. Bizim takıma yakışmadı, hele ki Emre takımın hem kaptanı hem de sahadaki cesur yüreğiydi. Kuyt'a bile bir plaket falan verirken adeta kapıdan kovar gibi takımın kaptanını gönderemezsin.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
« Yanıtla #1288 : 29 Haziran 2015, 09:30:20 »
Volkan, emre, bekir, selçuk, topuz, gökhan.

Uzun süredir gitmesini istediğim isimlerdi yerli olarak.
Yarısı gerçekleşti, yabancı kaleci de gelirse bir adım daha atılmış olacak.
Şener transferi de benim gitmesini istediğim gökhanın gitmesini sağlayacak, artık elinde iki iki seçenek var gökhanın ya ya bu deveyi güdecek, bizim tanıdığımız sevdiğimiz gökhan olacak yada kendisi bilir (tabi şenerin de bekledğimiz gibi çıkacağını düşünüyorum, orhan şam değil).
Bir topuz kalıyor geriye, ama o da en zayıfları zaten saydığım altılı içinde.
Gökhan gibi hem insan olarak ve hem oyuncu olarak iyi birinin gitmesini istiyorsak o zaman elimizde kim kalacak.Sevdiğimiz Gökhan olacak derken neyi kastettiğinizi anlayamadım.Konu  form düşüklüğü  ise , evet   zaman zaman her oyuncu bunu yaşayabilir ve olağan bir durum.Ben Gökhan'ın kötü oynadığını gördüm ama lakaytlığını hatırlamıyorum.
Kadronun çoğunluğunun yabancılardan kurulu olması çok iyi bir kurgu olmaz.Fenerbahçe'yi bilen  ve onlara bunun anlatacak bir kaç tecrübeli yerlinin olması bence gerekli.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #1289 : 29 Haziran 2015, 09:58:29 »
Gökhan gibi hem insan olarak ve hem oyuncu olarak iyi birinin gitmesini istiyorsak o zaman elimizde kim kalacak.Sevdiğimiz Gökhan olacak derken neyi kastettiğinizi anlayamadım.Konu  form düşüklüğü  ise , evet   zaman zaman her oyuncu bunu yaşayabilir ve olağan bir durum.Ben Gökhan'ın kötü oynadığını gördüm ama lakaytlığını hatırlamıyorum.
Kadronun çoğunluğunun yabancılardan kurulu olması çok iyi bir kurgu olmaz.Fenerbahçe'yi bilen  ve onlara bunun anlatacak bir kaç tecrübeli yerlinin olması bence gerekli.

İskelet yabancı olsun işini iyi yapanlar olsun basketbol takımı gibi, sonra buraların paşası biziz gibi dolaşıyorlar genel olarak Türk futboluna bir devrim şart bu kadar para harcanıp bu kadar berbat futbolu dünyada kimse izlemiyor önündeki adama pas atmaktan aciz adamlar milyon eurolar alıyordu