Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305409 defa)

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1290 : 29 Haziran 2015, 10:45:15 »

Gökhan gibi hem insan olarak ve hem oyuncu olarak iyi birinin gitmesini istiyorsak o zaman elimizde kim kalacak.Sevdiğimiz Gökhan olacak derken neyi kastettiğinizi anlayamadım.Konu  form düşüklüğü  ise , evet   zaman zaman her oyuncu bunu yaşayabilir ve olağan bir durum.Ben Gökhan'ın kötü oynadığını gördüm ama lakaytlığını hatırlamıyorum.
Kadronun çoğunluğunun yabancılardan kurulu olması çok iyi bir kurgu olmaz.Fenerbahçe'yi bilen  ve onlara bunun anlatacak bir kaç tecrübeli yerlinin olması bence gerekli.

Gökhan yıllardır, 2011 şampiyonluğundan beri idare ediyor sahada. Kendisine ihanet ediyor. 1 adım geliştirmedi kendisini, sağdan kötü orta yada fake atıp topu içe çekmeden başka bir hareketi yok malesef..

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1291 : 29 Haziran 2015, 10:56:38 »
valla bu ülkede kaliteli diyebilecegin kac yerli oyuncu, kac yerli teknik direktör, kac yerli yönetici, kac yerli hakem var? bu ülke futbolda rezilleri oynuyor iyice. milli takımının hali berbat şampiyonunun cl deki hali zaten bitap. avrupada basarı tek tük arkası gelmeyen bi cl ceyrek bi el yarı finali. fakat harcanan paralar ise almanya italya seviyelerinde. bu işin böyle olmasını saglayan da hep lokal-domestik düşünen zihniyetler. hani suan görünürde biz iyi bi atılım yaptık gibi ama ne kadar kalıcı olabilir ki sonucta yönetim yine yerli. yani anlayacagınız takım iskeleti ful yabancı olsunn td gm yabancı olsun ee yine tependeki adam aynı. biz bu kafayla daha cok asagılara düşeriz. bakp görecegiz bu takım hedefler dogrultusunda kurulur ama tökezlerse yine takım dagılacak bastan yapılanılacak. anlık zihniyetlerle günü kurtarmakla bir 50 yılınız daha gecip gidecek ne olursa olsun.

bu sezon özelinde umudum var ama takımı söyle araplar amerikanlar ruslar almadıkca ya da harbi harbi sirketlesip adam akıllı gelecek 20 yıllık plan yapılanmadıkca benim sahsen uzun soluklu bir beklentim yok bu takımdan ne yazıkki.

cok karamsar bi yazı oldu ama ne yazıkki işin gercegi bu. her sene basında kendimizi kandırıyoruz o geliyor bu gidiyor hava alanlarına kosuyoruz. hayatımızda bir arada göremeyecegimiz milyon dolarları saga sola ucurup bi de arkasından az aldı fazla aldı die laf yapıyoruz... bence bizim ülkede para olayında ipin ucu fena kactı. hicbir basarısı olmayan bir adamın=sabri 5m tl kontrat yaptıgı; topuzun 10m € transfer oldugu; ozan tufan gibi daha hic birsey basarmamıs bir oyuncuya yıl içinde 10m € istemek buna birkac örnek. bence biz bu paralar içinde 10 yılda bogulur ve lichtenstein seviyelerine ineriz. ki zaten milli takım seviyemiz yavastan oraları zorlamaya basladı.

hayırlı işler, iyi uykular...
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1292 : 29 Haziran 2015, 11:01:05 »
gökhan konusunda birkac sey de ben söylemek istiyorum bize geldiginden bu yana son 3 yıldır idare ediyor kendisi. sonucta yerine ne milli takıma ne de fenerbahceye bir aday yok. kendisinin daha yukarlarda da gözü yok. doymuş bir topcu artık. bir de eski vücut özelliklerini kaybettigi ortada. bindirmeleri zayıf toplu hücumda geri kosmada ters kademede yani yapması gereken temel herseyde düşüşte. istatistiki olarak bilmiyorum ama oyuna katkısı her yıl gözle görülür sekilde azalıyor. bunda oyum yapısının da etkisi olabilir ancak sadece bununla degil mental doydunluk ve "yeter bana ya bu kadar" düşüncesi ile birlikte daha iyi acıklanabilir. bu nedenle ben de yavas yavas yedekte bekletilmeye baslanması taraftarıyım. cünkü gücten düştükce insanlar cirkeflikle bunu kapatmaya calısır ki kendisi bu yollara son yıllardq cok basvurmaya basladı. dikkatle izleyen farketmiştir. durum böyleyken umarım bence de sener bi orhan sam cıkmaz ve gökhanı o mevkide alt eder.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1293 : 29 Haziran 2015, 17:43:21 »
valla bu ülkede kaliteli diyebilecegin kac yerli oyuncu, kac yerli teknik direktör, kac yerli yönetici, kac yerli hakem var? bu ülke futbolda rezilleri oynuyor iyice. milli takımının hali berbat şampiyonunun cl deki hali zaten bitap. avrupada basarı tek tük arkası gelmeyen bi cl ceyrek bi el yarı finali. fakat harcanan paralar ise almanya italya seviyelerinde. bu işin böyle olmasını saglayan da hep lokal-domestik düşünen zihniyetler. hani suan görünürde biz iyi bi atılım yaptık gibi ama ne kadar kalıcı olabilir ki sonucta yönetim yine yerli. yani anlayacagınız takım iskeleti ful yabancı olsunn td gm yabancı olsun ee yine tependeki adam aynı. biz bu kafayla daha cok asagılara düşeriz. bakp görecegiz bu takım hedefler dogrultusunda kurulur ama tökezlerse yine takım dagılacak bastan yapılanılacak. anlık zihniyetlerle günü kurtarmakla bir 50 yılınız daha gecip gidecek ne olursa olsun.

bu sezon özelinde umudum var ama takımı söyle araplar amerikanlar ruslar almadıkca ya da harbi harbi sirketlesip adam akıllı gelecek 20 yıllık plan yapılanmadıkca benim sahsen uzun soluklu bir beklentim yok bu takımdan ne yazıkki.

cok karamsar bi yazı oldu ama ne yazıkki işin gercegi bu. her sene basında kendimizi kandırıyoruz o geliyor bu gidiyor hava alanlarına kosuyoruz. hayatımızda bir arada göremeyecegimiz milyon dolarları saga sola ucurup bi de arkasından az aldı fazla aldı die laf yapıyoruz... bence bizim ülkede para olayında ipin ucu fena kactı. hicbir basarısı olmayan bir adamın=sabri 5m tl kontrat yaptıgı; topuzun 10m € transfer oldugu; ozan tufan gibi daha hic birsey basarmamıs bir oyuncuya yıl içinde 10m € istemek buna birkac örnek. bence biz bu paralar içinde 10 yılda bogulur ve lichtenstein seviyelerine ineriz. ki zaten milli takım seviyemiz yavastan oraları zorlamaya basladı.

hayırlı işler, iyi uykular...
her pozisyona yabancı getirsen başkanı yönetimi dahil çokbirşey değişmez taraftar mantalitesi değişmediği sürece dünya üzerinde hangi ülkede derbi oynanırken kendi oyuncusunu yuhalayan taraftar var ki isteğinin yapılanmayı kur istediğin adamı o yapılanmanın başına getir örneğin Jürgen kloop un adı çıkmıştı ilk devreyi 27 puanla 4. tamamlarsan ne Yapılanma kalır ne teknik direktör zerre sabır gösterilmez Herşeyden önce yabancı taraftar lazım Türkiye ye

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1294 : 30 Haziran 2015, 11:28:21 »
bugun 3 haziran ama bizim kocumuz kim belli degil.
real madrid salak mi on eleme derdi yokken bile daha simdiden kocuna imzayi attirdi.
yeni sezonda nerde kamp yapacaklari bile belli.
biz daha kocu alacagiz sonra o koc istedigi oyunculari soyleyecek vs vs..bakin buraya yaziyorum transferler kampa yetismez, on elemede de 1. on elemeyi geceriz play off'da yenilip yine o lanet EL'e kaliriz..bateler plzenler falan takiliriz sonra.

her sene izlediğimiz filmi tekrar tekrar izliyoruz.
Fenerbahce'de transferler kampa yetişmez.
yapılanma terreneo merreneo falan gazımızı aldılar.
baksanıza artık kimse aziz demiyor gaz alınma operasyonu amacına ulaşdı.
aziz git artık be adam yeter be yeter.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #1295 : 30 Haziran 2015, 13:08:37 »
Terrenao işi zaten bilahare başkan olacağı kabul edilen Ali Koç imzalı bir iş değilse  tersinedir bence. Aziz başkan kısa sürede onun da posasını çıkarır. Benim tek ümidim ilkinin olmuş olması.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1296 : 30 Haziran 2015, 14:05:18 »
her sene izlediğimiz filmi tekrar tekrar izliyoruz.
Fenerbahce'de transferler kampa yetişmez.
yapılanma terreneo merreneo falan gazımızı aldılar.
baksanıza artık kimse aziz demiyor gaz alınma operasyonu amacına ulaşdı.
aziz git artık be adam yeter be yeter.
dünyada tüm transferlerini kampa yetiştiren bir takım bile yok bende isterdim hepsinin kampa yetişmesini ama realite bu ne yazık ki dua edelim de resmi maçlar başlamadan tüm transferleri yetiştirebilelim

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1297 : 30 Haziran 2015, 19:26:50 »
dünyada tüm transferlerini kampa yetiştiren bir takım bile yok bende isterdim hepsinin kampa yetişmesini ama realite bu ne yazık ki dua edelim de resmi maçlar başlamadan tüm transferleri yetiştirebilelim

o zaman ömer temelli isimli şahsiyet transferler kampa yetişecek mi sorusuna evet diye cevap vermeycek.
bak allatin metin falan demiyorum direk asbaşkan kendi ağzından çıkan cevap.
bu rezalet yönetimin savunulacak tarafı yok , o başdakı aziz gitmedikce bu yönetim taraftarla toschak geçmeye devam eder.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1298 : 01 Temmuz 2015, 01:12:50 »
o zaman ömer temelli isimli şahsiyet transferler kampa yetişecek mi sorusuna evet diye cevap vermeycek.
bak allatin metin falan demiyorum direk asbaşkan kendi ağzından çıkan cevap.
bu rezalet yönetimin savunulacak tarafı yok , o başdakı aziz gitmedikce bu yönetim taraftarla toschak geçmeye devam eder.
bu ilk değilki transferler kampa yetişecek yalanını her sezon başı söylüyorlar niye şaşırıyorsun ki artık bu yönetimin bu tavrına alıştım artık ben

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1299 : 01 Temmuz 2015, 08:52:02 »
Medya Nani'yi önce bize getirdi, kesin dedi, uçağa biniyor bile dedi.
Şimdi de aynı medya Nani'den kötü haber diyor.

Ospina kesin diyen birisi de vardı burada. O da olmamış

Çok güzel dediğimiz transfer döneminde yine başa sardık. 

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1300 : 02 Temmuz 2015, 11:05:38 »
pareira ve terraneo transferde cok geniş portföylü vizyonlu adamlar cok geniş agları var cok insanla irtibat kurabilirler falan filan diyordum kendim. bu nedenle begenmiştim bu adımları. ama bu pareira da cok local cıktı adı cıkan sousa hamlesiyle. zaten öncesindeki transferlerin cogunda da hep bi porto olympiacos portekiz... abi adamın türklerden tek farkı suan için türkiyeyi degil portekizi biliyor olusuymus.

sousa nedir abi zamanında getirmiş adam brezilyadan begenmiş ama o orta sahada kullanamamıs. içinde ukte kalmıs ki bi de buraya istiyor. olur eyvallah ama 8m€ derken??? bonservise 8verip alacagımız arkadas bu mu? napıyoruz abi cok sacma aynı haltı baronide yedi bu klüp, ki onun da elinden tutulur yanı selcugun üstüne gelişiydi. burda topal varken nie alıyosun 8m €luk adam yedek beklemicek heralde... cift ön liberolu takımdan da cok bekleriz sürekli 5 kişiyle ceza sahası içinnde bulunan takımı(bu hocanın kendi sözü ondan yazdım). bu arada meraklı arkadaslar olymp gecen seneki sag sol acıklarına ve kalecilerine baksınlar. bir de portonun pareiara oldugu zamandaki acıklarına ve kalecilerine. biri gelir işte. stoper de yine buluruz brezilyadan birini. kafa cok degişmemiş.

neyse yine karalar baglamaya devammış demekki...

sunu da birileri saldırmadan sona ekleyim: ben sousayı izlemedim cok bilmiyorum ama net bir sekilde mevkisi defansif orta saha. tamam elimizde yedegi yok alınması güzel. ama 2 orta saha transferi yapacagım diyorsun. guarine 12 14 cok diye vazgeciyorsun 8 vermeyi düşünürken. ordan gecip sonra bu adama 8veriyorsun. ki adamın serbest kalma maddesi bu. oldu bu mu transfer yöneticiligi bu mu transfer basarısı. 41m € serbest kalma parası olan ardayı barca35e aldı beyler ki o aradaki 6nın hesabını yapmaya net bizden daha az ihtiyacları var.
Elimizdeki kaynak ne kadar bilmiyorum listede alternatifler kimler bilmiyorum ama bu takımın göbeginde iki ön libero durup sadece kanattan gideceksek olmaz, 4 2 3 1oynayıp 3 ün ortasında diego oynayacaksa bilemem oturtabilirlerse tek elle tutulur yanı bu olur transferin. pes oynamıyoruz sonucta topu kes hemen kenara ileri at onlar vursun degil futbol.

bunarada adam brezilyada milli olmus diyeni vururum bununda sona ekleyim 3 macı var totalde 45dk falan ve hicbir elle tutulur istatistigi yok.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1301 : 02 Temmuz 2015, 14:20:33 »
pareira ve terraneo transferde cok geniş portföylü vizyonlu adamlar cok geniş agları var cok insanla irtibat kurabilirler falan filan diyordum kendim. bu nedenle begenmiştim bu adımları. ama bu pareira da cok local cıktı adı cıkan sousa hamlesiyle. zaten öncesindeki transferlerin cogunda da hep bi porto olympiacos portekiz... abi adamın türklerden tek farkı suan için türkiyeyi degil portekizi biliyor olusuymus.

sousa nedir abi zamanında getirmiş adam brezilyadan begenmiş ama o orta sahada kullanamamıs. içinde ukte kalmıs ki bi de buraya istiyor. olur eyvallah ama 8m€ derken??? bonservise 8verip alacagımız arkadas bu mu? napıyoruz abi cok sacma aynı haltı baronide yedi bu klüp, ki onun da elinden tutulur yanı selcugun üstüne gelişiydi. burda topal varken nie alıyosun 8m €luk adam yedek beklemicek heralde... cift ön liberolu takımdan da cok bekleriz sürekli 5 kişiyle ceza sahası içinnde bulunan takımı(bu hocanın kendi sözü ondan yazdım). bu arada meraklı arkadaslar olymp gecen seneki sag sol acıklarına ve kalecilerine baksınlar. bir de portonun pareiara oldugu zamandaki acıklarına ve kalecilerine. biri gelir işte. stoper de yine buluruz brezilyadan birini. kafa cok degişmemiş.

neyse yine karalar baglamaya devammış demekki...

sunu da birileri saldırmadan sona ekleyim: ben sousayı izlemedim cok bilmiyorum ama net bir sekilde mevkisi defansif orta saha. tamam elimizde yedegi yok alınması güzel. ama 2 orta saha transferi yapacagım diyorsun. guarine 12 14 cok diye vazgeciyorsun 8 vermeyi düşünürken. ordan gecip sonra bu adama 8veriyorsun. ki adamın serbest kalma maddesi bu. oldu bu mu transfer yöneticiligi bu mu transfer basarısı. 41m € serbest kalma parası olan ardayı barca35e aldı beyler ki o aradaki 6nın hesabını yapmaya net bizden daha az ihtiyacları var.
Elimizdeki kaynak ne kadar bilmiyorum listede alternatifler kimler bilmiyorum ama bu takımın göbeginde iki ön libero durup sadece kanattan gideceksek olmaz, 4 2 3 1oynayıp 3 ün ortasında diego oynayacaksa bilemem oturtabilirlerse tek elle tutulur yanı bu olur transferin. pes oynamıyoruz sonucta topu kes hemen kenara ileri at onlar vursun degil futbol.

bunarada adam brezilyada milli olmus diyeni vururum bununda sona ekleyim 3 macı var totalde 45dk falan ve hicbir elle tutulur istatistigi yok.

Haklısın kardeşim ben de ayar oluyorum hep eski Oyuncularıyla anılmamıma onların Adının geçmesine.. Ozan'ı ağır diye veto etmiş eğer doğruysa bu Adamı isteyeceğini sanmıyorum çünkü bu daha da ağır bariz şekilde ! Ne olacak kestiremedim Kjaer Nani RvP Ospina derken ağzımıza bal çalındı da böyleleri mi gelecek acaba ? Kale için Ospina mesela 10 istesinler ver kardeşim o kalitede tüm kaleciler 15ten başlıyor 5.5 zor yani ver 8 9 10 neymiş eski Öğrencisi Porto'nun kalecisiymiş Mertten iyi ise bişey bilmiyorum Volkan iyi Çalışır alır kaleyi vasat çünkü.. Bunların temizlik dediği Türk'leri göndermekmiş(Egemen , Mert ve sade Emre kalsın isterdim Maçbaşı anlaşmayla)  kadlec Krasiç hatta nerdeyse Emenike kalacak gibi adeta Alves'i de bunlara eklerim her Türlü egemeni tercih ederdim.. Souza'ya verme 8 Topal zaten seni 1 yıl götürür yedeği olarak genç gelecek vaadeden daha hesaplı birini al diğer çift yönlü orta saha olarak bu fiyatlarda katkısı kesin oyuncu al 😊 eğer Ospina falan derken Fabiano Souza bilmem ne gelirse büyük hayal kırıklığı olur bende

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1302 : 02 Temmuz 2015, 15:03:21 »
  Fabiano Souza bilmem ne gelirse büyük hayal kırıklığı olur bende

bıraktıgımız adamlar cok rahat heryerde kontrat buldu. demekki satmak istesek pekala satarmısız. elde patlayan yabancıyı itelemek zor ama elde patlayan Türk her halükarda işine yarayabilecek bir Türk takımına 1e 2ye verirdin... suan herseyi bi kenara bırakıp topuza 2m istesek kimse vermez mi. bunsene yaptıgımızdan dolayı tabi vermez artık nasılsa seneye bırakıcaklar diyerek... bu kafa degişmeli basta.bir de transferde desen ki hedefim sousa fabiano. yine cok laf cıkmaz. ık gık deriz sonra hadi bakalım deriz. kimler konusuluyor takımdan bir ses cıkmıyor ve belli ki de görüsülüyor. ama sonuc alınamayınca yok tatilini uzatıyor. yok yatmaya meraklı... ve benzeri haberler sızdırıp taraftara adam kötüleniyor. sonra zaten almadıgımız ii oldu mu dicez. belli ki haberler vs hep servis. zaten ülkede kaliteli gazetecilik kaliteli muhabirlik mi var. sao paola acıklamasa twitterdan bi tane duyan bilen yok adamı...
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2015, 15:05:52 Gönderen: samuraiX »

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1303 : 02 Temmuz 2015, 19:14:01 »
ba ve ribeiro kiralık transferleri bile bir işarettir. en azından bu sene amacım cl degil avruoa ligi ve sampiyonluk demektir. seneye yılın ortasından gerekli adımları atın bari de seneye direk gittigimiz cl de iyi bir yerde olalım.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #1304 : 02 Temmuz 2015, 23:21:56 »
Nani Fenerbahçe'De ama yetmez. Mirallas-Guarin-RVP ve Josef'i de isterük ...