Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1300566 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1305 : 02 Temmuz 2015, 23:36:41 »
Nani Fenerbahçe'De ama yetmez. Mirallas-Guarin-RVP ve Josef'i de isterük ...
Hocam yavaş biraz keşke olsa dedikleriniz de ben RVP ve guarin e de tavım orta sahaya bir tane de Türk aldık mı çok iyi takım olur

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1306 : 02 Temmuz 2015, 23:42:05 »
Nani Fenerbahçe'De ama yetmez. Mirallas-Guarin-RVP ve Josef'i de isterük ...

öncekiler cok sallamadı buraları:) ama nani sallar biraz,p ama  suan zaten 14 yabancı oldu. yabancı sınırsız olsunnn :'( ;D 8)
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1307 : 02 Temmuz 2015, 23:45:17 »
Hocam yavaş biraz keşke olsa dedikleriniz de ben RVP ve guarin e de tavım orta sahaya bir tane de Türk aldık mı çok iyi takım olur

Yavaş olcak birşey yok, bugün ki 2 vasat yabancı sonrası birkaç tanede yıldız alınsın .

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1308 : 02 Temmuz 2015, 23:48:33 »
öncekiler cok sallamadı buraları:) ama nani sallar biraz,p ama  suan zaten 14 yabancı oldu. yabancı sınırsız olsunnn :'( ;D 8)
Holmen emenike yollanır bir ortasaha bir forvet alınır belki krasic yollanıp Türk sağ açık da alınabilir

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #1309 : 02 Temmuz 2015, 23:50:02 »
Ospina'da gelmeliydi yaa, inşallah Fabiano kapar formayı Volkan'Dan.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1310 : 02 Temmuz 2015, 23:50:32 »
Holmen emenike yollanır bir ortasaha bir forvet alınır belki krasic yollanıp Türk sağ açık da alınabilir
14 yabancının hepsini first class alamayız ne yazık ki ben kalecinin çok ta vasat olduğunu düşünmüyorum ospina dan sonra tatmin etmedi tabii ama yine de Volkan dan formayı alacaktır

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1311 : 03 Temmuz 2015, 03:02:11 »
Ben size şöyle söyliyim Volkan biraz kıpırdansın kaleyi alır Gökhan gibi alternatifsizlilten kendine ihanet etti .. Volkan GG Alves Kjaer Caner Topal Meireles Diego Stoch(Sow) X Nani olur ilk 11 taş gibi de olur Bek yedekleri Hasan Şener Stoper yedekleri BA Kadlec Hakan olur orta sahayı Alper Alınacak orta saha yada iyi birini alırsak Meireles yedekler Krasiç Fernandao ve Sow yada Stoch ta şampiyon kadroyu şampiyon Adayı olacak şekilde yedekler..
Ama şunu çok merak ediyorum kaleye 1. Kaleci olarak Ospina çok isterdim de yeni ALINAN kaleci ve stoper BA nasıl iyi bilen biri objektif bişeyler söyleyebilir mi

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1312 : 03 Temmuz 2015, 04:17:30 »
oeta saha için pareira ozan tufanı begenmemiş. agır demiş diye bir haber okudum. yok canım üfürüyorlardır dicektim bi baktım haber alaattin metinin (yani aziz yıldırımın). aynı haberin devamında yabancı alternatiflere bakalım demiş. demeki yeni souzamız gelecek yakın zamanda. ama önce burdan bikac yabancı gitsin artık. holmen kadleci bursaya itelemek bence de cok mantıklı bi hareket olur. aslında ona serdarı da ekleyip serdar azizle volkanı cekebiliriz takıma krasicten yine cacık olmayacaksa... ama işte onu yapacak adam nerdee. anca beleşe serbest bırakırız seneye kontratları bitince...

bu arada editleyim adam haberde iki orta diyor. onlarda yabancı olacak forvette yabancı olacaksa bence emenikeye de el sallamak cok mantıklı. totalde 14 yabancımız olmasın elimizde. fabiano, kjaer, alves, ba, meireles, 2 orta saha, stoch, nani, krasic, diego, sow, fernandao, forvet...( gerci böyle de 14 oldu ;D o zaman krasic volkan gelecekse cok da zorlanmasın). bunlara işte volkan, ertugrul, gökhan, caner, hasan ali, sener, serdar aziz, hakan, topal, alper, volkan sen, beykan 2 de genc total 25 kişi oldu(krasici tutarsan 26- ama elinde bi bos hakkın olsun yine de arada sakatlık olur bişey olur hamle yapmaya yerin olmalı!!!)
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2015, 04:32:12 Gönderen: samuraiX »

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #1313 : 03 Temmuz 2015, 04:37:42 »
Meireles'e en ufak bir teklif varsa gönderilmeli. Geldiğinden beri olumlu oynadığı üst üste 2 maç hatırlamıyorum. Kendisi Güiza'dan bile büyük bir transfer kazığı bence bizim için.

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1314 : 04 Temmuz 2015, 15:10:56 »
josef te geldi suanda topalın falan gitmeyecegini ve acıklamalarda hep önde pres muhabbeti döndügünü varsayarsak 4 2 3 1 oynayacagız gibi

--------------------fabiano/ volkan----------------------
caner / kjaer / alves (ba) / gökhan (şener)
-----------------------topal / souza (meireles)------
stoch(sow*)------diego(alper)---------------nani
--------------van persie (fernandao)-----------------

18 genel rotasyon böyle olacak gibi. geri kalanlarda zaruri sartlarda yedeklige ya da 11e cıkacaklardır. bakalım güzel gibi gözüküyor. insallah önde pres ve hücum futbolu güzel oynanırsa clde ilk turu geceriz playoff tabi cok zor ama olur umarız:)

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #1315 : 04 Temmuz 2015, 18:09:05 »
Josef transferi başarısız bir transferdir. Kendisi gelip çok büyük katkı da yapsa 8 milyon € piyasası olan bir oyuncu değil.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1316 : 04 Temmuz 2015, 18:13:25 »

Josef transferi baÅŸarısız bir transferdir. Kendisi gelip çok büyük katkı da yapsa 8 milyon € piyasası olan bir oyuncu deÄŸil.
Daha oyuncu gelmeden, oynamadan başarısız değerlendirmek ilginç, çok öu yakından takip ediyordunuz da , piyasasını biliyorsunuz ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1317 : 04 Temmuz 2015, 18:31:11 »
Josef transferi başarısız bir transferdir. Kendisi gelip çok büyük katkı da yapsa 8 milyon € piyasası olan bir oyuncu değil.
Oyuncuyu izleyip değerlendiriyorsanız birşey diyemem ama transfermarkt değeri 7.5 milyon euro

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #1318 : 04 Temmuz 2015, 18:40:23 »
Daha oyuncu gelmeden, oynamadan başarısız değerlendirmek ilginç, çok öu yakından takip ediyordunuz da , piyasasını biliyorsunuz ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Avrupa'da neredeyse hiç piyasası olmayan bir oyuncuya 8 milyon € bonservis vermek başarısızlıktır. Gelip kulübün efsanesi de olsa bu böyle. Eğer Van Persie'ye yıllık 10 milyon € verip getirirsen bu da başarısızlıktır. Nani'ye yıllık 9 milyon € verirsen bu da başarısızlıktır. İstediğim şeyi anlattığımı düşünüyorum.

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #1319 : 04 Temmuz 2015, 19:03:36 »
Avrupa'da neredeyse hiç piyasası olmayan bir oyuncuya 8 milyon � bonservis vermek başarısızlıktır. Gelip kulübün efsanesi de olsa bu böyle. Eğer Van Persie'ye yıllık 10 milyon � verip getirirsen bu da başarısızlıktır. Nani'ye yıllık 9 milyon � verirsen bu da başarısızlıktır. İstediğim şeyi anlattığımı düşünüyorum.
Ici bos bir yorum olmus. Size tavsiyem transfer piyasasini bir takip edin.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk