Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304736 defa)

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı exex

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1335 : 04 Temmuz 2015, 20:42:06 »
benim kafamda iki tane soru isareti var.
birincisi stoper tandemi ile ilgili, kjaer-alves saglam ikili olmaz, stoperlerden biri hizli olmali.
savunmayi onde kuran takimlar icin hizli stoper olmazsa olmaz.
ikincisi de box-to-box orta saha lazim, keske Emre tarzi genc birini bulsak.
topal-souza orta sahasi ile oynarsan topu 3. bolgeye tasiyacak oyuncuda sikinti olur.
ama hucum hatti cok ust duzey , CL 2. torba takimlari seviyesinde hatta.

Stoper ve orta saha ya kesinlikle katılıyorum ama hepsi birden 2.torba seviyesine çıkması çok çok zor. Yinede öyle yada böyle birileri gelecektir , özellikle ortasahaya.
Stoper de tatlı olur üstüne ama olmama ihtimalide var galiba

Şimdilik en kötü bu sezonu kurataracak kadar olsun seneye tamamlanır eksikler.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #1336 : 04 Temmuz 2015, 20:50:10 »
Stoper ve orta saha ya kesinlikle katılıyorum ama hepsi birden 2.torba seviyesine çıkması çok çok zor. Yinede öyle yada böyle birileri gelecektir , özellikle ortasahaya.
Stoper de tatlı olur üstüne ama olmama ihtimalide var galiba

Şimdilik en kötü bu sezonu kurataracak kadar olsun seneye tamamlanır eksikler.
Ikinize de Fazlasıyla Katılıyorum.. Kjaer yanına daha seri biri iyi olurdu ama kaliteleri de yeter ya ikisinin 😊 en sıkıntı nokta orta saha bize Moussa Sissoko Tarzı oyuncu lazımdı bu biraz topalımsı baroni oldu ALınan eleman.. Kaleye de ospinayı çok istemiştim çok 😔 duruma oynanacak sistem üzerinden bakalım orta sahaya baksak Diego ile 4-3-3 takımı keza kanat Oyuncuları değil genelde açık oynayacak oyunlar var bizde o yüzden yine 4-3-3 çıkıyor e 4-4-2 olacak diyenler de var bilmiyorum ne olur 

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1337 : 04 Temmuz 2015, 21:49:23 »
Josef defansın önünde mi oynuyor yoksa orta sahanın ortasında mı

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1338 : 04 Temmuz 2015, 21:51:42 »
Takimin taktigi 442olursa sikinti olur evet topu tasimada ama ben 4231 oynayacagimizi sousa topal meireles 3lusunden 2 kisinin o 2li orta sahayi kapatacagini dusunuyorum. Acikcasi kiralik alinan oyunculari da dusunursek bence takimin yapilanmasi bu yil bitmeyecek. Seneye devam edecek. Bu nedenle bu sousa topal ikilisi bu sene meireles destekli bizi idare etsin. Diego da az totosunu kadirip alex gibi ortaya top almaya gelsin top dagitilir sorun degil. hatta bazen diego yerine alper de grrektigi zamanda orda katki verir.

Bu sene forveti yapilandiralim. Seneye meireles alves kadlec krasic sow emenikeden kurtulup yenilensin o alanlar... bak o zaman buralar nasil olacakkk. Hadi simdilik rvp icin sinerji. Sonra da tribunlere hucum... Bu takim clde gruplara kalir umarimm.

Hazirlik maclarina tam kadro cikacagiz sanki. Aman yarebbi kiyamet mi geliyor!!!!
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1339 : 04 Temmuz 2015, 22:04:08 »
Takimin taktigi 442olursa sikinti olur evet topu tasimada ama ben 4231 oynayacagimizi sousa topal meireles 3lusunden 2 kisinin o 2li orta sahayi kapatacagini dusunuyorum. Acikcasi kiralik alinan oyunculari da dusunursek bence takimin yapilanmasi bu yil bitmeyecek. Seneye devam edecek. Bu nedenle bu sousa topal ikilisi bu sene meireles destekli bizi idare etsin. Diego da az totosunu kadirip alex gibi ortaya top almaya gelsin top dagitilir sorun degil. hatta bazen diego yerine alper de grrektigi zamanda orda katki verir.

Bu sene forveti yapilandiralim. Seneye meireles alves kadlec krasic sow emenikeden kurtulup yenilensin o alanlar... bak o zaman buralar nasil olacakkk. Hadi simdilik rvp icin sinerji. Sonra da tribunlere hucum... Bu takim clde gruplara kalir umarimm.

Hazirlik maclarina tam kadro cikacagiz sanki. Aman yarebbi kiyamet mi geliyor!!!!

diego zaten bu sezon oynadigi tum maclarda orta sahaya top almaya geldi , 10 numaradan daha cok 8 numara gibi oynadi diego.
maclarda en cok kosanlar arasinda hep ilk 5'de idi adam.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #1340 : 04 Temmuz 2015, 23:41:04 »
tabiki elimizi sallasak Nani ye RVP ye çarpıyor zaten.

Edit : Transfere verilen ücretleri nereden öğrendiniz ?

Kanatları Sow , Alper ,Topuz , Kuyt olan, forveti Emenike olan bir takımın taraftarının bu yorumları yapması olmamış. Tabi bence , saygı duyuyorum ama katılmıyorum

Sıkıntı bende mi acaba. Nani ve RVP transferini eleştirdiğimi düşünüyorsunuz herhalde :D

Çevrimdışı Leggenda di Trieste

• Üye
  • Yer: Pendik
« Yanıtla #1341 : 05 Temmuz 2015, 00:22:56 »
Sıkıntı bende mi acaba. Nani ve RVP transferini eleştirdiğimi düşünüyorsunuz herhalde :D

Başarısız transfer ifaden bu yorumlara muhattap olmana neden oldu birader.

Yapılan anlaşmanın miktarı başarısızlıktır desen veya düzeltsen böyle anlaşılmazdı.
İlk okuyan böyle anlıyor.

Ama doğru değil yine de düşüncen.Eğer Türkiye ye getirmek istiyorsan bu adamları veriyosun,vermek zorundasın.Nani-RVP için...
Boyunu aşmadığı müddetçe.En son söylediğin rakamlar olmaz o ayrı.Gerçi biliyorum onu vurgulamak için söyledin anlatmak istediğini.

Josef de Souza için tam rakam belli değil.Ama hadi 7-8 olsun...
Bu adamın piyasası yok değil ki.
Porto sözleşmesine koymuş.Satacağınız rakamın şu kadarı benim olacak.
Demek ki adamlar satılabileceğini biliyor.E adamlar işin erbabı.
Yani hadi serbest kalma bedeli 8 olmasın.,pazarlıkla 7 ye çek.Verilir.

Nani-RVP için MANU bu adamları elinden çıkarmak zorunda.İstediği para Nani için;tam belli değil gerçi 5-7 milyon euro.
Yıllık 5 milyon alamazmı bu adam.Alır.Sneijder alıyor işte.RVP çok daha fazlasını alır ki MANU da bonservis istemiyor heralde.
İkisini bir düşüneceksin hem bonservis hem ücret.
Öyle 8-9 u sen abartarak söylemişsin.Öyle birşey olmaz zaten.Elbet başarısız bir transfer anlaşması olur o zaman.
Bu adamlara ver bütün kaynağını.Taraftarın gözü boyansın.

Daha belli değil kaç alacakları.
Sen şimdilik Josef transferine başarısızlık demişsin.Değil kanaatim.
RVP-Nani yi de bi gelsinler.Görelim boylarını-poslarını-alacağı paralarını öyle değerlendiririz.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1342 : 05 Temmuz 2015, 00:33:04 »
Ikinize de Fazlasıyla Katılıyorum.. Kjaer yanına daha seri biri iyi olurdu ama kaliteleri de yeter ya ikisinin 😊 en sıkıntı nokta orta saha bize Moussa Sissoko Tarzı oyuncu lazımdı bu biraz topalımsı baroni oldu ALınan eleman.. Kaleye de ospinayı çok istemiştim çok 😔 duruma oynanacak sistem üzerinden bakalım orta sahaya baksak Diego ile 4-3-3 takımı keza kanat Oyuncuları değil genelde açık oynayacak oyunlar var bizde o yüzden yine 4-3-3 çıkıyor e 4-4-2 olacak diyenler de var bilmiyorum ne olur 

Ospina iyi olurdu ama Fabiano da kötü değil. Volkan efendi biraz fazla çalışır.
Orta sahaya bir eleman daha lazım.
 Valla 4 4 2 de diego ya  2.forvet (ki 4 4 1 1 oluyor ozaman) harici yer olmuyor . Diegolu kadrolarda 4 3 3 daha akla yatkın . Orta üçlüden biri Diego olursa kurtarır .   
Birde yerli sayımız yetersiz gibi gibi

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1343 : 05 Temmuz 2015, 00:35:49 »

Parasını eleştirdiğini anlıyorum , isimlerden ziyade . 

Ama ;
1- Ücretleri bir görelim (ki 4 yada 4.4 ün aşağısı kap a bildirilmeyecek, yani görememe ihtimalimzide var)
2- Bu adamlardan özellikle Nani babasının hayrına gelmez buralara , maalesef ( adam hayattaysa Allah uzun ömür versin )

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #1344 : 05 Temmuz 2015, 00:36:21 »
Nani ve RVP sadece güncel isimler olduğu için onlar üzerinden örnek verdim. Benim üzerine konuştuğum oyuncu Josef. Dediğim gibi piyasada daha güvenilir isimler varken Avrupa'da çok az oynamış Brezilyalı bir oyuncu için serbest kalma bedelinden 1 kuruş aşağı indirememek transfer başarısızlığıdır bana göre. Öte yandan Fenerbahçe'ye inanılmaz büyük katkılar da sağlayabilir, bunu bilemeyiz şu anda.

İyi yanından bakarsam serbest kalma bedelini dahi göze alarak transfer edilmesi oyuncuya güvenildiğini gösteriyor. Sao Paulo taraftarları kendisini çok seviyormuş ve ayrılmasını istemiyorlarmış sanırım. İnşallah çok büyük fayda sağlar Fenerbahçe'ye ve 8 değil 28, 38 milyon €'luk oyuncu olur.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1345 : 05 Temmuz 2015, 02:42:49 »
Józef 8 milyon euro değil 3.5 a alındı bunun haricinde işe şu yönden bakalım bu takım 4-4-2 de oynar 4-4-1-1 de 4-2-3-1 yada 4-3-3 te hatta 4-3-1-2 de bu iyi bişey maça göre rakibe göre hatta maç içinde bile bu değişiklikleri yapabilmek çok çok önemli ve iyi

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #1346 : 05 Temmuz 2015, 03:31:32 »
Józef 8 milyon euro değil 3.5 a alındı bunun haricinde işe şu yönden bakalım bu takım 4-4-2 de oynar 4-4-1-1 de 4-2-3-1 yada 4-3-3 te hatta 4-3-1-2 de bu iyi bişey maça göre rakibe göre hatta maç içinde bile bu değişiklikleri yapabilmek çok çok önemli ve iyi

Sao paulo twitter hesabından 8 milyon € yazdı. Senin kaynağın sağlam mı hocam?

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1347 : 05 Temmuz 2015, 07:45:38 »
Sao paulo twitter hesabından 8 milyon € yazdı. Senin kaynağın sağlam mı hocam?
Gürcan bilgiç'in yalancısıyım gerçi 3.5 ta inandırıcı değil 8 de fazla

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #1348 : 05 Temmuz 2015, 10:52:24 »
Nani ve RVP sadece güncel isimler olduğu için onlar üzerinden örnek verdim. Benim üzerine konuştuğum oyuncu Josef. Dediğim gibi piyasada daha güvenilir isimler varken Avrupa'da çok az oynamış Brezilyalı bir oyuncu için serbest kalma bedelinden 1 kuruş aşağı indirememek transfer başarısızlığıdır bana göre. Öte yandan Fenerbahçe'ye inanılmaz büyük katkılar da sağlayabilir, bunu bilemeyiz şu anda.

İyi yanından bakarsam serbest kalma bedelini dahi göze alarak transfer edilmesi oyuncuya güvenildiğini gösteriyor. Sao Paulo taraftarları kendisini çok seviyormuş ve ayrılmasını istemiyorlarmış sanırım. İnşallah çok büyük fayda sağlar Fenerbahçe'ye ve 8 değil 28, 38 milyon €'luk oyuncu olur.
jozef de souzanın 10 maçını izleyen bir twitter kullanıcısı emrenin yerini doldurur diyor.
orta sahaya transfer galiba agustosta tekrar kadroda boşluk ayarlanabilirse düşünülecek.
şu an görünen orta saha düzeni topal -souza-x
o x yerine de diego-meireles-alperden biriyle doldurulacak.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1349 : 06 Temmuz 2015, 12:51:59 »
fabiano-volkan-ertuğrul
gökhan-şener
alves-ba-serdar
kjaer-kadlec
caner-hasan
topal-josef-gökay
alper-raul
diego-holmen-r.niyaz
nani-topuz-krasic
sow-stoch-beykan
fernandao-emenike

Kadro şu an 13 yerli + 15 yabancı olmak üzre 28 kişi.Yabancılardan Krasic, Holmen ve Emenike'nin, yerlilerden de Serdar, Gökay, Beykan, R.Niyaz'ın gönderilip RVP'nin alındığını varsayarsak 9 yerli, 13 yabancı olmak üzre 22 kişiye iniyor.

« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2015, 00:46:50 Gönderen: kenz »