Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1281924 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« : 25 Kasım 2013, 22:29:20 »
bütün trasnfer haberleri ...
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2021, 21:31:10 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2013, 19:18:34 »
Ben kendimi bildim bileli Fenerbahçe taraftarı transfere doymaz. En sevdiğimiz şey transfer konuşmak, bir de defterimizin köşelerine kafamızda kurguladığımız ilk 11'leri ve saha dizilişlerini yapmaktır. O listelere hangi dünya yıldızlarının adı girmemiştir ki?

Şu an söyleyeceğim, Emre ve Raul'dan hayır yok. Üç maç üst üste oynamaları mümkün görünmüyor. Ne zaman sakatlanacaklar, ne zaman ceza alacaklar... Hele Raul'u şu saatten sonra gerçekten takımda görmek istemiyorum şahsen. Bir değil, iki değil, üç değil...

Ne dersiniz bilmiyorum ama devre arası Raul'a müşteri bulup o bölgeye eli ayağı düzgün bir eleman bulunur mu? Gerçi iyi futbolcu, sorunsuz futbolcu o mevsimde Avrupa'da bulunmaz.

Emre ve Meireles'in bilinen durumları nedeniyle o bölgeye yapılacak bir takviye dışında transfer ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum.

Çevrimdışı KaPaLı

• Üye
  • Yer: Aydın
  • ArmaMortale
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2013, 00:34:53 »
Raul'u yetenek olarak çok severim. Porto'dan beri hastasıyım ama bu adama Türkiye'ye geldikten sonra bir haller oldu. Kart görüyor, sürekli kas problemi yaşıyor. Ya çok erken kullanılıyor yada kendine bakmıyor. İyileşmeden oynadığını düşünüyorum çünkü bu adam sürekli üst düzey futbol oynayarak geldi Fenerbahçe'ye. Ve ısrarla oynatılması üzerinde durulması gerektiğini düşünüyorum. sahada büyük karakter. Yanında Alper veya Salih kullanılırki Mehmet Topal kadroya ilk yazılacak adam.

Ha transfer ihtiyaçmı. Yobo, Kadlec,Holmen gönderileceğe benziyor. Stopere 1 yabancı kesin alınır Serdar Kesimal'da gönderilirse. Ben bu oyuncunun genç olması gerektiğini düşünüyorum.
Kuşandık Sarı-Laciyi

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2013, 12:23:35 »
Yobo, Kadlec ve Holmen'e devre arası alıcı bulunur mu ki?

Zaten Avrupa kupalarında yokuz, bence 7 yabancıdan fazlası gereksiz. Önümüzdeki sezon için konuşuyorum.

Fakat bu sezon şampiyonluk çok mühim; tarihimizin kritik sezonlarından birisi... Bu nedenle şampiyonluk yarışında bizi bir adım daha öne geçirecek her hamleye okey derim.

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2013, 12:40:44 »
Hakan abi yobo ve kadlec senelik 2 milyon euro garanti alıyor bizden.
Hayatta gitmezler abi.
Kimse de o oyunculara o paraları vermez  8)

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2013, 13:31:20 »
Ben hala Holmen'in bu takıma çok şeyler katacağını düşünüyorum.
Sahada ruh gibi dolanan, maç seçen Cristian yerine; her maç canını dişine takan, Baroni'nin aksine bir standartı olan Holmen'i tercih ederim.

Kadlec'in medyaya yansıdığı üzere Almanya'dan isteyeni var ama bizden aldığı paranın yanından bile geçmediğinden Stoch ile Krasic'te olduğu gibi ücretinin bir bölümünü bizim karşılayacağımız şekilde kiralık olarak gönderebiliriz.

Yobo dünya kupası kadrosunda yer alabilmek için oynayabileceği bir takıma gitmek isteyecektir.
...

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6 : 03 Aralık 2013, 13:49:56 »
Transfer demişken :D Batalla önümüzdeki birkaç ay içinde Türk olacak bildiğim kadarıyla. Skora çok rahat etki edebilen bir oyuncu. Benzetmiş gibi olmayayım ama Alex'i kaybetmişken sanki Batalla'yı kaçırmamakta fayda var. Defansif olarak oyuna çok katkısı olan bi oyuncu değil ama Cristian kadar da yürümez. Arkasına koyulacak mücadeleci orta sahalarla ( Holmen, Alper, Topal...) açığı rahatlıkla kapatılır. Alalım bu adamı, adını da Battal koyup keyfimize bakalım. :D

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2013, 21:45:27 »
Kadlec ve Yobo devre arası bir yolu bulunup gönderilmeli...

Benim elimde olsa şu Fethiyespor maçının gecesinde Bekir İrtegün ve Holmen'i de yollardım ama elimde değil ne yazık ki.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #8 : 04 Aralık 2013, 22:12:19 »
Orta sahaya genç yabancı bulmakla işe başlayabiliriz. Aslında bu genç transferler kadroya giremeyen yabancıların tamamının yerine düşünülebilir. Ayrıca yerli oyuncular arasında da bir revizyon şart. Kupayı da çıkardılar aradan, bazılarının keyfi çok yerinde. İyi de para kazanıyorlar, yatacaklar bütün sene.

Hoca düşünüyordur muhakkak...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #9 : 05 Aralık 2013, 03:47:39 »

Ersun Yanal o konuda transfer cinidir aslında uzun vadeli düşünülürse önemli yıldız adaylarını takıma kazandırabilir.

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 06 Aralık 2013, 00:15:21 »
Kadlec ve Yobo devre arası bir yolu bulunup gönderilmeli...

Benim elimde olsa şu Fethiyespor maçının gecesinde Bekir İrtegün ve Holmen'i de yollardım ama elimde değil ne yazık ki.

Yobo'yu Senin yanina gonderiyoruz abicim  :)
http://www.antalyasporum.com/haberlerim/item/1718-joseph-jobo,-mp-antalyaspor-yolunda.html

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #11 : 06 Aralık 2013, 08:20:43 »

Ersun Yanal o konuda transfer cinidir aslında uzun vadeli düşünülürse önemli yıldız adaylarını takıma kazandırabilir.

bu ülkede genç oyuncu açısından en bilgili adam ersun hocadır.onun bilgisinden sonuna kadar yararlanmamız lazım en büyük avantajıda federasyonda altyapıda çalışması.
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 08:21:04 Gönderen: fb_balkay »
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı KaPaLı

• Üye
  • Yer: Aydın
  • ArmaMortale
« Yanıtla #12 : 06 Aralık 2013, 11:06:11 »
Aralık ayının nerdeyse ortasına geliyoruz 2 ocak itibariyle transfer dönemi açılıyor ve henüz transfer girişimi yok. Gidecek oyuncuları kafadan bilebiliyoruz ama kim gelecek nereye gelecek. Hİçbir söylentide yok.
Kuşandık Sarı-Laciyi

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #13 : 06 Aralık 2013, 13:14:36 »
Aralık ayının nerdeyse ortasına geliyoruz 2 ocak itibariyle transfer dönemi açılıyor ve henüz transfer girişimi yok. Gidecek oyuncuları kafadan bilebiliyoruz ama kim gelecek nereye gelecek. Hİçbir söylentide yok.

Ersun Hoca transfer düşünmüyoruz dedi. Bence de şuan şu kadroya transfer gereği yok. Ancak birileri giderse yerine transfer olur. Atıyorum Meireles'ın yada Sow gibi. Bir de belki Genç yedek alırız ama onun dışında kadroya transfer ihtiyacı yok bence.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #14 : 06 Aralık 2013, 13:40:51 »
Ligde Muhammet Demir haricinde formayı giyip hakkını verebilecek yerli oyuncu yok.
Yabancı konusunda zaten eldekileri gönderemiyoruz.
Transfer yapılmaması bence mantıklı.
Hocanın 11 hatta yedekten oyuna dahil edeceği oyuncular üç aşağı beş yukarı belli.
Devre arasında yapılabilecek en iyi hamle, eldeki fazlalıkları gönderip alt yapıdan bir iki oyuncuyu a takımına çıkartmak olur.
...