Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304926 defa)

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1575 : 11 Ağustos 2015, 13:45:44 »
Raheem Lawal Romaya transfer oldu diye hatırlıyorum.

anlasamamislar son anda yatmis transfer , kaldi eskisehir'de.
90 dogumlu hem de .. bizim orta saha atletizm , dribling diye bagiriyor kimse burnunun dibindeki Lawal'i gormuyor.
15 km kosuyor bu adam her mac , mac basina da 2-3 uzun mesafeli driblingi var.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1576 : 11 Ağustos 2015, 14:42:07 »
Daha önce de yazmıştım Josef'in yerine alınması gereken oyuncu Freiburg'dan Hertha Berlin'e transfer olan Vladimir Darida'ydı. Şu an ihtiyacımız olan oyuncu koşan dribling yapan oyuncu değil bence. Şu an bize geriden oyun kuracak oyuncu lazım. Ozan Tufan da bildiğim kadarıyla Milivojevic de ihtiyacımız olan oyuncular değil.
« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2015, 14:43:19 Gönderen: yusufkaleli »

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1577 : 11 Ağustos 2015, 14:43:34 »
Lawal gerçekten de cuk oturur bu takıma çok da beğendiğim bir oyuncu biraz savruklukları var ama bu fiyatlara daha iyisini bulabileceğimizi hiç zannetmiyorum

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1578 : 11 Ağustos 2015, 14:45:20 »
"Bugün tarihli Milliyet Gazetesi'nde yer alan Milivojevic, Sözcü ve AMK Gazeteleri’nde Wanyama, Juan Jesus ve Milivojevic, Fotomaç Gazetesi’nde Milivojevic ve Ukra, Fanatik Gazetesi’nde Fredy Guarin ve Milivojevic, Akşam Gazetesi’nde Hernani, Takvim Gazetesi’nde Raul Garcia ve son olarak Star Gazetesi’nde bulunan Milivojevic ve Wanyama ile ilgili transfer haberleri yalandır. Bu oyuncularla ilgili herhangi bir transfer planlamamız bulunmamaktadır.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1579 : 11 Ağustos 2015, 15:00:19 »
Mehmet Topal'ın Aracına silahlı saldırı düzenlenmiş büyük geçmiş olsun ne yazık ki 4 nisandaki aşağılık saldırı aydınlatılmadıkça bu tarz manyaklar cesaretleniyor oyuncularımızın bu tramvaları atlatması gerçekten çok zor

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1580 : 12 Ağustos 2015, 21:24:44 »

Appiah tarzı orta saha alacağız diyip Ozan'ı alırlarsa rezalet olur, Ozan'ın Appiah'la tek benzer yönü futbolcu olmaları.

aldilar , yeminle ben Fenerbahce'yi anlamiyorum , ozan'i alin eyvallah ama appiah demeyin,  dalga mi geciyorsunuz appiah nereye ozan nereye.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1581 : 12 Ağustos 2015, 21:47:34 »
volkan-fabiano-erten
gökhan-şener
alves-ba
kjaer-kadlec-hakan
caner-hasan
nani-topuz
topal-josef
ozan-raul-uygar
alper-stoch
rvp-diego
fernandao-sow

Klasik 4-4-2...
5 yabancılı 11...

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #1582 : 12 Ağustos 2015, 22:09:06 »
Buraya da yazayım Tipik bir aziz Yıldırım transferi bu da patlayacak topuz gibi krasic gibi diego gibi.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #1583 : 12 Ağustos 2015, 22:18:14 »
Buraya da yazayım Tipik bir aziz Yıldırım transferi bu da patlayacak topuz gibi krasic gibi diego gibi.
Insallah yanılıyorsun diyelim, umut edelim

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1584 : 12 Ağustos 2015, 22:19:52 »

hocam konu o degil ki , ozan tuncay da cikabilir topuz da cikabilir , bunu simdiden soylemek zor.
esas mesele , appiah tarzi orta saha alacagiz soyleyip ozan'i almak, dedigim gibi ozan'la appiah'in tek ortak yonu futbolcu olmalari.
orta saha atletizm , dribling diye bagiriyor , git raheem lawal'i al , cok mu zor ?

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #1585 : 12 Ağustos 2015, 22:20:16 »
14 yabancı hakkın var yabancıları göndereme ozana 7+ € ver. Fenerde çöp olmuş(olacak) bir başka isim daha geldi.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #1586 : 12 Ağustos 2015, 22:35:41 »
7 milyona şu anda çok daha fazla katkı verecek takıma daha fazla uyacak bir oyuncu bulabilirdik ama Ozan genç ve gelecek vaad eden bir oyuncu hayırlı olsun

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #1587 : 12 Ağustos 2015, 22:39:42 »
son olarak , biz aldik diye demiyorum ama 19 yasinda bir adamin , 1-2 sene once attigi twitleri , cekdirdigi instagram videolarini gundeme getirip dalga gecmek de en buyuk karaktersizlik , onu yapanlar zaten hayatlarinda hic oyle seyler yapmamislar

mesela su video  https://instagram.com/p/zYbXS7I2Ar/?taken-by=ozantufann , bunu dalga gecmek icin paylasanlar kendileri cok mu duzgun seyler paylasiyorlar acaba sosial medyadan ? herkes saray beyefendisi anasini satayim bi tek ozan saklaban

ozan tufan Fenerbahce'ye saygisizlik etmedigi surece benim gozumde artik gokhan gonul'den caner'den topaldan bi farki yok , destek vermek lazim , ite kopege yem etmemek lazim, sportif tarafini bir kenara birakarak yaziyorum bunu.
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2015, 22:42:52 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #1588 : 12 Ağustos 2015, 22:50:04 »
nasıl basketbolda yerlilerden bir cacık olmuyorsa ( bu ülke toprakları içerisinde) futbolda da aynı durum artık gelecek vaad eden her 10 topçudan biri ORTALAMA katkı vercek diye 14 yabancılı sezonda verilen bu paralar saçmalıktır azizin ego tatminidir her zamanki gibi.

Parayı ülker versin aziz de şekerine göre saçsın
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1589 : 12 Ağustos 2015, 22:56:28 »
Ya Ozan ne ya Ozan ne Souza ve Topal aynı tip oyuncular ve bin kat daha iyiler ne gerek vardı ? Ozan'a en az hatta hiç ihtiyacı olmayan takım bizdik ya bu nasıl iş sırf Aziz istedi Aldı desinler diye yapılmış bir hamle başka şey değil yani . Volkan deseler eyvallah ihtiyaç var ama Ozan ne alaka bize Moussa Sissoko Tarzı Ramires Lawal Tarzı adam lazımdı al orta sahaya yabancı sağa Volkan ona eyvallah