Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305429 defa)

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1620 : 15 Ağustos 2015, 10:12:15 »
Takımın ana şablonu 4-2-2-2 olacaksa ki öyle görünüyor, daha fazla orta saha oyuncusuna ihtiyaç yok bence. Souza ve Topal gibi iki tane kesici ve Raul, Ozan, Diego, Uygar gibi 4 tane çok yönlü oyuncu var.

Öte yandan Krasic, Holmen, Stoch gönderilir ve olmaz ama, şu Feghouli alınırsa Türkiye tarihinin açık ara en bomba kadrosu olacak takım. Burada mesele rotasyonu doğru uygulamakta. Avrupa'da en az yarı final görmemiz lazım. Ligdeyse şampiyonluktan aşağısı kesmez tabii ki.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1621 : 15 Ağustos 2015, 10:57:38 »
Takımın ana şablonu 4-2-2-2 olacaksa ki öyle görünüyor, daha fazla orta saha oyuncusuna ihtiyaç yok bence. Souza ve Topal gibi iki tane kesici ve Raul, Ozan, Diego, Uygar gibi 4 tane çok yönlü oyuncu var.

Öte yandan Krasic, Holmen, Stoch gönderilir ve olmaz ama, şu Feghouli alınırsa Türkiye tarihinin açık ara en bomba kadrosu olacak takım. Burada mesele rotasyonu doğru uygulamakta. Avrupa'da en az yarı final görmemiz lazım. Ligdeyse şampiyonluktan aşağısı kesmez tabii ki.

günümüz futbolunda rotasyon diye birşey yok.

rıdvan dilmen bugünkü yazısı; FENERBAHÇE ligin rotasyona en uygun takımı oldu geniş kadrosuyla. Tiflis'e Süper Kupa finaline gittim. Barcelona kadrosuna baktım, rotasyon yapabilecek yedekleri yok. İnşallah Arda Turan onu sağlayacak. Fenerbahçe'de artık yedek diye bir kavram kalmadı. Gerçekten önemli bir 23-24 kişilik bir kadroya sahip. Yedekleri dahi milli takımlarda oynayan, Türkiye'de her takımda fark yaratabilecek isimler.

barca mı bu işi bilmiyor. futbolcu ne kadar çok maç oynarsa o kadar verimli olur. ronaldo messi bugün dünyanın en iyi oyuncuları senede kaç maç yapıyor.

alper potuk dünyanın parasını ver bonservis parası 24 yaşında daha kulübede oturt. mehmet topal'a da yazık olacak böyle giderse.

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #1622 : 15 Ağustos 2015, 11:48:53 »
Barca bu işi bilmediği icin mi 40 milyon verip ardayi aldı.

Sent from my LG-D802

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1623 : 15 Ağustos 2015, 12:19:32 »
bu takım sadece 34 maç oynamayacak , lig var kupa var avrupa var.
daha ağustos'un ortasındayız ama 3 tane resmi maç oynadık.
avrupada işler yolunda giderse 60'a yakın maç oynayacağız bu sezon.
rotasyon iyidir ama bokunu da çıkarmamak lazım.
krasiç, holmen, stoch, topuz gibi oyuncuların gitmesi lazım, kadro şişmiş vaziyetde.

kadlec'i unuttum , kadlec'e de gerek yok, bursa'dan serdar aziz'i almak lazım.
ben eskiden ön yargılıydım serdar'a karşı ama son zamanlar denk geldiğim maçlarda mükemmeldi.
serdar'ı gözü kapalı alırım , çünki bursa büyük takım futbolu oynuyordu , serdar çuk oturur bize.
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2015, 12:27:46 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #1624 : 15 Ağustos 2015, 13:03:44 »
Barca bu işi bilmediği icin mi 40 milyon verip ardayi aldı.

Sent from my LG-D802

barca oyuncuların değeri 694 m euro transfermarkt a göre. yine transfermarkt a göre en değerli 11 oyuncusunun değeri 548 m euro takımın geri kalan16 oyuncunun değeri 146 m euro.

real madrid oyuncularının değeri 730 m euro en değerli 11 oyuncusunun değeri 590 m euro geri kalan 14 oyuncunun değeri 140 m euro.

dünyanın en büyük iki kulübü bu kulüpler bu rakamların anlattığı birşeyler var herhalde.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1625 : 15 Ağustos 2015, 14:39:52 »
Yedeklerde Selçuk'un, Bekir'in olmasını istemek çok enteresan :)

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #1626 : 15 Ağustos 2015, 15:33:29 »
Stoch'tan kurtulduğumuz iyi oldu. Hazırlık maçlarında bile istekli görünmüyordu.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #1627 : 15 Ağustos 2015, 18:02:41 »
Yedeklerde Selçuk'un, Bekir'in olmasını istemek çok enteresan :)

birincisi bana söylüyorsan selçuk ve bekirin olmasını istiyorum gibi bir cümle yok yazdıklarımda,

ikincisi bayern, manu, barca, real madrid, juve, city, chelsea gibi takımlar herkesin tanıdığı bildiği takımlar 25 kişilik kadrosunu say dediğinde sayabilir misin sayamazsın çünkü aynı kalitede oyuncular değil

üçüncüsü başarılı takımları incelediğinde rotasyonu az olan oturmuş kadroya sahip takımların başarılı olduğunu görürsün,

dördüncüsü bir sezonda aynı takımda kart cezası sakatlık vs incelediğinde 25 kişilik kadroda bu sebeplerle zorunlu kaç rotasyon oluyor.

beşincisi bu sezon ayrılan oyunculardan mert ve stoch hariç diğerlerine üzülmedim ama egemen kadlecten filan daha faydalıydı aynı şekilde emre meirelesten yada webo geçen sene sonradan girdiği her maçta görevini fazlasıyla yapmıştı.

son olarak messi de gelse şampiyon olamadıktan sonra bir kıymeti yok benim için. transfer kendi kendini tatmin etmek demek şampiyon olmaksa ....

ben şampiyonluklar istiyorum.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1628 : 15 Ağustos 2015, 18:27:08 »
Saydığınız takımların hepsinde gayet de geniş rotasyon var bana göre. ilk 11 yada yedek Fenerbahçe'ye oyuncu getiriyorsan iyi oyuncu getireceksin. Ben artık Orhan Şam, İlhan Eker, Bekir İrtegün, Serdar Kesimal görmek istemiyorum şahsen.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #1629 : 15 Ağustos 2015, 22:57:59 »
barca oyuncuların değeri 694 m euro transfermarkt a göre. yine transfermarkt a göre en değerli 11 oyuncusunun değeri 548 m euro takımın geri kalan16 oyuncunun değeri 146 m euro.

real madrid oyuncularının değeri 730 m euro en değerli 11 oyuncusunun değeri 590 m euro geri kalan 14 oyuncunun değeri 140 m euro.

dünyanın en büyük iki kulübü bu kulüpler bu rakamların anlattığı birşeyler var herhalde.
bana anlattığı ikisinin yedek kulubeleri bizim takım değerinde.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #1630 : 16 Ağustos 2015, 18:20:39 »

stoch'a git demişler. 2 sene kiraladınız tam takıma dahil olacak derken şans vermeden gönderiyorsunuz. alves gibi adam dururken stoch kovuluyor. rakibe tekme atması lazımdı yönetimin gözüne girmek için.

Hocam, alves in bizde geçirdiği her saniye bana acı veriyor. Final maçında gs ye son 3 dakikada 2 gol atıp bize kupa kazandırsa sevemem. Ama stoch un alves den tek iyi yanı sporculuğudur heralde. Bize katacağı hiçbir şey yok. Aykut, ersun, ismail, pareira.. Dört hocanın birden ışık görmemesi kasıt, tesadüf, art niyet falan olamaz. Her sene, nerede oynarsa oynasın 1-2 jeneriklik golü olur ama sadece o kadar.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
« Yanıtla #1631 : 16 Ağustos 2015, 23:25:27 »
Topal'ın stoper oynayacağı günler görebiliriz gibi geliyor, fena da olmayabilir gerçi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #1632 : 16 Ağustos 2015, 23:30:53 »
Hocam, alves in bizde geçirdiği her saniye bana acı veriyor. Final maçında gs ye son 3 dakikada 2 gol atıp bize kupa kazandırsa sevemem. Ama stoch un alves den tek iyi yanı sporculuğudur heralde. Bize katacağı hiçbir şey yok. Aykut, ersun, ismail, pareira.. Dört hocanın birden ışık görmemesi kasıt, tesadüf, art niyet falan olamaz. Her sene, nerede oynarsa oynasın 1-2 jeneriklik golü olur ama sadece o kadar.

ismail'i saymamak lazım zaten de aykut kocaman döneminde 2011-2012 sezonunda müthişti. eğer sırf kasımpaşa maçında alex'in yanına çıktı diye kestilerse yazıklar olsun. mental sorunları var maalesef ama takım bilinçli futbolcu dolu değil ki... o kabadayılar da gönderilmiş olsa üzülsem de bir şey diyemezdim ama böyle haksızlık gibi geliyor. bir de 60 maç falan oynayacağız rotasyonda durabilirdi o yüzden.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1633 : 17 Ağustos 2015, 00:10:23 »
Kesinlikle Ozan ve Topal biri stoperde oynamalı biri de orta sahada Souza ile birlikte oynamalı çabuk stoper ihtiyacımızı karşılayabilir

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #1634 : 17 Ağustos 2015, 00:38:09 »
asıl ihtiyacımız stoper ama olmayacak herhalde. feghouli haberleri arttı iyice. alınabilirse çok iyi iş olur.