Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305007 defa)

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1635 : 17 Ağustos 2015, 22:15:41 »
Orta sahaya valenciadan   faslı Sofiane Feghouli Alalım. 24 yaşında ve piyasa değeri 10,12 m€ civarında Valencia zaten sıcak para gördümü hemen yelkenleri düşürüyor Alırsak 10 numara sorununu 5,6 yıl çözeriz..

5 ocak 2014 tarihinde bize istemiştim Sofiane Feghouli yi aradan uzun bir zaman geçti ve galiba olacak bu iş... O dönem orta saha,  forvet arkası oynuyordu şuan sağda oynuyor... İnşallah gelir, kendisine özel bir hayranlığım var... Yeni formaya onun adını yazdıracam İnş....
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM
« Yanıtla #1636 : 17 Ağustos 2015, 22:16:59 »
Bu arada Faslı değil Cezayir olacak o :)
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1637 : 17 Ağustos 2015, 22:50:25 »
Birara Aragones denemişti, çabuk stoper arayışımız varsa Topal'dan ziyade Gökhan ilaç olurdu(birde aradığımız sol stoper olmayaydı).
...

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
  • Yer: Japonya
« Yanıtla #1638 : 19 Ağustos 2015, 09:27:14 »
Birara Aragones denemişti, çabuk stoper arayışımız varsa Topal'dan ziyade Gökhan ilaç olurdu(birde aradığımız sol stoper olmayaydı).
Hocam bunu ben de hep merak etmisimdir.Stoperler nedense hep uzun boylu olacak diye bir imaj var,Gokhan ve Kjaer guzel bir ikili olusturabilir.Aklima Cannavarogeliyor cok ta uzun olmayan ama futbol tarihinin gordugu top 10 stoperden biri olan bana gore:)
Bu arada Topal da Avrupa sampiyonasinda stoper oynamisti yanlis hatirlamiyorsam.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1639 : 19 Ağustos 2015, 14:44:20 »

kadlec'i unuttum , kadlec'e de gerek yok, bursa'dan serdar aziz'i almak lazım.
ben eskiden ön yargılıydım serdar'a karşı ama son zamanlar denk geldiğim maçlarda mükemmeldi.
serdar'ı gözü kapalı alırım , çünki bursa büyük takım futbolu oynuyordu , serdar çuk oturur bize.

JOSE Fernandao, Şener Özbayraklı, Ozan Tufan ve Volkan Şen'i Fenerbahçe'ye kaptıran Bursa yönetimi, Serdar Aziz'i satmama kararı aldı.

SATILIK DEĞİL!
Sarı-Lacivertli kulüpten, Serdar Aziz için teklif alan Bursaspor yönetimi, taraftar tepkisinden de çekinerek, "Serdar Aziz satılık değildir" yanıtını verdi. Fakat Fenerbahçe'nin önümüzdeki günlerde Yeşil-Beyazlı kulübün kapısını çalarak yeni bir teklif iletmesine kesin gözüyle bakılıyor.

haber uydurma degilse eger boyle bir hamlemizin olmasi cok guzel, devre arasi aliriz Serdar'i da.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #1640 : 20 Ağustos 2015, 11:46:55 »
feghouli dün 1 gol 1 asistle oynamış. bakalım ne olacak.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1641 : 21 Ağustos 2015, 01:03:39 »
Bence feghouli işi oldu geriye detaylar kaldı yoksa bizim kulüp GS gibi değil boş yere açıklama yapmaz.. Sowa ise 13 15 veriyorlarsa gözü kapatıp satmalıyız yerine iyisini bulmak kaydıyla  feghouliyi çok beğeniyorum ben naniden fazla katkı bile verir o gelsin artı Sow - x Değişikliği ve kusursuz olmak istiyorsak Alves Porto'ya sallayıp kurt Zouma kiralayalım mis gibi olur yada en azından Topal'ı Ozan'ı Düşünelim Kjaer yanına Ozan iyi olur Mascherano tarzı

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1642 : 21 Ağustos 2015, 21:00:42 »
stoch gitmiş herhalde bursaya, naniyi de görüyoruz neler yaptığını, herşeyden geçtim adam bile geçemiyor henüz.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1643 : 22 Ağustos 2015, 13:32:35 »

Kusura bakmayın yeni gördüğüm için şimdi cevap verebiliyorum.
Gökhan birisi Bjk derbisi olmak üzere stoper oynarken gayet iyi katkı vermişti.
Olayın bir diğer yönüde (Allah nazarlardan korusun diyerek)Şener'in form durumunu düşününce Gökhan stoperde denenebilir diye düşünüyorum.
Ha keza Topal'ın da stopere devşirilebileceğini düşünüyorum.
Şahsen Alves ya da Ba yerine bu ikili oynasa daha iyi olacağı kanısındayım.
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2015, 13:32:57 Gönderen: Bülent »
...

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #1644 : 23 Ağustos 2015, 16:56:24 »
Stoch ve Holmen sonrası darısı Krasiç, Serdar kesimal, Alves in başına diyelim. Konuşulanlar(Feghouli ve muhtemelen stoper) gerçekleşirse zaruri olarak Ozan-Alper - hakan Cinemre  ve uygar Mert'in şans bulması için azaltma gerekecek. Hatta Show bile iyi fiyata okutulabilir. Hayırlısı

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #1645 : 24 Ağustos 2015, 19:31:17 »
sow u istemeyen beğenmeyen çok ama fenerbahçeye gelmiş en iyi golcülerden biri ve şimdiye kadar görevini fazlasıyla yaptı asıl mevkisinde ve çoğu zaman iyi işlemeyen bir takımda olmasına rağmen. önümüzdeki sene kontratı bitiyor hala yenilenmedi. 15 m euro teklif olduğu ve bizim kabul etmediğimizi okumuştum inanmamıştım. başkan kendi ağzından da söylemiş bunu. mevcut şartlarda 15 m euro ya sow u satmayan adamın akıl sağlığı yerinde olamaz.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #1646 : 26 Ağustos 2015, 21:46:56 »
Aziz Yıldırım: " Monaco-Valencia maçını izledim alcağımız sağ açık nasılmış bakmak için" dedi.Kendisi benim çok beğendiğim bi adam umarım bu transfer olur ben gerek yok Volkan-Diego götürür diyordum ama olacağı yok. Feghouli gibi hızlı teknik adam şart ayrıca gelirse bu sene yaptığımız en iyi transfer olur.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1647 : 27 Ağustos 2015, 17:17:52 »
Fenerbahçe'den Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al Ain'e satılan Moussa Sow, tam 17 milyon Euro'luk bonservis bedeliyle Türk futbol tarihinin transfer rekorunu kırdı. Üstelik bu paranın tamamı peşin...
Ahmet Ercanlar
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/29921827.asp

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1648 : 27 Ağustos 2015, 18:11:10 »
17 milyon dogru mu acaba ?  nani+rvp+fernandao+sener = sow mu oluyor yani ?
dogruysa acilen terraneo tshirt'leri basilmali Fenerium'da.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #1649 : 27 Ağustos 2015, 19:19:53 »
terraneo mu satmış sow u o fiyata güldürmeyin. böyle bir şeye imkan varmı. kaldı ki aziz yıldırım sow un transferi ile ilgili olayları dün gece açıkladı. geldiğinde ödenen bonservis, satıldığında kazanılan para, istatistikleri ortada adamın.