Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1301993 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1845 : 25 Mayıs 2016, 17:11:19 »
Sözleşmesi biten oyuncular 11'i:
Mandanda
Gökhan(Van Der Viel)-N'Koulou(Neustadter)-Cacares(Agger)-Caner
Topal-Veloso
Feghouli(Zivkovic)-Alvarez-Ben Arfa
İbrahimovic
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2016, 17:11:51 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1846 : 25 Mayıs 2016, 19:19:31 »
Abi kusura bakma da birsey soracagim. Gecen sezon sokakta, twitterda, forumda kac kisi transferleri begenmedi? Kac kisi FFP'yi dusundu? Taraftar bazinda konusuyorum. Sezon basinda herkes sampiyon oluruz boyle yapariz diye konusuyorde dahil. Havlu attik herkes kadroya sallamaya basladi. Su takimin basinda bir tane dogru duzgun hoca olsaydi bu takim diegoya da ragmen rekorlari kirarak sampiyon olurdu. Kadro gayet iyi kadroydu. Transferler aciklanirken sevinip, susup sampiyonluk gidince kadroya sallamaya gerek yok. Yonetimden azizden ben de nefret ediyorum ama siz resmen yonetime sallamaya bahane ariyorsunuz. Volkan-Gokhan-Kjaer-Alves-Caner-Topal-Ozan-Alper-Nani-Volkan-RVP

yanlis hatirlamiyorsam bu kadroyu bir kez bile olsun goremedik. bu kadroyu oturtsaydik eze eze sampiyon olacaktik.

Sent from my iPhone using Tapatalk

valla ben sezon başında da şu anda düşündüğümden farklı düşünmüyordum
yapılan transferler getirilen oyuncular başkanın her zamanki taktikleri farklı düşünen insanların hepsi aşırı saf. uefa ile yaşadığımız sıkıntı bir günde mi oldu ki Aziz Yıldırım İmrahimoviçi 10 m euronun ücret alan bir oyuncuya transfer teklifinde bulunduğunu söyledi 50 milyon euro harcasam şampiyon olurum ama ben kulübün parasını harcamıyorum diyen zat bu sene daha fazlasını harcadı ne oldu. hani gelmeyecek oyuncuları ucuza getirdiği söylenen sportif direktör. düpedüz camiayı aptal yerine koyuyor
Fenerbahçenin futbolcu kadrosu istisnai seneler haricinde her zaman türkiyenin en iyi kadrosu olmuştur ama alınan kupalar hayal kırıklığından başka birşey değil
Aziz Yıldırım insanlarla kavga ederek fenerbahçenin hakkını koruduğunu söylüyor ama aavrupadan bu sene nasıl elendik keza ligde defalarca hakem hataları olmadı mı. aynı takımlar bize diğer rakiplerimize olduğundan daha fazla dirençli oynamıyorlar mı demek ki hakkımızı koruyamıyor

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1847 : 26 Mayıs 2016, 18:24:40 »
Ne derece doğru bilmiyorum ama saçma sapan nedenlerle alves le sözleşmeyi uzatıyormuşuz.
Gökhan, topal, caner, egemen, tuncay, aurelio.... ilk aklıma gelenler. Bunların hiçbiriyle uzatmayıp sonra maliyeti, ligi tanıması vs diye saçma sapan sepeblerle alvesle sözleşme uzatmanın nasıl bir izahı olabilir ?
Valla, bu adam ne yapsa batıyor artık bana, bilmiyorum benden mi artık...
Sonra buraya gelde transfer yaz, istek yaz, kadro kur...
Gerçi alvesin gitmesi de birşey değiştirmeyecek. Gitmesi gereken tek bir kişi var kulüpte...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1848 : 26 Mayıs 2016, 18:58:35 »
Ne derece doğru bilmiyorum ama saçma sapan nedenlerle alves le sözleşmeyi uzatıyormuşuz.
Gökhan, topal, caner, egemen, tuncay, aurelio.... ilk aklıma gelenler. Bunların hiçbiriyle uzatmayıp sonra maliyeti, ligi tanıması vs diye saçma sapan sepeblerle alvesle sözleşme uzatmanın nasıl bir izahı olabilir ?
Valla, bu adam ne yapsa batıyor artık bana, bilmiyorum benden mi artık...
Sonra buraya gelde transfer yaz, istek yaz, kadro kur...
Gerçi alvesin gitmesi de birşey değiştirmeyecek. Gitmesi gereken tek bir kişi var kulüpte...
Söylediklerine katılıyorum sonuna kadar madem UEFA sopası kaliteli yerliler ile yenile önce boşta olan stoper cok var kaliteli

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1849 : 27 Mayıs 2016, 00:07:18 »
Orta  sahadaki  yeteneksiz  adam  çokluğu  bizi  bitirdi.
Hem  beşiktas'da  hem  gs'de  orta  sahada  top  yapan  yetenekli    adamlar  farkı  olusturdu.Senenin  kısa  özeti bu.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1850 : 27 Mayıs 2016, 09:59:27 »
abi oyuncularla falan ilgisi yok bunun. bu adam başımızda olduğu sürece tesadüfler dışında birşey kazanma ihtimalimiz yok bizim. aynı kadro bjk yı ezdi kadıköyde.
yapılan değişikliklere bak rvp-fernandao, alper-markovic, öener-gökhan. lan fernandao yada markovic i josef in erine alsana. rvp ye ne top geldi maçta ?

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
« Yanıtla #1851 : 27 Mayıs 2016, 11:16:46 »
Kadro yapımızın yanlışlığı mı , Pereira'nın yetersizliği mi?
Her ikisininde olduğunu düşünüyorum.
Ama kadroda en büyük handikapımızın orta saha yetersizliği olduğunu  düşünüyorum.
Mehmet Topal  ,  Souza  , Diego  , Alper ,Ozan   benzer özelliklerde oyuncular.
Dar  alanda  al-ver    , kendi etrafında çabuk dönüşler   , ayağa  isabetli çabuk paslar  ,  hücumda ince ara paslar.Bunlar   iyi takım ile kötü takım arasındaki farkları  ortaya çıkarır.Yukarıdaki isimlerden Souza ve Diego yerine   ayağı topa yapışan  iki adam olayı çok değiştirir.
Bu özellikler olmadığı için  sezon boyu  hem  kanatlardan hem ortadan delme konusunda adeta tırmaladık.Forvetleri besleyemedik.Onların yeterliliğini sorgulayabiliriz oda ayrı konu.Ama ben orta sahanın bizi çaresiz bıraktığı konusunda ısrarcıyım.
Pereira'nın yetersizliği , oyuncuları iyi yönetmemesi , hatalı bazı davranışları da birleşince başarı gelmesi mucizeydi zaten.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1852 : 27 Mayıs 2016, 11:33:20 »
Abi, bizim orta saha türkiye içino kadarda yetersiz değil,saydığın isimlere ilave olarak meirelles ve topuz da var. beğenmediğim her isim bugünkü gs ve bjk de oynayabilir. bende sevmiyorum josef i ama ilke standardında yerden yere vurulacak bir kadro da değil. josef lokomotiv moskova maçında 2 gol attı. demekki ileri oynayınca oluyor birşeyler. ozan milli takımda nasıl oynuyor bizde nasıl ? bugün beğendiğimiz volkan tesadüfen girdi kadroya. bence kadro yetersizliği %1 ekilidir kalan da başkana ve hocaya yazar.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #1853 : 27 Mayıs 2016, 11:34:29 »
Caner de gitmiş bu arada Inter'e.

"Aman canım nolacak, Hasan Ali oynar" diyordur Aziz. Dünkü gibi sıçıp batırsa, "Aman canım sıçıp batırsa nolacak, çok mu önemli sanki" der.

Hasan Ali de olmasa, "Ya canım takmayın böyle şeyleri, paf takımının sol beki oynar, çok mu dert sanki" der.

Ona göre hiçbir şey dert değildir. Tek bir derdi var adamın, o da Fenerbahçelileri mutsuz etmek.

Bakın mesela geçen hafta Chelsea bile 3-0 yenildi. Bizim asıl odaklanmamız gereken mevzular bunlar. Yoksa Fenerbahçe başarısız mı? Aziz Yıldırım başarısız mı?

Tövbe haşa.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
« Yanıtla #1854 : 27 Mayıs 2016, 12:20:34 »
Ayhan kardeşim ,
Oyuncular tek tek değerlendirirsen  her takımda oynayabilir , buna sözüm yok.Sıkıntı şurada bir arada istenilen seviyeye çıkamıyorlar.
Yetenek olarak 10 üzerinden iki tane 9'luk oyuncu lazım  , bizimkiler 6-7 düzeyindeler ve benzer nitelikteler.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1855 : 27 Mayıs 2016, 12:32:37 »
Aynen abi, ama bize 10 tane 10 luk oyuncu bile olsa bu başkan ve hocayla birşey değişmez.
Ben bu ara başkana biraz takıntılıyım da :)

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1856 : 27 Mayıs 2016, 12:46:39 »
Meireles der susarım dünkü maç için fit ve formdaydı

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #1857 : 27 Mayıs 2016, 12:50:53 »
Bir yerde görmedim ama Galatasaraylı bir it, fenerbahçeli oyuncunun formasına yapışırken, ona dalmak varmak sakinleştirmeye çalışan Mehmet Topal da siktirsin gitsin bu takımdan... böyle kıçı kırıklar yüzünden takım bu hallerde... Beğenilmeyen Alves olsa selçuku çimden kazırlardı..bu onu koruyor

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1858 : 27 Mayıs 2016, 13:22:00 »
Abi, topalı insan olduğu için mi kovuyorsun ?
bize yakışanı yaptığı için mi ?

Çevrimdışı fatma k.

• Üye
  • Yer: Ataşehir
« Yanıtla #1859 : 27 Mayıs 2016, 13:26:58 »
Bir yerde görmedim ama Galatasaraylı bir it, fenerbahçeli oyuncunun formasına yapışırken, ona dalmak varmak sakinleştirmeye çalışan Mehmet Topal da siktirsin gitsin bu takımdan... böyle kıçı kırıklar yüzünden takım bu hallerde... Beğenilmeyen Alves olsa selçuku çimden kazırlardı..bu onu koruyor
[/quote Tehdit etti Hasan Ali yi. Cocuk sindi. Ne yapsin milli takimda yer bulamaz sonra.