Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304855 defa)

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1980 : 13 Haziran 2016, 17:48:25 »
@sporx  : West Ham United, Feghouli'yi bugün sağlık kontrolünden geçirecek.

haydaaa.. hani anlaşılmıştı.
Büyük transfer üstadı Ali Yıldırım...

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1981 : 14 Haziran 2016, 00:51:58 »
Benim bu hususlardaki genel gorusum su sekilde:

Gokhan'dan taraftarlar belli bir prensip dahilinde hareket etmesini bekliyorlar.  Prensip dahilinde hareket etme, ancak o prensiplerin mevcut oldugu bir ortamda mumkun olur.  Fenerbahce'de bugun gerek yonetim gerekse taraftar bazinda, mevcut hicbir prensip yok.  Gokhan Gonul, hangi prensibe istinaden, oyle hareket edecekti ki?  Bakin, en basarili isimlerin birer birer kovuldugu bir ortamdan bahsediyoruz.  Suc sadece bunlari yapan yonetimde degil.  Bizde de suc var.  Hangisinde sokaklara tasip, adam gibi protestoda bulunduk?  Hangisinde gidenlere sahip cikti.  Soyleyeyim. Hicbiri (sadece Alex'e sahip cikan bir azinlik oldu). 

Ilginctir ki, bizi Ersun Yanal'in mont giyilecek kadar erken sampiyon yaptigi bir sezonun ardindan "parayi ben verdim, sampiyon oldular"; "benim aslan oyuncularim sampiyon oldu" gibi soylemlerle Aziz Yildirim'in Hoca'yi nasil kucultugune sahitlik ettik.  Simdi ayni adam cikmis, Gokhan Gonul'u elestiriyor.  Nasil en tekinsiz semtlerde buyuyen cocuklar hirsiz ve katil oluyorsa, Fenerbahce gibi prensiplerin artik olmadigi bir ortamda da maalesef bu tarz davranislari beklememek lazim.
Bence de abi sokaklara dökülüp protesto etmenin tam Zamanı konuşmakla bişey olmuyor

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1982 : 14 Haziran 2016, 08:07:15 »
Benim bu hususlardaki genel gorusum su sekilde:

Gokhan'dan taraftarlar belli bir prensip dahilinde hareket etmesini bekliyorlar.  Prensip dahilinde hareket etme, ancak o prensiplerin mevcut oldugu bir ortamda mumkun olur.  Fenerbahce'de bugun gerek yonetim gerekse taraftar bazinda, mevcut hicbir prensip yok.  Gokhan Gonul, hangi prensibe istinaden, oyle hareket edecekti ki?  Bakin, en basarili isimlerin birer birer kovuldugu bir ortamdan bahsediyoruz.  Suc sadece bunlari yapan yonetimde degil.  Bizde de suc var.  Hangisinde sokaklara tasip, adam gibi protestoda bulunduk?  Hangisinde gidenlere sahip cikti.  Soyleyeyim. Hicbiri (sadece Alex'e sahip cikan bir azinlik oldu). 

Ilginctir ki, bizi Ersun Yanal'in mont giyilecek kadar erken sampiyon yaptigi bir sezonun ardindan "parayi ben verdim, sampiyon oldular"; "benim aslan oyuncularim sampiyon oldu" gibi soylemlerle Aziz Yildirim'in Hoca'yi nasil kucultugune sahitlik ettik.  Simdi ayni adam cikmis, Gokhan Gonul'u elestiriyor.  Nasil en tekinsiz semtlerde buyuyen cocuklar hirsiz ve katil oluyorsa, Fenerbahce gibi prensiplerin artik olmadigi bir ortamda da maalesef bu tarz davranislari beklememek lazim. 

Çok güzel özetlemişsin Besim.

Kulüp çiftliğe döndü, iki tane geçerli prensip var, biat etmek ve yalakalık. 2-3 sene önce fenerbasket te canarino (Barış Eymen sanırım) yazmıştı, gelen adam aptal değilse 1-2 ay içinde buranın çiftlik olduğunu anlayıp ona göre hareket etmeye başlıyor diye. Gerçekten öyle, adamın bir dediği diğerini tutmuyor. Birgün çıkıp şampiyonluk önemli değil diyor, ertesi gün ben istemezmiyim.
Giden isimlere bakın, daha doğrusu karalanarak uzaklaştırılan, Alex, Aykut (hiç sevmem hoca olarak), Ersun.. hepsi kötü, hepsi hain. Aynı politikayı Gökhana da uyguladı ve gene başarılı oldu, bugün taraftarın çoğunluğu Gökhanı suçlu buluyor.
Prensip diyorsan Ersun gittikten sonra viskili poz veren oyuncuyu cezalandıracaksın, Alex in son günlerinde rezil oynayıp da gittiğinin 2 gün sonrasındaki maçta takım şaha kalkıp şov yapıyorsa araştıracaksın. Ersunun konuşmalarını kaydedip sana getirdiklerinde bunu yapanları cezalandıracaksın.
Taraftarın bir tepki verme ihtimali yok maalesef. Bugün bile hala onu koruyan, ona övgüler düzen büyük bir grup var. Adam hala "aziz başkan birşey söylüyorsa bir bildiği vardır" diye twit atıyor. aziz in yıldırma, karalama, küçültme politikası sonrasında verilen tepkiye bakarak, o süreçte yapılanları değerlendirmeden, "bizim kafamız almaz, siz sadece başkanın dediklerini dinleyin" diyor.

Gökhan, benim yıllardır gönderilmesini istediği bir isim. Emre, Bekir, Selçuk, Gökhan, Volkan, Topuz.. looser lık simiş artık bu oyunculara, aziz le o kadar çok zaman geçirdiler ki.. Bize bir faydaları olmaz. Benim düşüncem buydu. Ama bu şekilde de değil.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #1983 : 14 Haziran 2016, 08:59:03 »
Adam safi zarar. Allah başımızdan eksik etsin yakın zamanda inşallah.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1984 : 14 Haziran 2016, 13:12:04 »
Gökhan'ın teklif edilen şartları kabul edip, yönetime haber yolladığı söyleniyor.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1985 : 14 Haziran 2016, 14:40:05 »
bizim transfer anlayışımız...

Fenerbahçe yönetiminin misillemesi sadece İsmail Köybaşı transferiyle sınırlı kalmayacak. Sarı-lacivertliler, bunun dışında da bir takım uygulamalara gitme planları yapıyor. Sarı-lacivertli yönetim, bu kızgınlığını gidermek adına, Beşiktaş yönetiminin el attığı tüm futbolculara transfer teklifi götürmeyi planlıyor.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2016, 14:40:24 Gönderen: ayhan »

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1986 : 14 Haziran 2016, 16:43:20 »
bizim transfer anlayışımız...

Fenerbahçe yönetiminin misillemesi sadece İsmail Köybaşı transferiyle sınırlı kalmayacak. Sarı-lacivertliler, bunun dışında da bir takım uygulamalara gitme planları yapıyor. Sarı-lacivertli yönetim, bu kızgınlığını gidermek adına, Beşiktaş yönetiminin el attığı tüm futbolculara transfer teklifi götürmeyi planlıyor.

Masabaşı durmuyor mu haber? Bizim yönetimin transfer yapacak hali yok, Galatasaray da farklı değil, e tabii eskisi gibi şu futbolcuyu kim alacak haberleri de yok artık, spor basını da kendi yazıp kendi inanıyor.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2016, 16:43:36 Gönderen: furkan »

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #1987 : 14 Haziran 2016, 21:16:45 »
hannover'den kenan karaman ile ilgileniyormuşuz anlaşmak üzereymişiz
#IngaOrekhova

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1988 : 14 Haziran 2016, 23:30:15 »
Masabaşı durmuyor mu haber? Bizim yönetimin transfer yapacak hali yok, Galatasaray da farklı değil, e tabii eskisi gibi şu futbolcuyu kim alacak haberleri de yok artık, spor basını da kendi yazıp kendi inanıyor.
O da doğru aslında :)
Aklıma revivo nun sözü geldi, türk spor gazetelerinde tek doğru şey tarih tir demişti..

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
« Yanıtla #1989 : 16 Haziran 2016, 00:55:07 »
the guardian Martin Skertel'i 7m € karsiliginda aldığımızı yazmış.  Eğer dogru ise benim için skertel gidene kadar lig bitmiştir.  Bu gerizekalı herifi isteyeninde alaninda allah bin türlü belasını versin!!
#IngaOrekhova

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1990 : 16 Haziran 2016, 01:10:14 »
hocam niye beddua ediyorsun isteyenlere ? ben istiyorum bu herif tas gibi stoper degil mi ben mi yanlis biliyorum ?

kjaer-skrtel ikilisi cok iyi olur kagit ustunde.

7 milyon sterling olayi yalandir inanmayin oyle para yok bizde..en fazla 4-5 milyon euro'ya bitmisdir eger bitmisse tabi.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1991 : 16 Haziran 2016, 01:31:50 »
Soğumuş olsam da yapılacak transferleri hiç bu kadar merak etmemiştim

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #1992 : 16 Haziran 2016, 01:33:28 »
hocam niye beddua ediyorsun isteyenlere ? ben istiyorum bu herif tas gibi stoper degil mi ben mi yanlis biliyorum ?

7 milyon sterling olayi yalandir inanmayin oyle para yok bizde..en fazla 4-5 milyon euro'ya bitmisdir eger bitmisse tabi.
Geçen sene çok az oynamış diyorlar. Zaten Liverpool taraftarının dedikodusuyla bile bayram etmesi bayağı açıklayıcı. Oly taraftarı Pereira'yı gömünce inanmadık, başımıza gelenler ortada.

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
« Yanıtla #1993 : 16 Haziran 2016, 02:08:12 »

taraftari tenzih ediyorum yonetimden bahsettim :)
Aşırı hataya musait bi oyuncu inanilmazda sert oynar bizi cok eksik bırakır kırmızı kartlarla. Bide Maicon iddiası var eğer onuda kiralarsak cok iyi olur aksi halde bomba her mac defansta. Kjaer'in de dengesini bozabilir.
#IngaOrekhova

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #1994 : 16 Haziran 2016, 02:12:04 »
Geçen sene çok az oynamış diyorlar. Zaten Liverpool taraftarının dedikodusuyla bile bayram etmesi bayağı açıklayıcı. Oly taraftarı Pereira'yı gömünce inanmadık, başımıza gelenler ortada.

cok az oynamamis inanmayin hocam her yazilana, soccerway, transfermarkt gibi siteler var girin ordan bakin kac mac, kac dk oynamis vs.

en son 4-5 sene once Fenerbahce haric bir takimi izledim futbolda, bir iki kere izlemisligim var skrteli , eger o seviyedeyse cok iyi oyuncu.

aslinda benim zerre umrumda degil , puyol - cannavaro ikilisi gelsin yine heyecanlanmam aziz gitmedikce..