Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304719 defa)

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1995 : 16 Haziran 2016, 02:20:00 »
taraftari tenzih ediyorum yonetimden bahsettim :)
Aşırı hataya musait bi oyuncu inanilmazda sert oynar bizi cok eksik bırakır kırmızı kartlarla. Bide Maicon iddiası var eğer onuda kiralarsak cok iyi olur aksi halde bomba her mac defansta. Kjaer'in de dengesini bozabilir.

hocam nasil kirmizi kart allah askina adam kariyerinde 393 mac oynamis sadece 2 kez kirmizi kart gormus, ikisi de 2. saridan.

direk kirmizi karti yok adamin kariyerinde..sert olmasinin nesi kotu , ha turk hakemleri dograr diyorsan ona birsey diyemem.

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #1996 : 16 Haziran 2016, 02:24:00 »
hocam nasil kirmizi kart allah askina adam kariyerinde 393 mac oynamis sadece 2 kez kirmizi kart gormus, ikisi de 2. saridan.

direk kirmizi karti yok adamin kariyerinde..sert olmasinin nesi kotu , ha turk hakemleri dograr diyorsan ona birsey diyemem.
alves ve meireles' in de bize gelene kadar kirmizi kartlari yoktu ama hakemler burda acimadilar.
Beck gibi 4-5 mac cift saridan atilmasi gerekirken verilmeyen veya gomez gibi 15 hafta 4.sari kartini görmeyen Meloya bi türlü kart gostermeyen hakem şansımız olmadığından burda bi hayli kart görür.  kendi kalesinede epey gol atmisligi var.
Daha gecen macta bi pozisyonda ceza sahasinda rakibini itti ama yine yirtti isvicre maciydi yanilmiyorsam. Hic hoslanmam hicte begenmem maalesef umarim iyi cikar umarim o miktarlarda değildir.
#IngaOrekhova

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #1997 : 16 Haziran 2016, 03:07:21 »
cok az oynamamis inanmayin hocam her yazilana, soccerway, transfermarkt gibi siteler var girin ordan bakin kac mac, kac dk oynamis vs.

en son 4-5 sene once Fenerbahce haric bir takimi izledim futbolda, bir iki kere izlemisligim var skrteli , eger o seviyedeyse cok iyi oyuncu.

aslinda benim zerre umrumda degil , puyol - cannavaro ikilisi gelsin yine heyecanlanmam aziz gitmedikce..
Hah ben de futbol takımı için son söylediğiniz umursamazlıktayım. Basket olsa didik didik ederdim ama mobilde olmamın da etkisiyle Skrtel en son ne yapmış açıp bakmadım, canım istemedi.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #1998 : 16 Haziran 2016, 15:38:43 »
Gökhan Gönül bjk ile yıllık  1.750.000€ garanti maaş maç başı 20.000€.
2.000.000€ imza parası ile aylar öncesinden anlaşmış.
Ahmet bulut ve ortakları ise 3m € alacaklar.
Sözleşmeden cayan taraf ise 3m € ödeyecek.
Olay bitmiş anlayacaginiz. Takım kaptanı sezon devam ederken sampiyonluk yarisindaki rakiple anlaşmış yazıklar olsun!
#IngaOrekhova

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1999 : 16 Haziran 2016, 18:40:08 »
Bir yazıklar olsun da benden.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #2000 : 16 Haziran 2016, 19:46:26 »
alves ve meireles' in de bize gelene kadar kirmizi kartlari yoktu ama hakemler burda acimadilar.
Alves ve Meireles'in bize yaptığını düşmanımız yapmadı, yapamadı.
Özellikle bjk ve gs derbilerinde, üstelik şiddetle 3 puana ihtiyacımız olduğu dönemlerde kendilerini sorumsuzca nasıl attırdıkları hala gözümün önünde.
İnşallah takımda tek Portekizli bile kalmaz başta gereksiz Vitor olmak üzere.
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2016, 10:22:00 Gönderen: sonkale1907 »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #2001 : 16 Haziran 2016, 20:57:38 »
Gokhan gonul-ahmet bulut-ahmet ercanlar ve cocugu 4lusunde baya igrenc iddialar var.kulup ayri ciftlik furbolcular ayri.
Yonetim de isbitiricilikte her zaman oldugu gibi yine sinifta kaldi maasalah.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #2002 : 16 Haziran 2016, 21:13:23 »
Gökhan'a Beşiktaş'ı sömürme işinde başarılar.
İlk yıllarında ki başarısının ardından 3-4 yıldır bizi sömürüyordu birazda farklı renkleri sömürsün.
...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2003 : 17 Haziran 2016, 03:06:12 »
Alves ve Meireles'in bize yaptığını düşmanımız yapmadı, yapamadı.
Özellikle bjk ve gs derbilerinde, üstelik şiddetli 3 puana ihtiyacımız olduğu dönemlerde kendilerini sorumsuzca nasıl attırdıkları hala gözümün önünde.
İnşallah takımda tek Portekizli bile kalmaz başta gereksiz Vitor olmak üzere.
Portekizlileri çok iyi tanıyan biri olarak söylüyorum asla iş güç spor vs yapılmaz bunlarla sadece iyi eğlenirler gece çıkarken çağırmak yeterli
5 ay içlerinde yaşadım döndüm İstanbul'a uzunca bir süre de İspanyol'ları analiz edicem gidip ama Portekiz'de gördüğüm İspanyol'lara bakarsam çok ta farkları yok ve daha çok konuşurlar
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2016, 03:07:47 Gönderen: smith jr »

Çevrimdışı Sergen Kıral

• Üye
  • Yer: izmit
    • sergenkral
« Yanıtla #2004 : 17 Haziran 2016, 09:12:10 »
diego 2 senedir rezalet ancak bir kez gg ile tartıştı diye taraftar zebellah gibi çöktü adama eee noldu şimdi ? bizim taraftarda iş yok başımıza gelenlerin en büyük sorumlusu kendimiziz

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2005 : 17 Haziran 2016, 11:12:07 »
diego 2 senedir rezalet ancak bir kez gg ile tartıştı diye taraftar zebellah gibi çöktü adama eee noldu şimdi ? bizim taraftarda iş yok başımıza gelenlerin en büyük sorumlusu kendimiziz
Hayır, değiliz. Ben taraftarım ve olaylara mantıklı yaklaşımlar, çözüm önerileri getirmek zorunda değilim. Baskı altında doğru kararı verme yeteneğine sahip olmama gerek yok. Bunlara sahip olması gereken Fenerbahçe yönetimindeki insanlar. Eğer Aziz Yıldırım bu saydıklarımı yapamıyorsa sıradan taraftardan ne farkı var? Gerçi pardon farkı var: o kulübü keyfine göre kullanabiliyor (kızdırmayın 10 sene daha kalırım).

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #2006 : 18 Haziran 2016, 23:50:32 »
Robben Feghouli derken Aatif a kaldik iyimi arkadas...

Bu arada Skrtel icin Roma devredeymis
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2007 : 19 Haziran 2016, 23:48:12 »
31 yaşındaki adama 7 milyon euro bonservisten söz ediliyor yine Kadlec ve Alves örnekleri önümüzde dünyanın bonservisini ver bedava gitsinler üstelik yeni kulüplerinde bizden aldıkları paranın üçte hatta dörtte birine oynayacaklar hala ders almadığımız ortada

Atıf gibi bir oyuncuya 2,5 milyon euro vermek neyin kafası?

Gökhan Gönül için zaten iyi oynamıyordu diye söyleyenlere sormak istiyorum Şener takıma yeni geldi kendisini göstermesi gereken sezonda iyi oynamayan bir Gökhandan daha kötü olduğunu görmek için kör olmak lazım. Ayrıca sezon ortasında Beşiktaşla sözleşme imzaladığı ve 3 milyon euro menejerlik komisyonu hatta 3 milyon euro da cayma maddesi olması hiç mantıklı değil Gökhan Gönüle 250 bin euroyu yöneticiler olarak aramızda toplayacaktık deyip Atıf a 2,5 milyon euro bonservis Skrtel e 7 milyon euro bonservis önermek bunlara ancak anaokulu çocukları inanır

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2008 : 20 Haziran 2016, 15:58:37 »
31 yaşındaki adama 7 milyon euro bonservisten söz ediliyor yine Kadlec ve Alves örnekleri önümüzde dünyanın bonservisini ver bedava gitsinler üstelik yeni kulüplerinde bizden aldıkları paranın üçte hatta dörtte birine oynayacaklar hala ders almadığımız ortada

Atıf gibi bir oyuncuya 2,5 milyon euro vermek neyin kafası?

Gökhan Gönül için zaten iyi oynamıyordu diye söyleyenlere sormak istiyorum Şener takıma yeni geldi kendisini göstermesi gereken sezonda iyi oynamayan bir Gökhandan daha kötü olduğunu görmek için kör olmak lazım. Ayrıca sezon ortasında Beşiktaşla sözleşme imzaladığı ve 3 milyon euro menejerlik komisyonu hatta 3 milyon euro da cayma maddesi olması hiç mantıklı değil Gökhan Gönüle 250 bin euroyu yöneticiler olarak aramızda toplayacaktık deyip Atıf a 2,5 milyon euro bonservis Skrtel e 7 milyon euro bonservis önermek bunlara ancak anaokulu çocukları inanır
Gökhan ile ilgili yönetim tarafından yalanlar söylendiği benim de düşündüğüm ve şaşırmayacağım bir durum. Ama Şener daha kötü diye Gökhan'a tamah etmeye de gerek yok. Avrupa yarı maaşa aynı performansı verecek beklerle dolu. Ha biz bulabilecek miyiz, hayır.

Çevrimdışı RUB

• Üye
  • Yer: Avşa
    • Captain_1907
« Yanıtla #2009 : 20 Haziran 2016, 16:50:55 »
Van der Wiel'i getirmişiz terör sebebeiyle İstanbul turu yapıp karar verecekmiş. Olursa güzel hamle.
Hepimiz ölelim FENERBAHÇE yaşasın!!!