Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305503 defa)

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2460 : 04 Ağustos 2017, 14:35:26 »
Kulüpten Deniz Türüç'ü kimse izlemedi mi koca sezon boyunca?
Hollanda'da alt yapı eğitimini almış, sol ayaklı, oyun zekası gayet iyi, 24 yaşında ve gelişime açık..
Hala nasıl alınmaz, inanılır gibi değil..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #2461 : 04 Ağustos 2017, 14:37:25 »
Kulüpten Deniz Türüç'ü kimse izlemedi mi koca sezon boyunca?
Hollanda'da alt yapı eğitimini almış, sol ayaklı, oyun zekası gayet iyi, 24 yaşında ve gelişime açık..
Hala nasıl alınmaz, inanılır gibi değil..
Forvet hariç ileri 4lünün her yerinde oynayabilmesi de büyük avantaj

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2462 : 04 Ağustos 2017, 16:47:54 »
Abi Perez'e totem yapalım gelmesin diyorum sen aksini yapıyorsun  ;D yapma etme nolur, iyice sonumuz olur güven sen bana
Kardeşim transfer yapılacak mı ondan bile emin değiliz, bırak totemi. Lakin bende iyi bir oyuncu izlenimi bıraktı kendisi.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ozancan17

• Üye
  • Yer: canakkale
« Yanıtla #2463 : 04 Ağustos 2017, 17:26:45 »
Fabri.          Volkan.         Muslera.         Volkan
Gökhan.      Isla.             Mariano.         Caiçara
Pepe.          Skrtel.         Serdar Aziz. Epureanu
Xxxx.          Neustadter.    Maicon.     DaCosta
Adriano       Hasan Ali.      Carole.           Clichy
Atiba.          Souza.          Fernando.    Attamah
Oğuzhan.     Ekici.            Ndiaye.           Emre
Talisca.        Xxxxx.          Belhanda   Mossoro
Quaresma.   Dirar.            Rodrigues.      Visca
Lens.           Valbuena.      Feghouli.         Elia
Negredo.      Xxxxx.          Gomis.      Adebayor

Çevrimdışı ozancan17

• Üye
  • Yer: canakkale
« Yanıtla #2464 : 04 Ağustos 2017, 17:29:00 »
Bu tablo uzerinde konusmak guzel olur.Bnce isla ve valburna bolgelerinde üstünz.Diger bölgeler ya esit ya gerideyiz.X ler ii dolarsa denge gelir yoksa ilk 2 zor bu tabloda

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2465 : 04 Ağustos 2017, 18:58:26 »
Kardeşim transfer yapılacak mı ondan bile emin değiliz, bırak totemi. Lakin bende iyi bir oyuncu izlenimi bıraktı kendisi.
Gelirse yanılmak için dua ederim abi sabah akşam  8)

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #2466 : 04 Ağustos 2017, 21:24:02 »
Valbuena-Dirar'ın kalibresi belli.
İsla konusunda M.Demirkol'a katılıyorum, şuan için fazla konuşulmasa da bizim adımıza en iyi transfer olabilme ihtimali yüksek.
Sol bek için Chelsea'nin bu sene kadroda düşünmediği söylenen Kenedy yada Rahman Baba ile ilgileniyoruz deniliyor(Hak ve İsmayıl'dan sonra her ikisine de fit olmayacak bir Allah'ın kulu olduğunu sanmıyorum).
Ben Arfa zaten herkesin malumu(şu Psg'den parasını alsa da artık şu imzayı atsa)...
Stoper konusunda Roman'a zerre güvenim yok.
Rusya'da pasaportu sayesinde bir piyasası varken her türlü satılması gerektiğini düşünüyorum.
Roman gitsin ya da gitmesin her türlü stoper alacağız.
Sanırım Gabriel Paletta'yı istiyormuşuz(ki geriden oyun kurma konusunda sıkıntı yaşasakta Skertel ile birlikte iki hamleli ve sert stoper ligimiz için yeterde artar bile).
Forvet konusunda Perez deniliyor ama onun içinde kapıyı 14 m pound'dan açan kulübü 17 m pounda çıkmış.
Bizde öyle bir para olmadığından gerçekleşeceğini sanmıyorum(ha hiç kimse beğenmiyor ama takımda pivot santraforun olsun gayette iş yapabilecek bir oyuncu ama tek forvet oynayabilme gibi bir ihtimali yok).

Benim bu sene beklediğim, gerçekleşirse kimsenin afedersin b.k atamayacağı kadro şudur;

---------------------------Kameni(Volkan)

İsla(Şener)--------Paletta(Roman)----Skertel(Yiğithan)---------Abdul R.(Hak)

Dirar(Alper)----------Ekici(Salih)------Josef(Topal)--------Valbuena(Stoch)

-------------------Ben Arfa(yok)

--------------------------Bacca(Ferdi)

*() Yedekler
...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2467 : 05 Ağustos 2017, 01:46:40 »
Ulan Aziz eskiden misilleme için olsa bile bişeyler yapardı artık onu da yapmıyor..
Orijinal Aziz Yıldırım şu anda Mario Gomez ve Sosa için seferber olmalıydı ama onu bile yapmıyor. Benim düşüncem bence Aziz Yıldırım hapisteyken yurtdışına kaçırıldı ve yerine Galatasaray ajanı kuzey Afrika asıllı Fransız Azzez Yıldıroumi getirildi

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #2468 : 05 Ağustos 2017, 02:56:43 »
Roman'ı 4-5 milyona okutup Roman'dan gelen parayı sağlam bi defansa gömebiliriz.İnter Emre Mor'u aldı belki Gabigol'ü alma ihtimalimizi arttırır bu.Kenedy-Lima-Gabriel Barbosa-Gignac/Bacca gibi bi 4'lü takımı çok yukarıya taşır ama muhtemelen bir tanesi defansın ortasına olmak üzere 3 transfer yapar bitirirler.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2469 : 05 Ağustos 2017, 11:24:28 »
Güya bizden 4.2 isteyip 3.5'a inen Lens, Aykut Kocaman'ın da dediğine göre geçen senenin çok üstünde bir rakam teklif etmemize rağmen yıllık 2.5'a Beşiktaş'a gitmiş.

Yersen.

Beşiktaş gibi bir takım transferde bizi eziyor. Ne günlere kaldık yahu. Resmen kepazelik.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2470 : 05 Ağustos 2017, 12:08:57 »
Totemimizi sol bek-stoper-orta saha-forvet şeklinde belirleyelim, hep beraber yüklenelim.

Van Der Wiel ve Aatıf'ı satamayız bu arada, imkanı yok. Benim Mars'a gitmem daha ihtimal dahilinde.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2471 : 05 Ağustos 2017, 12:16:24 »
Beşiktaş gibi takım her anlamda bize üstünlük sağladı ya bu rezillik.. FB - GS kapışmalarını anlayabiliyordum ama bunları vallahi hiç kaldıramıyorum.. Wolkswagen'sin Toyota ile yarışmak koymuyor da biz resmen Kia'ya falan geçiliyoruz amk ya ne transferde varış ne başarıda ne başka şeyde..
Lazım olan belli 4 transfer ama Aykut Stoper ve forvet demiş. Bence taraftara inat almıyorlar vallahi orta sahayı dalga geçiyorlar resmen..
Bizim takım kadar yıllık ücret veren yok amk(Biraz da Galatasaray) , kimse gitmez tabi.. Alacak talip çok çıkar da amk Ada'm bonservis diyor 2-3 sıkıntı yok ama yıllık ücretine bi bakıyor 2den aşağı değil

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #2472 : 05 Ağustos 2017, 12:41:26 »
Aziz Yıldırım sayesinde Türkiye'nin üçüncü kulübü olmaya doğru son hızla ilerliyoruz.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2473 : 05 Ağustos 2017, 13:57:36 »
hasan ali ve ozan istediği kadar kötü oyuncu olsunlar sezonun ilk maçında protesto etmeyi haklı çıkarmaz.

fernandao  adebayor, negredo ve gomis ile aynı sayıda maç oynasın türkiye liginde daha az gol atmaz. sürekli oynamamasına ve taraftar ve teknik direktör tarafından dışlanmasına rağmen bizde attığı gol sayıları ortada. bursa performansı da aynen.

stoch da aynı şartlarda olmasına rağmen şans bulduğunda skora etki edebildiğini gösteriyor.

ozan ve alper kesinlikle kötü oyuncular değil.

ismail ve hak ikisi de canerle birlikte milli takımın bekleri. beğenmeyenler % 100 haklı

ekici nin mevkisi transfer edilmek istenen oyuncunun mevki değil mi adam futbol hayatına ara verdi bizim için. başarılı olur mu emin değilim ama şans bulmayı hak etti.

camia olarak oyuncuların başarısız olması için her şeyi yapıyoruz.

bugün yaşananların en büyük sorumlusu aziz yıldırım ama takımın başarısız olmasında böyle davranarak taraftar da sorumlu oluyor.

kocaman stoper ve forvet önceliğimiz demiş başka da transfer zor. wiel, rvp ve ozan yollayabilsek keşke ama talipli bulmak zor

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2474 : 05 Ağustos 2017, 14:41:59 »
hasan ali ve ozan istediği kadar kötü oyuncu olsunlar sezonun ilk maçında protesto etmeyi haklı çıkarmaz.

fernandao  adebayor, negredo ve gomis ile aynı sayıda maç oynasın türkiye liginde daha az gol atmaz. sürekli oynamamasına ve taraftar ve teknik direktör tarafından dışlanmasına rağmen bizde attığı gol sayıları ortada. bursa performansı da aynen.

stoch da aynı şartlarda olmasına rağmen şans bulduğunda skora etki edebildiğini gösteriyor.

ozan ve alper kesinlikle kötü oyuncular değil.

ismail ve hak ikisi de canerle birlikte milli takımın bekleri. beğenmeyenler % 100 haklı

ekici nin mevkisi transfer edilmek istenen oyuncunun mevki değil mi adam futbol hayatına ara verdi bizim için. başarılı olur mu emin değilim ama şans bulmayı hak etti.

camia olarak oyuncuların başarısız olması için her şeyi yapıyoruz.

bugün yaşananların en büyük sorumlusu aziz yıldırım ama takımın başarısız olmasında böyle davranarak taraftar da sorumlu oluyor.

kocaman stoper ve forvet önceliğimiz demiş başka da transfer zor. wiel, rvp ve ozan yollayabilsek keşke ama talipli bulmak zor
Yoo gayet haklı protestolar. Bir tanesi asla Fenerbahçe'de asla as oynayamayacak kalibrede ve neredeyse 2 milyon euro'ya sözleşme yenileniyor. Burada yenileyene kızmak lazım ama onun da tepki görmesi normal, adam halı sahada oynayanların yapmayacağı hatalar yapıyor.

Ozan konusuna hiç girmiyorum zaten, sözde genç yetenek olup da kampa 100 kilo gelen, fitness antrenmanında yanında telefonuyla takılan bir adam kendisi, çok konuşmaya gerek yok 2 seneye Antalyaspor'a gider bu kafayla.

Edit: Sonunu görmemişim başarısızlıkta taraftarın da payı var demişsiniz. Asla kabul etmiyorum bunu. Fenerbahçe'nin yönetildiği rezillikte Balkanlarda veya İtalya'da vs. bir takım yönetilsin, oyuncular aynı ruhsuzlukta takılsın, o yöneticiler ve oyuncuları sokağa çıkartmazlardı. Az bile yapıyoruz.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2017, 14:44:34 Gönderen: Kutay »
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon