Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305313 defa)

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2475 : 05 Ağustos 2017, 15:48:17 »
Tarihin en fazla gs şampiyonluğu gören başkanı, bu gidişle tarihin en fazla bjk şampiyonluğu gören başkanı da olacak (belki de olmuştur ya, bakmak lazım) En son şampiyonlar liginde ne zaman oynadık hatırlamıyorum bile. Başkanlığı döneminde 20 yılda sadece 6 şampiyonluk geldi. Yani şampiyon olunamayan 14 sene var. 9 kez gs şampiyonluğu görmüş. Adamlar tarihleri boyunca kazandıkları şampiyonlukların neredeyse yarısını Aziz başkan döneminde görmüş.

Bu seneye girilirken de şu takımın 2-3 oyuncu ile düzeleceğini ummak cidden baya bir iyimserlik. Kadroya bakıyorum zerre kadar büyük takım kadrosu havası vermiyor bana. İsmi Fenerbahçe olduğu için büyük takımız yoksa kadro olarak tekrar söylüyorum sıradan bir anadolu takımıyız.

Türkiye'nin en iyi sağ ve sol beki bizdeyken bedavaya alın sizin olsun dedik, şimdi de en iyi sağ açığını alın biz istemiyoruz diyoruz. Adamlar da eyvallah Aziz başkan, senin yaptığın iyiliği kimse yapmaz diyor. Gs'ye yaptığın kıyaklar yeter, biraz da bize yap dediler. Aziz Yıldırım da hay hay dedi. Başka açıklaması yok

Not : Basket dönemi başlamadığı için futbola sardık :)

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #2476 : 05 Ağustos 2017, 15:58:16 »
Tarihin en fazla gs şampiyonluğu gören başkanı, bu gidişle tarihin en fazla bjk şampiyonluğu gören başkanı da olacak (belki de olmuştur ya, bakmak lazım) En son şampiyonlar liginde ne zaman oynadık hatırlamıyorum bile. Başkanlığı döneminde 20 yılda sadece 6 şampiyonluk geldi. Yani şampiyon olunamayan 14 sene var. 9 kez gs şampiyonluğu görmüş. Adamlar tarihleri boyunca kazandıkları şampiyonlukların neredeyse yarısını Aziz başkan döneminde görmüş.

Bu seneye girilirken de şu takımın 2-3 oyuncu ile düzeleceğini ummak cidden baya bir iyimserlik. Kadroya bakıyorum zerre kadar büyük takım kadrosu havası vermiyor bana. İsmi Fenerbahçe olduğu için büyük takımız yoksa kadro olarak tekrar söylüyorum sıradan bir anadolu takımıyız.

Türkiye'nin en iyi sağ ve sol beki bizdeyken bedavaya alın sizin olsun dedik, şimdi de en iyi sağ açığını alın biz istemiyoruz diyoruz. Adamlar da eyvallah Aziz başkan, senin yaptığın iyiliği kimse yapmaz diyor. Gs'ye yaptığın kıyaklar yeter, biraz da bize yap dediler. Aziz Yıldırım da hay hay dedi. Başka açıklaması yok

Not : Basket dönemi başlamadığı için futbola sardık :)
Abi çoğu dediğine katılıyorum hatta daha ağırını da düşünüyorum ama sıradan Anadolu takımı durumu yada takviyeyle düzelmez olayı bence abartı... Kameni Isla Skrtel Sakho(Ortalama üstü herhangi bi stoper de olur) Kenedy Souza Ekici Arfa/Lima Valbuena Dirar Gignac , şu kadro kurulsa abi 4 takviyeyle bence ligin en iyi kadrosu olur

He bu kadroyu kurarlar mı ? Tabiki hayır yakınından bile geçmezler Allah'ın belaları

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2477 : 05 Ağustos 2017, 16:18:43 »
Abi çoğu dediğine katılıyorum hatta daha ağırını da düşünüyorum ama sıradan Anadolu takımı durumu yada takviyeyle düzelmez olayı bence abartı... Kameni Isla Skrtel Sakho(Ortalama üstü herhangi bi stoper de olur) Kenedy Souza Ekici Arfa/Lima Valbuena Dirar Gignac , şu kadro kurulsa abi 4 takviyeyle bence ligin en iyi kadrosu olur

He bu kadroyu kurarlar mı ? Tabiki hayır yakınından bile geçmezler Allah'ın belaları

Kameni, Mehmet Ekici, Dirar, Souza bana büyük takım oyuncusu havası vermiyorlar. Hele Ozan, Kaldırım, Alper, Neustader falan yani söyleyecek laf da bulamıyorum. Avrupa maçına forvetsiz çıkıyoruz. 15 milyona Perez gibi adamların lafı geçiyor. Adamlar o paraya Negredo, Lens + bir kaç oyuncu daha alıyorlar. Ben abartı olduğunu düşünmüyorum.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2478 : 05 Ağustos 2017, 17:31:51 »
yok canım ozan 100 kilo değil 200 kilo

bu sezonki fenerbahçenin ilk antremanı ntvspor transfer gündeminde yorumluyordu güntekin onay fernandao için gayet fit belkenenden fit görünüyor şeklinde yorum yapmıştır. aynı fernandao için ayı diyenler, bilmemkimi yemiş diyenler, 200 kilo diyen fenerbahçeliler çok

yorumumda gitmesi gereken oyuncular içinde ozanı yazmıştım çünkü benzer oyuncular fazla kadroda, ayrıca sen ayrılacak dedikten sonra o oyuncudan nasıl performans bekleyebilirsin. fernandao keza sezon bitmeden önce sakatlanmıştı ve futboldan uzaktı.

bu oyuncuların bu kadar sürede 20-30 kilo almaları imkansız. olsun olsun 10 kilo fazlaları olsun. bu oyuncuların sorumsuzluğunu gösterir. oyuncuları hazır hale getirmenin sorumlusu oyuncu kadar önce teknik heyet sonra idareciler.

sezonun ilk maçında oyuncuların protesto edilmesini yanlış buluyorum.

illa protesto edeceksen futbol takımının ve bütün fenerbahçenin 20 yıllık sorumlusu aziz yıldırım ı protesto et. sonra kurulan takım ve oynan futbol için aykut kocaman ı protesto et. futbolcuları protesto edeceksen volkanı protesto et hatta türkiyenin gelmiş geçmiş en pahalı oyuncusu ve fiyaskolarından biri rvp protesto et. sonra sıra ozan yada hak a gelir

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2479 : 05 Ağustos 2017, 21:33:35 »
yok canım ozan 100 kilo değil 200 kilo

bu sezonki fenerbahçenin ilk antremanı ntvspor transfer gündeminde yorumluyordu güntekin onay fernandao için gayet fit belkenenden fit görünüyor şeklinde yorum yapmıştır. aynı fernandao için ayı diyenler, bilmemkimi yemiş diyenler, 200 kilo diyen fenerbahçeliler çok

yorumumda gitmesi gereken oyuncular içinde ozanı yazmıştım çünkü benzer oyuncular fazla kadroda, ayrıca sen ayrılacak dedikten sonra o oyuncudan nasıl performans bekleyebilirsin. fernandao keza sezon bitmeden önce sakatlanmıştı ve futboldan uzaktı.

bu oyuncuların bu kadar sürede 20-30 kilo almaları imkansız. olsun olsun 10 kilo fazlaları olsun. bu oyuncuların sorumsuzluğunu gösterir. oyuncuları hazır hale getirmenin sorumlusu oyuncu kadar önce teknik heyet sonra idareciler.

sezonun ilk maçında oyuncuların protesto edilmesini yanlış buluyorum.

illa protesto edeceksen futbol takımının ve bütün fenerbahçenin 20 yıllık sorumlusu aziz yıldırım ı protesto et. sonra kurulan takım ve oynan futbol için aykut kocaman ı protesto et. futbolcuları protesto edeceksen volkanı protesto et hatta türkiyenin gelmiş geçmiş en pahalı oyuncusu ve fiyaskolarından biri rvp protesto et. sonra sıra ozan yada hak a gelir
Pardon da, oyuncu eleştirmek için sizden izin mi alacağım?

100 kilo derken mübalağa yaptığım açık ama gözümüze mi inanacağız hayal satarak para kazanan spikerlere vs mi? Geçmişte Fernandao da, bu yıl Ozan da, Volkan da gayet fazla kilo ile gelmişler. Adamın bacağı, göbeği bıngıl bıngıl et. Ben taraftarsam ve o adamım fiziksel durumu takıma zarar veriyorsa gayet eleştiririm. Bundan da teknik ekibi sorumlu tutmam, çocuk mı yetiştiriyoruz? Tatilde başlarına bekçi mi dikelim? Goudelock final serisi kaybedilen maçtan sonra bara gidince Obradovic'e mi kızdık? Biletini keser gönderirsin.

Önce yönetimi eleştir derken? Aziz Yıldırım'ı burada zaten yerin dibine sokmayan yok. Keza Aykut Kocaman'ı da burada daha yeni çok sert eleştirdim. RvP Volkan falan hiç girmiyorum, burada hepimiz sayıp sövüyoruz bunlara, çok yersiz bir argüman olmuş sizinki.

O ikisinin ıslıklanması doğrudur diyebilmek için önce bir paragraf girizgah yapıp herkesi eleştirmem mi gerekiyor? Sanmıyorum.

Vasatlığa alışmayın. Şu takımda geçtiğimiz seneden kalan ve taraftarın alkışını hak eden adam sayısı 5 falandır. Kjaer, Skrtel, Souza, Lens, açıkçası beşinci isim bir çırpıda aklıma gelmedi. Biz bunların ikisini sattık; oyuncunun yaşlısına, vasatına, karaktersizine kaldık. Tekrar söyleyeyim de itiraz etmeyim, suçlu en başta AY ve yönetim, eğer bunlar kalsın dediyse Aykut hoca, sonra bahsettiğiniz gibi karaktersiz oyunculardır. Sonra da sıra vasat ama kovulmayan oyunculara geliyor, Hasan Ali gibi.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2480 : 05 Ağustos 2017, 21:51:16 »
Ozan futbolcularn arasından en karaktersiz kişiliksiz laubali ve yavşak olandır. Hasan Ali için aynı şeyleri söyleyemem, iyi niyetinden çalışmasından bişeyler yapmak istemesinden yana şüphem yok ama Adam bu kadar işte yapacak bişey yok.. Kimse kusura bakmasın ben her kötü sonuçta kahrolacağım ve o yavşak milyonları götürecek, maçtayken yürüdüğü kadın cevap verdi mi acaba diye düşünecek,şeyi şeyine denk takılacak yeme içme o bu... Sonra kötü performans verecek ve ben laf etmeyeceğim he? Onun .... Bile koyarım
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2017, 21:53:22 Gönderen: smith jr »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2481 : 05 Ağustos 2017, 22:30:08 »
Taraftarın hiçbir suçu yok. Hep destek tam destek bir zamanlar doğruydu ama artık değil. O zamanlar başkan yeniydi, bir GS hegemonyası vardı, takım yeni kurulmuştu ve ışık veriyordu. Sonunda amacına ulaştı, başarılı oldu. Ama bugün aynısını yapmak gerizekalılık sadece. Öncekileri saymıyorum, Ersun Yanalın anlamsız gönderilmesiyle beraber o kadar yanlış yapıldı ki, hala nasıl destek isteniyor ? Benim futbol takımından hiç ümidim yok, başımızdaki gitmeden de birşey in düzeleceğinden ümidim yok. Bu şartlar altında Aykut a bile (evet, bile) fazla bir itirazım yok.

Artık nedense futbol takımımızı büyük takım gibi göremiyorum. Çok fazla isim konuşmaya gerek yok, zaten herkes görüyor.

Son 3-4 senede basket takımımız bazı şeyleri tekrar hatırlattı. İlk Daumlu dönem yada Zico lu dönemi düşünün, takımı yeniledik, doğru bir çekirdek kadro ve istikrarla başarıya ulaştık. Birde şimdiki durumumuza bakın, yapılan vasat şeylere bile sevinir olduk.

Sent from my iPad using Tapatalk

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #2482 : 05 Ağustos 2017, 23:04:10 »
Hepimizin gözü aydın, haftaya 4 transfer bitiyormuş  :D
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2483 : 05 Ağustos 2017, 23:38:13 »

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2484 : 06 Ağustos 2017, 01:29:14 »
Beşiktaş'la anlaşan Jeremain Lens'in Fenerbahçe'den 4.2 milyon euro istediğini söyleyen Yıldırım, Hollandalı oyuncuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Lens bizden 4.2 milyon euro istedi. istedi. Biz 2.7 euro verdik. Beşiktaş'a 2.2 milyon euro'ya gitti." ifadelerini kullandı.
.

----

Bu hafta 4 transfer lafını gaz alma amaçlı söylememiştir umarım.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2485 : 06 Ağustos 2017, 03:03:51 »
Rüyanı s..keyim lens rüyanı

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2486 : 06 Ağustos 2017, 05:17:51 »
Bu aziz'in durumu şeker hastalığını falan aştı. Bir kliniğe yatırılması lazım. Lens'e 2.7 milyon euro teklif ettik diyor ama gitsin diye dua ettik gibi bir cümle kuruyor. Daha da saçması Lens'in zaten kiralık olarak forma giymesi. 17 asist yaptığı için mi gitsin diye dua etti acaba ruh hastası. Lens, vasat ali'yi pazara gönderip, çöp kovası volkan'ı kaleye soksa ne yapacak? Herif bizi beşiktaş'ın şamar oğlanına çevirdi. Yıllardır galatasaray'a çok şampiyonluk kazandırdım artık beşiktaş'a yoğunlaşayım dedi herhalde!

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2487 : 06 Ağustos 2017, 13:24:49 »
isteyen istediğini eleştirir de sonuçtu hasan ali ve ozan pek çok maçta oynayacak. protestolardan olumsuz etkilenecek. bende bunu eleştiririm.

beşiktaş geçen sene kimlerle şampiyon oldu. 2 m euroya aldıkları marcelo, anadolu takımından aldıkları tosic, takım bulamayan babel, cenk, kiralık getirdikleri talisca, abubakar, fabri, arsenal altyapısından aldıkları oğuzhan, atiba, portodan geri getirdikleri quaresma hangisi yıldız.

ayrıca terraneo geldi muhteşem kadro kurdu da ne oldu.

iyi futbol sadece iyi futbolcularla değil, iyi takımlarla oynanır. bunun dışında da çok önemli olan bir sürü etken var, milyon tane örnek var.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #2488 : 06 Ağustos 2017, 13:58:15 »
Beşiktaş sayemizde 4 yıl üst üste şampiyonluğu aldı sayılır. Gs gibi ayağa kaldırma sırası bjk da artık.

Beşiktaşın farkı ise saha dışında da bizi küçük düşürmesi olacak ki bu da azizin yıllar içerisindeki kendini geliştirmesine güzel bir örnektir.

Azizin kepazeliklerini saymaya gerek yok ama kapıdan giremez denilen aykut hocanın da tam başganın istediği gibi sessiz kalmasını ben yediremiyorum.

Lens işini tekrar anlatmaya gerek yok , GG sürecinin benzeri yandaş haberler ile birebir gerçekleşti. Göreve gelindiği gibi 4.5 € bonservis ile dirrar ın gelmesi ardından sağ bek o aslında denilmesi  8)

Isla için fırsat transferi filan derken sağ kanat çoktan düşünülmeyen lens için bitmişti zaten. GG sonrası wiel kazığı kadar olmasa da rakibine en iyi topçunu vermek büyük rezalettir.

Burada da lens kaç maç oynadı diye hocayı savunan arkadaşları sene sonu tekrar göreceğiz.

Aykut hocadan ve oynattığı oyun sisteminden hazetmeyen biri olarak seveni ve sevmeyenleri olarak  3 temmuz etkisi ve sonrası da olmayacağından sene sonunda takımın oynadığı oyun anlayışı , sıralaması ile HOCA ile kesin bir hükme varırız diye düşünüyorum.

Önümüzde ofansif veya defansif oynama zorunluluğumuzun olmadığı bir sezon var. Hep birlikte göreceğiz

Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2489 : 06 Ağustos 2017, 14:38:37 »
Aziz 'de akıl olsa alırdı gomez'i sosa'yı bindirip range rover'a kimseye çaktırmadan sürpriz şekilde sahaya sokardı range ile cagliari maçından 10 dakika önce  ve bu Beşiktaş'ı da taraftarını da bitirirdi. Ayrıca birebir ihtiyaç transferleri olurdu sadece nispet te değil