Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1303674 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2625 : 31 Ağustos 2017, 22:40:17 »
Bir Galatasaray'ın yaptığı transferlere bakıyorum, birde bizimkilerin....

Sent from my iPad using Tapatalk

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2626 : 01 Eylül 2017, 08:52:53 »
Josefi satmayı da beceremediler yönetimin yaptığı veya yapamadığı her icraat fiyasko

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2627 : 01 Eylül 2017, 10:34:57 »
Josefi satmayı da beceremediler yönetimin yaptığı veya yapamadığı her icraat fiyasko

Aslı varsa, Josef ve menajeri WBA'un teklifindeki "küme düşme durumunda yıllık ücretinde %50 kesinti olur" maddesi yüzünden reddetmişler.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #2628 : 01 Eylül 2017, 11:32:03 »
Tamamen iflas ettik.  Gecen Galatasaray'i izledim ve ne kadar geride oldugumuzu anladim.  Adamlar, eski Fransa Milli Takimi gibi her seye saldiran, atletik bir takim kurmuslar.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2629 : 01 Eylül 2017, 13:41:42 »
Tamamen iflas ettik.  Gecen Galatasaray'i izledim ve ne kadar geride oldugumuzu anladim.  Adamlar, eski Fransa Milli Takimi gibi her seye saldiran, atletik bir takim kurmuslar.
Dün izlemedin galiba, tarihin gördüğü en atletik takımlardan birisi olabilir şu anki Fransa. Gene de haklısın. Tabiri caizse aç kurt gibi saldıran bir takım olmuşlar, bu sene onların yılı olur.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #2630 : 01 Eylül 2017, 14:48:04 »
Dün izlemedin galiba, tarihin gördüğü en atletik takımlardan birisi olabilir şu anki Fransa. Gene de haklısın. Tabiri caizse aç kurt gibi saldıran bir takım olmuşlar, bu sene onların yılı olur.

Dun ne vardi?  Ben taaaa Thuram, Henry'li zamanlari kastediyorum.  Fenerbahce'miz sayesinde Avrupa ve Dunya Futbolu'na da sogudum :)
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2017, 14:48:18 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2631 : 02 Eylül 2017, 00:19:54 »
Dun ne vardi?  Ben taaaa Thuram, Henry'li zamanlari kastediyorum.  Fenerbahce'miz sayesinde Avrupa ve Dunya Futbolu'na da sogudum :)
Şöyle söyleyeyim, dün Hollanda'yı mağdur eden Fransa eğer olası gelişimi gösterir, bir de kimyayı oturtursa feci bir hegemonya dönemi geliyor. Acayip bir takım şu an ve acayip de potansiyel var daha.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2632 : 08 Eylül 2017, 10:44:58 »
Hayırlı uğurlu olsun, forvet mevkisi tamam. Bakalım, orta sahaya/kanatlara takviye gelcek mi...

----

Kulübümüz, Premier League ekiplerinden Tottenham Hotspur ve Hollanda Milli Takımı’nın forvet oyuncusu Vincent Janssen’in kiralanması konusunda, oyuncunun kendisi ve kulübü ile prensip olarak anlaşmaya varmıştır.

23 yaşındaki golcü oyuncu, bugün saat 12:30’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na gelecek ve görüşmelere İstanbul’da devam edilecektir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.

----

Yeni transferimiz Alkmaar'da 38 maçta 31 gol attığı 2016 sezonundan sonra € 22M bonservis bedeliyle Tottenham Hotspur'a transfer olmuş fakat İngiliz ekibinde fazla şans bulamamıştı. Bakalım bu Hollandalı'dan yüzümüz gülecek mi diyorum ve Alkmaar'daki performansının 3'te 2'sini gerçekleştirse kafi diyerek tekrardan hayırlı olmasını temenni ediyorum :D

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2633 : 08 Eylül 2017, 15:50:44 »
İnşallah  karakteri   van hooijdonk  yada Kuyt gibidir.
Şu anki karakter yoksununa benzemesin yeter.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2634 : 08 Eylül 2017, 21:16:00 »
Ben de GS izliyorum. 3 Stoper Skertelin tek bacagi etmez. Dk 40 cift saridan atsa Serdari Mac 0 0 GS 10kisi, ayrica 55 de biten bir takim var.

Aldiklari 30 ve ustu bir Belhanda, Feguli var onlar in da birine 10 digerine 5 bons., imza parasi verilmis.
10.haftadan sonra net belli olur hersey...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2635 : 08 Eylül 2017, 22:37:39 »
Ben de GS izliyorum. 3 Stoper Skertelin tek bacagi etmez. Dk 40 cift saridan atsa Serdari Mac 0 0 GS 10kisi, ayrica 55 de biten bir takim var.

Aldiklari 30 ve ustu bir Belhanda, Feguli var onlar in da birine 10 digerine 5 bons., imza parasi verilmis.
10.haftadan sonra net belli olur hersey...

Hocam inanılmaz bir analiz yeteneğin var. Saygı da duyuyorum yanlış anlama.
Şu anda gsnin oynadığı topun çeyreğini oynamıyoruz biz. Skertel'e acayip bir anlam yükleniyor ayrıca.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2636 : 09 Eylül 2017, 00:12:47 »
kameni
isla-skrtel-neto-dirar(ismail)
josef
alper-gulyano-valbu
jansen-soldado

tarzı ofansif bir 11'le çıksak n'olur?

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2637 : 09 Eylül 2017, 00:20:09 »
Şu anda gsnin oynadığı topun çeyreğini oynamıyoruz biz. Skertel'e acayip bir anlam yükleniyor ayrıca.

[/quote

Hoca orta Saha saldiriyor, Gomiz yipratiyor kor degiliz, ama arka inanilmaz acik veriyor, bence 3 stoper de beceriksiz ve kotu Sivas macinda hakem hakem olsa 10 kisilerdi. 55 de de bitiyorlar.

Biz super oynuyoruz demedim. Daha birsey oybamadik. 8 numaraya duzgun  bir adam alabilsek cok iyi olacakti.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2638 : 09 Eylül 2017, 06:06:44 »
kameni
josef
alper-gulyano-valbu
jansen-soldado

Ne güzel olurdu böyle bir kadro olsa...
Ama imkanı olsa takımı 2 kaleciyle oynatacak neredeyse Aykut. Defansif forvet bulsa alacak gibi geliyor bana..

Sent from my iPad using Tapatalk

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #2639 : 09 Eylül 2017, 13:15:32 »
kameni
josef
alper-gulyano-valbu
jansen-soldado

Bu onbirle çıksak şahane olur. En azından nisbeten zayıf rakiplere karşı bu şekilde oynayabiliriz. Kaybetsek ne çıkar?  Zaten kazanamıyoruz.

Yeni forvetimiz hayırlı olsun. Önceki sene iyi performans gösterip bize göre iyi bir transfer bedeliyle İngiltere'nin yolunu tutmuş. Takımında hiç neredeyse oynamamış ama kumaşı iyi. Bonservisi ile alacak olsak alamayız. İyi transfer gibi duruyor. Hocamız kadroyu hücuma yönelik kurarsa iş yaparsa iş yapar. Klasik oyun tarzında oynatırsa işimiz zor. İnadından mıdır yoksa başka oyun tarzını bilmediğinden midir basın toplantısında tarzını değiştirmeyecek gibi bir şeyler söyledi. Bakalım görelim, bu hafta belli olur.