Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305324 defa)

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2925 : 26 Ağustos 2018, 00:09:10 »
Belinden ciddi sıkıntılar geçirip geçen sezon neredeyse hiç maça çıkamayan, Frankfurt'un elden çıkartmak için deli gibi uğraştığı, gece hayatı ve aşırı temposuz futboluyla ünlenen Fabian'ı transfer etmek büyük başarı gerçekten. Haftalardır menajerlerin Beşiktaş'a yollamaya çalıştığı oyuncuyu biz niye alıyoruz! Başka bir orta saha takviyesi düşünülmüyorsa geçmiş olsun.
Yemin ederim abartmıyorum, Sergen 1 hafta kampa girsin bu heriften iyi oynar. Adam bildiğin bel fıtığı amk ya.  Seks partisi düzenlemekle ünlü bir herif. Menajeri kapı kapı gezip kitlemeye çalıştı adamı.ohhh biz hemen oturuverdik kucaklarına.. Gelsin düzenlesin bir parti, ohh Ozan hatunları ayarlar Alper zaten abaza koşa koşa gelir. Slimani Aatıf Dirar falan da gusül sonrası şükür namazını kıldırırlar

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2926 : 26 Ağustos 2018, 00:10:53 »
Yemin ederim abartmıyorum, Sergen 1 hafta kampa girsin bu heriften iyi oynar. Adam bildiğin bel fıtığı amk ya.  Seks partisi düzenlemekle ünlü bir herif. Menajeri kapı kapı gezip kitlemeye çalıştı adamı.ohhh biz hemen oturuverdik kucaklarına.. Gelsin düzenlesin bir parti, ohh Ozan hatunları ayarlar Alper zaten abaza koşa koşa gelir. Slimani Aatıf Dirar falan da gusül sonrası şükür namazını kıldırırlar
Eğer ki bu Adam gelsin, daha buralarla işim olmaz.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2927 : 26 Ağustos 2018, 00:38:45 »
Eğer ki bu Adam gelsin, daha buralarla işim olmaz.

Bir sürü kaynak yarın geleceğini doğruladı. Neyse yabancılık çekmez, tam kafasına göre adamlar var.

https://www.mynet.com/fenerbahceli-yildiz-nabil-dirar-3-guzelle-yakalandi-152149-mymagazin
https://www.mynet.com/alper-potuk-fena-yakalandi-142013-mymagazin#6412823

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2928 : 26 Ağustos 2018, 00:44:09 »
Ospina'nın --Trapp --- Sonuç Bruno Varela
Mina -- Rojo --- Zouma --- Mangala Sonuç Diego Reyes
Hasan Ali --- Hak --- Hasan --- Ali --- Sonuç Hasan Ali Kaldırım
Slimani benim için OK
Ayew benim için OK kötü başlamasına rağmen
Wilshere --- Suarez --- Visca --- Sonuç Fabian
Bolasie --- Bast Dost --- Sonuç Michael Frey

Gelenlere hep iyi tarafından bakmaya çalıştık sabır dedik eleştirmeyelim bakalım dedik, yapılan bazı transferler Anadolu takımı tadında da olsa bizi rahatsız da etse oyuncunun şu özelliği iyi bu yönden iş yapar vs dedik ama bilemiyorum ya..

Futbolu unuttum ya bu takım yüzünden yıllardır ya yemin ederim, paranoyak oldum iyice sorun nerde sıkıntı kimde çözemez oldum.
Söyleyeceklerim bu kadar valla iyi geceler.. Belki bir gün gelir yüzümüz güler

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2929 : 26 Ağustos 2018, 00:44:46 »
Buzz Spor
‏@buzzspor
49 dakika önce

Göztepe maçında bir pozisyonda Hasan Ali'nin topu kontrol edememesi ve topun auta gitmesi sonrası Ali Koç, yerinden kalkarak Comolli'nin yanına gitti ve kendisine bir şeyler söyledi. Comolli ise başını sallayarak yanıt verdi. (Hürriyet)

---

Damien Comolli: "Tıpkı Islam Slimani'ni basın toplantısında söylediğim gibi. Şu anda transfer piyasasında bazı fırsatlar var ve biz de o fırsatlardan faydalanacağız. Transfer döneminin son günlerine girilirken, taraftarımız birkaç hareket daha görecek."

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2930 : 26 Ağustos 2018, 00:46:24 »
Bir sürü kaynak yarın geleceğini doğruladı. Neyse yabancılık çekmez, tam kafasına göre adamlar var.

https://www.mynet.com/fenerbahceli-yildiz-nabil-dirar-3-guzelle-yakalandi-152149-mymagazin
https://www.mynet.com/alper-potuk-fena-yakalandi-142013-mymagazin#6412823
Ohhh hadi yine iyiyiz bu yıl hem gece hayatı magazin programlarının hem de spor magazini tarzındaki sözde spor programlarının ana malzemesi oluruz artık skandallarımızla.. Bakışı bakış değil AMK Adamın tipten piçlik akıyor

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #2931 : 26 Ağustos 2018, 01:01:16 »
Ospina'nın --Trapp --- Sonuç Bruno Varela
Mina -- Rojo --- Zouma --- Mangala Sonuç Diego Reyes
Hasan Ali --- Hak --- Hasan --- Ali --- Sonuç Hasan Ali Kaldırım
Slimani benim için OK
Ayew benim için OK kötü başlamasına rağmen
Wilshere --- Suarez --- Visca --- Sonuç Fabian
Bolasie --- Bast Dost --- Sonuç Michael Frey

Gelenlere hep iyi tarafından bakmaya çalıştık sabır dedik eleştirmeyelim bakalım dedik, yapılan bazı transferler Anadolu takımı tadında da olsa bizi rahatsız da etse oyuncunun şu özelliği iyi bu yönden iş yapar vs dedik ama bilemiyorum ya..

Futbolu unuttum ya bu takım yüzünden yıllardır ya yemin ederim, paranoyak oldum iyice sorun nerde sıkıntı kimde çözemez oldum.
Söyleyeceklerim bu kadar valla iyi geceler.. Belki bir gün gelir yüzümüz güler

Edin Visca'yı alabilseydik keşke, sağ açık sıkıntısı tamamen biterdi. Gerçi değeri epeyce arttı, Giuliano veya Josef'ten gelen 11-12M'u gözden çıkarmak gerekir.

Fabian çok bildiğim bir oyuncu değildi, videolarını izledim ve yetenek olarak her takımda olması gereken bir adama benziyor ama karakteri sıkntılı ve alemci olması pek umut vermedi. Gerçi her alınan adama ilk 11 gözüyle bakmamak lazım fakat Giuliano ve Josef gittiğinbe göre daha güvenli ve sağlam bir transfer olmalıydı.
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2018, 01:04:22 Gönderen: Avanta »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2932 : 26 Ağustos 2018, 01:15:01 »

Edin Visca'yı alabilseydik keşke, sağ açık sıkıntısı tamamen biterdi. Gerçi değeri epeyce arttı, Giuliano veya Josef'ten gelen 11-12M'u gözden çıkarmak gerekir.
Valla Araplara iteledik kakaladık vs diyoruz da herkes kendi çapında anlıyor futboldan onlar da dahil. Mesela gelip te Dirar'a Aatıf'a  vs vermiyorlar o paraları. Futbol öyle eskisi gibi değil. Aaaa ben yollayayım iki tane 11 oyuncusunu 20-25 kağıda(hamleler doğru eleştirdiğim nokta o değil) yerine 6 tane 2lik 3lük Adam alayım bunlarla başarıyı yakalayayım geri kalan para da cebe kalsın. Yok öyle bir dünya. Geçiş sezonu yönetmek böyle olmaz. Kjaer gidince Roman ile Reyes ile olmaz o iş. 12ye Souza gidince Topalla olmaz o iş. 10a Guiliano gidince Fabian ile olmaz o iş. Nani gidince Alper ile olmaz o iş. Kaleci mi mevzu? Trapp'ı alacaksın. Olay stoper mi? Zouma'yı Rojo'yu alacaksın. Sol bek mi? Roussilllon'u alacaksın. Ulan Sağ açıkta defalarca söyledim Bamba on numara iş yapardı bu takımda. Souza mı gitti? Sissoko'yu alacaksın. Guiliano mu gitti? Visca'yı alacaksın.
Hep Volkan hep Volkan hep Volkan
Gökhan - Wiel - Isla
Luciano - Lugano - Alves - Kjaer - Roman
Carlos - Santos - Hasan Ali
Auelio - Appiah - Emre - Souza - Topal
Alex - Diego - Guiliano - Fabian
Anelka - Deivid - Dia - Aatıf - Alper
Ve daha niceleri.. Unuttuğum bir çok oyuncu vardır aralarda daha
Şu vasatlaşmaya bakar mısınız??
Adamlar da Zapata'dan Muslera'ya Gökhan Zan'dan Maicon'a  Sabri'den Mariano'ya Carole'den Nagatomo'ya İnamoto'dan Fernando'ya Necati'den Drogbalara Gomislere Engin'den Rodrigues'e Emre Çolak Aydın Yılmaz'dan Onyekuru'ya falan geldi

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2933 : 26 Ağustos 2018, 01:16:33 »

Fabian çok bildiğim bir oyuncu değildi, videolarını izledim ve yetenek olarak her takımda olması gereken bir adama benziyor ama karakteri sıkntılı ve alemci olması pek umut vermedi. Gerçi her alınan adama ilk 11 gözüyle bakmamak lazım fakat Giuliano ve Josef gittiğinbe göre daha güvenli ve sağlam bir transfer olmalıydı.
İlk 11 gözüyle bakmalıyız artık her gelene mecburuz. Şu maça çıktığımız 11e bakmak yeterli her gelen oyuncuya ilk 11 gözüyle bakmamızın gerekliliği için. Alınanı iyi yedek olarak değerlendirebilecek kadro kalitemiz yok maalesef

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #2934 : 26 Ağustos 2018, 01:29:27 »
Marco Fabian kulübün parasını çöpe atmaktır. Adam geçen sene top oynamadı umarım yarın sağlık kontrollerinde sakatlık sıkıntısı çıkarda iptal olur.
İptal olmazsa en azından kiralık olsun be bari. Bonservisiyle almayız umarım.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2935 : 26 Ağustos 2018, 01:31:59 »
Buzz Spor
‏@buzzspor
49 dakika önce

Göztepe maçında bir pozisyonda Hasan Ali'nin topu kontrol edememesi ve topun auta gitmesi sonrası Ali Koç, yerinden kalkarak Comolli'nin yanına gitti ve kendisine bir şeyler söyledi. Comolli ise başını sallayarak yanıt verdi. (Hürriyet)

---

Damien Comolli: "Tıpkı Islam Slimani'ni basın toplantısında söylediğim gibi. Şu anda transfer piyasasında bazı fırsatlar var ve biz de o fırsatlardan faydalanacağız. Transfer döneminin son günlerine girilirken, taraftarımız birkaç hareket daha görecek."

Erken fark etmişler :D Yani cidden Volkan ile sözleşme imzalamak ve Hasan Ali'yi as olarak oynatmaya devam etmek şaka gibi bir şey. Şu 5 günde gerçek bir orta saha ve sol bek şart, kaleci kiralanmayacaksa da Berke'nin ilk 11'de oynaması şart. Kanatlar da yetersiz ama o takviye için para kalmaz herhalde. Dirar denen rezilin ve Kameni'nin (Volkan'dan çok daha iyi ama gereksiz taktılar adama, oynatılmayınca da boşa kontenjan kaplıyor) bu transferler için zaten gitmesi gerekiyor. Yoksa Gs farkı 3'e çıkarıp kopup gider. Biz de başarı gelmeden borcun azalmayacağını acı bir şekilde anlarız. 8-9 milyon euro verip artık Dortmund'ta şans bulamayan Kagawa'yı alacaksınız veya başkan kişisel bağlantılarını sonuna kadar kullanıp Rafinha'nın kiralanması için adamları ikna edecek. Böyle bir hamle yapılmazsa yine havlu atarız.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #2936 : 26 Ağustos 2018, 01:36:45 »
@smith jr

Kenarlarda Hasan Ali, Dirar ve Alper halen maça ilk 11 çıktığına göre ortada büyük bir sorun olduğu açık ve net.

Transfer yapmakla da bitmiyor iş; Cocu böyle kadro kurmaya devam edecekse işimiz zor..

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #2937 : 26 Ağustos 2018, 02:03:44 »
Erken fark etmişler :D Yani cidden Volkan ile sözleşme imzalamak ve Hasan Ali'yi as olarak oynatmaya devam etmek şaka gibi bir şey. Şu 5 günde gerçek bir orta saha ve sol bek şart, kaleci kiralanmayacaksa da Berke'nin ilk 11'de oynaması şart. Kanatlar da yetersiz ama o takviye için para kalmaz herhalde. Dirar denen rezilin ve Kameni'nin (Volkan'dan çok daha iyi ama gereksiz taktılar adama, oynatılmayınca da boşa kontenjan kaplıyor) bu transferler için zaten gitmesi gerekiyor. Yoksa Gs farkı 3'e çıkarıp kopup gider. Biz de başarı gelmeden borcun azalmayacağını acı bir şekilde anlarız. 8-9 milyon euro verip artık Dortmund'ta şans bulamayan Kagawa'yı alacaksınız veya başkan kişisel bağlantılarını sonuna kadar kullanıp Rafinha'nın kiralanması için adamları ikna edecek. Böyle bir hamle yapılmazsa yine havlu atarız.

Ben de bu kadar erken fark etmelerine şaşırdım, helal olsun :D

Geçen seneki kadronun düşük kaliteli futbolcularından halen medet ummak, yerlerine takviye yapmamak ve ilk 11'e yazmak pek hayra alamet değil.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #2938 : 26 Ağustos 2018, 02:05:42 »
@smith jr

Kenarlarda Hasan Ali, Dirar ve Alper halen maça ilk 11 çıktığına göre ortada büyük bir sorun olduğu açık ve net.

Transfer yapmakla da bitmiyor iş; Cocu böyle kadro kurmaya devam edecekse işimiz zor..
Anlamıyorum ki zaten Cocu'yu sağ açık Adamın Barış kenarda, Sol açık olduğunu 10 yılda bir kez futbola kafasını kaldırıp bakmış insanın bileceği Ayew orta sahada. Dirar sağda Alper solda anlamıyorum

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #2939 : 26 Ağustos 2018, 02:46:48 »
Cocu futbolculuk kariyeri barcelona ve hollanda milli takımı olan, hocalığında psv de çalışmış ve sadece 4-3-3 bilen bir insan.

Fener kadrosu ise buna hiç uygun değil, malesef bu kadronun dünyada teslim edileceği en son hocalardan biriydi Cocu.