Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305155 defa)

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3165 : 31 Ocak 2019, 20:19:07 »
İnşaAllah dediğin gibi potansiyeli iyidir. Ben ki hayvan gibi maç izlerim/tâkip ederim, adını ilk defa duydum valla. Milan gibi her oyuncuya atlama konusunda nirvanaya ulaşmış bir takım bile hiç ilgilenmemiş, diğerleri de dönüp bakmamış yüzüne. Ne biliyim, iyi olsa bize hayatta kalmazdı İtalyadan sekip.

Benzia'dan sonra 2.bir fecaati ruhum kaldırmaz:)

Oyun yapısı Ersun Yanal'ın felsefesine çok uygun bir oyuncu. 20 yıllık FM kariyerim olduğu için bu tip oyuncuları iyi bilirim :D FM'den yorum yapmıyorum bu arada yanlış anlama olmasın. Orada dikkatimi çekip takip ettiğim oyunculardan biri. Hemen hemen oyunla ilgilenen herkesin yaptığı tarzda şeyler diyelim.

Abi geldi bile :) umutlarımız yüksek olsun mu oyuncuyla ilgili gerçekten?

Boş oyuncuya hiç dilenmem bilenler bilir :D Eğer beklentilerin altında kalırsa beni linç edebilirsiniz, o derece kefilim. Alınacağını duyduğumda çok sevindim.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #3166 : 31 Ocak 2019, 21:26:02 »
Oyun yapısı Ersun Yanal'ın felsefesine çok uygun bir oyuncu. 20 yıllık FM kariyerim olduğu için bu tip oyuncuları iyi bilirim :D FM'den yorum yapmıyorum bu arada yanlış anlama olmasın. Orada dikkatimi çekip takip ettiğim oyunculardan biri. Hemen hemen oyunla ilgilenen herkesin yaptığı tarzda şeyler diyelim.

Boş oyuncuya hiç dilenmem bilenler bilir :D Eğer beklentilerin altında kalırsa beni linç edebilirsiniz, o derece kefilim. Alınacağını duyduğumda çok sevindim.
Harikasın abi ya hadi inşallah.. Önümüzdeki yılın stoperleri ve orta sahası hazır o Zaman. Bir sol bek bir sol kanat bir forvet transferi yeterli olacaktır. Bir de kaleci belki duruma göre

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #3167 : 31 Ocak 2019, 21:31:54 »
Bitik Slimani ve yeteneksiz Frey ile ne yapacağız kim bilir. Soldado da 90 dakikayı kaldıramıyor. Bu saatten sonra da herhalde oraya takviye gelmez artık.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3168 : 31 Ocak 2019, 21:47:49 »
Bitik Slimani ve yeteneksiz Frey ile ne yapacağız kim bilir. Soldado da 90 dakikayı kaldıramıyor. Bu saatten sonra da herhalde oraya takviye gelmez artık.
Bana defans yada hücumdan birini seç deseler defansı seçerdim. 2-0 öne geçtiğimiz kaçları bile kazanamıyoruz, saçma bir gol yiyip geri düşüyoruz, skor avantajını koruyamıyoruz..
Forvet de olsa iyi olurdu ama orta saha ve kanat takviyeleri de ileride etkinliği arttıracaktır umarım. Asıl sıkıntıyı çözebildiysek ben buna razıyım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #3169 : 31 Ocak 2019, 22:01:04 »
Soldado dışında forvetimiz yok.
Slimaninin oynayacağını sanmam.Frey ise 90+4 te oyuna alınabilir.
Ayew’i Forvette görebiliriz bence.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3170 : 31 Ocak 2019, 22:19:26 »
Slimani gitmedi mi? :(

Hoş, onu alacak kadar kafayı yemiş bir takım Avrupa kıtasında mevcut değildir diye düşünüyorum da...

Bu saatten sonra Slimani'ye forma verenin, onu sahaya sürenin, kulübede oturtanın... En mahremine kadar...

Forvet yoksa yine küme düşme hattının üstünde çırpınmaya devam... Ümraniye'ye 180 dakikada 0 gol atmış, daha doğrusu atamamışlar ile devam... Vah ki, vah...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3171 : 31 Ocak 2019, 22:21:40 »
Atıf bile Slimani kadar süre alsaydı, her bahse girerim ki, en az 5-6 golü bulurdu. Hiç olmasa onu satmayaydık...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3172 : 31 Ocak 2019, 23:36:43 »
Hiç hoşuma gitmeyen, üstelik bu kez pahalı da olan bir transfer daha. Bilenler biliyormuş, biz de onlara güvenelim şimdilik ama hiç sevmedim.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3173 : 31 Ocak 2019, 23:44:52 »
Yabancı kısıtlamasının kademeli olarak düşeceği konuşuluyordu umarım bu gerçekleşir. 14 yabancı konusunun son yılı çünkü ve yerli oyunculara yöneldik. Galatasaray'da yerli stoper yok gibi bişey Ahmet'i saymaya lüzum yok bizde Serdar ve Sadık var. Yerli kalecileri yok bizde Harun ve Berke var. Yerli bek sadece Ömer Bayram ve sakat Emre var bizde Hasan Ali ve Şener var(yedek olarak oturmaları dahi önemli) ismaili saymıyorum kesin gitsin yabancı sınırı olsa bile gözüme gözükmesin. Orta saha rotasyonunda Tolgay Topal Ekici Eljif ve Ferdi var (Yerli sayılıyordu sanırım Eljif ve Ferdi de) Barış bizim oyuncumuz ve Alper de değerli hale gelebilir kulübede eğer sınır gelirse. Onlarda Emre Akbaba Yunus Akgün ve Sinan gümüş var sadece. Mesela 6+2+2 yaptılar diyelim ki şöyle olur kadro.
Harun Berke Volkan
Isla Şener
Skrtel Sadık
Serdar Burak
Transfer Hasan Ali
Tolgay Topal
Ekici Eljif
Zajc Ferdi
Moses Alper
Barış Transfer
Transfer Frey Genç gurbetçi
Maçına göre 6. Yabancıyı bazen sol bekte bazen sol açıkta tercih ederiz. 8 yabancılı 6+2 gayet yeterli kadro bence

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3174 : 31 Ocak 2019, 23:46:11 »
Hiç hoşuma gitmeyen, üstelik bu kez pahalı da olan bir transfer daha. Bilenler biliyormuş, biz de onlara güvenelim şimdilik ama hiç sevmedim.
Abi frikik bile atabiliyor belli ki ayağı düzgün bu bile önemli bir kıstas bence :) ve bence dediğim gibi 4 milyon çıkmış kasadan bildiğim kadarıyla Salih hariç ve tutmasa bile 2ye 3e her zaman alıcı çıkar böyle oyunculara. Çünkü denenmiş ve olmamış olma durumu hiç yok çocuğun bizde olmasa dahi tekrar yatırım yapacak olan çıkar
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2019, 23:47:02 Gönderen: smith jr »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3175 : 01 Şubat 2019, 00:02:11 »
Abi frikik bile atabiliyor belli ki ayağı düzgün bu bile önemli bir kıstas bence :) ve bence dediğim gibi 4 milyon çıkmış kasadan bildiğim kadarıyla Salih hariç ve tutmasa bile 2ye 3e her zaman alıcı çıkar böyle oyunculara. Çünkü denenmiş ve olmamış olma durumu hiç yok çocuğun bizde olmasa dahi tekrar yatırım yapacak olan çıkar

Sevgili kardeşim kusura bakma ama yemişim alıcısını. Ben şu an günü kurtarma derdindeyim. O da nedir küme düşmemek. Geleceğe yatırım yapılacak zaman değil. Küme düştükten sonra alıcısı olsa ne yazar.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3176 : 01 Şubat 2019, 00:06:02 »
Sevgili kardeşim kusura bakma ama yemişim alıcısını. Ben şu an günü kurtarma derdindeyim. O da nedir küme düşmemek. Geleceğe yatırım yapılacak zaman değil. Küme düştükten sonra alıcısı olsa ne yazar.
Bence abi öyle bir durum yaşamayacağız. Moses'in oynaması ve Roman'dan kurtulmamız dahi büyük etki yaratacak

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #3177 : 01 Şubat 2019, 00:17:23 »
Bana defans yada hücumdan birini seç deseler defansı seçerdim. 2-0 öne geçtiğimiz kaçları bile kazanamıyoruz, saçma bir gol yiyip geri düşüyoruz, skor avantajını koruyamıyoruz..
Forvet de olsa iyi olurdu ama orta saha ve kanat takviyeleri de ileride etkinliği arttıracaktır umarım. Asıl sıkıntıyı çözebildiysek ben buna razıyım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tabi o sorunun en önemli nedeni orta sahanın top tutamaması ve oyuni rahatlatamaması ki Zajc ve Tolgay bunu yapabilmemiz için bize katkı sağlayacak. Diğer taraftan bizim forvetlerin de sorunu başka, özellikle Slimani kendisi için çok uygun bir fırsat yaratıldığında bile topu dışarı atabilen bir durumda. Daha pazartesi günü Ersun Yanal, Fenerbahçe ile bağı kalmadı şeklinde bir açıklama yaptı, bu saatten sonra da katkı vermez.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3178 : 01 Şubat 2019, 00:25:09 »
Biz yeter ki kompakt oynayabilelim golü bir şekilde buluruz. Bu kompakt oyunu oynayabilecek bir orta saha yapısı kuruldu artık. Bu sene özelinde Soldado'yu mümkün olduğunca oynatıp onu Ayew ve Frey ile destekleyeceğiz mecbur.
Volkan
Isla
Skrtel
Serdar
Hasan Ali
Jailson
Ekici
Zajc ya da Tolgay
Moses
Valbuena
Soldado

Maçlara mümkün olduğunca bu kadroyla çıkabildiğimiz sürece çok fazla  sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3179 : 01 Şubat 2019, 00:26:28 »
Maçına göre Moses sabit kalmak kaydıyla Dirar Valbuena Ayew üçlüsü değişmeli oynar