Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305397 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3525 : 26 Temmuz 2019, 13:21:04 »
Emre max. son yarım saat girip oynar bu takımda çünkü bu takımın oyuncu yapısı ve oyun tarzı artık Emre'nin kaldırabileceği gibi değil.
Geçen sene Başakşehir dar alanda düşük tempolu pas oyunu oynuyordu ve yıllarca tekrar edilmekten taş gibi oturmuş bir sistem vardı, oyuncular birbirini çok iyi tanıyordu.

Şu an ki Fenerbahçe yüksek tempoda baskılı direk kaleye gitmeye çalışan daha geniş alanda oynayan bir takım. Emre'nin bu sistemde düzenli 75-80 dk oynaması imkansız. Hazırlık maçlarında son 20-25 dk oyuna giriyor bu da Ersun Yanal'ın niyetini belli ediyor.Bu bölgeye sağlam bir oyuncu alıp yanına da ne vereceğinden en emin olduğumuz Jailson'u koymak en mantıklısı bence. Ozan da iyi ancak her an sapıtabilir şüphesi var içimde.

Transfer mevzusu kabak tadı verdi iyice. En azından adı geçen oyuncular gelirse ortaya şöyle bir takım çıkıyor.

Altay, Dirar-Kjaer-Serdar-Kolarov, Mvila-Jailson, Moses-Kruse-Garry, Vedat. Elimizde kalan bütçeyle oluşabilecek bir takım gibi gözüküyor. Mvila'yı hiç izlemedim umarım anlatıldığı gibi iyidir. Çünkü alınırsa çok kilit bir rolde oynayacak. Bu arada hücum hattına da alternatif 2 oyuncu gerekli eldekilerin yedekleri Allah'a emanet.

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
« Yanıtla #3526 : 26 Temmuz 2019, 14:10:16 »
Emre max. son yarım saat girip oynar bu takımda çünkü bu takımın oyuncu yapısı ve oyun tarzı artık Emre'nin kaldırabileceği gibi değil.
Geçen sene Başakşehir dar alanda düşük tempolu pas oyunu oynuyordu ve yıllarca tekrar edilmekten taş gibi oturmuş bir sistem vardı, oyuncular birbirini çok iyi tanıyordu.

Şu an ki Fenerbahçe yüksek tempoda baskılı direk kaleye gitmeye çalışan daha geniş alanda oynayan bir takım. Emre'nin bu sistemde düzenli 75-80 dk oynaması imkansız. Hazırlık maçlarında son 20-25 dk oyuna giriyor bu da Ersun Yanal'ın niyetini belli ediyor.Bu bölgeye sağlam bir oyuncu alıp yanına da ne vereceğinden en emin olduğumuz Jailson'u koymak en mantıklısı bence. Ozan da iyi ancak her an sapıtabilir şüphesi var içimde.

Transfer mevzusu kabak tadı verdi iyice. En azından adı geçen oyuncular gelirse ortaya şöyle bir takım çıkıyor.

Altay, Dirar-Kjaer-Serdar-Kolarov, Mvila-Jailson, Moses-Kruse-Garry, Vedat. Elimizde kalan bütçeyle oluşabilecek bir takım gibi gözüküyor. Mvila'yı hiç izlemedim umarım anlatıldığı gibi iyidir. Çünkü alınırsa çok kilit bir rolde oynayacak. Bu arada hücum hattına da alternatif 2 oyuncu gerekli eldekilerin yedekleri Allah'a emanet.

Ben zorlu maçlar için 4-3-3 daha uygun olur diye düşünüyorum, Garry yerine Ozan.

Yukarıdaki kadro iç saha, kapanan karşı takım için uygun olur.

Ozan yorumuna da katılıyorum, inşallah bozmaz da bir yerlere iteleriz bonservisle.

Çevrimdışı cenk_139

• Üye
  • Yer: K. Çekmece
« Yanıtla #3527 : 26 Temmuz 2019, 14:13:34 »
Bizim hedefimiz ligi almak olacağı için bence Kolarov olursa esasen stoper olmalı. Hem topu oyuna sokmada hem de hızıyla ilk müdahalelerde fark yaratır.

----------------------Altay------------------
-------------Kjaer-----------Kolarov-------
-Isla-----------------------------------HAK-
---------------------------M'Villa-----------
-------------Emre--------------------------
---------------------Kruse-----------------
--Moses----------------------------Garry-
--------------------Vedat------------------

Böyle bir kadro yapabilirsek beklentilerimi aşar benim. Eljif gibi oyuncu lazım diyorsak da kadroyu yaşlılarla fazla derinleştirmeden Allahyar, Murat, Cebrail, Ferdi şans bulacak şekilde oynamamız lazım. Zajc ve Jailson satılmalı.

Kesinlikle katılıyorum, hem gençlere fazlası ile şans verilmeli hem de Zajc ve Jailson talibi bulununca satılmalı.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3528 : 26 Temmuz 2019, 15:33:58 »
Bu kadroya Allah derim. Yedek olarak bir kanat ve Santrafor almak kaydıyla.
Kruse gerekirse santrfor oynar ama yeni Eljif'ler isteniyorsa ki ben de isterim, Allahyar e Yusuf Mert şans bulmalı. O kadro üstüne Ben Arfa olsa o zaman müthiş olur.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3529 : 26 Temmuz 2019, 18:39:01 »
Kruse gerekirse santrfor oynar ama yeni Eljif'ler isteniyorsa ki ben de isterim, Allahyar e Yusuf Mert şans bulmalı. O kadro üstüne Ben Arfa olsa o zaman müthiş olur.

Umut bizim taraftar Datome'nin 4 oynamasına karşı, Kruse'ye forvet oynattırır mı?  Hiç mi tanımıyorsun bizim taraftarı?

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3530 : 26 Temmuz 2019, 18:41:48 »
Umut bizim taraftar Datome'nin 4 oynamasına karşı, Kruse'ye forvet oynattırır mı?  Hiç mi tanımıyorsun bizim taraftarı?
Haha, taraftarı çok iyi tanıyorum ama wishful thinking yapmadan da duramıyorum. :D Adım Umut, yapacak birşey yok.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3531 : 26 Temmuz 2019, 18:48:24 »
Kruse'nin asıl mevkisi santrafor olarak görünüyor transfermarkt'te.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #3532 : 27 Temmuz 2019, 01:21:02 »
Comolli romaya gitmiş kolarov ve jesus içindir heralde.
Kjaer maliyet yüksek çıktığı için olmaz diyorlar.
Orta sahaya everton dan schnederlin muhabbeti var ücretsiz kiralık ama 2.5 milyon maaşı varmış

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
« Yanıtla #3533 : 27 Temmuz 2019, 14:41:47 »
Başkan divanda 1 yada 2 stoper, 6 numara ve Forvet alıcaz dedi.

Kolarov'u stoper saydıkları kesinleşti böylece

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #3534 : 27 Temmuz 2019, 15:36:24 »
Başkan divanda 1 yada 2 stoper, 6 numara ve Forvet alıcaz dedi.

Kolarov'u stoper saydıkları kesinleşti böylece
Keşke ismi geçen isimler alınsa.
İçimden geçen bir ses yine Ağustos'un sonlarına doğru Comolli İngiliz çöplerini toplar diyor.
Çok kritik transferler olacak bence.Eğer Comolli geçen dönemki çöp toplama işlemini bu dönemde sergilerse,cidden işimiz zor.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #3535 : 27 Temmuz 2019, 16:14:43 »
Bir türlü beceremediler Kolarov'u. Kjaer de olmayacak belli ki. Bari Jesus ve Kolarov'u birlikte alabilseler. Yani savunmadan top çıkarabilmek için beklerin hatta stoperlerin de ayağının düzgün olması gerekiyor ama bizde sadece İsla bu özelliğe sahip.

Ön libero gelecekse de M'Vila gibi gerektiğinde uzun top atıp takımı yönlendirebilen biri olmalı, sadece top kesecek biri için boşuna para vermeye gerek yok ki zaten kadroda yığınla orta saha var, 1-2 tanesi kesinlikle satılmalı.

Takıma kalite katılmadıkça şampiyonluk yine mucize olur.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3536 : 30 Temmuz 2019, 15:40:02 »
Akşamki 11:
Harun
Dirar-Reyes-Sadık-Hasan
Jailson-Emre
Moses-Kruse-Garry
Vedat

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
« Yanıtla #3537 : 30 Temmuz 2019, 16:06:34 »
Ne 6 numara ne de forvet öncelikle stoper lazım STOPERRRR

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3538 : 30 Temmuz 2019, 18:50:50 »
Reyes ne ya? Şaka mı bu? Gitmedi mi o bela? Euzubismillah...

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3539 : 30 Temmuz 2019, 18:55:35 »
Reyes ne ya? Şaka mı bu? Gitmedi mi o bela? Euzubismillah...
Kamp kadrosunda:)