Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305405 defa)

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3795 : 23 Ağustos 2019, 09:59:41 »
Bu yönetim bu transfer sürecinde kredisini sıfırladı. Sadece alamadıklarıyla değil, satamadıklarıyla da...

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #3796 : 24 Ağustos 2019, 01:29:39 »
Milan Strinic'i serbest bırakmış, bu saatten sonra Roma Kolarov'u hayatta bırakmaz o yüzden deneyebiliriz bonservissiz.

Gustavoya büyük bir para gömülecekse gereksiz transfer.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #3797 : 24 Ağustos 2019, 13:32:37 »
Bu kadar bekletmenin karşılığı Baba takımların rotasyon oyuncuları olan yıldızlar olmazsa eğer sorarım adama o Zaman neden şimdiye kaldı diye

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3798 : 24 Ağustos 2019, 13:35:55 »
Milan Strinic'i serbest bırakmış, bu saatten sonra Roma Kolarov'u hayatta bırakmaz o yüzden deneyebiliriz bonservissiz.

Gustavoya büyük bir para gömülecekse gereksiz transfer.
Dostum hastane ilaç paralarıyla astarı yüzünü geçer ;D

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3799 : 25 Ağustos 2019, 00:30:57 »
Goal Türkiye
@GoalTurkiye

Fenerbahçe, Luiz Gustavo'yu kadrosuna kattı.

Sarı lacivertliler, 32 yaşındaki orta saha için Marsilya'ya 5.5 milyon euro ödeyecek. (La Provence)

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3800 : 25 Ağustos 2019, 00:35:52 »
Goal Türkiye
@GoalTurkiye

Fenerbahçe, Luiz Gustavo'yu kadrosuna kattı.

Sarı lacivertliler, 32 yaşındaki orta saha için Marsilya'ya 5.5 milyon euro ödeyecek. (La Provence)

32 yaş için fazla değil mi rakam.?

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3801 : 25 Ağustos 2019, 00:45:23 »
32 yaş için fazla değil mi rakam.?

Abi, oyuncuya göre değişir; kaliteli ve üst seviyede sürekli oynayan oyuncu için normal.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3802 : 25 Ağustos 2019, 01:26:42 »
Sanırım forvette geliyor.Vedat ne güzel Türkçe konuşuyor bu çok iyi durum.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3803 : 25 Ağustos 2019, 02:32:04 »
Allahını seven yapsan şu takviyeleri hemen. Bu takım 2-3 doğru ve üst düzey takviye ile şampiyon olur.
Aaa bu takım bile deplasmanda zorlu maç kazanıyor. Isla Hasan Ali Moses dönecek Serdar takıma girecek o Zaman daha da iyi olur bu kadro yeterli falan demesinler aman ha.
Desinler ki bu takım bu haliyle bile maç alıyorsa 3 takviyeyle uçar ve uçursunlar. Şampiyon olmanın tam zamanı artık.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3804 : 25 Ağustos 2019, 02:32:55 »
Allahını seven yapsan şu takviyeleri hemen. Bu takım 2-3 doğru ve üst düzey takviye ile şampiyon olur.
Aaa bu takım bile deplasmanda zorlu maç kazanıyor. Isla Hasan Ali Moses dönecek Serdar takıma girecek o Zaman daha da iyi olur bu kadro yeterli falan demesinler aman ha.
Desinler ki bu takım bu haliyle bile maç alıyorsa 3 takviyeyle uçar ve uçursunlar. Şampiyon olmanın tam zamanı artık.
Stoper sol bek forvet ve mümkünse bir 8 numara. Emre 34 maç oynamaz o yokken takımı çekip çevirmeye devam edecek biri lazım

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3805 : 25 Ağustos 2019, 03:44:13 »
Siz transfer yapılacağın düşünüyor Musunuz? Kaç transfer yapılmalı değil de kaç transfer yapılır? Hangi bölgelere yapılmalı değil de hangi bölgelere yapılır? Hangi isimler ya da eşdeğeri isimler üzerinde çalışıyorlar siZce?
Bana kalırsa 3 transfer gerçekçi olur. Bir hem sol bek hem sol stoper oynayabilen oyuncu. Bir 8 ve santrafor. Beni her şeyden çok Emre'nin olmayacağı maçlar korkutuyor

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3806 : 25 Ağustos 2019, 08:36:32 »
Siz transfer yapılacağın düşünüyor Musunuz? Kaç transfer yapılmalı değil de kaç transfer yapılır? Hangi bölgelere yapılmalı değil de hangi bölgelere yapılır? Hangi isimler ya da eşdeğeri isimler üzerinde çalışıyorlar siZce?
Bana kalırsa 3 transfer gerçekçi olur. Bir hem sol bek hem sol stoper oynayabilen oyuncu. Bir 8 ve santrafor. Beni her şeyden çok Emre'nin olmayacağı maçlar korkutuyor

Abi bir defans alinsa oper basima koyarim .... gidip gereksiz adamlara para yatiracaklarina bu cocuklar devam etsin ...

iki mactir yenilsekte uzulmezdim, en azindan gozle gorulur sekilde mucadele ediyoruz .... Vedat uzun yillardir aradigimiz adam... Ferdi yi kazanacak gibiyiz.... Altay bence buyuk kazanc... Tolga Cigerci buyuk kazanc.... Ilk macta begenmemistim ama ikinci macta daha derli toplu bir deniz turunc izledim, oda olacak gibi ....

Orta saha da Gustavo geldikte hayir mi dedik diyecem .... Bir yandan da onca orta sahadan hicbirini satamadik .... Satsak illa gelsin derim. Eldekilerden kesin daha kaliteli ama???? butce ortada ..... (defans alinirsa Jailson da eklenecek orta saha alternatiflerine, onu da unutmayalim)

Sanki zorlamaya gerek yok .... Ocaga kadar bu kadro gider bir defans takviyesiyle ... Ocakta Brezilya, Arjantin den hedefler belirlenebilir ... Bence takim adina en dogrusu bu ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3807 : 25 Ağustos 2019, 08:39:55 »
Bua arada ilk iki macta beklentilerin altinda kalan tek isim Kruse.... oda kendine gelirse bomba olur.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3808 : 25 Ağustos 2019, 10:24:10 »
Dediklerine katılıyorum ama 4 tane transfer yapacaklarını da sanmıyorum.
Sakatların da döneceğini düşünürsek, stoper en önemlisi, sonrasında da ikinci bir forvet, ki onda da Allahyar 'ın performansını görmedik, yok sayıyoruz.
Ama hiçbiri transfer yapmak için olmasın. Bu takım bu haliyle bile çok ümit veriyor, mücadelesi, azmi, birlik olması ile.. Zaten en başından beri istediğimiz bu değil miydi ? Işık veren bir kadro ve oyun, ve borçların temizlenip temiz bir geleceğe yatırım.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #3809 : 25 Ağustos 2019, 10:48:32 »
Bende maksimum 3 oyuncu bekliyorum. Santrafor- Sol bek oynayabilen sol stoper ve 6 numara.