Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1304700 defa)

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3810 : 25 Ağustos 2019, 10:58:34 »
Sol bek/sol stoper-kanat/foret bekliyorum ben Gustao sonrası. Zajc da satılır bence.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3811 : 25 Ağustos 2019, 11:43:51 »
Sol bek/sol stoper-kanat/foret bekliyorum ben Gustao sonrası. Zajc da satılır bence.

Zajc alana Tolgay’ıda bonus verelim.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3812 : 25 Ağustos 2019, 11:44:33 »
Gustavo kesin mi ?

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3813 : 25 Ağustos 2019, 13:37:12 »
Luis Gustavo süper adam ama mevcut kadroda 6 numara en az ihtiyâcımız olan nokta. Lider ruhlu kaliteli bir stoper aldığımız an Jailson 6 numaraya dönecek ve oradaki rotasyon Jailson/Ozan/Tolga olacak. Gustavo kaliteyi çok arttıracak olsa da bu şişkinlik başımıza dert olabilir.

Önce stoper, sonra yedek santrafor ve en son sol bek olmak üzere 3 düzgün transfer yapsak Gustavo'ya 5,5 M € bonservis ödemeye gerek olmaz ve şampiyonluk için yeterli olur.

Takımımızda her yere alternatif üretiyoruz geçici olarak. Vedat ve Emre'nin alternatifi yok. Ben 6 numara bakacağımıza, genç Bir Emre Belözoğlu arayıp bulmalarını isterdim. Her bölgeyi bir süre idâre edebiliriz ama Allah korusun Emre'ye bir şey olursa idâre edemeyiz. Ve aynı durum Vedat için de geçerli.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #3814 : 25 Ağustos 2019, 13:56:38 »
Rami geliyormuş :((((
Bari Kolarov ve Gustavoyu alabilse bizim beceriksiz yönetim.
Reyes’in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiş ve muhtemelen bu çöpün yerini Rami çöpü ile tamamlama kararı aldı yönetim.
Ersun hocaya danışılarak yapılır umarım bu transfer.
Bakalım FB TV de mi sakatlayacak kendini ya da başka bir şekilde mi sakatlayacak.
Rami transferine hiç sevinemedim.
Gustavo+Kolarov+Yedek forvetle bu dönemi kapatalım
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2019, 13:59:13 Gönderen: badboys »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3815 : 25 Ağustos 2019, 14:20:46 »
Rami+Gustavo+Kolaro olacaksa mükemmel olur. Kadro çok şişer ama olsun. Seneye de bu seneki gibi bir boşaltma yaparız kadroda. Forvet gelmese de olur bence. Kruse oynar gerekirse. Hatta Dirar bile oynar.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3816 : 25 Ağustos 2019, 14:36:26 »
Rami geliyormuş :((((
Bari Kolarov ve Gustavoyu alabilse bizim beceriksiz yönetim.
Reyes’in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiş ve muhtemelen bu çöpün yerini Rami çöpü ile tamamlama kararı aldı yönetim.
Ersun hocaya danışılarak yapılır umarım bu transfer.
Bakalım FB TV de mi sakatlayacak kendini ya da başka bir şekilde mi sakatlayacak.
Rami transferine hiç sevinemedim.
Gustavo+Kolarov+Yedek forvetle bu dönemi kapatalım

Çöp kategorisindeki bir oyuncu Fransa Milli Takımı'nda 2012 ve 2016 Avrupa Şampiyonalarında doğrudan oynayıp, 2018 Dünya Kupası şampiyonu olan kadroda yer alır mı yahu :D

Kaliteli oyuncu ama son dönemde oyunuyla değil de özel hayatıyla magazin haberlerine konu olması sıkıntı. Luiz Gustavo'dan sonra FFP sebebiyle bonservisli transfer yapamayacağımız ve vakit daraldığı için Rami riskini aldılar ama bu yeterli bir mazeret değil. Bilmem kaç haftalık transfer döneminde kiralık olarak daha düzgün biri oyuncu bulunabilirdi veya Eljif haricinde adam satmayı becerebilselerdi, bonservis bedeli neyse verip de tranfer yapabilirdik.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3817 : 25 Ağustos 2019, 14:38:32 »
Rami kalite olarak ligimizin üzerinde. Yaşı da benim için problem değil zirâ stoperlerin deneyimli olmasını severim.

Ama bu adamla 2 sorun var. 1.si kafasında profesyonellik anlayışını yitirdi mi yitirmedi mi? 2.si az önce transfermarkt'tan baktım ki 30 yaşından itibâren her sezon en az 2 ay sakat. Tamam adı sakatlıkla ilgili çok çıktı ama ben o kadar da korkulacak seviyede sanmıyordum. Sürekli 2-3 hafta sakatlanmış aralıklarla ve toplamda her sezon 2-3 ay yok, Pamela Anderson ile yatmak perişan etmiş bunu.

Sakatlanmaz ve kafasını tamamen futbola verirse oldukça iyi transfer, bonservis de ödemiyoruz üstelik.
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2019, 14:41:19 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #3818 : 25 Ağustos 2019, 14:38:58 »
Rami+Gustavo+Kolaro olacaksa mükemmel olur. Kadro çok şişer ama olsun. Seneye de bu seneki gibi bir boşaltma yaparız kadroda. Forvet gelmese de olur bence. Kruse oynar gerekirse. Hatta Dirar bile oynar.
Abi sakatlanmayacak Rami gelirse eğer bence süper hamle olur.Hatta bu üçü ile beraber kaliteyi iyice arttırırız ama Gustavo çok lüks ve gereksiz durmuyor mu?
Ozan ve Jailson bu kadar verimli performans sergilerken,Dirar bek olmaya alışmışken ve stopere çok net kaliteli bir topçu ihtiyacı varken tüm parayı Gustavo'ya gömmek saçma geliyor.
Bence Belçika,Afrika ya da benzeri yerlerden siyahi,hızlı ve yedek kalmayı sorun etmeyecek bir forvet bulmamız daha mantıklı olur.
İranlı çocuk bence henüz çok ham ve Berke gibi onu da Belçika ya da Hollanda'ya kiralamalıyız.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #3819 : 25 Ağustos 2019, 14:39:52 »
Çöp kategorisindeki bir oyuncu Fransa Milli Takımı'nda 2012 ve 2016 Avrupa Şampiyonalarında doğrudan oynayıp, 2018 Dünya Kupası şampiyonu olan kadroda yer alır mı yahu :D

Kaliteli oyuncu ama son dönemde oyunuyla değil de özel hayatıyla magazin haberlerine konu olması sıkıntı. Luiz Gustavo'dan sonra FFP sebebiyle bonservisli transfer yapamayacağımız ve vakit daraldığı için Rami riskini aldılar ama bu yeterli bir mazeret değil. Bilmem kaç haftalık transfer döneminde kiralık olarak daha düzgün biri oyuncu bulunabilirdi veya Eljif haricinde adam satmayı becerebilselerdi, bonservis bedeli neyse verip de tranfer yapabilirdik.
Abi bu mevkiye daha garanti bir oyuncu almalıyız.
RvP olayında sonra sakat oyunculara karşı çok büyük önyargım var :D
Ancak eğer sağlıklı olursa Rami-Zanka süper ikili olabilir.
Zajc'ı satıp gelen paraya da Kolarov alınırsa mükemmel olur.
Rami ve Gustavo çok yakın arkadaşlarmış.
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2019, 14:42:09 Gönderen: badboys »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #3820 : 25 Ağustos 2019, 14:47:41 »
2 stoperden biri yavaş olabilir ama ikisi birden yavaş oyuncu olursa olmaz. Sırf bonservissiz diye rami yi alıyoruz umarım garanti kontrat verilmez

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #3821 : 25 Ağustos 2019, 14:51:29 »
Bence ligimiz için gayet iyi bir defans oyuncusu tecrübesi yeter bu lige ama dün ki maçta jailsonun sol ayaklı olmaması sebebiyle ne kadar sıkıntı yaşadığını gördük ayrıca Zankanın yanına daha hızlı bi adam gelmeliydi.İki ayağı iyi ama yavaş defansımız oldu.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #3822 : 25 Ağustos 2019, 14:52:28 »
jailson varken gustavo lüks kolarov veya benzer bir adam bir de yedek santrfor lazım Nobre semih tarzi

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3823 : 25 Ağustos 2019, 14:55:25 »
Abi bu mevkiye daha garanti bir oyuncu almalıyız.
RvP olayında sonra sakat oyunculara karşı çok büyük önyargım var :D
Ancak eğer sağlıklı olursa Rami-Zanka süper ikili olabilir.
Zajc'ı satıp gelen paraya da Kolarov alınırsa mükemmel olur.
Rami ve Gustavo çok yakın arkadaşlarmış.

Sen de haklısın zira Pamela Anderson olayı ve sakat olduğunu bildirip idmana çıkmadıktan sonra bir televizyon programına katılıp güreş yaptığı için kovulması pek hayra alamet değil.

P. Anderson'dan ayrıldığı için onu geride bıraktığını ve güreş olayını da O. Marsilya'nın "Dingo'nun ahırı" modunda olmasıyla alakalıdır umarım diyerek iyimser açıdan bakmaya çalışıyorum.

Çıkıp oynasın, ona göre değerlendirelim. Tabi önce sağlık kontrolünden geçsin :D

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #3824 : 25 Ağustos 2019, 14:57:15 »
Serdar iyileşince zanka serdar ikilisi ile oynarız, rami yedek oturur