Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305287 defa)

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3840 : 26 Ağustos 2019, 16:28:19 »
1-2 yerde sınıf atlatır diyorlardı, eğer öyleyse kalabalığa bakmadan almak lazım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3841 : 26 Ağustos 2019, 17:30:17 »
1-2 yerde sınıf atlatır diyorlardı, eğer öyleyse kalabalığa bakmadan almak lazım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gustavo sınıf atlatır abi ama 6 numara için Ozan-Jailson-Ciğerci rotasyonu varken ve şimdilik iyi idâre etmişken 5,5 M € Gustavo'ya vermek içime sinmiyor, hele ki takımda sol bek ve yedek santrafor yokken.

5,5 M €'yu son bir hamle yaparak Roma'ya önerip Kolarov'u getirebilsek muhteşem olurdu. Olmuyorsa da Sol Bek ile yedek santrafor için bu parayı kullanmak daha mantıklı.

Kenedy'nin Chelsea'de son senesi, yollayacaklar çocuğu. 5,5 M €'ya 23 yaşında hücumcu sol bek olarak rahatça alabiliriz, gâyet de iyi oynar. Gustavo şu an gerçekten lüks kaçıyor, Kolarov da olmuyor. Laxalt'ı kiralamak yerine bonservisiyle Kenedy'yi alsak çok daha iyi olur. Yaşı genç olduğu için her türlü kâr ederek satma şansımız da var ileride.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3842 : 26 Ağustos 2019, 22:07:02 »
Senaryoya bak --> Zajc satılır Gustavo Ben Arfa Kolarov gelir ve yoğun kar altında şampiyonluk  ;D

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3843 : 26 Ağustos 2019, 22:07:51 »
2 sene bu kadronun ekmeğini yeriz şampiyonlar ligi falan götü doğrulturuz sonra zaten gençleştiririz de yavaş yavaş

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #3844 : 27 Ağustos 2019, 11:29:15 »
6 gün kaldı ama hâlâ sol bek gelmedi. Hasan Ali zaten yetersiz bir oyuncu, ayrıca kaybetmeye alışmış o eski zihniyetin son halkası durumunda. Yeni oyuncularla, yeni bir takım olarak yola çıkmalıyız. 2.5 aydır Kolarov muhabbeti bitmiyor, tamam alamadınız da dünyada başka sol bek mi yok!

Bu arada 1 haftadır tabletten foruma giremiyorum. Saatiniz ileri hatası alıyorum ancak tarih ve saat normal, çerezleri silmek de fayda etmedi. Bu hatayla karşılaşan oldu mu acaba.

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #3845 : 27 Ağustos 2019, 11:42:04 »
Geçen sezonki gibi bir kaosun içindeysen Gustavo, Rami, Ben Arfa gibi veteranları risk almamak adına getirirsin. Daha genç, gelecek vaadeden oyuncularla şampiyonluğun en büyük favorisi haline gelmişken bu transferler akla mantığa uygun gelmiyor. Madem transfer döneminin son gününe kadar beklendi kadrondaki oyuncuları tekrar bi gözden geçirip tekrar ihtiyaçlarını belirleyerek transfer yapılmalı diye düşünüyorum. Gustavo neyse de ama 32 yaşlarında birşey yapamamış Ben Harfa, Rami ile 33, 34, 35 yaşlarında bizde oynamaları için sözleşme yaparsak bu sene onlardan bir katkı almasak bile biz her halükarda bu sezon şampiyon oluruz ama sonraki 2 sezonu çöpe atarız. Şahsi görüşüm Schick tarzı 24-25 yaşında yedekten gelip süre aldığında kendini piyasaya ispatlama gayreti içerisinde olacak bir forvet kiralansın, çok fazla maç kaçırmamış fiziksel olarak hazır görünen bir stopere para gömülsün ve Dirar'ın sağ bek mi sol bek mi devam edeceğine göre defansif yönü kuvvetli 30 yaşından küçük küçük bir transfer daha yapılsın. Yani yaş olayına evet çok takıldım ama mesele sadece yaşta değil kanatlara veya orta sahaya transferden bahsediliyor ve bu transferler gayet olacak gibi bir hava var. Jailson, Ozan, Ferdi bu 3 oyuncuyu sürekli ilk 11 de oynatmasan bile Fenerbahçe'nin geleceğinden bahsediyorsak yedek kulübesine hapsedemezsin. Hatta Zach'ın da şans bulmadan satılması içime sinmeyecek...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3846 : 27 Ağustos 2019, 11:59:07 »
--------------------Altay----------------------
-Dirar----Zanka------------Rami---Kolarov--
------------Gustavo-----Emre----------------
--Victor-----------Max--------------Garry--
------------------Vedat----------------------

Fena durmuyor... 8)

Ben şu form durumuyla Ozan'a her şartta forma veririm. Bir kere daha kulübeye giderse iflah olmaz, tümden kaybederiz. Hangi mevki olur bilemem, ama bu kadar istekli Ozan her şartta ilk 11'in vazgeçilmezi olmalı...
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2019, 11:59:52 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #3847 : 27 Ağustos 2019, 13:10:16 »
Altay,Harun
Dirar,Isla
Zanka,Sadık
Rami,Serdar
Hasan,TRANSFER
Ozan,Jailson,Ciğerci
Emre,Tolgay,Alper
Moses,Deniz
Kruse,Zajc,Ekici
Garry,Ferdi
Vedat,TRANSFER

Kesinlikle transfer yapılması gereken 2 mevki sol bek ve santrafor. Alternatifsiz 2 mevki çünkü. Şu eksiklikte bile denenmeyen Murat Sağlam'ı ve bence bu sene pek şans verilmeyecek Allahyar'ı kadroya dahil bile etmedim ve şu haliyle rotasyonu 25 kişi varsayıyorum.

Şimdi tepki yiyeceğim ancak kadro zaten bu kadar şişkinken ve oyuncu satma ihtimalimizin düşük olduğu bir ortamda, kalitesi tartışılır ancak eldeki kadroyu şişirmek bana mantıklı gelmiyor. Madem gittin Rami'yi aldın oynatacaksın bu kariyerde bir adamı yedek oturtmak için almaz kimse. Madem Gustavo gelecek o zaman Jailson satılmalı iyi kötü bir piyasası varken. Madem Ben Arfa gelecek o zaman Zajc'ı ve mümkünse Ekici'yi satmak gerek. Özellikle Jailson ve Zajc'ı yedek bekleterek iyi paraya satamayız oynamaları lazım.

Sosyal medyada bakıyorum Ben Arfa çok isteniyor. Muazzam yetenekli bir oyuncu. Mahmut Uslu vari olacak ama bu adam nerede oynayacak ? İlk 11 de Kruse ile ikisini birlikte nasıl oynatacaksın iki tane savunma yönü sıfır oyuncu. Bu tarz savunma yönü sıfır ama oyunun kaderini değiştirebilecek oyuncu sayısı max 1 olmalı saha içerisinde. Hoca istiyorsa vardır bir bildiği ne diyelim.

Oyuncu sağlamsa yaşa bakılmaz ancak genç-tecrübeli harmanı yapalım derken ipin ucunu kaçırmamak gerek. Rami(33,Aralıkta 34)-Kolarov(33,Kasımda 34)-Gustavo(32)-Ben Arfa(32). Bu adamların hepsi geldi diyelim hepsine de minimum 2 sene de kontrat verdin ve oynattın diyelim. Senin para edebilecek Jailson'un,Ozan'ın,Ferdin ne olacak peki ?

Şimdi denilecek ki bu adamları alıp şampiyon olursak gelecek para Jailson'un Ferdi'nin satışından çok daha fazla olacak. Ama adım gibi eminim o gelecek parayla yine pahalı yıldızlarla kadro şişirilecek ve Beşiktaş gibi çakılacağız. Onlar hatayı nerede yaptı Negredo ve Pepe gibi maliyetli yıldızları takıma getirerek ve çöküş orada başladı aslında. Hiçbir kadro kağıt üzerinde şampiyon olmuyor. Şampiyon olamayıp CL'ye gidememe ihtimalini göz önüne alarak kadro kurulmalı bence. Hatta bu yüzden diyorum ki Gs inşallah Falcao'yu alır. Çünkü Falcao'yu alırsa mecbur ya Belhanda gidecek ya da Feghouli. Bu adamlar olmadan forvete Falcao'yu alsan ne olur o eski yırtıcılığından eser yok ancak top getirirsen bitirir çünkü.

Hiç oyuncu satmayacağımızı varsayarsak; nokta iki transferle (sol bek + forvet) kadromuzun bu ligde şampiyonluğa oynayabileceğini düşünüyorum artık. 1 ay önce çok farklı düşünüyordum ancak takımdaki ruhu ve rakiplerin durumunu da görünce fikirlerim değişti. Son olarak Parayı Gustavo değil de Kolarov'a vermek bana daha mantıklı geliyor üstte yazdıklarımdan dolayı.  :)
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2019, 13:17:52 Gönderen: Zoltan Gera »

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3848 : 27 Ağustos 2019, 13:46:56 »
Yaşa çok değil, hiç takılmamak lazım eğer bonservis vermeden (ve RVP ye yaptığımız gibi 5 milyon maaş vermeyeceksek) alabiliyorsak. iyi adamlar bizi 2 sene taşır, hatırlayın vanhiojdonk örneğini. Gustavo için Ali Ece, Marsiylayı uefa finaline taşıdı diyor, linkten seyredebilirsiniz : https://www.youtube.com/watch?v=Fh5Y7B6gNAg.
Böyle bir adam gelecekse ve futbol oynayacaksa hiç vakit kaybetmemek lazım.
Dirar ın sol bek ve Ozanın sağ bek performansını gördükten sonra sol ve sağ bek bana o kadar da öncelikli gelmemeye başladı. İyi bir stoper, Gustavo ve yedek forvet ile transfer dönemini kapatırsak bence gayet yeterli ve derin bir kadromuz olur.

Çevrimiçi Murat

• Üye
« Yanıtla #3849 : 27 Ağustos 2019, 14:26:02 »
 Bende Adil Rami alındı diye bakıyorum. Patrick Schick ve Gustavo alınsın ve transfer kapansın noktasına geldim.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #3850 : 27 Ağustos 2019, 15:03:43 »
Adil Rami ile 1+1 yıllık sözleşme imzalandı.
Laxalt, gustavo ve forvet oyuncusu gelirse güzel olur.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2019, 15:05:23 Gönderen: Özcan Özdemir »
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3851 : 27 Ağustos 2019, 15:24:47 »
1+1 sözleşme çok çok iyi. Kötü oynarsa yollarız, iyi oynarsa 1 sene daha kalır.

Ersun Hoca'nın sisteminde önde basıp rakibi boğmak ve hatâya zorlamak var. Bunu yaparken de sağ ve sol bek'in de hücumcu olup sıfır çizgisine inerek hücumda çoğalmak bulunuyor.

Dirar bunu bize çok güzel sağlar sağ bekte. Sol bek alamayacaksak Ersun Hoca Deniz Türüç'ü sol bekte denemeyi düşünür mü acabâ? Deniz'in hücum gücü çok iyi ama bir de sol beki becerebilirse olağanüstü bir şey olur ve kadro içinden bu sorunu çözmüş oluruz. Hani benimki alternatif bir düşünce, belki deneyince berbat bir sonuç da olabilir ama bunu denemek/düşünmek lâzım.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2019, 15:25:36 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3852 : 27 Ağustos 2019, 19:19:13 »
Ben şu form durumuyla Ozan'a her şartta forma veririm. Bir kere daha kulübeye giderse iflah olmaz, tümden kaybederiz. Hangi mevki olur bilemem, ama bu kadar istekli Ozan her şartta ilk 11'in vazgeçilmezi olmalı...
Emre şimdilik idare ediyor ama onun yerinde de olabilir abi. Sana katılıyorum, bayağı iyi durumda ve dikine driblinglerle çok faydalı olabiliyor. Mücadelesi de üst düzey.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #3853 : 27 Ağustos 2019, 20:08:54 »
https://www.ntvspor.net/futbol/adil-rami-mi-zanka-mi-5d652cfd4745e8488c1c89d1

Adil Rami ile ilgili bilgilerin olduğu bir video, bu arada yanında gelen kişi kız kardeşiymiş.
Uzun süredir antrenman yapmıyor sanırım, en kısa zamanda kendini toparlarsa bize faydası olur diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #3854 : 28 Ağustos 2019, 13:28:03 »
Kameni ayrıldı, şükür kurtulduk.
Hangi şartlarda ayrıldığı şuan açıklanmadı.