Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305192 defa)

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe / Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3855 : 28 Ağustos 2019, 15:09:00 »
Kameni ayrıldı, şükür kurtulduk.
Hangi şartlarda ayrıldığı şuan açıklanmadı.

Özcan hocam. Özlemişiz katkılarınızı. Tekrar hoş geldiniz. :)
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2019, 15:09:29 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3856 : 28 Ağustos 2019, 17:02:11 »
Rize'nin sol beki Dario Melnjak'ı istiyormuşuz şimdi de. İzleyen var mı?

Kolarov, Laxalt gibi isimlerden sonra gözümde çok sönük kaldı. Hasan Ali'den hiçbir artısı yoksa almayalım ki Rize'nin kadrosundaki sol bekin ne artısı olabilir diye düşünüyorum. 1992 doğumluymuş ayrıca. Ön yargılı olmak istemiyorum ama bu yaşa kadar oynadığı en iyi takımın Rizespor olması...

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #3857 : 28 Ağustos 2019, 21:56:16 »
Özcan hocam. Özlemişiz katkılarınızı. Tekrar hoş geldiniz. :)

Bende buraları özlemişim,uzun zamandır takip ediyor yazmıyordum abi.

Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3858 : 28 Ağustos 2019, 22:17:25 »
TRT Spor'a konuşan Çaykur Rizespor Sportif Direktörü Yılmaz, kararı İsmail Kartal'ın vereceğini söyledi.

2 forvet alacağız. Sol kenara oyuncu düşünüyoruz İsmail hocanın raporu doğrultusunda. A-B-C planımız hazır. Özellikle forvet konusunda beklentiler büyük ama taraftarlarımız merak etmesi. 2'sine kadar 3 transferimiz sonuçlanacak.

Allahyar, Vedat Muriqi transferinde de adı gündeme gelmişti. İsmail hocamıza bildirdik. Kararı o verecek. Olabilir de, olmayabilir de.

Melnjak beni aradı. Fenerbahçe'nin beni istediği doğru mu dedi. Dedim bana gelen bir şey yok. Gelirse bakarız dedim.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #3859 : 29 Ağustos 2019, 00:49:55 »
Kramponlu Pisagor
@KramponluPisago
·
5m
Marsilya teknik direktörü Andres Villa-Boas: “Luiz Gustavo için Fenerbahçe'den ilgi çekici olmayan bir teklif geldi ve bunu reddettik. Gustavo'nun ayrılacağını sanmıyorum.”
-------
Kramponlu Pisagor
@KramponluPisago
·
1h
Mehmet Ekici şu an Beşiktaş sportif direktörü Ali Naibi ile toplantı halinde. Abdullah Avcı onayladığı an Ekici Beşiktaş'a transfer olacak.

----

Luiz Gustavo'nun bir kaç saat önce oynanılan Nice maçında yedeklerde olması bizim takıma transferi için olumlu yorumlanmıştı fakat Villa-Boas'ın açıklaması tam tersi yönde oldu. "İlgi çekici olmayan bir teklif" cümlesi dikkat çekici; "teklifi yetersiz bulduk ve daha iyisini bekliyoruz" gibi yorumlanabilir.

M. Ekici giderse iyi olur. Sürekli sakatlanması ve yetersiz performansı sebebiyle mevcut kadroda fazlalıktı zaten.

Bu arada, Ç. Rizespor demişken; kiralık olarak gönderdiğimiz Oguz Kağan Güçtekin oynanılan 2 maçta da kadroda olmasına rağmen süre alamadı. Geçirdiği son sakatlıktan sonraki durumu tam nedir bilemiyorum ama kadroda olduğuna göre oynamaya hazır demektir. Henüz şans bulaması kötü olsa da sezon uzun, vakti gelir umarım.
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2019, 00:53:45 Gönderen: Avanta »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #3860 : 29 Ağustos 2019, 07:30:58 »
Rize'nin sol beki Dario Melnjak'ı istiyormuşuz şimdi de. İzleyen var mı?

Kolarov, Laxalt gibi isimlerden sonra gözümde çok sönük kaldı. Hasan Ali'den hiçbir artısı yoksa almayalım ki Rize'nin kadrosundaki sol bekin ne artısı olabilir diye düşünüyorum. 1992 doğumluymuş ayrıca. Ön yargılı olmak istemiyorum ama bu yaşa kadar oynadığı en iyi takımın Rizespor olması...

BEn o kadar takılmıyorum hocam, eğer Ersun hoca istiyorsa alsınlar, vardır bir nedeni, bir bildiği...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3861 : 29 Ağustos 2019, 10:39:20 »
BEn o kadar takılmıyorum hocam, eğer Ersun hoca istiyorsa alsınlar, vardır bir nedeni, bir bildiği...

Tolgay Arslan ?  :-\

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3862 : 29 Ağustos 2019, 13:49:27 »
O günün şartlarında makul sayılabilirdi bence. Takım sadece 14 puan toplamış (ki bunun 3 puanı senin de bize hatırlattığın gibi Josef ve Guliano gönderilmeden önce, onların golleriyle alınan Bursa galibiyetinden gelmiş), para yok, piyasada oyuncu yok..

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #3863 : 30 Ağustos 2019, 00:05:08 »
Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre Mevlüt Erdinç ile anlaşmışız.Görüştüğümüz tüm forvetler yedek kalmayı reddetmişler.
Uzun zamandır kendisini izlemedim ve maaşı hiç hoşuma gitmedi.Maaşı 1.250.000€ olacakmış.
Sizce daha uygununu bulamaz mıydık?
FENERBAHÇE

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3864 : 30 Ağustos 2019, 00:10:03 »
Nobre, Webo, Semih gibi son derece faydalı ve taraftarın sevdiği yedek forvetleri göndermiştik.Şimdi yedek forvet olarak Mevlüt'e kaldık.
Geçen sezon Antalya'da kiralık oynamış adama 1.250 çok fazla.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #3865 : 30 Ağustos 2019, 00:41:31 »
Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre Mevlüt Erdinç ile anlaşmışız.Görüştüğümüz tüm forvetler yedek kalmayı reddetmişler.
Uzun zamandır kendisini izlemedim ve maaşı hiç hoşuma gitmedi.Maaşı 1.250.000€ olacakmış.
Sizce daha uygununu bulamaz mıydık?

Geçen sezonki istatistikleri (27 resmi maçta 14 gol, 3 asist) gayet iyiymiş. Maaşı da €1M olsa iyi olurdu.

Muriç gösterdiği performansla banko ilk 11 oynayacağını gösterdi zaten, Avrupa liglerinde mücadele etmeyeceğimiz için ligde yeter de artar bile, bu sebeplerden ötürü Babacar ve Llorente gibi benzer tipteki oyunculara eşek yüküyle para bayılmaya gerek yok bence.

Galatasaray, hem Diagne'yi satamadığından hem de 33-34 yaşındaki Falcao peşide koşmaktan iyi ki Mbwana Samatta'yı satın alamamış. Adam hem geçen sene yardırmış hem de sezona bomba gibi giriş yaptı, fiziği güçlü, hızlı ve driplingi var. Bu adamı alıp Muriç'in yanında çizgiye yakın koyacaksın, ikisi birden rakibin defansını perişan ederler.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #3866 : 30 Ağustos 2019, 13:46:25 »
Mevlüt Erdinç ile iki yıllık anlaşıldı.
Hayırlı olsun.
#kesinleşmemiş bir bilgiyi tv alt yazı geçti, gaza geldik, kusura bakmayın arkadaşlar.
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2019, 14:22:17 Gönderen: Özcan Özdemir »
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3867 : 30 Ağustos 2019, 14:46:49 »
Geçen sezonki istatistikleri şaşırtıcı. 24 lig maçı 12 gol, 3 Türkiye kupası maçı 2 gol.

Sorunsuz, kafa ağrıtmayacak oyuncu. İyi bir yedek işte, Freylerden sonra oldukça iyi hattâ😂

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3868 : 30 Ağustos 2019, 21:13:12 »
Kale ok, sağ bek kusursuz, stoper okay, sol bek lazım, orta saha Okay ama Gustavo hayır denmez, kanatlar ve santrafor da gayet Okay ama kalite ve oyuncu tipi çeşitliliği için ben Arfa harika olur

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3869 : 30 Ağustos 2019, 21:21:42 »
Gustavo da gelirse Jailson nerede oynayacak?Sol bek oynar mı acaba?